PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الزامات جدید شاپرک !!

OmidX
September 3rd, 2014, 15:40
درود ...

دوستان امروز ایمیلی از شاپرک برای درگاه سامان کیش دریافت کردیم ک یکی از بند هاش جالب توجه بود :

موضوع: الزامات استفاده از درگاه اينترنتي

با سلام و احترام
به استحضار می رساند بر اساس ابلاغیه شماره 1173/ص/93 مورخ 5/6/1393 شرکت شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی بانک مرکزی) در خصوص ارائه سرویس به پذیرندگان اینترنتی رعایت موارد ذیل الزامی می باشد.
1. عدم استفاده از آدرسهای غیر شاپرکی صرفاً در اتصال به صفحه پرداخت اینترنتی (آدرس صحیح : https://sep.shaparak.ir/payment.aspx )
2. دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی
3. نحوه ورود به صفحات پرداخت سمت پذیرنده
الف:عدم استفاده از نام و لوگوی بانک هنگام ورود به صفحه پرداخت
ب: عدم انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت توسط کاربر
لذا خواهشمند است در خصوص موارد مطرح شده اقدامات لازم صورت پذیرد. در صورت عدم رعایت موارد فوق الذکر طبق دستور العمل شرکت شاپرک اقدام خواهد گردید.
پیشاپیش از بذل توجه و همکاری شما کمال تشکر و قدر دانی را دارد.

با تشکر
فريد ستاره
مدير واحد کسب و کار نوين

منظور قسمت قرمز شده رو درست متوجه نشدم ، یعنی الان منی ک چهار تا درگاه دارم ، فقط باید یک درگاهم فعال باشه ؟! :109:

HPxf
September 3rd, 2014, 15:54
من همه اش نفهمیدم :-ی
شرکت های واسطه هم نماد باید بگیرند یا مستقیم ها ؟

OmidX
September 3rd, 2014, 15:55
من همه اش نفهمیدم :-ی
شرکت های واسطه هم نماد باید بگیرند یا مستقیم ها ؟

این برای درگاه های مستقیم بانکی هستش ...

نگارششون کلا طوری هست ک فقط خودشون سر درمیارن از چیزی ک میگن !! :دی ، عین دست خط دکتراااا !!

ULTRAWEB
September 3rd, 2014, 16:21
اینها میان خوبش کنن چون سوادشو ندارن 90درصدشون میزن جاهای دیگشم کور میکنن
اون از نماد دادنشون اون از نداشتن نهاد رسیدگی سریع به مشکلاتی که مشتری ها با افراد نماد دار دارن
اونم از بیخودی شرایط نماد رو عوض کردن
اینم از این نوشته که معلوم نیست اصلا چی هست

modiranhosting
September 3rd, 2014, 16:40
درود ...

دوستان امروز ایمیلی از شاپرک برای درگاه سامان کیش دریافت کردیم ک یکی از بند هاش جالب توجه بود :

منظور قسمت قرمز شده رو درست متوجه نشدم ، یعنی الان منی ک چهار تا درگاه دارم ، فقط باید یک درگاهم فعال باشه ؟! :109:

فکر میکنم منظورشون اینه که کاربر موقع درخواست نمیتونه بگه از کدوم بانک باشه ، میره توی شاپرک درخواست ثبت میکنه و اونا واسش فعال میکنن

البته این برداشت بنده بود ، امیدوارم مثل بقیه مواردشون نباشه :)

Ashkankamangar.ir
September 3rd, 2014, 16:47
این قانون رو خودشون میذارن بعد داخل پیام بازرگانی بانک ها تبلیغ میکنند خریدتون رو از درگاه ما انجام بدید جایزه بگیرید فلان ولی مشتری حق انتخاب درگاه رو نداره
ای بابا بذار راحت باشن