PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قتل عام سایت های نیوک 8.2

IFACO.Net
June 29th, 2010, 13:15
سلام خدمت همه دوستان عزیز

اخیرا بواسطه باگ خطرناکی که در قسمت آپلود نیوک 8.2 مشهد تیم کشف شده، عده ای ... به جان سایت های مردم افتاده اند و مشغول خرابکاری هستند،

لذا اکیدا توصیه می کنم که حتی شده خودتان نیوک های کاربران تان را آپدیت کنید، چون براحتی از طریق باگ مورد نظر شل های فراوانی به سایت ها آپلود می کنند که در طی دو روز گذشته چندین مورد را در سایت های کاربرانمان پیدا کردیم که شل آپلود کرده بودند !

توضيحات مهم در رابطه با اين اصلاحيه مهم نیوک

PHPnuke.ir :: (http://www.phpnuke.ir/ftopicp-143695.html)

موفق باشید

abbas_majan
June 29th, 2010, 13:29
یعنی از این طریق می تونند به سایت های دیگر کاربران در سرور هم راه پیدا کنند ؟

IFACO.Net
June 29th, 2010, 13:37
یعنی از این طریق می تونند به سایت های دیگر کاربران در سرور هم راه پیدا کنند ؟

بستگی به کانفیگ و امنیت سرور داره ولی چون هیچ امنیتی 100درصد نیست ،بهتره سریعا پیشگیری کنید

LoveLife
June 29th, 2010, 14:00
نیوک ! مزخرفترین سی ام اسی بوده که تو رایگان ها دیدم ! دروپال شرف داره به نیوک

itjavani
June 29th, 2010, 15:04
اونهایی که از نیوک حمایت میکردند و به قول خودشون بهترینه کجان؟؟؟

Rezash
June 29th, 2010, 15:12
اونهایی که از نیوک حمایت میکردند و به قول خودشون بهترینه کجان؟؟؟

مايكروسافت و گوگل هم تاحالا هك شدند!هيچ كس نمي تونه تضميني براي امنيت مطلق بده.درسته ظاهرا باگ بدي بوده ولي خب دليل نميشه اينطوري هم قضاوت كرد.
پ.ن : البته من از طرف داران نيوك نيستم :دي

itjavani
June 29th, 2010, 15:22
مايكروسافت و گوگل هم تاحالا هك شدند!هيچ كس نمي تونه تضميني براي امنيت مطلق بده.درسته ظاهرا باگ بدي بوده ولي خب دليل نميشه اينطوري هم قضاوت كرد.
پ.ن : البته من از طرف داران نيوك نيستم :دي

حرفت کاملا درسته ولی یادمه تو همین فروم بود ‌! یک بابایی اومده بود تاپیک زده بود کدوم سی ام اس بهتره! یه عده ای اومدن ادعا کردن نیوک فلانه فلانه! ما هی گفتیم امنیتش نسبت به بقیه سی ام اس ها داغونه گفتن نه اگر داغونه چرا سایت های بزرگ هک که نیوک دارند هک نمیشن! الان که سایت های بزرگشون هم هک شد میخوام ببینم جواب این همه سایت هایی که هک شدن رو چجوری میخوان بدن! آخه آقا راحت بگین باگ داشت ندیدیم کشف نکردیم هک شدیم! ولی میان میگن که امنیت مشکل نداره آدم میسوزه!(البته این حرف رو چند وقت پیش که سایت های کوچیک که نیوک بودن هک شدن زدند!)

من حرفی ندارم! امنیت 100 درصد نیست ولی اینکه تقصیر رو میندازن گردن کس دیگه آدم دیگه میسوزه!

بد میگم بگو بد میگی

saeed_061
June 29th, 2010, 15:57
قبل از اینکه این اصلاحیه داده بشه هر بنده خدایی که سایتش هک میشد و میرفت تو phpnuke در خواست راهنمایی میکرد همه میگفن که آره نیوک هیچ مشکل امنیتی نداره...!#-o
شما مطمئن باش نیوک باگ نداره ... هاست شما از امنیت پایینی برخورداره!

itjavani
June 29th, 2010, 16:02
قبل از اینکه این اصلاحیه داده بشه هر بنده خدایی که سایتش هک میشد و میرفت تو phpnuke در خواست راهنمایی میکرد همه میگفن که آره نیوک هیچ مشکل امنیتی نداره...!#-o
شما مطمئن باش نیوک باگ نداره ... هاست شما از امنیت پایینی برخورداره!

دقیقا درد من همینه! بعدش یوزرت میاد یقه تو میگیره میشینه اراجیف تحویلت میده!

mositanha
June 29th, 2010, 16:05
به نظر من هم نیوک از نظر امنیت خیلی ضعیفه و نمیشه روش حساب کرد.........

HematYar
June 29th, 2010, 16:05
اطلاع رسانی و تاکید شدید شد اما مثل اینکه دوستان جدی نگرفتند :d

VatanVPS
June 29th, 2010, 16:10
من که همه رو ساسپند کردم خودم کلا سیستم آپلود رو برداشتم
خیلی باگ چرتی بود

IFACO.Net
June 29th, 2010, 16:17
اطلاع رسانی و تاکید شدید شد اما مثل اینکه دوستان جدی نگرفتند :d

اتفاقا ما خیلی جدی گرفتیم و به همه کاربران و نمایندگانمون هم اطلاع رسانی کردیم ، منتها بعضی کاربران بیخیالی کردند و نتیجش رو دیدند ! ...

AmirHosein
June 29th, 2010, 16:22
نیوک ! مزخرفترین سی ام اسی بوده که تو رایگان ها دیدم ! دروپال شرف داره به نیوک
بی خیال خودیشو کنترل کن :d

lvlehrad
June 29th, 2010, 16:47
/includes/FCKeditor/editor/filemanager/browser/default/browser.html?Type=File&Connectors/php/connector.php
اینو میزارین تنگه لینک سایتی که نیوک داره و بعد شل رو اپلود میکنند ! البته فقط jpg و html میشه اپلود کرد ولی یه کارایی میشه کرد که شل به عنوان عکس اپلود شده !

و بعد میرن به ادرس .... و شل رو استفاده میکنند !!!

دوستانی که نیوک دارن یه فکری به حال این بکنند !

IFACO.Net
June 29th, 2010, 17:01
/includes/FCKeditor/editor/filemanager/browser/default/browser.html?Type=File&Connectors/php/connector.php
اینو میزارین تنگه لینک سایتی که نیوک داره و بعد شل رو اپلود میکنند ! البته فقط jpg و html میشه اپلود کرد ولی یه کارایی میشه کرد که شل به عنوان عکس اپلود شده !

و بعد میرن به ادرس .... و شل رو استفاده میکنند !!!

دوستانی که نیوک دارن یه فکری به حال این بکنند !

فکرش رو اینجا کرده اند :
توضيحات مهم در رابطه با اين اصلاحيه مهم نیوک

PHPnuke.ir :: (http://www.phpnuke.ir/ftopicp-143695.html)

lvlehrad
June 29th, 2010, 17:12
دمشون گرم اطلاع رسانیشون خیلی به موقع بوده ! البته اگه وبمستر ها کمکاری نکنند ! من اخرین باری که نیوک استفاده کردم هک شدم و از اون به بعد هر روز بک اپ میگیرم از سایتم :d

iacbook
June 29th, 2010, 17:48
آخه بین اینهمه سی ام اس رایگان دلیل استفاده از نیوک چیه؟ برام عجیبه!

lvlehrad
June 29th, 2010, 17:58
جدا دلیلش چیه !! به نظر من که خز شد :d امکانات جوملا خیلی بهتر هست !

Desperados
June 29th, 2010, 18:58
مهمترین ضعف نیوک عدم توسعه اون و متوقف شدن پروژه هست توسط نویسندگانش دیگه چنین پروژه ای رو نمیشه زیاد روش حساب کرد.

nimafire
June 29th, 2010, 19:33
مردمی که از رایگان استفاده میکنند سرانجامشون همینه .
من کمتر سایت خارجی دیدم که از نیوک استفاده کنه. چون bia2music خدا بیامرز از نیوک استفاده میکرد :
دیدیم که سیل سایت های قارچ موزیک همه نیوکی شدن

iacbook
June 29th, 2010, 20:18
الان اگه دقت کنید هر سایتی میاد چندتا پلاگین فارسی شده میزاره و چندتا نسخه از یه سی ام اس و چندتا قالب و بعد بخاطر اینکه دامین مناسبی ثبت کردند میشن پشتیبان!
الان برید ببینید کدوم این سیستم های سی ام اس رایگان توی ایران گروه حرفه ای دارن؟
فقط چندتا سی ام اس توی ایران هستند که گروه های حرفه ای برای گسترش دارند و بقیه سیستم ها مثل نیوک توسط افراد آماتور پشتیبانی میشن!

سیستم هایی مثل وردپرس و جوملا و e107 گروه های حرفه ای برای گسترش دارند که دلیلش هم اینه که استفاده تجاری ازشون میشه! وگرنه اگر جنبه اقتصادی وجود نداشت اینا هم رشد نمی کردن و گروههای تخصصی برای حمایت از این سیستم ها وجود نداشت!

اینو بدونید سیستم های اپن سورسی که استفاده اقتصادی نداشته باشند توی ایران رشد نمی کنند! واقعا" خودتون حاضرید زمانتون رو برای گسترش سیستمی مثل نیوک یا چنین سیستم هایی بدید در صورتیکه اینها به هیچ وجه قابل مقایسه با سیستم هایی مثل جوملا و وردپرس و ... نیستند؟؟؟

iNicz.Com
June 29th, 2010, 20:41
تنها دلیل استفاده از nuke سایتهای موزیک استفاده از آمار گیر تقلبی که مثلا نشون میده روزی 5000 تا بازدید دارید.با اینکه نیوک رو اشتباهی ترجمه کردن . بایدبه جای نفر می نوشتن ثانیه[-(
و در مقابل ddos مقاوم هستش، همین.

iacbook
June 29th, 2010, 21:01
:-& یعنی بخاطر آمار تقلبی میخوان از این سیتسم استفاده کنند؟
برای آمار تقلبی کاری نداره که! شما توی هر سیستمی میتونید متغیرهایی که آمار رو نمایش میدن با یه عددی جمع کنید تا بیشتر نشون بدن! یا اینکه مثلا" یه تابعی نوشته بشه تا با اضافه شدن هر یوزر بصورت توانی آمار افزایش پیدا کنه! کلا" همه اینا چند خط برنامه نویسی بیشتر نیست و اگه خواستید بگید تا برای سیستم های دیگه براتون چند خط بنویسم و بگم کجا قرارش بدید! :52:

HematYar
June 29th, 2010, 21:14
بچه ها بی خیال . تخریب نیوک دیگه کافیه . :68:

تیم فارسی دارن روی سیستم کار میکنن که با برنامه نویسی جدید تر و قوی تری نسخه بعدی رو ارایه بدن . امیدواریم که پیشرفت زیادی انجام بشه .:65:

کامدین بیا جی تاک ببینم چی شده داری این قدر واسه نیوک شاخو شونه میکشی امشب :71:

iacbook
June 29th, 2010, 21:40
سلام حسین جان.
من تسلیمم :71:

اینم الان میشه مثل اون تاپیک جوملا و وردپرس که بسی جالب بود!
البته هر چی حسین آقا بگن همون درسته :x

LoveLife
June 29th, 2010, 21:53
تا حالا چند سایت قتل عام شدن . ادم یاد روز عاشورا میفته این هکر ها شدن یزید های این زمانه رحم نمیکنن به سایت های ایرانی . دیگه دو تا سایت موزیک دی پیتی و سایت به درد نخور هک کردن افتخار نیست که بعدش سریع هم میرن و تو دفتر خاطراتشون مینویسن

HematYar
June 29th, 2010, 21:58
سلام حسین جان.
من تسلیمم :71:

اینم الان میشه مثل اون تاپیک جوملا و وردپرس که بسی جالب بود!
البته هر چی حسین آقا بگن همون درسته :x

فدات . شما استادی عزیز دل :53:

iacbook
June 29th, 2010, 22:02
اینا اول برای خودشون یه دفتر خاطرات (سایت) میسازن و بعد میرن از پدربزرگاشون چندتا ترفند ساده و چندتا نرم افزار رو می گیرن و میان مردم آزاری!

همه سیستم ها راه نفوذ دارن و هک کردن هنر نیست اونم با آپلود شل!! حالا بعضیا سخت تر هک میشن و بعضیا مثل نیوک همیشه خوراک هک کردن هستن :105:

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

فدات . شما استادی عزیز دل :53:

یه دونه ای حسین جان :53: ...

fathipours
June 29th, 2010, 22:09
پروفسورها این باگ مال نیوک نیستو مال ادیتور fck هستش ، ئ خیلی از سی ام اس های دیگه هم از این استفاده میکنن ،

نیوک بهترینه که شکی توش نیست

صبر کنید ببینید نسخه 9 که توسط phpnuke.ir برای اولین بار توی جهان با امکانات اختصاصی + 5 زبان ارائه میشه

saeed_061
June 29th, 2010, 22:12
پروفسورها این باگ مال نیوک نیستو مال ادیتور fck هستش ، ئ خیلی از سی ام اس های دیگه هم از این استفاده میکنن ،

نیوک بهترینه که شکی توش نیست

صبر کنید ببینید نسخه 9 که توسط phpnuke.ir برای اولین بار توی جهان با امکانات اختصاصی + 5 زبان ارائه میشه

چرا نمیخوایید ضعف یه سیستم رو قبول کنید؟

میشه این قسمتی رو که Bold کردم رو یه مقدار بیشتر توضیح بدید تا ما هم روشن شیم!

fathipours
June 29th, 2010, 22:28
ویرایش شد
در کل معنیش این بود :

نمیشه تو گوش ادم نفهم چیزی فرو کرد

HematYar
June 29th, 2010, 22:31
بهترین خداست :d

هر سیستمی عیب و نقص ها و ویژگی های خوب و بد داره . از جوملا و وردپرس گرفته تا بیا برس به الینور - اسلید و ......

درسته این مشکل مربوط یه FCK بود که فقط مربوط به نیوک هم نیمشد و سیستم هایی که از این ادیتور استفاده میکردن باید سریع بروزرسانی رو انجام میدادن .

نیوک نسخه جدید که قرار ارائه بشه خیلی با نیوکی که الان هست تفاوت داره و مشکلات نیوکی که الان هست به طور کامل حل شده . البته امیدواریم !

سر بهترین و بدترین سیستم هم خون هم دیگه رو نریزین که به نتیجه ای نمیرسین :D

fathipours
June 29th, 2010, 22:35
دمت گرم داش cmstalk قبول دارم حرفتو

من در جریان بیشتر کارها هستم .نیوک جدید چیزهای جال زیاد داره که دیگه کسی نتونه حرفی بزنه !!!! حتی برای ساخت قالب توسط افراد کاملا مبتدی هم برنامه ریزی هایی شده و یه خبرهایی هست که نباید فاششون کنیم، تا وقتی که بهمون اجازه بدن مدیران

HematYar
June 29th, 2010, 22:37
دمت گرم داش cmstalk قبول دارم حرفتو

من در جریان بیشتر کارها هستم .نیوک جدید چیزهای جال زیاد داره که دیگه کسی نتونه حرفی بزنه !!!! حتی برای ساخت قالب توسط افراد کاملا مبتدی هم برنامه ریزی هایی شده و یه خبرهایی هست که نباید فاششون کنیم، تا وقتی که بهمون اجازه بدن مدیران

پست قبلیتو ویرایش کن عزیز تا بنت نکردن مدیر ها :d

LoveLife
June 29th, 2010, 22:42
دیشب پا منبر بودم یه ..... میگفت هر چی تو گوش ادمی که نخواد حرفتو قبول کنه ..... بخونی ،بیشتر ...... میشه !!!!!!

تو دیگه از کجا پیدات شده عزیزم همین حرفها رو تو فروم کم داشتیم اینجا چاله میدون هست ؟

fathipours
June 29th, 2010, 22:48
تو دیگه از کجا پیدات شده عزیزم همین حرفها رو تو فروم کم داشتیم اینجا چاله میدون هست ؟

سلام ، حال ندارم بی ادبی کنم ، در کل همینجا میچرخیدم گفتم عضو بشم خوبه

در ضمن نترس فروم از این حرفها زیاد داره داداش ، مهم اینه منظور طرفو بگیری

HematYar
June 29th, 2010, 22:51
سلام ، حال ندارم بی ادبی کنم ، در کل همینجا میچرخیدم گفتم عضو بشم خوبه

در ضمن نترس فروم از این حرفها زیاد داره داداش ، مهم اینه منظور طرفو بگیری

حالا درست شد .

قرار نیست به هم بی احترامی کنیم . واسه رسوندن مطلب راه های زیادی هست . بایدبهترینشو انتخاب کنیم

Amir
June 29th, 2010, 22:54
تاپیک منتقل شد.

VatanVPS
June 29th, 2010, 22:55
تنها دلیل استفاده از nuke سایتهای موزیک استفاده از آمار گیر تقلبی که مثلا نشون میده روزی 5000 تا بازدید دارید.با اینکه نیوک رو اشتباهی ترجمه کردن . بایدبه جای نفر می نوشتن ثانیه[-(
و در مقابل ddos مقاوم هستش، همین.

ddos به CMS تو بعضی از قسمت ها مربوط میشه اونم حالت Ddos نیست حالت اسپم هست که دیتابیس میپوکه:d
بعد هم نیوک درسته که مشکلاتی داره! اما خوبی هایی هم داره
این که نشد!2سال از یه سیستم استفاده کنیم بعد بگیم به درد نمیخوره و فلان ...

delta
June 29th, 2010, 23:05
بکوبید.. بکوبید.. هر کسی هم از نیوک حمایت کرد بزنید بنش کنید بندازینش بیرون.هر چی دارم نگاه میکنم انگار نه انگارتون عضوهای جدید ریختند دارند الکی مفد حرف میزنند در صورتی که حتی یک کلمه هم از برنامه نویسی حالیشون نیست..بعضی از شرکت کنندگان در این تاپیک حتی نمیدونن باگ چیه آمدند دارند حرف میزنند.. چیه حسادت میکنید؟ نیوک مزخرفه؟ آقا استفاده نکن زور نکردیم. هاستینگهای مهمترمه هم به کاربراشون بگند نیوک پشتیبانی نمیکنند! چند کاربر از میلیون کاربر نیوک کم بشه مشکلی نداریم عزیز. چیه نمیتونید بگید نیوک پشتیبانی نمیکنیم؟چرا؟ چون کاربرش زیاده؟
یک باگ پیدا شده که آن هم اصلا مال نیوک نبوده و مال مال ادیتور fck هستش که نه تنها نیوک سیستمهای دیگری هم ازش استفاده میکنند که میشه آنها رو هم زد.پس اینقدر الکی نپرید هیچی خبر ندارید بزنید بکوبید یک تیم رو.
در ثانی وظیفه یک پشتیبان چیست؟ اگ مشکلی پیش بیاد یا باگی پیدا بشه زود اطلاع رسانی کنه. مگر نیوک این کارو نکرد؟ همین که پیدا شد راهش رو بست و اطلاع رسانی هم کرد.بعضی ها گوش ندادند تقصیر ماست؟
کل سیستمها ایراد داره و امنیت هیچ کسی مطلق نیست. آقایون خودشون هم میدونن اما بشر هست و حسادت.به رتبه 7 هزار یک سایت پشتیبان حسادت میکنید؟کدوم یستم پشتیبانی ایران اینقدر محبوب هست؟ واقعا وردپرس از نیوک محبوب تره؟یا جوملا یا دیتالایف؟ شما خودتون رو بکشید هم نیوک محبوب ترین هست از نظر سادگی و کاربری.پس منتقدین عزیز برای خودشون منتقد کنند وگرنه همین الان که دارید از سی پنل استفاده میکنید باگ داره عزیزان.. همیشه راه نفوزی به سایت هست. منتهی یک روزی کشف میشه و بعضی ها طول میکشه..

Amir
June 29th, 2010, 23:11
تاپیک بسته شد.