PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی یک سایت مرجع آموزش مدیریت سرور و انواع کانفیگ ها

loox2music
August 30th, 2014, 19:17
با سلام . چون خود بنده به شخصه برای یادگیری مسائل یک تیکه رفتم یک جایی و یک تیکه جای دیگر و در کل هی پاس کاری میشدم :d تصمیم گرفتم یک سایتی باز کنم که مرجع انواع مدیریت و آموزش و کانفیگ و ... باشه . قصد اصلی بنده هم برای تبلیغات و در آمد زایی نیست و خدایی قصدم کمک هست

دوستان اگر مواففند اینجا اعلام کنند

و دوستانی که مایل به همکاری و ... هستند اعلام کنند

به صورت جدی میخوایم شروع کنیم و سایتی نیستیم که یک ماه دیگه ببندیمش

ممنون از دوستان

mahdi271
August 30th, 2014, 21:09
خیلی خوبه.البته بنده یاد ندارم که بتونم اموزش بدم ولی در کل خیلی خوبه و مناسب هست.

MhR7
August 30th, 2014, 21:13
منم تو فکرش بودم!
اسم دومین مد نظر دارم ،
رو قالبشم چند وقت پیش کار میکردم ،
اما بنا بر دلایلی پاکش کردم! خواستین
شریک شیم.

loox2music
August 30th, 2014, 23:59
منم تو فکرش بودم!
اسم دومین مد نظر دارم ،
رو قالبشم چند وقت پیش کار میکردم ،
اما بنا بر دلایلی پاکش کردم! خواستین
شریک شیم.
دوست داشتید اسم دامین رو پ.خ کنید

besthosti.com
August 31st, 2014, 00:04
سلام کار خیلی خوبی هست می تونم همکاری داشته باشم برای پست زدن در صورتی که سایت را ساختین و نیاز به همکاری داشتین به من پ خ بدین.
HPxf
August 31st, 2014, 00:09
سلام کار خوبی است فقط به شرطی که مطالب کپی پست نباشد و با تجریه کاری نوشته شده باشد

mr.ahmad
August 31st, 2014, 01:19
سلام بنده چند ماهی هست همچین سایتی راه اندازی کردم اما متاسفانه به علت مشغله کاری زیاد وقت نمیکنم اموزش قرار بدم و به سایت برسم
اگر دوست دارید و مایل هستید میتونیم با هم همکاری کنیم
ادرس سایت http://configer.net/

loox2music
August 31st, 2014, 09:19
سلام بنده چند ماهی هست همچین سایتی راه اندازی کردم اما متاسفانه به علت مشغله کاری زیاد وقت نمیکنم اموزش قرار بدم و به سایت برسم
اگر دوست دارید و مایل هستید میتونیم با هم همکاری کنیم
ادرس سایت http://configer.net/

متاسفانه چون برخی از دوستان سوء استفاده کردند دیگر با ان روش کار نمکنیم و قصد داریم خودمون راه بندازیم

p0lice
August 31st, 2014, 09:41
فکر خوبیه اگه بالا اوردین منم میتونم همکاری کنم در ضمینه ساخت فیلم اموزشی و غیره..

mr.ahmad
August 31st, 2014, 10:10
متاسفانه چون برخی از دوستان سوء استفاده کردند دیگر با ان روش کار نمکنیم و قصد داریم خودمون راه بندازیم

حق با شما هست در هر صورت کمکی بود در خدمتیم

میزبانی کهکشان
August 31st, 2014, 11:51
بسیار کار خوبی هست.
فقط خدا کند فعالیت پیوسته باشد.

loox2music
August 31st, 2014, 23:15
دوستان به زودی راه اندازی میشه . از دوستان اگر دامنه ای و قالبی در رابط با این کار میدونن به بنده پ.خ بدهند . سایت با فعالیت قوی راه اندازی میشود

felfel
August 31st, 2014, 23:34
بسیار عالی / موفق باشید منتظز سایت شما هستیم

paradis
September 1st, 2014, 00:17
سلام
وقتی راه اندازی کردید لطفا از طریق پ.خ به منم اطلاع بدید
فک کنم یه چیزایی بلد باشم