PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیشترین میزان مشاهده آنلاین ویدیو در جهان مربوط به کدام کشورها است؟

TN Projects
September 2nd, 2014, 11:44
در تصویر زیر آماری از میزانی از کاربران جهان که توسط شرکت tns مورد نظارت نسبی قرار گرفتند که اکثرا بصورت آنلاین ویدیو نگاه میکنند قابل مشاهده است.
واضح است این آمار بصورت حرفه ای مورد بررسی قرار گرفته است و بر روی میزان محدودی از کاربران دنیا بر اساس یکسری الگوریتمها تحقیق شده است.
این میزان زیاد دستخوش میزان وقت استراحت و میزان سرعت بالا و کیفیت بالای اینترنت در این کشورها می باشد که جزو پیشرفته ترین کشورها هستند.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/22470-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F-chartoftheday_2627_internet_users_watching_online_ video_every_day_n-jpg

besthosti.com
September 2nd, 2014, 19:32
سلام آقای کاضمی اگر اشتباه نکنم :-*
منبع آمار از کجا هست ؟ میشه لینک بدین.
TN Projects
September 2nd, 2014, 23:00
سلام آقای کاضمی اگر اشتباه نکنم :-*
منبع آمار از کجا هست ؟ میشه لینک بدین.
با درود و احترام خدمت شما آقای هزاره ای عزیز. بله درست میفرمایید خودمم.
داخل تارنماهای (سایتهای) وابسته به شرکت TNS هست. و همچنین منبع این تصویر نموداری هم تارنمای • Chart: 1 in 4 U.S. Internet Users Watches Online Videos Daily | Statista (http://www.statista.com/chart/2627/internet-users-watching-online-video-every-day/) هست.

Rozhin Karimi
December 25th, 2014, 00:04
سلام جناب کاظمی ...
میتونم در مورد رتبه ایران هم اگر مورد بررسی قرار گرفته بپرسم؟

saeed1988m
December 25th, 2014, 00:35
و اما نکته اینه در قرن 21 با این همه پیشرفت ها و فناوریها کشور ما به احتمال زیاد از آخر اول میشه !!!؟؟؟

سپاس از شما جناب کاظمی عزیز خسته نباشید

kingpower
December 25th, 2014, 00:41
درود
من رتبه ایران رو نمیدونم ولی باید اون آخرا باشه :دی
اخه با این سرعت اینترنت و محدودیت ها و و از همه مهم تر این قطعی ها که نمیشه مشاهده آنلاین کرد
چندوقتی بود شب ها یه سری به آپارات و... میزدم 2ثانیه از فیلم پخش میشد یه ساعت میرفت تو لود ........... دیگ بیخیال شدم...

saeed1988m
December 25th, 2014, 00:46
درود
اخه با این سرعت اینترنت و محدودیت ها و و از همه مهم تر این قطعی ها که نمیشه مشاهده آنلاین کرد
چندوقتی بود شب ها یه سری به آپارات و... میزدم 2ثانیه از فیلم پخش میشد یه ساعت میرفت تو لود ........... دیگ بیخیال شدم...

من الکامپ که همین دو هفته پیش رفتم آنلاین با سرعت عالی بدون لگ تصویر و قطعی از غرفه ایرانسل داشتم آپارات نگاه میکردم پخش فوتبال جزیره هم نگاه کردم آنلاین همین 4g شاید با این بشه یه مقدار خودمونو بالا بکشیم ولی هزینه ترافیک باعث میشه احساس برق گرفتگی سه فاز به آدم دست بده :دی

Rozhin Karimi
December 25th, 2014, 12:03
درود
حالا خوبه سرورهای آپارات هم تو ایرانه !!!
یه مدتی تو کردستان عراق بودیم وقتی آپارات رو نگاه میکردیم اونجا ده ها برابر بیشتر از سرعت داخل ایران میاورد!!!

TN Projects
December 25th, 2014, 12:33
سلام جناب کاظمی ...
میتونم در مورد رتبه ایران هم اگر مورد بررسی قرار گرفته بپرسم؟
ایران در این بررسی ها قرار نگرفته اما تقریبا میشه گفت کمترین سرعت اینترنت رو در دنیا داره اما طبق آمارهایی که چند ماه پیش تحقیق کردیم خودمون ، بیشترین میزان بازدید ویدئو آنلاین از غرب کشور بود اما خب نمیشه گفت این مورد رو چون اینجا برای مشاهده ویدئو اکثر اوقات مجبور به استفاده از راه های دور زدن فیلــترینگ هستند.... از لحاظ دسترسی بله میشه گفت کاملا در آخرین رتبه باشه ! البته در این مورد کره شمال حساب نشده :)

- - - Updated - - -

و اما نکته اینه در قرن 21 با این همه پیشرفت ها و فناوریها کشور ما به احتمال زیاد از آخر اول میشه !!!؟؟؟

سپاس از شما جناب کاظمی عزیز خسته نباشید
دقیقا !!!
کشور ما همیشه مقام آورده و در دنیا سر زبونها بوده !!!
معمولا رتبش از لحاظ دسترسی همیشه اول و از لحاظ سرعت دو سه تایی به رتبه اول هستیم ... اما خب یک نکته خیلی مهم یادم رفت رتبه بندی ایران از آخر لیست حساب شده همیشه :)) .

jahromweb
December 25th, 2014, 12:40
درمورد این که گفتید غرب کشور:
من نمیدونم که شما چه طور امار گرفتید
اما به ای پی ها هم نمیشه اعتماد کرد
مثلا اسیاتک استان فارس ادرس رو اذربایجان میزنه
و یا پیشگامان ادرس رو کرمان میزنه
فقط مخابرات دیدم که درسته ....

TN Projects
December 25th, 2014, 12:45
درمورد این که گفتید غرب کشور:
من نمیدونم که شما چه طور امار گرفتید
اما به ای پی ها هم نمیشه اعتماد کرد
مثلا اسیاتک استان فارس ادرس رو اذربایجان میزنه
و یا پیشگامان ادرس رو کرمان میزنه
فقط مخابرات دیدم که درسته ....
آماری که ما گرفتیم از شبکه های ارائه دهنده ویدئو در داخل ایران بود که بر اساس محل سکونت و حتی ای پی ها و یکسری مشخصات که توسط کاربر خودشون هم میشد تشخیص داد این آمار رو گرفتیم و با مدیریت چندین شبکه اشتراک ویدئو داخلی و حتی چند شبکه اجتماعی معروف داخلی که بصورت میانگین تونستیم یک آمار تقریبی بگیریم