PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پرداخت ها در whmcs

shetabanhost
August 30th, 2014, 21:14
سلام
2 روز پیش یکی از کاربران تیکت داد که هزینه هاست رو با درگاه اختصاصی که از بانک ملت داریم پرداخت کرده ولی سیستم نشون میداد که پرداخت نشده
ما سایت ایشون رو ساسپند کردیم چون فکر میکردیم پرداخت نکردن
امروز تیکت دادن که از طریق جهان پی پرداخت کردن ولی بازم سیستم نشون میداد که پرداخت نشده
بعد به جهان پی رفتم و دیدم پرداخت نشده و متوجه شدم که whmcs پرداخت هارو ثبت نمی کنه و هر فاکتوری که پرداخت میشه در همون وضعیت پرداخت نشده باقی میمونه،

خواهش میکنم کمک کنید این مشکلو حل کنم

- - - Updated - - -

+ از آخرین نسخه WHMCS 5.3.9 استفاده میکنم

a.e
August 30th, 2014, 21:23
به تازگی این مشکل برای شما پیش آمده است ؟ تغییر خاصی در تنظیمات و ... ایجاد نکرده اید ؟

talait
August 30th, 2014, 21:25
نال یا لایسنسی؟

shetabanhost
August 30th, 2014, 21:27
به تازگی این مشکل برای شما پیش آمده است ؟ تغییر خاصی در تنظیمات و ... ایجاد نکرده اید ؟
نه هیچ تغییری ندادم ، بله جدیدا اینطوری شده

نال یا لایسنسی؟
نال شده

flexhost.ir
August 30th, 2014, 22:29
سلام
2 روز پیش یکی از کاربران تیکت داد که هزینه هاست رو با درگاه اختصاصی که از بانک ملت داریم پرداخت کرده ولی سیستم نشون میداد که پرداخت نشده
ما سایت ایشون رو ساسپند کردیم چون فکر میکردیم پرداخت نکردن
امروز تیکت دادن که از طریق جهان پی پرداخت کردن ولی بازم سیستم نشون میداد که پرداخت نشده
بعد به جهان پی رفتم و دیدم پرداخت نشده و متوجه شدم که whmcs پرداخت هارو ثبت نمی کنه و هر فاکتوری که پرداخت میشه در همون وضعیت پرداخت نشده باقی میمونه،

خواهش میکنم کمک کنید این مشکلو حل کنم

- - - Updated - - -

+ از آخرین نسخه WHMCS 5.3.9 استفاده میکنم

ماژول ها رو حذف کنید و مجدد نصب کنید.

shetabanhost
August 30th, 2014, 22:35
ماژول ها رو حذف کنید و مجدد نصب کنید.
مشکل حل شد
ممنونم از اینکه کمکم کردین
موچکرم