PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه ام مشکل داره شرکتی مربوطه می گه به من ربطی نداره!

internet
August 30th, 2014, 18:25
سلام
سال پیش دامنه ام رو به این شرکت و سایت منتقل کردم:
مرکز دیتای ایرانیان - هاست دامنه سرور مجازی و سرور اختصاصی |هاست رایگان|نمایندگی (http://data3enter.com/)
این شرکت در ظاهرا نماد اعتماد گرفته به آدرس فارس - نور آباد یه تلفن هم هست با کد 021 تهران هر چی زنگ بزنید اشغال هست که در همین نماد اعتماد می تونید ببنید که از طریق سایت نماد پیگیرم ببینم قضیه این تلفن و این شرکت چیه که در نور آباد هست و بعد تلفن تهران داده

از این قضایا که بگذریم دامنه بنده دو سه روز قبل اکسپایر شده persianstart.com بنده هم اصلا متوجه اش نشدم
رفتم به سایت همین بابا مرکز دیتای ایرانیان - هاست دامنه سرور مجازی و سرور اختصاصی |هاست رایگان|نمایندگی (http://data3enter.com/) می بینم قیمت تمدید رو زده 35000 تومن

چون در این سایت هاست داشتم دامنه رو مستقیم Buy Instant Hosting, Domain and VPS with PayPal, Bitcoin, WebMoney, Perfect Money, Payza, Skrill and more (http://www.qhoster.com/) از طریق همین سایت و گزینه Authorization code منتقل کردم ولی انتقالی انجام نشد دامنه هم تمدید نشد
دیروز این شرکت عنوان کرده که دامنه شما تمدید شده و از این حرف ها
ولی من به هر کسی که پیام می دهم میگه سایتت باز نمیشه امروز هم اینطور جواب من رو داده:
شرکتی که دامنه رو اخیرا تمدید کردم اینطور پاسخ داده:

Hello,
Domain is Locked
You need to take your domain off of transfer lock at your current registrar

دوست محترم همانگونه که قبلا هم خدمت شما عرض شد شما در تاریخ مقرر دامین خود را در شرکت ما تمدید ننموده اید و بعد از تاریخ تمدید در شرکت دیگری اقدام نموده اید و اصلا این مورد به ما ربطی ندارد. به هر کجا که هم دوست داشته باشید اقدام نمایید تمام حقوق ما محفوظ و شما در ادعای خود محکوم هستید

با احترام و دوست محترم این بابا میخواهد بگه به ما هیچ ربطی نداره و اصلا معلوم نیست داره چیکار می کنه دیروز ده تا تیکت کرده که سایتت تمدید شده برای ما باز میشه امروز یه چیز دیگه میگه ما رو مسخره خاص و عام کرده
دوستان عکس کامل تیکت رو گذاشتم ملاحظه کنید
راهنمای کنید من الان باید چیکار کنم؟
با تشکر و سپاس

http://www.shopcity.ir/test.jpg

hasanazizi
August 30th, 2014, 18:42
دوست عزیزم شما طبق قوانین باید قبل از تاریخ تمدید میکردید
..
حالا تمدید نکردید اونها موظف هستن دامنه شما رو منتقل کنن یا تمدید کنن
..
این که بهونه بیارن نمیشه و شرکت اصلی نمیزاره کلا بهونه هستش
..
با ارزوی موفقیت برای شما
با تشکر

farsistar
August 30th, 2014, 18:59
حق با آنهاست.
اینکه از شرکت دیگه تمدید کردید و به دلایلی انجام نشده هیچ ارتباطی به اونا نداره
ولی در مورد انتقال باید بتونید انتقال بدید

mobinhost.in
August 30th, 2014, 20:07
در ریسلو حتی بعد از اکسپایر امکان انتقال به پنل دیگر وجود دارد
اگر دامنه رو منتقل کردین دیکر به شرکت اول هیج ارتباطی ندارد

mask-online
August 30th, 2014, 20:23
شما باید از طریق همان شرکت اقدام نمایید
و یا اگر قصد انتقال را دارید طلا هاست گزینه خوبی است

Ramin
August 31st, 2014, 02:54
سلام

ظاهرا شما دامین خود را منتقل کرده اید که همانوطور دوستان اشاره فرمودند در این صورت ارتباطی به شرکت اول ندارد این مشکل

در صورتی که مورد دیگری وجود ندارد اعلام فرمائید تاپیک قفل شود

aminrt4
August 31st, 2014, 03:10
در ریسلو حتی بعد از اکسپایر امکان انتقال به پنل دیگر وجود دارد
اگر دامنه رو منتقل کردین دیکر به شرکت اول هیج ارتباطی ندارد

پست با دقت مطالعه کنید متوجه می شوید انتقال داخل رسلو نبوده بین 2 رجیستری متفاوت هست، استارتر به خیال خودش میخواسته زرنگی کنه و دامنه منتقل کنه در حالی که تمام دامنه ها در رسلو لاک هستند و برای انتقال حتما باید درخواست به رجیستر کننده بده، در زمان منقضی شدن دامنه هم قابل انتقال نیست حتما باید در رجیستری قبل تمدید کنند مگر درخواست حذف دامنه در رجیستر قبل بدهند و در رجیستر جدید ثبت کنند ( البته ریستک از دست دادن دامنه هم هست) به هر حال مشکل این کاربر به زرنگی بیش از حد خودشان هست نه مبدا و نه مقصد مقصر نیستند.

کاربر زرنگ = مشکل سازی برای خودش :)

من جای ثبت کننده دامنه ایشون بودن سرویس ایشون لغو می کردم ولی delet نمیکردم تا برای این استارتر درس ادبی بشه که بی دلیل توهین و تهمت نزنه :)

از نظر قوانین این تاپیک باید حذف بشه نه قفل :)

internet
September 1st, 2014, 01:10
پست با دقت مطالعه کنید متوجه می شوید انتقال داخل رسلو نبوده بین 2 رجیستری متفاوت هست، استارتر به خیال خودش میخواسته زرنگی کنه و دامنه منتقل کنه در حالی که تمام دامنه ها در رسلو لاک هستند و برای انتقال حتما باید درخواست به رجیستر کننده بده، در زمان منقضی شدن دامنه هم قابل انتقال نیست حتما باید در رجیستری قبل تمدید کنند مگر درخواست حذف دامنه در رجیستر قبل بدهند و در رجیستر جدید ثبت کنند ( البته ریستک از دست دادن دامنه هم هست) به هر حال مشکل این کاربر به زرنگی بیش از حد خودشان هست نه مبدا و نه مقصد مقصر نیستند.

کاربر زرنگ = مشکل سازی برای خودش :)

من جای ثبت کننده دامنه ایشون بودن سرویس ایشون لغو می کردم ولی delet نمیکردم تا برای این استارتر درس ادبی بشه که بی دلیل توهین و تهمت نزنه :)

از نظر قوانین این تاپیک باید حذف بشه نه قفل :)

با تشکر از نظرات دوستان
در پاسخ به این دوستمون چه طور شرکت هاستینگ زدن و تمدید دامنه و قفل کردن دامنه و عدم کفایت و فقط طلب پول کردن زرنگی نیست والله عین زرنگی هست بعد ما بعد از چند سال امدیم دامنه رو تمدید کردیم شدیم زرنگ؟!
بنده هاست مستقیم از این سایت و شرکت خارجی گرفتم اومدم دامنه رو هم برای هزینه کمتر از همین شرکت و سایت تمدید کردم http://www.qhoster.com/
والله من هم نظرم اینه که شرکتی که واقعا نه در توانش هست و نه امکانش رو داره و به قول معروف (عرضه اش رو نداره) چه کاریه بره دنبال یه کار دیگه
دامنه رو من تمدید کردم به علت اینکه توی سایت همین شرکت 35000 تومن هزینه تمدید هست که با 22000 تومن تمدیدش کردم
زرنگی نیست دامنه باز کنه و قفل نباشه مشکلی نیست
متاسفانه شرکت هایی مثل همین طرف ما فقط به منافع مادی خودشون فکر می کنند وگرنه با یک تیکت و... حل شدنی هست
به هر حال ایشون نماد اعتماد گرفته به ادرس استان فارس - نور آباد و با یک تلفن از شهر تهران که اشغال هست و خوب بنده پیگیرم ببینم کی به ایشون نماد اعتماد داده اونم با یک شماره جعلی و ... مشکل ساز و اگه دامنه باز و مشکل حل نشه از همین طریق و یا ... دنبال کارش هستم
در جلسه نماد اعتماد که خودم نیز حضور داشتم مطرح شد بیشتر شکایت و ... از شرکت های ثبت کننده هاست و دامنه است و علتش هم همین شرکت های بی مسئولیت و بی کفایت هستند که فقط دنبال منافع مادی خودشون هستند
ایشون دامنه رو به چه حقی روز اول برای من تمدید کرد نمی کرد می گفت دامنه قفل میشه و ...

- - - Updated - - -

اینم پاسخ رسیلو به بنده:
Dear sir madam,
Please contact your reseller to unlock the domain for you.
Kind regards,
Elherson
Resello

bazar30t
September 1st, 2014, 01:35
درود

شما در پنل قبلی باید دامنه را پیش از انقضا تمدید می کردید و بعد به رجیستار جدید منتقل می کردید. پیش از انتقال هم باید لاک ترنسفر رو در ریسلو غیرفعال می کردید.

اگر از ابتدا با دقت بیشتری پیگیری می کردید مشکلی ایجاد نمی شد.

به هر حال امیدوارم مشکلتان حل شود.

viva
September 1st, 2014, 11:14
شما باید دامنه رو تمدید میکردید که نکردید پس باید منتظر باشید آزاد بشه تا دوباره ثبت کنید یا 120 دلار جریمه بدید ریجستر اصلی تا بتونید ثبتش کنید