PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای شکایت از فریبی به اسم مشتری مداری شرکت شاتل

SixthElement
September 4th, 2014, 15:08
سلام دوستان

چند وقت پیش به اشتباه از شرکت شاتل سرویس اینترنت بی سیم گرفتیم که خوب اوایل راضی کننده بود. اما بعد از مدتی (احتمالاً بعد از طوفان تهران) کلاً دچار افت کیفیت سرویس به شکل وحشتناکی شدند. خلاصه بعد از روزها و ساعتها کل کل با بخش پشتیبانی این شرکت طی 68 تماس ثبت و ضبط شده و برو بیای سر کاری به اصطلاح کارشناسان بسیار بی سواد این شرکت گرامی تصمیم به پس دادن سرویس و قطع اشتراک گرفتیم. متاسفانه در نهایت بی احترامی و دور از جان شما خر فرض کردن و سنگ قلاب کردن ما درمدت چند روز به بهانه اینکه از زمان قرارداد شما 4 روز گذشته و شما 7 گیگا بایت ترافیک داشتید (در صورتی که سرویس قطع بوده و با توجه به 256k بودن سرویس و در اوج خرابی به اذعان کارشناسان این شرکت نمیدونم چطور این داده جابجا شده) مبلغی به ما بازگردونده نمیشه. خوب تا اینجاش که هیچ مبلغ اصلاً عدد قابل توجهی نیست. گفتیم بهشون که خوب حالا پول ما رو که نمیدید حرومتون، این آنتن بی خاصیتی که کلی هم گرون تر به ما فروختید رو وردارید ببرید و پول ما رو پس بدید، در جواب میگن کارشناس باید بیاد بررسی کنه !!!! والا نمی فهمم این دیگه چه صیغه ایه. از طرفی هم کارشناسشون میگه به ما ربطی نداره. آنتن روخود شما خریدید و پس نمی گیریم.

نمیدونم جایی هست که بتونیم بابت این سرویس بدشون که به ما دادند و خسارت دو ماه قطع و وصلی و درنهایت به مشکل خوردن پروژه های ما و حقوق پرداخت شده به کارکنان در ازای کار نکرده رو گرفت ؟ یا حد اقل جایی شکایت کرد از این دوستان که الکی و بی جهت به خودشون شرکت سرویس دهنده برتر کشور رو ندن. باور کنید شرکت های خیلی کوچیکتر از اینا واقعاً هم احترام بیشتری به آدم میگذارند و هم سرویس بهتری میدن. این مشکل فقط مشکل ما نیست. به دلیل فعالیتمون با چندین شرکت و سازمان کوچیک و بزرگ در تماس هستیم ، بدون اغراق کسی از دوستان ما نیست که مثل سابق ازشون راضی باشه.

حالا گذشته از این صحبتها به نظر شما کاری میشه کرد ، یا جایی برای شکایت وجود داره؟ برای تمام صحبت هام مدرک و سند دارم که در صورت صلاحدید میتونم به معرض عام بگذارم.

پیروز باشید.

HPxf
September 4th, 2014, 15:14
بهشون بگو میرم اتحادیه و نظام صنفی از شما شکایت میکنم
چون این مربوط به شکایات اینترنتی نیست مربوط به اتحادیه است ( از اتحادیه حساب می برند :-ی )

SixthElement
September 4th, 2014, 15:18
والا اینا خدا رو بنده نیستند. چه برسه به اتحادیه و صنف بی نظم ما ... من واقعاً کف می کنم چطور اینقدر رک میگن همین که هست. خیلی از مشتریانشون هم نا راضی هستنو به موقعی شاتل واقعاً خوب بود اما الان نمیدونم چرا اینطوری شدن. فقط اخلاق خوب اپراتورهاشون مونده که اونم کم کمک داره بد میشه...

HPxf
September 4th, 2014, 15:30
اتحادیه وقتی مراجعه کنین تماس بگیرند احظار کنند تهدید بر ابطال مجوز ببینند میبینید چجوری رام می شوند :| گوش ندهند هم پیگیر باشید به جای باریکتر می رسد

slashflash
September 4th, 2014, 15:59
دوست عزیز ، به نتیجه ای نمیرسید ، همانطوری که دوستمون گفت آخرش به جای باریک کشیده میشه که باز هم شما نمیتونید به نتیجه ای برسید.

شرکت نامبرده ، شرکت کوچیکی نیست ، اگر هم کار به دادگاه و ... برسه ، که نمیرسه باز هم حق رو به اون شرکت میدند.

چون شما تنها هستید ، حالا اگر مثلاً 10 20 نفر رو جمع میکردید که از شرکت نامبرده ناراضی بودند و مشکل شمارو داشتند ، شاید میشد به نتیجه ای رسید...

در رابطه با کارشناسان هم باید بگم فقط اون شرکت اینطوری نیست ، تمام شرکت های ارایه ای دی اس ال اینطوری هستند ( در تمام جواب ها هم میگن مودم رو خاموش روشن کنید ، مشکل همگانی هستش ، لنگر افتاده روی سیم ها ! و ... )

آنتن هم میتونید باز ازش استفاده کنید از شرکت های دیگه میتونید بگیرید بگید آنتن دارید فقط هزینه اشتراک رو ازتون میگیرند.

moalax
September 4th, 2014, 16:33
کار به مراجع قانونی بکشه کوتاه میان ولی باید بدونید که چکار کنید

sitetheme
September 4th, 2014, 16:42
من قبلا شاتل داشتم کامل راضی بود .شاید اگر از مخابرات مدتی سرویس بگیرید خیلی شاتل رو مهربون تر توصیف کنید (جدی میگم)
به دانش فنی شاتل خیلی بیشتر اعتماد دارم تا مخابرات اصلا مخابرات کلا صرف نظر...!

sht-design
September 4th, 2014, 16:50
كل اينترنت ايران متاسفانه همين مشكل رو داره حالا امروز شما ميگيد شاتل
ديروز گفتند مخابرات
فردا ميگن يه شركت ديگه
تا وقتي نظارت درستي نباشد مشكلات همينجور پابرجا است

نميدونم اين خبر يا تهديد رو شنيديد كه نمايندگان مجلس اعلام كردند اگر وزير ارتباطات پهناي باند رو افزايش بده استيضاحش ميكنند ؟
پس خيلي خيلي ببخشيد وقتي به خاطر پهناي باند اينجوري ميگن پس هرچي سرعت اينترنت شما پايين تر باشه اونها راضي تر هستند

fanous_m
September 4th, 2014, 21:38
دوست عزیز سرت رو الکی درد نیار
اینجا ایرانه
بیخیال بشو

RoobinaServer
September 4th, 2014, 21:48
سلام دوستان

چند وقت پیش به اشتباه از شرکت شاتل سرویس اینترنت بی سیم گرفتیم که خوب اوایل راضی کننده بود. اما بعد از مدتی (احتمالاً بعد از طوفان تهران) کلاً دچار افت کیفیت سرویس به شکل وحشتناکی شدند. خلاصه بعد از روزها و ساعتها کل کل با بخش پشتیبانی این شرکت طی 68 تماس ثبت و ضبط شده و برو بیای سر کاری به اصطلاح کارشناسان بسیار بی سواد این شرکت گرامی تصمیم به پس دادن سرویس و قطع اشتراک گرفتیم. متاسفانه در نهایت بی احترامی و دور از جان شما خر فرض کردن و سنگ قلاب کردن ما درمدت چند روز به بهانه اینکه از زمان قرارداد شما 4 روز گذشته و شما 7 گیگا بایت ترافیک داشتید (در صورتی که سرویس قطع بوده و با توجه به 256k بودن سرویس و در اوج خرابی به اذعان کارشناسان این شرکت نمیدونم چطور این داده جابجا شده) مبلغی به ما بازگردونده نمیشه. خوب تا اینجاش که هیچ مبلغ اصلاً عدد قابل توجهی نیست. گفتیم بهشون که خوب حالا پول ما رو که نمیدید حرومتون، این آنتن بی خاصیتی که کلی هم گرون تر به ما فروختید رو وردارید ببرید و پول ما رو پس بدید، در جواب میگن کارشناس باید بیاد بررسی کنه !!!! والا نمی فهمم این دیگه چه صیغه ایه. از طرفی هم کارشناسشون میگه به ما ربطی نداره. آنتن روخود شما خریدید و پس نمی گیریم.

نمیدونم جایی هست که بتونیم بابت این سرویس بدشون که به ما دادند و خسارت دو ماه قطع و وصلی و درنهایت به مشکل خوردن پروژه های ما و حقوق پرداخت شده به کارکنان در ازای کار نکرده رو گرفت ؟ یا حد اقل جایی شکایت کرد از این دوستان که الکی و بی جهت به خودشون شرکت سرویس دهنده برتر کشور رو ندن. باور کنید شرکت های خیلی کوچیکتر از اینا واقعاً هم احترام بیشتری به آدم میگذارند و هم سرویس بهتری میدن. این مشکل فقط مشکل ما نیست. به دلیل فعالیتمون با چندین شرکت و سازمان کوچیک و بزرگ در تماس هستیم ، بدون اغراق کسی از دوستان ما نیست که مثل سابق ازشون راضی باشه.

حالا گذشته از این صحبتها به نظر شما کاری میشه کرد ، یا جایی برای شکایت وجود داره؟ برای تمام صحبت هام مدرک و سند دارم که در صورت صلاحدید میتونم به معرض عام بگذارم.

پیروز باشید.

یک سری پورت های امنیتی روی برخی سرویس هامون هست که فقط با آنها کار میکنیم بعد چند وقت دیدیم نمیشه دیگه کار کرد.

به پشتیبانی گفتیم چرا اینجوریه چی کار کردید؟ گفتند بررسی میشه تماس میگیریم. آخر تماس گرفتن به دلیل مسائل امنیتی پورت هاتون را بستیم :- | گفتیم خانوم چه امنیتی باز کنید ما داریم کار میکنیم گفتن نمیشه باید بسته بمونه :- |

همیشه برای دفتر کارتون از چندین مرکز نت تهیه فرمائید ، ما خیلی راحت سوئیچ کردیم رو نت دیگرمون و شاتل را برای کارهای خیلی معمولی دیگه استفاده میکنیم.

یا حق

Yas-Host
September 4th, 2014, 21:57
حرف شما صحیح هست ولی فکر میکنم دستتون به هیچ جا بند نیست!

ULTRAWEB
September 4th, 2014, 22:27
حرف شما صحیح هست ولی فکر میکنم دستتون به هیچ جا بند نیست!

بعنوان کسی صبح و شب با این چیزا سروکار دارم حرف ایشون رو تایید میکنم نه وقت بزار نه هزینه اضافه تر
توی سایت craَشکایت کن ببین به جایی میرسی اگر نتیجه گرفتی که بعید میدونم بیا اینجا بنویس ماهم خوشحال شیم

SixthElement
September 5th, 2014, 01:55
سلام.

سرویس ما adsl نبوده خیر سرش ، پوینت تو پوینت وایرلس بوده. ساختمان 5 طبقه و با دید حداقل 75% تهران. از همه این ماجراها بگذریم، دوستی دارم در رده های بالای وزارت ict. به من گفت میتونید برین کمیسیون تنظیم مقررات اونجا شکایت کنید. دولت جدید بسیار پیگیره و حتی اگه چندین مورد شکایت بشه ممکنه تا تعلیق مجوز هم پیش بره. من میرم پیگیری می کنم، چون واقعاً به شعورم توهین کردن.

fanous_m
September 5th, 2014, 02:10
سلام.

سرویس ما adsl نبوده خیر سرش ، پوینت تو پوینت وایرلس بوده. ساختمان 5 طبقه و با دید حداقل 75% تهران. از همه این ماجراها بگذریم، دوستی دارم در رده های بالای وزارت ict. به من گفت میتونید برین کمیسیون تنظیم مقررات اونجا شکایت کنید. دولت جدید بسیار پیگیره و حتی اگه چندین مورد شکایت بشه ممکنه تا تعلیق مجوز هم پیش بره. من میرم پیگیری می کنم، چون واقعاً به شعورم توهین کردن.

طرف وقتی چند ساله isp برتر کشوره به نظر شما میاد کسی به حرف شما توجه کنه؟
من عصر انتقال داده ها کارمند بودم
مدرک مستند بردم که اینا هر 1 گیگ که میفروشند 400 مگ می***ند
آخر سر خودم اخراج شدم
شرکت امسال رتبه 3 ارزیابی اپراتورهای برتر رو آورد

دیگه خودت عمق فاجعه رو ببین

SixthElement
September 5th, 2014, 03:34
اگر به قدرت باشه تو همون جشنواره فاوا که شرکت برتر شدن ماهم تنها شرکت خصوصی برتر در زمینه خدمات ارائه محتوای الکترونیک شدیم. ما برای این برتری ها شبانه روز جون میکنیم و این جماعت با این سرویس بدشون نمی تونن این رده ها رو حفظ کنن. مشکل اینجاس که کسی نه شکایتی می کنه و نه خبری جایی درج میشه.طبیعیه هیات داورانی هم که مقایسه می کنند چیز غیر عادی ای نمی بینن.
فکر می کنم شاتل مخفی کاری می کنه...

فانوس ام عزیز مشکل همینجاس. 400 مگ یعنی 3 تا stm1 یعنی سه تا ماهی 27 میلیون تومن. اگه خرج کاربرا نشه پولش تو جیب کی میره؟

به نظر من مقصر خود ماهاییم که سرویس بد می گیریم و صدامون هم در نمیاد. در صورتی که الان اوضاع همه چیز بهتره و کسانی هستند که صدای ما مصرف کننده ها رو بشنوند...

Sohan Roh
September 5th, 2014, 11:53
با سلام و عرض ادب.

دوستان شما كجاي كارين ؟

لينك زير رو ببينيد :

بررسی وضعیت ADSL شاتل | Page 423 | انجمنهای پرشین تولز (http://forum.persiantools.com/threads/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-adsl-%D8%B4%D8%A7%D8%AA%D9%84.73706/page-423)

با اين همه شكايت من موندم چطور نمونه شده ! ؟

بهتر دوستان اين تاپيك رو باز بزارند و مستندات خود را با دليل اينجا بنويسند تا به يك تاپيك جامع تبديل بشه و بشه به اين تاپيك استناد كرد.

شاد باشيد.

poriya_hashie
September 5th, 2014, 12:08
/دوست عزیز شاتل خوبه که امیدوارم گیر مبین نت نیفتید با این قیمت های فضایی و پشتیبانی خیلی بد که اخر سر به شما میگن برید قسمت صدای مشتری ایمیل بدید :|

خیلی دوست دارم پیگر شم و از این شرکت شکایت کنم
اما خوب چه فایده
من ۴۸ تومان برای ۱ماه سرویس ۲مگ با حجم ۵ گیگ ۶ روز پیش خریدا کردم الان میرم میبینم تمام شده!
هرجوی حساب میکنم متوجه نمیشم چطوری من شبا بیدارم روزا خواب اینقدر حجم مصرف شده تازه شبام که تایم رایگانه!!!
ادم با پشتیبانی پارس انلاین صحبت میکنه لذت میبره بعد اینا...

اگر تعداد زیاد شه برای شکایت مطمئن باشید حتما رسیدگی میشه اما تکی....

slashflash
September 5th, 2014, 13:16
کلاً مبین نت و ایرانسل همینطوری هستند ، وایمکس ایرانسل در ماه فکر کنم 500 مگ هم دانلود نمیشه باهاش کرد . بعد سر 2 هفته یهو میاد حجم شما تموم شده ! 1 گیگ میخریم 2 روز بعد حجم شما تموم شده !
فکر کردم کامپیتور ویروسی چیزی داره ویندوز تغییر دادم ، آنتی ویروس لایسنس خریدم ، باز وصل کردیم اینترنت رو ، باز هم روز از نو روزی از نو !

مشکل اینترنت با ایجاد اینگونه تاپیک ها و نظر سنجی ها حل نمیشه ... از ریشه مشکل داره...

SixthElement
September 5th, 2014, 14:47
عجب وضعیه تو پرشین تولز. 423 صفحه ملت صحبت کردن بعد اینا اول شدن؟؟ یه جایی باید جلوشون گرفته بشه

SixthElement
September 5th, 2014, 15:12
الان پرشین تولز رو دیدم ملت 845 صفحه صحبت کردن و اکثراً ناراضی هستند

fanous_m
September 6th, 2014, 11:39
الان پرشین تولز رو دیدم ملت 845 صفحه صحبت کردن و اکثراً ناراضی هستند
جانم؟ 845؟ :دی

SixthElement
September 6th, 2014, 15:37
جانم؟ 845؟ :دی

سلام.

از نرم افزار TapTalk استفاده کردم ، مثل اینکه صفحه بندیش فرق می کنه. ولی همون 423 صفحه هم عدد کمی نیست.

گذشته از این صحبت ها و پیگیری های مفصل قصد شکایت به کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رو دارم و تا جای ممکن پیگیر کارشون هستم. در نهایت حداقل اگر کار منم به جایی نرسه ، همینکه اسم شرکت برتر رو از روشون برداریم کافیه که به این نام سر افرادی مثل من رو شیره نمالن.

پیروز باشید.

SixthElement
September 9th, 2014, 18:55
سلام دوستان
با کمک دوست عزیزمون در انجمن پرشین تولز از طریق سامانه 195 پیگیر شدم.
مثل اینکه جدی جدی یه خبرایی هست. دو روز بعد از ثبت نام از شاتل زنگ زدن و خیلی پیگیر که بخوان مشکل رو حل کنن. هرچند تلاش داشتن بگن به دلیل نبودن نردبان!!! نتونستن به ما سرویس بدن اما برام جالب بود. امروز از خود سامانه 195 هم با من تماس گرفتن و گفتن موضوع در حال پیگیریه.
فکر می کنم یه اتفاق هایی داره تو مملکت می افته.
خبر جدیدی شد بروز می کنم.
پیروز باشید

ParsIranic
September 9th, 2014, 18:59
شاتل طبیعتا قرارداد sla داره. اگرم نداشته باشه یعنی شما سرویس رو اینطور که هست خریداری کردید. پس قانونا شاتل مسئولیتی نداره.

حالا اگر شما شکایت کنید و به جایی نرسید شاتل هم میتونه از شما شکایت کنه و هزینه های دادرسی و وکیل و زمان هدر رفته و اعاده حیثیت از شما درخواست کنه که البته نمیکنه.

بهتر هست با خودشون صحبت رو ادامه بدید یا اینکه یک لیوان آب سرد بنوشید و سرویس رو کنسل کنید. اینجا هم ایران هست یادتون نره. برای این مسائل شورای حل اختلاف میفرستن که حداقل باید 2 سال تو صف باشید.

nightman
September 9th, 2014, 19:27
شاتل واقعا افتضاحه حتی یک نفر رو نمیشناسم از سرویسش رضایت داشته باشه

SixthElement
September 10th, 2014, 01:29
بالاخره همین کم کمکاس که ما رو به یجایی می رسونه. اگر همه ماها دست به دست هم بدیم لااقل این رتبه های خالی بندی بهترین در کشور رو توی گوش و حلق و بینی ما فرو نمی کنن الکی هم به شعور و دانش و زحمت من و شما توهین نمیشه

SixthElement
September 10th, 2014, 01:33
تا جایی که من دیدم الان شاتل 187 مورد شکایت داره. فکر نمی کنم شاتل بخواد از همه شکایت کنه در صورتی که خوشون هم میدونن سرویسشون مثل سابق نیست. همینطور هم میدونن استفاده از نانو استیشن ام فایوی که دادن غیر قانونی بوده و حالا به هیچ درد من نمیخوره و باید بگذارمش گوشه انباری... واقعاً چرا من کاربر باید جواب کم و کاستی و مشکلات اونها رو پرداخت کنم و در انتها بازنده از هر دو طرف باشم؟

ParsIranic
September 10th, 2014, 03:48
تا جایی که من دیدم الان شاتل 187 مورد شکایت داره. فکر نمی کنم شاتل بخواد از همه شکایت کنه در صورتی که خوشون هم میدونن سرویسشون مثل سابق نیست. همینطور هم میدونن استفاده از نانو استیشن ام فایوی که دادن غیر قانونی بوده و حالا به هیچ درد من نمیخوره و باید بگذارمش گوشه انباری... واقعاً چرا من کاربر باید جواب کم و کاستی و مشکلات اونها رو پرداخت کنم و در انتها بازنده از هر دو طرف باشم؟
قرارداد دارید باهاشون یا نه؟

متن قرارداد چی میگه؟

hossein1210
September 10th, 2014, 07:22
سلام دوستان

پیروز باشید.
اول به صدای مشتری شاتل اطلاع بده اگر نتیجه نگرتفی هبه سازمان رادیویی اطلاع بده
فقط و فقط سازمان رادیویی میتون جلوشون وایسه

SixthElement
September 10th, 2014, 09:43
قرارداد دارید باهاشون یا نه؟

متن قرارداد چی میگه؟
سلام.

قرارداد استاندارد شاتل که خودش جنایتیه برای خودش. شما به عنوان مشتری مجرم هستید که ازشون سرویس گرفتید :d:d:d

SixthElement
September 10th, 2014, 09:46
اول به صدای مشتری شاتل اطلاع بده اگر نتیجه نگرتفی هبه سازمان رادیویی اطلاع بده
فقط و فقط سازمان رادیویی میتون جلوشون وایسه
والا تو 70 بار تماس فقط میتونم بگم با مادربزرگ مدیر عامل صحبت نکردیم دیگه .

منتظر هستم ببینم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چیکار می کنه. پروسه شکایت بسیار آسون بود. اگر دوستان دیگه هم میخوان روش رو به اشتراک میگذارم.

HPxf
September 10th, 2014, 11:57
بهتر و پسندیده است که اطلاعات رو در تاپیک قراتر بدید چی شد و به کجا رسید مراحل قوانونی شکایتتون چون ممکن است تاپیک مشابه مشکل شما ایجاد گردد از راه شما پیگیری نمایند

SixthElement
September 10th, 2014, 14:32
سلام. حتماً نتیجه رو اعلام می کنم.

irsrev
September 10th, 2014, 14:44
درود

نه تنها شرکت شاتل بلکه بسیاری از papها و ispها وضعیت بسیار بدی در ایران دارند

کیفیت خدمات ایران در مرتبه 168 در دنیا می باشد!!!

mahdibt52
September 10th, 2014, 14:49
من های وب دارم
هر وقت زنگ میزنم پشتیبانی 1565
میگه 40 نفر در حال انتظار هستند لطفا منتظر بمانید!
یعنی مردمو خر فرض کردن انگار فقط چهار تا اپراتور پاسخ گویی دارن

SixthElement
September 10th, 2014, 15:38
درود

نه تنها شرکت شاتل بلکه بسیاری از papها و ispها وضعیت بسیار بدی در ایران دارند

کیفیت خدمات ایران در مرتبه 168 در دنیا می باشد!!!

بروز رسانی می کنم :دی 170!!!

SixthElement
September 10th, 2014, 23:13
خبر جدید اینکه امروز مجدداً از شاتل تماس گرفتند و پیگیر شدن که ببینند مشکل کجاست. برای من عجیبه چطور این شرکت با اینهمه دبدبه و کبکبه یعنی خودشون نمیدونن چه خبره؟ هنوز دنبال شلوار رستم می گردن. برای من عجیبه اونها باید تمام مکالمات رو ضبط شده داشته باشن. کافیه فقط یک بار گوش کنن چه صحبت هایی شده.

خلاصه نمیدونم واقعاً بی نظم هستن یا کله خودشون رو زیر برف کردن. هنوز سر من رو میخوان با بخش فنی و فروش گرم کنن.

جالبه میگم من سرویس رو ادامه ندادم میگن باید با بخش فروش صحبت کنم. جالب بود که خودشون زنگ زدن. واقعاً علاقه ای ندارم وقتم رو دیگه با این جماعت تلف کنم...

گاهی دلم به حال اون کارمندای بنده خداها می سوزه. گناهی هم ندارن. بیچاره ها سپر بلای نا مدیریتی بالادستی هاشون میشن.

خبر جدیدی شد بروز می کنم. مطمئنم اگر قصد ادامه قرارداد رو باهاشون داشتم به هر قیمتی شده سرویس منو عین آدم درست (مثل همیشه برای 1 ماه چون همیشه بعد از یه مدت فیتیله رو می کشن پایین) تحویل می دادن.

SixthElement
September 13th, 2014, 22:00
امروز هم دوباره دوستان گرامی شاال زنگ زدن و گفتن نردبون نداشتین نتونستیم سرویس بدیم. :D:D:D
قسمت ضایع ماجرا اینه ساختمان ما تقریباً از بلند ترین ساختمانهای ممنطقه هستش و دوستان احتمالاً میخواستن آنتن عرب ستشون رو با نانو استیشن بگیرن :D:D:D:D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

SixthElement
September 14th, 2014, 23:30
سلام.

امروز هم یکبار دیگه تماس گرفتند و پیشنهاد دادن دوباره تخفیف بدن. در نهایت حفظ ادب و احترام جوری به شعور آدم توهین می کنن که واقعاً نمیدونه ازشون تشکر کنه یا اینکه دری وری بارشون کنه.

در تمام این تماسها فقط یک چیز رو تکرار می کنند.
5 سری کارشناس اومده و نتونستیم سرویستون رو راه بندازیم.
ما به مشتری احترام میگذاریم
درخواستتون چیه
و همش سوالات تکراری احمقانه.
سرویستون رو تمدید کنیم. (این خنده دار ترینش بود، نمیدونم چطور روشون میشه تکرار کنن)

منم هربار میگم وقت اضافی ندارم . لطفاً تماس من رو با کارشناس قبلیتون مجدداً گوش کنید.
تمام مدت هم میگن در جریان هستیم.

خوب اگه هستید چرا بازم زنگ می زنید.
خیلی رک جواب بدید آیا درخواست من رو بابت سرویس نگرفته و بازگشت پول قبول می کنید یا خیر که ما هم تکلیفمون رو بدونیم.

این سیاست وقت کشی این جماعت تهوع آوره...

hossein1210
September 15th, 2014, 01:09
سلام.

امروز هم یکبار دیگه تماس گرفتند و پیشنهاد دادن دوباره تخفیف بدن. در نهایت حفظ ادب و احترام جوری به شعور آدم توهین می کنن که واقعاً نمیدونه ازشون تشکر کنه یا اینکه دری وری بارشون کنه.

در تمام این تماسها فقط یک چیز رو تکرار می کنند.
5 سری کارشناس اومده و نتونستیم سرویستون رو راه بندازیم.
ما به مشتری احترام میگذاریم
درخواستتون چیه
و همش سوالات تکراری احمقانه.
سرویستون رو تمدید کنیم. (این خنده دار ترینش بود، نمیدونم چطور روشون میشه تکرار کنن)

منم هربار میگم وقت اضافی ندارم . لطفاً تماس من رو با کارشناس قبلیتون مجدداً گوش کنید.
تمام مدت هم میگن در جریان هستیم.

خوب اگه هستید چرا بازم زنگ می زنید.
خیلی رک جواب بدید آیا درخواست من رو بابت سرویس نگرفته و بازگشت پول قبول می کنید یا خیر که ما هم تکلیفمون رو بدونیم.

این سیاست وقت کشی این جماعت تهوع آوره...

شما باید تو صدای مشتری سفت و سخت متن رو بنویسی اصلا هم شل نگیر من تو متن شکایتم خیلی خیلی تهدیدشون کردم بیش از اون چیزی که فکرشونو بکنین نزدیک بودم فحششون بدم همون لحظه زنگ زدن و مشکلم رو حل کردم اگه حل نمکردم میرفتم 195.شما هم همینگار رو بکن تو شکایت خیلی متن شکایت تند باشه اگه زیر بار نرفتن برو 195

Mr.Pouria
September 15th, 2014, 01:47
من تازه این تاپیک رو دیدم ...

نمیدونم چرا دسوتان اعلام نا رضایتی میکنن !

من از سرویس Art 128 که نامحدود هست (ADSL) سرعت دانلود بین 70 تا 100 هست و اپلود هم 20 تا 50 کیلوبایت سرعت میده بدون نوسان

پشتیبانیشون هم همیشه با احترام با من حرف زدن و بعضی وقت ها هم که حظوزی میرم و سوال پیچشون میکنم باز هم با حوصله و احترام کامل جواب من و مشتریانشون رو میدن !

قطعی هم توی این 2 سال شاید نزدیک به 5 روز قطع بوده در مجموع ...

البته لازم به ذکز هست که سرویس محدود داشتم ازشون من 1 گیگ میخریدم یهو تموم میشد ! و یه روز هم 1 گیگ میخریدم یهو یک ماه داشتمش !!! (مصرف هر روز من مشخص هست و دانلود و اپلودم هم هروز مثل هم هست ! )

این بحث حجم ***ی همیشه بوده و هست اما شما مگین پشتیبانی و قطعی من چیزی حس نکردم !

البته باید بگم من 2 سال پیش مشترک شاتل تهران بودم و الان به علت دانشجو بودن در مازندران شهر رویان (نور) هستم و از شاتل اینجا سرویس میگیرم برای خوابگاه که کاملا راضی هستم (البته از سرویس نامحدود ! محدودش حجم ***ی داره :D )

کیفیت شاتل اینجوری که من از خودشون پرسیدم بهم گفتن ؛ یکی از نماینده هاشون (در دفتر مرکزی) شاتل پهنای باند کم اورده و مجبوره یه جوری این پهنای باند رو بین کاربران تقسیم کنه (البته این مشکل برای شهر های بزرگ هست و به شهر های کوچک مربوط نیست) به این دلیل ممکن برای بعضی از سرویس های داده شده قطعی افت سرعت شدید و غیره پیش بیاد ...

----------------

دوستان دلیل کیفیت کم تمامی ISP ها چه کوچک چه بزرگ سازمان مخابرات هست زیرا پهنای باند تمامی ISP ها توسط مخابرات تعین میشه ! همه چیزو سر ISP ها نشکونید :D

------------

همچنین تاپیک های زیادی از شاکیان شاتل در همین انجمن موجوده ....

SixthElement
September 15th, 2014, 09:17
شما باید تو صدای مشتری سفت و سخت متن رو بنویسی اصلا هم شل نگیر من تو متن شکایتم خیلی خیلی تهدیدشون کردم بیش از اون چیزی که فکرشونو بکنین نزدیک بودم فحششون بدم همون لحظه زنگ زدن و مشکلم رو حل کردم اگه حل نمکردم میرفتم 195.شما هم همینگار رو بکن تو شکایت خیلی متن شکایت تند باشه اگه زیر بار نرفتن برو 195
سلام. کار ما خیلی پیچید. شکایت کردم 195 . ماجرا همینه

SixthElement
September 15th, 2014, 09:32
من تازه این تاپیک رو دیدم ...

نمیدونم چرا دسوتان اعلام نا رضایتی میکنن !

من از سرویس Art 128 که نامحدود هست (ADSL) سرعت دانلود بین 70 تا 100 هست و اپلود هم 20 تا 50 کیلوبایت سرعت میده بدون نوسان

پشتیبانیشون هم همیشه با احترام با من حرف زدن و بعضی وقت ها هم که حظوزی میرم و سوال پیچشون میکنم باز هم با حوصله و احترام کامل جواب من و مشتریانشون رو میدن !

قطعی هم توی این 2 سال شاید نزدیک به 5 روز قطع بوده در مجموع ...

البته لازم به ذکز هست که سرویس محدود داشتم ازشون من 1 گیگ میخریدم یهو تموم میشد ! و یه روز هم 1 گیگ میخریدم یهو یک ماه داشتمش !!! (مصرف هر روز من مشخص هست و دانلود و اپلودم هم هروز مثل هم هست ! )

این بحث حجم ***ی همیشه بوده و هست اما شما مگین پشتیبانی و قطعی من چیزی حس نکردم !

البته باید بگم من 2 سال پیش مشترک شاتل تهران بودم و الان به علت دانشجو بودن در مازندران شهر رویان (نور) هستم و از شاتل اینجا سرویس میگیرم برای خوابگاه که کاملا راضی هستم (البته از سرویس نامحدود ! محدودش حجم ***ی داره :D )

کیفیت شاتل اینجوری که من از خودشون پرسیدم بهم گفتن ؛ یکی از نماینده هاشون (در دفتر مرکزی) شاتل پهنای باند کم اورده و مجبوره یه جوری این پهنای باند رو بین کاربران تقسیم کنه (البته این مشکل برای شهر های بزرگ هست و به شهر های کوچک مربوط نیست) به این دلیل ممکن برای بعضی از سرویس های داده شده قطعی افت سرعت شدید و غیره پیش بیاد ...

----------------

دوستان دلیل کیفیت کم تمامی ISP ها چه کوچک چه بزرگ سازمان مخابرات هست زیرا پهنای باند تمامی ISP ها توسط مخابرات تعین میشه ! همه چیزو سر ISP ها نشکونید :D

------------

همچنین تاپیک های زیادی از شاکیان شاتل در همین انجمن موجوده ....
سلام دوست عزیز

یکم ماجرای ما متفاوته. استفاده ما به عنوان شرکت طراحی وب سایت با شما که از اینترنت به عنوان ابزار تفریح استفاده می کنید فرق داره. استفاده شما از اینترنت گاه گاهیه اما ما در روز حداقل 8 ساعت مداوم استفاده می کنیم. پس بدیهیه خیلی بیشتر به اشکال برخورد کنیم. من شک ندارم هر شرکتی مشتری راضی و ناراضی داره. طبیعیه شرکتی که مثل قارچ سریع رشد کنه یه جاهایی از دستش در میره. شرایط کشور عزیزمون رو هم خوب می دونم. اما مشکل من اینجاس که آقا جون نمیتونی سرویس درست بدی اسم خودتو هم نذار بهترین شرکت کشور و اونو نبدیلش کن به چماق تو کله من. در صورتی که خیلی جاهای دیگه هستند که واقعا سرویس منحصر به فرد عالی دارن میدن و ادعایی هم ندارن. دو سال پیش یا قبل تر کیفیت سرویس شاتل عالی بوده اما الان پسرفت داشتن و نمی تونن سرویس درست بدن. یا بگن همینی که هست تا ملت تکلیف خودشون رو بدونن. دیگه حداقل سرکار نذارن. مدت 3 ماه از 6 ماهی که ازشون سرویس داشتیم مشکل ارتباطی وجود داشت. نمیدونم اسم این رو چی باید بگذارم...

پ.ن ؛ حضور درسته نه حظورً

Mr.Pouria
September 15th, 2014, 10:04
سلام دوست عزیز

یکم ماجرای ما متفاوته. استفاده ما به عنوان شرکت طراحی وب سایت با شما که از اینترنت به عنوان ابزار تفریح استفاده می کنید فرق داره. استفاده شما از اینترنت گاه گاهیه اما ما در روز حداقل 8 ساعت مداوم استفاده می کنیم. پس بدیهیه خیلی بیشتر به اشکال برخورد کنیم. من شک ندارم هر شرکتی مشتری راضی و ناراضی داره. طبیعیه شرکتی که مثل قارچ سریع رشد کنه یه جاهایی از دستش در میره. شرایط کشور عزیزمون رو هم خوب می دونم. اما مشکل من اینجاس که آقا جون نمیتونی سرویس درست بدی اسم خودتو هم نذار بهترین شرکت کشور و اونو نبدیلش کن به چماق تو کله من. در صورتی که خیلی جاهای دیگه هستند که واقعا سرویس منحصر به فرد عالی دارن میدن و ادعایی هم ندارن. دو سال پیش یا قبل تر کیفیت سرویس شاتل عالی بوده اما الان پسرفت داشتن و نمی تونن سرویس درست بدن. یا بگن همینی که هست تا ملت تکلیف خودشون رو بدونن. دیگه حداقل سرکار نذارن. مدت 3 ماه از 6 ماهی که ازشون سرویس داشتیم مشکل ارتباطی وجود داشت. نمیدونم اسم این رو چی باید بگذارم...

پ.ن ؛ حضور درسته نه حظورً

دوست عزیز منم روزانه بیش از 12 ساعت با اینترنت کار مکینم (از 12 ظهر تا 3 شب به صورت مدام) حتی من پشت مانیتورم بعضی وقت ها غذا میخورم !

من میانگین ماهی 80 گیگ استفاده دارم از اینترنت اما هیچ مکشلی ندارم !

نمیدونم شاید مثل حرف شما اینجا رو خوب دادن تهران رو خراب کردن ...
من یادمه 2 سال پیش قبل از اینکه بیام شمال برای تحصیل قطعی های شاتل داشت زیاد میشد حدودا 1 ماه اخرم الانم که شما میگی اینجوری شده !

SixthElement
September 19th, 2014, 01:51
دوست عزیز منم روزانه بیش از 12 ساعت با اینترنت کار مکینم (از 12 ظهر تا 3 شب به صورت مدام) حتی من پشت مانیتورم بعضی وقت ها غذا میخورم !

من میانگین ماهی 80 گیگ استفاده دارم از اینترنت اما هیچ مکشلی ندارم !

نمیدونم شاید مثل حرف شما اینجا رو خوب دادن تهران رو خراب کردن ...
من یادمه 2 سال پیش قبل از اینکه بیام شمال برای تحصیل قطعی های شاتل داشت زیاد میشد حدودا 1 ماه اخرم الانم که شما میگی اینجوری شده !
پوریای عزیز
کار کردن یک شرکت و اعضای اون متفاوته با کارکردن یک شخص. شاید اشتباه از اول از ما بوده که در انتخاب سرویس دقت نکردیم و فقط به اسم و سابقه خوب شاتل و قیمت پایین سرویس اکتفا کردیم. بزرگان هم گاهی خراب می کنند. شاتل برای کاربر عادی ممکنه خوب باشه اما با اکثر دوستانی که سرویس برای شرکت یا ارگانشون گرفتند همه نا راضی هستند. به نظر میاد بعد از طوفان تهران زیر ساخت رادیویی و ارتباط اونها به شدت صدمه خورده. متاسفانه سرویس دهیشون به ما واقعاً بد بود و گاهی هم تا جایی کار پیش می رفت که حس می کردیم دو تا گوش دراز رو کله ما بوده یا چیزی روی پیشونی ما نوشتن... فقط خسارتی که بابت سرویس بد اونها تو ماه آخر به ما خورد رو بخوام سر انگشتی حساب کنم (فقط بابت حقوق و هزینه های جاری از بابت کار نکردن بچه های شرکت و رفتن آبرو و حیثیت ما) بالغ بر 20 میلیون تومن میشه. اشتباه از ما بود که نیومدیم با ماهی 500 تومن جلو این خسارت رو بگیریم.

در نهایت اینکه تا الان 5 نفر از شاتل تماس گرفتند. شاید اگر وقت کشی نمی کردند و ما هم از جای دیگه سرویس نگرفته بودیم مجدداً گول می خوردیم و پیشنهاد تخفیف (شاید یه جورایی رشوه) اونا رو قبول می کردیم. البته نمیدونم بعد از دو ماه دوباره همین آش و کاسه میشد یا نه.

پیروز باشید

SixthElement
September 19th, 2014, 02:38
حرفت کاملا درسته ولی تجهیزاتی که در اون مخابرات میزارن باید قوی باشه میدونی چرا
چجون من از یک مخابرات چند سرکت داشتم ولی با هم کلی تفاوت داشت این یعنی تجهیزاتشون فرق میکنه کاری بازم به خود مخابرات نداره بیشتر به تجهیزات اون شکرت تو مخابرات داره و کابل های زیر زمینی و نویز هایی که هست
سلام دوست عزیز

اول بحث من گفتم ارتباط رادیویی پوینت تو پوینت داشتیم نه کابل سیمی. پس ماجرای dslam و این چیزها نیست. هر چند بازهم بستر تمام ارتباطات خود مخابراته.

SixthElement
September 19th, 2014, 02:39
شرمندم. اشتباه برداشت کردم از صحبت.