PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از دوستان مسئولیت محدود

farsistar
August 31st, 2014, 02:33
با سلام . دوستانی که شرکت مسئولیت محدود ثبت کردن یه سوال ازشون دارم
میخواستم بدونم هزینه دارایی (مالیات) چطوریه ؟ اصلا ثبت شرکت با صرفه هست؟

- - - Updated - - -

down

HPxf
August 31st, 2014, 08:42
سایتش رو برای جواب دادن به سوالات شماست نه برای افزاش پست شما :|

MrNet
August 31st, 2014, 19:14

ایشون دنبال آموزش طی مراحل نیستند!
میخواستند از تجربیات دیگران استفاده کنند...
فکر نکنم پستشون مشکلی داشته باشه که اینطوری پاسخشون رو میدین

mr-programer
August 31st, 2014, 19:24

بنده هم به جواب این سوال نیاز دارم . ممنون میشم بعضی از دوستان اسپم ارسال نکنن .

MajorHost
August 31st, 2014, 19:44
اگه برای هاستینگ میخواید ، فقط برای قرارداد بستن با بانکا و ... بدرد میخوره :دی
ثبت نکنی سنگینتره
مالیات هم میتونی 2 سال عدم فعالیت بزنی (البته اگه فروشت بدون فاکتور باشه)
از سال بعدش باز اگه فاکتور ندی اینور اونر باید یهچی سنبل کنی خودت که مالیاتت 0 باشه اما فروش هم داشته باشی.
اگه فاکتور رسمی بدی که دیگه باید 20% حدودا بدی بهشون. خودش نرم افزار داره برای محاسبه و ...

shahinmq
August 31st, 2014, 20:20
فکر می کنم این تاپیک بدردتون میخوره :

http://www.webhostingtalk.ir/f41/5140/

bazar30t
August 31st, 2014, 23:35
درود

بعد از ثبت شرکت شما باید اقدام به پرداخت دوهزارم به عنوان مالیان ثبت نمایید

پس از آن باید کد اقتصادی دریافت نمایید و دفاتر پلمپ بگیرید

تا 5 سال می توانید عدم فعالیت رد نمایید به شرطی که قرارداد با مهر رسمی شرکت و کداقتصادی نداشته باشید (یعنی قرارداد شما توسط خودتان و خریدار به دارایی اعلام نشود.)

در صورت سوال بیشتر با بخش حقوقی ما در تماس باشید (http://pardiscustomers.com/submitticket.php?step=2&deptid=15)

موفق باشید

=================================
شرکت پردیس فاوا شماره ثبت 473775 -دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت معدن و تجارت-عضو نظام صنفی رایانه ای کشور-عضو انجمن انفورماتیک ایران-دارای مجوز از معاونت فناوری اطلاعات دفتر ریاست جمهوری-عضو رسمی شورای عالی انفورماتیک-عضو رسمی انجمن ناشران دیجیتال-ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

OmidX
August 31st, 2014, 23:52
دوستان یک سؤال ، چه مالیات هایی از یک شرکت هاستینگ گرفته میشه ؟ و چند درصد میشه کلا ؟ مثلا چند درصد قیمت یک سرور مجازی رو ب عنوان مالیات میگیرن ؟

sssoheil
September 1st, 2014, 00:10
سلام

اگر در امد سالیانه شما زیر 3 میلیون باشد مالیات شما 0 خواهد بود.

farsistar
September 1st, 2014, 00:20
بنده قصد ثبت شرکت برای فعالیت هاستینگ دارم
دوستانی که شرکت ثبت کردن و در زمینه هاستینگ فعالیت دارن راضی هستن؟ مالیات ها سنگین نیست؟ اصلا صرف داره یا با همون نماد بهتره سر کرد؟

OmidX
September 1st, 2014, 00:21
سلام

اگر در امد سالیانه شما زیر 3 میلیون باشد مالیات شما 0 خواهد بود.

ببخشید یک سؤال دیگه ، از کجا میفهمند ک درآمد سالیانه یک شرکت دقیقا چقدره ؟ :دی

sssoheil
September 1st, 2014, 00:27
بنده قصد ثبت شرکت برای فعالیت هاستینگ دارم
دوستانی که شرکت ثبت کردن و در زمینه هاستینگ فعالیت دارن راضی هستن؟ مالیات ها سنگین نیست؟ اصلا صرف داره یا با همون نماد بهتره سر کرد؟

سلام

وقتی شما وجه حقوقی داشته باشید یقینا اعتماد سازی بیشتری نزد کاربران میشه همینطور اعتبار شما نسبت به دوستانی که با شخصیت حقیقی فعالیت میکنند بیشتر است.

- - - Updated - - -

ببخشید یک سؤال دیگه ، از کجا میفهمند ک درآمد سالیانه یک شرکت دقیقا چقدره ؟ :دی

سلام

هنگامی که شرکت ثبت میکنید موظف به خرید دفاتر مالیاتی هستید و باید دفاتر را با مدارک ارائه کنید.سر رسید هر سال مالیاتی دفاتر خود را به همراه قراردادها و فاکتورها باید جهت تخمین مالیات تسلیم کنید.اگر میزان سود حاصل از قرارداد ها و فاکتورها و دفاتری که پر کردید کمتر از 3.200.000 باشد مالیات شما 0 خواهد بود.

bazar30t
September 1st, 2014, 01:22
درود

دوستان عزیز میزان مالیات نسبت به رده های مالیاتی تعیین می شود

اگر شما قراردادهای رسمی داشته باشید به دلیل آنکه متریال ندارید مفروضا 18درصد سود خالص برای شما در نظر می گیرند و شما باید از آن 18درصد 25درصد را به حساب دارایی واریز نمایید.

دفاتر و زونکن و غیره را در تهران اصلا کار ندارند. فقط تحویل می گیرند ... لیست بیمه ... واریزهای درآمدی و سود براساس واریزی ها و قس علیهذا

این را برای دوستانی گفتم که هنوز درگیر کارهای بیمه و... نشده اند.

موفق باشید