PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند شخصی برای ادغام فایلهای css و جاوا در یک فایل

nima-s
September 1st, 2014, 22:22
سلام
یک قالب پر امکانات دارم که به تعداد زیادی فایل css و جاوا دارد
همانطور که میدانید این مورد باعث افزایش تعداد درخواست http به سرور و افزایش زمان لود و در نهایت برای سئو و جایگاه صفحات سایت در موتورهای جستجو مضر است
برای این تک مورد ، یعنی ادغام تمام فایلهای css و جاوا در یک یا چند تکه فایل بزرگتر نیازمند یک سئو کار باتجربه هستم یا هر شخصی که از پس این کار بدرستی و اصولی بر بیاد

لطفا هزینه انجام این کار را در همینجا یا در پیغام خصوصی مطرح نمائید تا در صورتی که صرفه اقتصادی داشت اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهم
نوع سایت وردپرس هست.ادرس سایت هم به درخواست شما در پیغام خصوصی ارسال می گردد
با تشکر

iFire
September 1st, 2014, 22:31
اطلاعات رو پ.خ کنید بررسی شه

mr-programer
September 1st, 2014, 22:41
در خدمتم .
در مورد هزینه باید اول قالب رو ببینم و اینکه آیا فقط ادغام فایلها هستن یا خیر ؟

در ضمن یه توصیخ دیگه هم دارم که بهتر جواب میده .

دارای نمونه کارهای موفق + نماد اعتماد الکترونیکی

www.mr-programer.ir

mazandweb
September 6th, 2014, 09:46
سلام در خدمتم
id:mazandweb

milad-engineer
September 6th, 2014, 12:30
با سلام و عرض ادب
در صورت تمایل اطلاعات را پ.خ کنید

yastheme
September 6th, 2014, 12:38
سلام
یک قالب پر امکانات دارم که به تعداد زیادی فایل css و جاوا دارد
همانطور که میدانید این مورد باعث افزایش تعداد درخواست http به سرور و افزایش زمان لود و در نهایت برای سئو و جایگاه صفحات سایت در موتورهای جستجو مضر است
برای این تک مورد ، یعنی ادغام تمام فایلهای css و جاوا در یک یا چند تکه فایل بزرگتر نیازمند یک سئو کار باتجربه هستم یا هر شخصی که از پس این کار بدرستی و اصولی بر بیاد

لطفا هزینه انجام این کار را در همینجا یا در پیغام خصوصی مطرح نمائید تا در صورتی که صرفه اقتصادی داشت اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهم
نوع سایت وردپرس هست.ادرس سایت هم به درخواست شما در پیغام خصوصی ارسال می گردد
با تشکر

برای یکی کردن فایل های CSS مشکلی ندارید, همه را در یک فایل کپی کنید مشکلتان برطرف می شود.
سایت زیر هم فایل CSS شما رو فشرده می کنه,
اما فایل های جاوا رو به همین راحتی نمیشه یکی کرد, در بعضی موارد که کلا غیر ممکنه! پیشنهاد می کنم از CDN استفاده کنید, یا روشی شبیه آن!
اگر سایت شما پر بازدید است بهتر است یک یا دو هاست دیگر تهیه نمایید و فایلها ( جاوا , عکس , CSS ) را از آنجا لود کنید. بعد دو تا ساب دامین بسازید و متصل کنید به اون هاست ها مثل:
cdn1.site.com cdn2.site.com
حالا فایل ها را تقسیم بندی کنید که 50 درصد آن از هاست اول و 50 درصد از هاست دوم لود شوند و از هاست خود سایت فایلی لود نشود!حالا من نمی دونم چند تا فایل جاوا دارید ولی تا 10 هم میشه گفت طبیعیه و بیشتر از این هم تو سایت های معروف دیده میشه!
استفاده از هاست دیگر برای لود فایل ها سرعت لود را افزایش می دهد و در موتور های جستجو تاثیر مثبت دارد.