PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لایسنس ویندوز

persian_mafia
September 2nd, 2014, 04:07
دوستان چند وقت پیش خواستم از هتزنر خرید کنم اما متوجه شدم که به ایرانی ها لایسنس ویندوز نمی دن . شما راه حلی برای این مشکل دارید؟

HPxf
September 2nd, 2014, 09:18
چرا از ویندوز کرک شدهدرمجازی ساز استفاده نمیکنین؟

persian_mafia
September 2nd, 2014, 12:00
چرا از ویندوز کرک شدهدرمجازی ساز استفاده نمیکنین؟

چون شنیدم هتزنر خیلی روی این مسائل سخت می گیره . اگه از ویندوز کرک شده استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

sarwhost
September 2nd, 2014, 12:07
اگر با مجازی ساز استفاده کنید خیر نمی فهمن

persian_mafia
September 2nd, 2014, 12:56
اگر با مجازی ساز استفاده کنید خیر نمی فهمن
با تشکر از شما دوست عزیز . پس من سرور رو خام سفارش بدم؟ بدون سیستم عامل؟
طریقه ی نصب ویندوز کرک شده با کمک مجازی ساز رو می دونید؟ آموزشی در این باره وجود داره؟

HPxf
September 2nd, 2014, 16:37
درخواست نصب مجازی ساز بدید مانند vmware بعد یکی سرور مجازی بسازید iso ویندوز توی انجمن هست نصب نمایید

- - - Updated - - -

90 % دوستانی که سرور مجازی دارند سرور کرک شده است و هیچ مشکلی ندارند
اگر برای سرور اختصاصی بخواهید استفاده کنین بدون نیاز به مجازی ساز و هزینه لایسنس ماهانه ویندوز بدید مبحثش جداست اما به صرفه این است که مجازی ساز نصب کنین و استفاده نمایید

- - - Updated - - -

با تشکر از شما دوست عزیز . پس من سرور رو خام سفارش بدم؟ بدون سیستم عامل؟
طریقه ی نصب ویندوز کرک شده با کمک مجازی ساز رو می دونید؟ آموزشی در این باره وجود داره؟

پیام خصوصی که فرمودید بنده یاهو استفاده نمی کنم
الان سرور سفارش دادید تحویل گرفته اید ؟ یا هنوز انجام ندادید؟

Mr.Te0
September 2nd, 2014, 18:40

طریقه خاصی وجود نداره.
نصب به صورت معمول است.
فقط کافیست ایزو های مربوطه را دانلود کنید و از سریال نامبر های موجود برای نصب استفاده کنید.
برای نسخه های ویندوز 2008 و 2012 هم میتونید از نرم افزار Windows Loader استفاده کنید.

meysam021
September 2nd, 2014, 18:43
چون شنیدم هتزنر خیلی روی این مسائل سخت می گیره . اگه از ویندوز کرک شده استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد؟کی اینو گفته؟؟؟؟ هرکی گفته هیچی از هتزنر نمیدونسته ، هتزنر به 1 نوع کپی رایت گیر میده اونم میزبانی های لینوکس هست.

OmidX
September 2nd, 2014, 18:58
اگر بصورت مستقیم دارید سرور مجازی میخرید باید برای ویندوز تون لایسنس تهیه کنید ...

اما اگر سرور اختصاصی هست و توسط خود شما مجازی سازی شده ، نیازی نیست : دی

HPxf
September 2nd, 2014, 21:41
شما اول مشکل خرید مستقیم و نماینده گی رو حل نمایید
دوستان فعلا در حال تهیه هستند جواب خوب بدید
از نماینده گی بگیرند یا مستقیم پیشنهاد بنده نمایندگی بود
طبق صحبت های در پیام خصوصی