PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد resellerclub

test18
June 28th, 2010, 21:01
سلام من یک سایت دارم که بازدیدش تقریبا روزی 1000 تا هست با جایی هم که سرویس گرفتم مشکل دارم میگه میزان استفاده سایتت از cpu زیاده هی سابو میبنده .
اگه یه هاست از resellerclub بگیرم اونها تا چه اندازه بازدید سایتو مشکلی ندارن ؟ یک دفعه نبندن سایتو دوباره ؟

nimafire
October 24th, 2010, 22:10
نه از ریسلر کلاب استفاده کنید و نه ای وب
شما یک سرور مجازی یا اختصاصی باید بگیرید

kingoftehran
October 24th, 2010, 22:46
بعید می دونم سایت 1000 هزار تا بازدید cpu زیاد بخواد.احتمالا اسکریتتون مشکل داره و یا 1 جایی از کار می لنگه ولی در کل iweb خوبه.

mr.he3am
October 24th, 2010, 22:47
شاید اسکریپت سایت مشکل داشته باشه !!

f.etemadian
October 25th, 2010, 11:07
ما سایت های زیادی داریم که بازدید کننده اش زیاد هستن. اما سایت ها رو هم نمی بندیم. مشکل cpu از بازدیدکننده نیست و به قول دوستان ممکنه اسکریپت مشکل داره و باید خودتان حلش کنید و این هم میسر نمیشه مگر اینکه یا سرور اختصاصی بگیری یا تست های خود را روی یه سرور operational انجام بدید تا متوجه شوید مشکل از کجاست.
راستی می تونید از جایی که هاست گرفتید کمک بخواید و ازشون بخواید که process سرور رو مانیتور کنند تا ببینند هنگامی که سایت شما لود می شه چه اتفاقی براش میفته

test18
October 25th, 2010, 23:41
سکریپت مشکل داشت .
این سرور operational چیه ؟

persianwhois
October 26th, 2010, 00:42
سلام من یک سایت دارم که بازدیدش تقریبا روزی 1000 تا هست با جایی هم که سرویس گرفتم مشکل دارم میگه میزان استفاده سایتت از cpu زیاده هی سابو میبنده .
اگه یه هاست از resellerclub بگیرم اونها تا چه اندازه بازدید سایتو مشکلی ندارن ؟ یک دفعه نبندن سایتو دوباره ؟

در بسیاری از موارد پیکربندی غلط سرور هاستینگ باعث بروز چنین مشکلاتی می شود.
پیشنهاد می کنم با همین شرایطی که دارید از سرویس هاستینگ "نامحدود" ماهانه 4900 تومان ما تهیه فرموده و سایت خود را منتقل کنید و نتیجه را برای اطلاع سایر دوستان در همین تاپیک اعلام نمائید.
سرویس بسیار عالی Optimize شده است.

f.etemadian
October 26th, 2010, 08:49
سکریپت مشکل داشت .

یعنی یه سروس که up هست و ازش الان داره استفاده می شه.

nimafire
December 31st, 2010, 18:58
بعید می دونم سایت 1000 هزار تا بازدید cpu زیاد بخواد.احتمالا اسکریتتون مشکل داره و یا 1 جایی از کار می لنگه ولی در کل iweb خوبه.

سکریپت مشکل داشت .

در هر صورت اگر مایل بودید من میتونم هاست ای وب را برای شما خرید کنم و دراختیار شما بگذارم

vPsPersia.COM
December 31st, 2010, 19:24
به نظر من خرید هاست از سایت های خارجی کمی اشتباه هست ، مخصوصا سایت هایی نظیر Just Host ، Iweb , HostForWeb ,................

این سایت ها درسته سرور های قدرتمندی دارند و Manager های بسیار باسوادی ، اما سایت های بسیاری رو پشتیبانی می کنند ، در نتیجه منابع سرور برای هر یوزر از قبل معین هست ، اگه از این منابع بیشتر استفاده شود ، سریع سایت رو Suspend می کنند و یا طلب هزینه بیشتر خواهند کرد تا جایی که پول 1 سرور اختصاصی رو میگیرند

استدادل هم رشد سایت شما هست که خارج از ذهن نیست . اما بهتر اینه که شما یک VDS تهیه کنید ، هاست اشتراکی تا حدی می تواند میزبان شما باشد .

تعداد بازدید های روزانه شما + آنلاین ها + ثبت نام روزانه و رنک الکسا + ترافیک مصرفی ماهانه رو بگید تا بهتر بتونم کمک کنم

در ضمن اینجا بخش آموزشی هست و نمیشه به شما آفر داد

اگه خواستید بفرمایید که از طریق PM به شما OFFER بدم