PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست ایرانی یا خارجی ( معرفی شرکت معتبر هم میخوام )

bmppc
September 1st, 2014, 14:44
سلام

دوستان یک هاست برای وردپرس میخوام برای سایت فروشگاهی حدود 5000 آی پی در روز

نمیخوام vps بگیرم چون درگیر کانفیگ و امنیت و ... نمیخوام بشم

برای همین میخوام هاست بگیرم و از اونجایی که شرکت های ایرانی دستشون درد نکنه سیستم سایت رو مثل سیستم خودشون میدونن ( همه نه فقط بعضی ها ) نمیتونم اعتماد کنم به هاست فروش های ایرانی

میخوام ببینم کدوم هاستینگ های خارجی هستن که با دامین ir مشکلی نداشته باشن و بتونم از اون استفاده بکنم ؟

aminrt4
September 1st, 2014, 15:04
سلام

برای همین میخوام هاست بگیرم و از اونجایی که شرکت های ایرانی دستشون درد نکنه سیستم سایت رو مثل سیستم خودشون میدونن ( همه نه فقط بعضی ها ) نمیتونم اعتماد کنم به هاست فروش های ایرانی

میخوام ببینم کدوم هاستینگ های خارجی هستن که با دامین ir مشکلی نداشته باشن و بتونم از اون استفاده بکنم ؟

به فروشنده ایرانی توهین نکنید، شرکت ها ایرانی انقدر در امد دارند که نیاز به اسکریپت درپیت شما نداشته باشن، البته شما احتمالا تاحالا با فروشنده ها شلوار خانگی کار کردین تو خارج هم همچین فرونشده هایی هست مراقب باش

HPxf
September 1st, 2014, 15:20
خارجی بگیری سیساست کاری دارند ممکن است هر لحظه بگویند با ir مشکل داریم ببندنت :|

hasanazizi
September 1st, 2014, 15:24
دوست عزیزم وردپرس که دیگه اسکریپتی نیست بگیم حتما میبرنش ... فقط میمونه قالبتون که میتونه مثلا یکی به خودم سفارش بده واسش طراحی میکنم مثل قالب شما این دیگه میزبان و این چیزا نمیخواد
ما فروشندها البته با 97 درصد از هاستینگ های ایران اشنایی دارم و تا حالا در تجربه 4 ساله خودم ندیدم یه شرکت هاستینگ بیاد سایت مشتریشو ب***ه
این حرف شما توهین هستش حتی به منم که هاست و از این قبیل میفروشم
و در اخر ..ماشالا شرکت هاستینگ های ایرانی حتی شرکت هاستینگ های خارجی رو هم از لحاظ امنیت .سرعت و... پشت سر گذاشتن و در مقابل شرکت های ایرانی هیچی نیستن ..پس بزار یه زره به هم شهری و هم خونهات بیشتر بها بدی

bmppc
September 1st, 2014, 15:39
به فروشنده ایرانی توهین نکنید، شرکت ها ایرانی انقدر در امد دارند که نیاز به اسکریپت درپیت شما نداشته باشن، البته شما احتمالا تاحالا با فروشنده ها شلوار خانگی کار کردین تو خارج هم همچین فرونشده هایی هست مراقب باش

همین اسکریپت درپیت که میگید ( شعورتون خیلی بالاستا ) هزینه 18 میلیون تومانی برای برنامه نویسیش داشته !

شرکت رو نام نمیبرم اما شرکت ثبت شده و معتبر ( مثلا ) ایرانیبود که سیستم رو بک آپ برداشته بود

شما هم تا وقتیاز چیزی خبر ندارید لطفادخالتنکنید بنده با شما کاری ندارم

فروشنده های هاست ایرانی خیلی هاشون هم معتبر هیتن حتی اگر شرکت نباشن اما همین 2 موردی که بنده دیدم نظرمو از شرکت های ایرانی دور کرده

- - - Updated - - -

دوست عزیزم وردپرس که دیگه اسکریپتی نیست بگیم حتما میبرنش ... فقط میمونه قالبتون که میتونه مثلا یکی به خودم سفارش بده واسش طراحی میکنم مثل قالب شما این دیگه میزبان و این چیزا نمیخواد
ما فروشندها البته با 97 درصد از هاستینگ های ایران اشنایی دارم و تا حالا در تجربه 4 ساله خودم ندیدم یه شرکت هاستینگ بیاد سایت مشتریشو ب***ه
این حرف شما توهین هستش حتی به منم که هاست و از این قبیل میفروشم
و در اخر ..ماشالا شرکت هاستینگ های ایرانی حتی شرکت هاستینگ های خارجی رو هم از لحاظ امنیت .سرعت و... پشت سر گذاشتن و در مقابل شرکت های ایرانی هیچی نیستن ..پس بزار یه زره به هم شهری و هم خونهات بیشتر بها بدی

دوست گرامی ممنون از توضیحاتت

بحث وردپرسش نیست چون وردپرس برایقسمت وبلاگش استفاده میشهاسکریپت اصلی هزینه 18 میلیونی داشته برای برنامه نویسی با نرم افزار اندروید و ios

متاسفانه چون شرکتی که باهاش کار میکردیم به صورت اتفاقی یکی از مشتریهاشون درخواست طراحی سایت مثل سایتما کرده بوده که ایشون گفتند سیستم مارو میتونن بهشون بدم با هزینه 3 میلیون تومان !!!

برای همین متاسفانه نظرمون راجب سایت های ایرانی خیلی تغییر کرد:(

aminrt4
September 1st, 2014, 15:43
همین اسکریپت درپیت که میگید ( شعورتون خیلی بالاستا ) هزینه 18 میلیون تومانی برای برنامه نویسیش داشته !

شرکت رو نام نمیبرم اما شرکت ثبت شده و معتبر ( مثلا ) ایرانیبود که سیستم رو بک آپ برداشته بود

شما هم تا وقتیاز چیزی خبر ندارید لطفادخالتنکنید بنده با شما کاری ندارم

فروشنده های هاست ایرانی خیلی هاشون هم معتبر هیتن حتی اگر شرکت نباشن اما همین 2 موردی که بنده دیدم نظرمو از شرکت های ایرانی دور کرده

- - - Updated - - -

دوست گرامی ممنون از توضیحاتت

بحث وردپرسش نیست چون وردپرس برایقسمت وبلاگش استفاده میشهاسکریپت اصلی هزینه 18 میلیونی داشته برای برنامه نویسی با نرم افزار اندروید و ios

متاسفانه چون شرکتی که باهاش کار میکردیم به صورت اتفاقی یکی از مشتریهاشون درخواست طراحی سایت مثل سایتما کرده بوده که ایشون گفتند سیستم مارو میتونن بهشون بدم با هزینه 3 میلیون تومان !!!

برای همین متاسفانه نظرمون راجب سایت های ایرانی خیلی تغییر کرد:(

شما دارید به مردم کشور ما توهین می کنید، در امد شرکت ها هستینگ معتبر بیشتر از عدد و رقم اسکریپت شما هست که از دید اونا درپیت باشه، سیستم بک آپ برداشته باشند چه ربطی به سو استفاده از اسکریپت شما داره؟

اسم این شرکت بدین ببینیم اصلا شرکت هست اصلا اعتبار داره اصلا حرف شما صحت داره یا از همان فروشنده ها شلوار خانگی شما سرویس تهیه کردید

bmppc
September 1st, 2014, 16:22
شما دارید به مردم کشور ما توهین می کنید، در امد شرکت ها هستینگ معتبر بیشتر از عدد و رقم اسکریپت شما هست که از دید اونا درپیت باشه، سیستم بک آپ برداشته باشند چه ربطی به سو استفاده از اسکریپت شما داره؟

اسم این شرکت بدین ببینیم اصلا شرکت هست اصلا اعتبار داره اصلا حرف شما صحت داره یا از همان فروشنده ها شلوار خانگی شما سرویس تهیه کردید

بنده به کسی توهینی نکردم و اگر لازم باشه مدرک متعبر ارائه میدم که کدوم شرکت و شماره ثبتی بود

از طرز صحبت شما همین رو برداشت کردم که نباید سنتون بیشتر از 15 سال باشه

میشه یه خواهشی بکنم که در تاپیک من دخالت نکنید و پست ندید ؟

modiranhosting
September 1st, 2014, 16:33
بنده به کسی توهینی نکردم و اگر لازم باشه مدرک متعبر ارائه میدم که کدوم شرکت و شماره ثبتی بود

در صورتی که نیاز داشته باشید میتوانیم طی عقد قراردادی این مورد حساسیت شما را تضمین نمائیم.

در صورت تایید بفرمائید تا آفر ارسال شود.

aminrt4
September 1st, 2014, 16:40

اشتباه فکر کردی

نه خیر چون به هم وطن ها ما توهین کردی، اسم سایت قرار بدید تا مشخص بشه

hasanazizi
September 1st, 2014, 16:43
دوست عزیزم خواهشا خواهشا ادرس شرکت رو بدید تا من خودم پیگیر بشم
اگر وقعا این موضوع واقعا درست بود بنده تعهد مظهری میدم تا اخر عمر تا وقتی شما خواستید به رایگان بر روی سرویس ما باشید و در صورتی مشکلی پیش اومد بنده 3 برابر هزینه ای که کردید رو بهتون میدم
فقط میخوام این شخص معلوم بشه که چرا داره اینطور نام بقیه شرکت هارو خراب میکنه تنها دلیل من همینه
با تشکر و احترام

aligoli
September 1st, 2014, 16:50
سلام

چرا از سرویس دهندگان داخلی معتبر بهره نمی برید ؟

bmppc
September 1st, 2014, 18:53
دوست عزیزم خواهشا خواهشا ادرس شرکت رو بدید تا من خودم پیگیر بشم
اگر وقعا این موضوع واقعا درست بود بنده تعهد مظهری میدم تا اخر عمر تا وقتی شما خواستید به رایگان بر روی سرویس ما باشید و در صورتی مشکلی پیش اومد بنده 3 برابر هزینه ای که کردید رو بهتون میدم
فقط میخوام این شخص معلوم بشه که چرا داره اینطور نام بقیه شرکت هارو خراب میکنه تنها دلیل من همینه
با تشکر و احترام

وکیلمون حدود 1 ماه هست پیگیره و اگر دیدیم کار به جایی نرسید حتما در همین انجمن تاپیک میزنم با مدارک معتبر

البته خود شرکت قبول کرده که این کارو کرده ولی میگه چون چیزی به مشتری ندادیم پس بخشیده میشیم !!!

- - - Updated - - -

چرا از سرویس دهندگان داخلی معتبر بهره نمی برید ؟

والا با این اتفاقی که افتاد به کل نظرمون رو عوض کردن

شرکت معتبر فعلا پارس پک و پارس دو فک میکنم باشن البته نت افراز و میهن وب سایت هم فک کنم مطمئن باشن

RoobinaServer
September 1st, 2014, 18:54
سلام

با سلام و احترام

خارج کشور هم همه پاک نیستند و هرجایی خوب و بد هست و اتفاقا چون ایرانی هستید و میدانند نمیتونید کاری بکنید ممکنه ... و اون موقع باید برید دنبال پلیس اینترپل آخرشم بگن باشه رسیدگی میشه البته اگر بگن.

نمیدونم مشترک ما بودید یا خیر، اما مطمئن باشید 18 میلیون شما برای ما چیزی نیست :) و میتوانیم بهترین سرویس را بدیم خدمتتون.

هدفمون چیز دیگری هست و اصلا این موارد برای ما مهم نیست و حتی نمیدونیم مشتری ما چه مصرفی میکند و دخالتی نداریم.

کمی در مورد سابقه ما تحقیق کنید اگر نظرتون از هاست ایران برگشت در خدمتیم.

البته متذکر بشم خدمتتون شما که طبیعتا این همه پول خرج کردید مشاور امنیتی هم دارید حتما سوال کنید ازشون که هاست اشتراکی مناسب هست یا خیر چون از نظر ما که برای چنین سیستمی که مهم هست و هزینه شده مناسب نیست.

یا حق

hasanazizi
September 1st, 2014, 19:12
یعنی فقط 4 تا شرکت معتبر در ایران وجود داره و بقیه کشک
نه دوست عزیز هر شرکتی بگیر معتبر هستش فقط در این میان بحث های دیگه میان وسط که نیازی نیست بگم
امیدوارم موفق باشید
و سایت شما رو هم بدون مشکل میزبانی شه
...
من خودم نمیدونم مشتریام اصلا رو سایتشون چی زدن حالا کو تا این که بخوام برم تو سایتشون

bmppc
September 1st, 2014, 20:52
با سلام و احترام

خارج کشور هم همه پاک نیستند و هرجایی خوب و بد هست و اتفاقا چون ایرانی هستید و میدانند نمیتونید کاری بکنید ممکنه ... و اون موقع باید برید دنبال پلیس اینترپل آخرشم بگن باشه رسیدگی میشه البته اگر بگن.

نمیدونم مشترک ما بودید یا خیر، اما مطمئن باشید 18 میلیون شما برای ما چیزی نیست :) و میتوانیم بهترین سرویس را بدیم خدمتتون.

هدفمون چیز دیگری هست و اصلا این موارد برای ما مهم نیست و حتی نمیدونیم مشتری ما چه مصرفی میکند و دخالتی نداریم.

کمی در مورد سابقه ما تحقیق کنید اگر نظرتون از هاست ایران برگشت در خدمتیم.

البته متذکر بشم خدمتتون شما که طبیعتا این همه پول خرج کردید مشاور امنیتی هم دارید حتما سوال کنید ازشون که هاست اشتراکی مناسب هست یا خیر چون از نظر ما که برای چنین سیستمی که مهم هست و هزینه شده مناسب نیست.

یا حق

وب سایت ما به درد خارجیها نمیخوره چون فقط برای پارسی زبانا هست

بله در مورد شما هم تو لیست هستید

در مورد امنیت هم در اوایل vpsبود که خب بیشتر مورد حمله قرار میگرفت اما به هاست که ارتقا دادیم کمتر شدو تا آخر که هیچی دیگه نبود

سرور مجازی یا اختصاصی نیاز به مدیریت داره که خب کارهارو چند برابر میکنه

- - - Updated - - -

یعنی فقط 4 تا شرکت معتبر در ایران وجود داره و بقیه کشک
نه دوست عزیز هر شرکتی بگیر معتبر هستش فقط در این میان بحث های دیگه میان وسط که نیازی نیست بگم
امیدوارم موفق باشید
و سایت شما رو هم بدون مشکل میزبانی شه
...
من خودم نمیدونم مشتریام اصلا رو سایتشون چی زدن حالا کو تا این که بخوام برم تو سایتشون

دوست عزیز با حرفتون کاملا موافقم چون ممکنه هاستینگی باشه که حتی شرکت ثبت شده هم نباشه اما تعهد کاری دارن

متاسفانه کلمه معتبر توی ایران بد جا افتاده و هرکی فکر میکنه هر هاستینگی بیشتر مشتری داشت پس معتبره !!

TN Projects
September 1st, 2014, 21:01
با درود و احترام.
اگر دلایل خاص خودتون رو برای خرید از سرویس دهنده های خارجی دارید بهتون پیشنهاد میکنم از دیتاسنترها هاست بخیرید فکر نمیکنم دلیلش نیازمند توضیح باشه برای شما. اما در مورد تحریم و... آلمان و برخی کشورهایی که با ایران مشکلی ندارن در حال حاضر خرید کنید. نمیتونم دیتاسنتری رو پیشنهاد کنم چون مسئول عواقبش نیستم و ترجیح میدم خودتون انتخاب و تحقیق بیشتر کنید تا بهتر متوجه بشید. اما در حال حاضر آلمان مناسبه اما ممکنه بر اساس قوانین دیتاسنتر اگر مذاکراتشون با ایران به مشکل جدیدی بر بخوره مشکل واستون پیش بیارن بابت هویت ایرانی و یا دامنه ir.
بهتون پیشنهاد میدم اگر مشکلی نیست که اینجا نشه گفت از هاستینگهای معتبر ایرانی بگیرید. اما در این مورد دخالتی نمیکنم که پیشنهاد یا... بدم.
اما به عنوان نمونه بگم خدمتتون هتزنر خدمات میزبانی تارنما (سایت) (همون هاست دهی) انجام میده.
موفق باشید

p30nama
September 1st, 2014, 21:15
شرکت های زیادی هستند که معتبرن و نمیتونی بگی فقط این 4تا یا..

لازم نیست شرکت باشه خیلی از هاستینگ شرکت ندارن ولی خیلی معتبرن

شما که خیلی رو اطلاعاتتون حساس هستید و 18 میلیون خرج کردید بهترین راه خرید سرور اختصاصی هست!

موفق باشید

RoobinaServer
September 1st, 2014, 21:30
]وب سایت ما به درد خارجیها نمیخوره چون فقط برای پارسی زبانا هست[/B]

بله در مورد شما هم تو لیست هستید

در مورد امنیت هم در اوایل vpsبود که خب بیشتر مورد حمله قرار میگرفت اما به هاست که ارتقا دادیم کمتر شدو تا آخر که هیچی دیگه نبود

سرور مجازی یا اختصاصی نیاز به مدیریت داره که خب کارهارو چند برابر میکنه!

بنده میتونم کلی دلیل برای شما بیارم که خیلی راحت باعث بشه روی هاست اسکریپتتون لو بره در حالی که سرور کاملا کپسولیشن در آن انجام شده و امنتر میباشد. در کل با مدیر امنیتتون صحبت کنید خیلی بهتر هست و این فقط یک پیشنهاد طبق چندین سال کار هاستینگ و تجربه بوده است.

در مورد خارج کشور و عدم پارسی زبانان :

دیتاسنتر xlhost مدیر آن شخص ایرانی میباشد.

دیتاسنتر هتزنر آلمان :

ما حداقل با 5 تن از ایرانی ها در آن دیتاسنتر در ارتباط هستیم

دیتاسنتر رد استیشن :

آلما هاست یک شخص ایرانی نماینده آن دیتاسنتر و در آن دیتاسنتر هست و کلوکیشن و ... و حتی درگاه پرداخت هم از طریق آنها ریالی قرار دارد.

دیتاسنتر (کیج) سیناپتیکا - کانادا :

مدیر آن یک شخص کاملا ایرانی میباشد که با ایشون هم در ارتباط هستیم و در ایران هم هستند.

و ....

هر دیتاسنتر معروف و خوبی برید ایرانی ها آنجا هم هستند.(90%)

و نکته بعدی این که اگر مربوط به پارسی زبانان بشود بهترین سرعت را سرورهای ایرانی برای کاربران ایرانی دارند.

موفق باشید
یا حق

میزبانی کهکشان
September 1st, 2014, 21:38
یک شرکت معتبر
خودشو برای یک اسکریپت یا قالب زیر سوال نمی بره.
در مورد سرویس های خارجی ماجرای تحریم نیز در نظر بگیرید.

aligoli
September 1st, 2014, 23:02
وکیلمون حدود 1 ماه هست پیگیره و اگر دیدیم کار به جایی نرسید حتما در همین انجمن تاپیک میزنم با مدارک معتبر

البته خود شرکت قبول کرده که این کارو کرده ولی میگه چون چیزی به مشتری ندادیم پس بخشیده میشیم !!!

- - - Updated - - -

والا با این اتفاقی که افتاد به کل نظرمون رو عوض کردن

شرکت معتبر فعلا پارس پک و پارس دو فک میکنم باشن البته نت افراز و میهن وب سایت هم فک کنم مطمئن باشن

به نظر شما احترام می گذارم ولی بهتر است کمی بیشتر تحقیق فرمایید.
شرکت هایی با وجدان کاری جدی هم قطعا وجود دارند، این حرف را برای اینکه خود یک سرویس دهنده هستم نمی زنم. نسبت به اشخاصی که نسبت به آن ها شناختی دارم میزنم.

par30shop
September 2nd, 2014, 01:18
دیتاسنتر حامد خرم یار !! Aivivid
دیتاسنتر Redstation = آلماهاست
وقتی این ها با این سابقه ی بسیار عالی و رک سنترهایی مثل synapti.ca ‌ وجود دارند شما با چی مقایسه میکنید دیگه خدا میدونه !!!‌فروشنده های ارانی کلاس کاری بالایی دارند !!‌حالا که دارم برای شما مینوسم به قدرت ایرانی ها پی میبرم :| رک سنتر hugeserver در سیاتل - دیگه شما اینارو هاستینگ نمیدونید جای بسی تعجب داره - اسکریپت 18 میلیونی هم لااقل 1 میلیون نباید خرج سرور و maintain داشته باشه :|‌؟

HugeServer
September 6th, 2014, 16:29
رک سنتر hugeserver در سیاتل

با سلام,

با تشکر از شما بابت ذکر کردن نام شرکت ما. فقط خواستم یک تصحیحی در نوشته شما خاطر نشان بشم. شرکت ما و دیتاسنتر در شهر لوس آنجلس واقع میباشد و نه در سیاتل.

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجه فرماید.

http://www.webhostingtalk.ir/f34/120456/

موفق باشید