PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل پیج رنک !

rn4j1m1
June 28th, 2010, 18:04
سلام دوستان
چند روز پیش یه وی پی اس از یکی از دوستان گرفتم و یه سایتی رو منتقل کردم روی این وی پی اس (فقط همین یه سایت روی این وی پی اس هست)
توی چند روز گذشته اتفاقات جالبی افتاده ! در موارد زیادی این سایت به صفحای اول گوگل رسیده
مثلا توی یه مورد این سایت که 26 جوان توی صفحه 6 م گوگل بود امروز صفحه اول هست :d

چه اتفاقی افتاده ؟

1eng.ir
June 28th, 2010, 18:09
هر اتفاقی افتاده باشه، ربطی به وی پی اس نداره :)

rn4j1m1
June 28th, 2010, 18:11
من هیچ کار خاصی انجام ندادم :-??
البته سرعت لود شودن سایت خیلی بهتر شده (قبلا روی یه سرور اشتراکی بود)

Sajad
June 28th, 2010, 18:36
سرور مخصوص به خود سایت باشه.
سایت دارای آیپی اختصاصی باشه.
سایت دارای dns اختصاصی باشه.

اینا توی رنک تاثیر مثبت دارند.

rn4j1m1
June 28th, 2010, 18:41
رنک الکسا هم 3 میلیون کمتر شده =))

Rezash
June 28th, 2010, 19:03
همونهايي كه سجاد گفت رو قبول دارم ولي اونقدر هام كه شما مي گيد ربطي به وي پي اس نداره،شايد گوگل دوباره چك كرده يا ...نمي دونم :دي
مطمئنيد با اكانت جيميل لوگين نيستيد و سرچ مي كنيد؟چون وقتي لوگين باشيد و وب هيستوري فعال باشه،نتايج وب هيستوري براتون جلوتر مياد ولي براي خود شماست فقط...اينم يك چك بكنيد!

rn4j1m1
June 28th, 2010, 20:38
همونهايي كه سجاد گفت رو قبول دارم ولي اونقدر هام كه شما مي گيد ربطي به وي پي اس نداره،شايد گوگل دوباره چك كرده يا ...نمي دونم :دي
مطمئنيد با اكانت جيميل لوگين نيستيد و سرچ مي كنيد؟چون وقتي لوگين باشيد و وب هيستوري فعال باشه،نتايج وب هيستوري براتون جلوتر مياد ولي براي خود شماست فقط...اينم يك چك بكنيد!

حق با شماست و من اشتباه کردم اما باز هم از صفحه ششم به چهارم رسیده (دو روز پیش صفحه ششم بود) و در مورد برخی کلمات هم صفحه اول هست الان