PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست یک فرد در آمریکا !

iran-developers
September 3rd, 2014, 21:13
درود به یک فرد نیاز داریم در آمریکا که کریدیت کارت داشته باشه و برای ما آیفون بگیرده بفرسته !
هر کدوم از دوستان اونجان اعلام کنند
باتشکر

HPxf
September 3rd, 2014, 21:45
کانادا خواستی می شناسم

mhiizadi
September 3rd, 2014, 22:00
درود به یک فرد نیاز داریم در آمریکا که کریدیت کارت داشته باشه و برای ما آیفون بگیرده بفرسته !
باتشکر
متوجه هستید که ایفون هایی که اون جا ارزون هستند ؛ با اپراتور های خاص کار میکنند؟
از آپل استور امارات خواستید بفرمایید

besthosti.com
September 3rd, 2014, 22:19
از سوئد می تونم بگیرم برای شما ارسال کنم. ولی اگر از آمریکا میخواین متاسفانه ندارم.

iran-developers
September 3rd, 2014, 22:21
درود
هزینه پست هر آیفون تا ایران از سوید رو لطف بفرمایید اگر راه دریایی چیزی هم ارسال می کنید اونم بفرمایید

babelirani
September 3rd, 2014, 22:22
با سلام امکان خرید و ارسال براتون از خود آمریکا هست

ولی هیچ تضمینی در اینکه کار کنه در ایران نخواهیم داد

iran-developers
September 3rd, 2014, 22:24
با سلام امکان خرید و ارسال براتون از خود آمریکا هست

ولی هیچ تضمینی در اینکه کار کنه در ایران نخواهیم داد
درود !
:ی آنلاک :)))))))))
اگر از این آیفون 4 اس های رایگان هم ارسال می کنید بگید خیلی زیاد نیاز داریم
هزینه ی ارسال تا ایران رو به هر وسیله ای هم بفرمایید .

babelirani
September 3rd, 2014, 22:30
درود !
:ی آنلاک :)))))))))
اگر از این آیفون 4 اس های رایگان هم ارسال می کنید بگید خیلی زیاد نیاز داریم
هزینه ی ارسال تا ایران رو به هر وسیله ای هم بفرمایید .
بنده در جریان تلفن همراه و انلاک اینا نیستم دوست عزیز

برای همین عرض کردم خدمتتون

همچین آیفون هایی هم نداریم

ارسال مستقیم به ایران هم امکانش نیست به دوبی یا هر جایی دیگه بخواید ارسال میشه

iran-developers
September 3rd, 2014, 22:32
درود به دبی بفرستید هزینش چقدر می شود؟
والا من تو اپل . کام دیدم
این هم لینکش. iPhone 4s - Buy iPhone 4s with Free Shipping - Apple Store (U.S.) (http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone4s)
و در رابطه با زمان هم بنده رو مطلع کنید با تشکر .

besthosti.com
September 3rd, 2014, 22:32
درود
هزینه پست هر آیفون تا ایران از سوید رو لطف بفرمایید اگر راه دریایی چیزی هم ارسال می کنید اونم بفرمایید
من الان خونه نیستم رفتم خونه لیست رو نگاه می کنم. قیمت ها رو از اداره پست گرفته بودم می بینم و برای شما میفرستم.

iran-developers
September 3rd, 2014, 22:34
درود ممنون می شوم قیمت ها رو بفرستید از این آیفون های رایگان اونجا گیر میاد در ضمن آیفون دست 2 چطوره؟
رنج قیمت بگیرید ارسال کنید .

besthosti.com
September 3rd, 2014, 22:39
آِفون های رایگان متوجه منظورتون نشدم ولی دست دو هم قیمت میگریم برای شما اراسال می کنم.

iran-developers
September 4th, 2014, 00:15
درود
توی لینکی که دادم آیفون آفر رایگان می ده !
اون رو ببرام پیگیری کنید !

camelian77
September 4th, 2014, 00:36
در صورتی که قرار داد دو ساله با خط تلفن ببندید آیفون ۴ اس رایگان می شه و برای ۵ باید ۱۹۹ دلار بدید . چیزی به اسم آیفون رایگان وجود نداره.

besthosti.com
September 4th, 2014, 00:44
بابا 9 سپتامبر آیفون 6 میاد شما دنبال 4 اس هستین :دی
ولی فکر نمی کنم که بشه رایگان بدن. البته لینک رو هم هنوز ندیدم.
ولی اینجا گوشی هایی هست تحت عنوان د-ز-د-ی که بدون کارتن و .... هستند که نهایت 1500 کرون یعنی 750 هزار تومان هست.
در صورتی که مایل هستید بیاین اسکایپ تا راحت تر صحبت کنیم.

iGeek
September 4th, 2014, 00:55
یعنی از این آیفون هایی که تحت قرارداد اپراتور هستند میخواهید؟

psfa
September 4th, 2014, 01:17
اون 4s که میبینین زده رایگان فقط در شرایطیه که با اوپراتور خارجی قرارداد ببندین و از سیم کارت اونا استفاده کنین
چیزی به نام آیفون رایگان وجود نداره که هر کی بره یه دونه بهش بدن که

iran-developers
September 4th, 2014, 01:43
[QUOTE=besthosti.com;1168730]بابا 9 سپتامبر آیفون 6 میاد شما دنبال 4 اس هستین :دی
ولی فکر نمی کنم که بشه رایگان بدن. البته لینک رو هم هنوز ندیدم.
ولی اینجا گوشی هایی هست تحت عنوان د-ز-د-ی که بدون کارتن و .... هستند که نهایت 1500 کرون یعنی 750 هزار تومان هست.
در صورتی که مایل هستید بیاین اسکایپ تا راحت تر صحبت کنیم.[/QUOTE
درود
اد شدید
با تشکر.

crowlink
September 5th, 2014, 10:34
با درود
از لندن در خدمت هستم

hadipro
September 6th, 2014, 20:12
باتشکر

سلام به دلیل تحریم ارسال کالا از یک شرکت آمریکایی به ایران صورت مستقیم تقریبا" غیر ممکن هست ولی اگر آدرس خارج از آمریکا داشته باشید میتونیم از ebay-amazon-walmart-bestbuy-new egg و هر فروشگاهی که به آن آدرس ارسال کنه براتون سفارش بدیم. بعد میشود از آنجا به ایران ارسال نمود.

با تشکر :)

larsa.soft
September 11th, 2014, 13:07
الان این ای فون 6 تقریبا 300 دلاره باید از مشترکان اون اپراتور ها باشیم ؟ یا کلا 300 دلاره هست ؟

من میتونم ترکیه هرکی بخواد براش اکی کنم چون خودمون نمایندگی دانشگاه ترکیه هستیم میرمو میام میتونم اکی کنم

OmidX
September 11th, 2014, 13:32
الان این ای فون 6 تقریبا 300 دلاره باید از مشترکان اون اپراتور ها باشیم ؟ یا کلا 300 دلاره هست ؟

من میتونم ترکیه هرکی بخواد براش اکی کنم چون خودمون نمایندگی دانشگاه ترکیه هستیم میرمو میام میتونم اکی کنم

بله باید از مشترکین اپراتور باشید و کنتراکت ماهیانه رو هم پرداخت کنید ... و فقط با سیم کارت های اپراتوری ک کنتراکتش رو پرداخت کردید کار میکنه ...

اگر برای ایران میخواهید باید نسخه Contract free را تهیه کنید ک با هر سیم کارتی قابل استفاده خواهد بود ...

قیمت بدون کنتراکت آيفون 6 :

http://up.vbiran.ir/uploads/35282141042620536083_free%201.jpg

قیمت بدون کنتراکت آيفون 6 پلاس :

http://up.vbiran.ir/uploads/7672141042620612189_free%202.jpg

iPhone 6 - Pre-order the new iPhone 6 and iPhone 6 Plus. - Apple Store (U.S.) (http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone6)

larsa.soft
September 11th, 2014, 13:46
شما میگی 500 اینجا که 649 یا 749 دلاره

OmidX
September 11th, 2014, 13:54
شما میگی 500 اینجا که 649 یا 749 دلاره

اشتباه تایپی بود ... قیمت هایی ک در زیر عکس میبینید برای سری unlock factory هستند و در هر بار ریستور و ب روز رسانی آیفون ، بصورت خودکار توسط iTunes گوشی اکتیو میشه و با هر سیم کارتی آنتن میگیره ...

(در گوشی های کنتراکت دار در هر بار ب روز رسانی صفحه کنتراکت اپراتور ظاهر میشه ک باید تمدید کنید و فقط با سیم مربوط ب اون اپراتور آنتن میگیره)

اما یک روش دیگه هم برای خرید آیفون هست ، ک شما گوشی رو با کنتراکت بخرید بعد از طریق سایت اپراتور ها کنتراکتش رو یک جا بخرید ، مثلا 200 ~ 300 دلار پرداخت میکنید و کنتراکت را برای همیشه میخرید ...

برای روش دوم ، فعلا باید صبر کنید و فقط رو اپراتور بعضی کشور ها میشه اینکارو کرد ...