PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همش ارور چرا ؟؟؟؟

avaa
June 28th, 2010, 08:10
سلام من دیشب سایتم عادی کار میکرد صبح که بلند شدم این ارور را داد
شما میدونید از چی هست ؟
ارور روی فایرفاکس
Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]/includes/functions.php on line 1515

ارور روی اکسپلور

The website cannot display the page

HTTP 500 Most likely causes:

The website is under maintenance.
The website has a programming error.

What you can try:

http://www.webhostingtalk.ir/bullet.png

:-s
اصلا وارد سایت نمیشه نه قصمت ادمین سی پی و نه غیر..
سایت بسته شده

abbas_majan
June 28th, 2010, 09:00
نام سایت ؟

mr.bahram
June 28th, 2010, 09:20
سلام من دیشب سایتم عادی کار میکرد صبح که بلند شدم این ارور را داد
شما میدونید از چی هست ؟
ارور روی فایرفاکس
Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]/includes/functions.php on line 1515

ارور روی اکسپلور

The website cannot display the page

HTTP 500 Most likely causes:

The website is under maintenance.
The website has a programming error.

What you can try:

http://www.webhostingtalk.ir/bullet.png

:-s
اصلا وارد سایت نمیشه نه قصمت ادمین سی پی و نه غیر..
سایت بسته شده

تیبل زبانت به مشکل بر خورده

avaa
June 28th, 2010, 09:30
چطور میتونم تیبل را غیر فعال کنم
و یا راش بندازم

mr.bahram
June 28th, 2010, 09:45
واسه شما بهترین راه ریستور کردن بک آپ هست
برای غیر شما کارهایی که روندش در اینجا گفتنش ساده نیست

IFACO.Net
June 28th, 2010, 09:56
اگه کار خاصی بر روی فایل های سایت تان انجام نداده باشید و خودش اینطوری شده، به احتمال 99درصد مشکل از طرف تغییراتی هست که در سرور انجام شده است و با مدیر سرور باید تماس بگیرید ولی اگر خودتان فایلهای سایت را دستکاری کرده اید، همان که دوست خوبمان گفتند باید بکآپ سالمی از سایت تان را رستور کنید.
موفق باشید

parsvps
June 28th, 2010, 10:20
شما می تونید از آموزشها برای برطرف نمودن معایب استفاده کنید

آموزش و یادگیری های ویبولتین ( بخش عمومی ) (http://www.vbskin.ir/forums/forum99.html)

avaa
June 28th, 2010, 10:21
سلام من سایت را دست کاری نکرده بودم ولی امروز رفتم همون فایل php را پیدا کردم و ایدیت را زدم و بدون دست کاری سیو را زدم ارور به ارور دیتاباس تغییر کرد
اینم ارور
Database error The database has encountered a problem.
اینم سایتم forum.afgtalk.in
اگر کسی بتونه کمکم کنه یوزر پسورد را در اختیارش میزارم تا برام راش بندازه اگر فریی راش انداخت که خدا خیرش بده اگرم نه حق زهمت خواست شب واریز میکنم براش ممنون

parsvps
June 28th, 2010, 10:33
شما اگه بتونی بکاپ سالم ریستور کنی بهتره . اگر امکانش هم نیست می تونید ار فایل tools.php استفاده کنید و زبان بهینه کنید ولی همینطور که اقا بهرام توضیح دادند این کار شما نیست و باید بسپرید به کسی که بتونه براتون انجام بده

avaa
June 28th, 2010, 11:30
خب یکی برام انجام بده اگر امکان داره ولی چیزی پاک نشه چون این دومین بار که اینجور بلایی سرم امده و از اول همه را باز سازی کردم و همه چیم از دست رفت سری قبل

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

شما اگه بتونی بکاپ سالم ریستور کنی بهتره . اگر امکانش هم نیست می تونید ار فایل tools.php استفاده کنید و زبان بهینه کنید ولی همینطور که اقا بهرام توضیح دادند این کار شما نیست و باید بسپرید به کسی که بتونه براتون انجام بده

چطوری بک اپ بگیرم هاست من دایرکت ادمین هست اموزشش را دارین میشه راه نماییم کنید

lvlehrad
June 29th, 2010, 08:08
دوستان بزارید اگر مشکلی در این انجمن مطرح میشه در همین انجمن هم حل بشه ! لازم نیست لینک انجمن های دیگه رو برای حل مشکل بدید !

البته نظر شخصی من هست و به نظر بقیه هم احترام میزارم !

در رابطه با مشکلات ویبلتین هم اگر ورژن 4.0.3 هست پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر به 4.0.4 ارتقا بدید ! گروه اشیانه یه لیست طولانی از exploit های این ورژن رو قرار داده که خیلی درد سر ساز شده :d (البته این مورد ربطی به تاپیک نداشت از نویسنده تاپیک عذز میخوام)

avaa
June 29th, 2010, 11:33
میشه یکی بیاد بگه مشکل از کجا است مشکل ازمن که من دست کاری نه به هاست کردم و نه چیزهای که ازش سردر نمیارم
فقط یه مشت هک و پلاگین اپلود کردم همین من باید چیکار کنم که که به همچین ارور های مواجه نشم
یعنی از هاست وارز هست ؟
بنظر شما از چه ورژن vb استفاده کنم که اینقدر عزیت نشم دیگه دارم سکته میکنم بس که به مشکل برخوردم ایا میشه ورژن پایین تر را روی هاست معمولی نصب کرد و مشکلی نداشت که سایت بسته نشه
به جان جدتان راهنمایی دقیق تر بکنید البته تا هدی

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

میشه یکی بیاد بگه مشکل از کجا است مشکل ازمن که من دست کاری نه به هاست کردم و نه چیزهای که ازش سردر نمیارم
فقط یه مشت هک و پلاگین اپلود کردم همین من باید چیکار کنم که که به همچین ارور های مواجه نشم
یعنی از هاست وارز هست ؟
بنظر شما از چه ورژن vb استفاده کنم که اینقدر عزیت نشم دیگه دارم سکته میکنم بس که به مشکل برخوردم ایا میشه ورژن پایین تر را روی هاست معمولی نصب کرد و مشکلی نداشت که سایت بسته نشه

mr.bahram
June 29th, 2010, 11:38
یعنی از هاست وارز هست ؟

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

یعنی از هاست وارز هست ؟

دوست عزیز ویبولتین یک سیستم ساده نیست که شما همیطوری هک و پلاگین نصب کنید
با کوچک ترین خطایی کل سایت شما ممکنه بالا نیاد و یا ممکن هست شما الان یک تنظیمات رو اعمال بکنید و بعد در اینده سر همین خطایی که انجام دادید کل سایت شما زیر سوال بره
این مشکل نه از هاست وارز هست و نه از ورزن وی بی شما ( جدا از ورژن 4 که خطا های خودش رو داره ، این خطا ربطی به ورژن 4 نداره ) بلکه عدم توانایی شما از شناخت این برنامه رو دلیل میدونم
من شما رو راهنمایی کردم و گفتم که مشکل از تیبل زبان هست
منتها دیگه نمی تونم درس این کار رو بگم چون شما نیاز به خیلی پیش زمینه هایی دیگر دارید هم در خصوص خود برنامه و هم در استفاده از ابزار های برنامه

بهتره انقدر عمل ازمون و خطا پیاده بکنید تا خوب یاد بگیرید و در اخر یک انجمن خوب داشته باشید
و یا بهتره کار سایت خودتون رو به دست یک طراح بسپارید

avaa
June 29th, 2010, 13:07
ممنون از راهنمایی شما ببنید من تیبل زبان را چگونه غیر فعال کنم از تریغ هاست چون نمیتونم وارد صحفه بشم میشه بگید باید کجا برم اموزش vb را کامل ببینم و یاد بگیرم ممنون
و یک فارسی ساز فول و خوب به من معرفی کنید سواب داره درست من ناوارد استم اینو اعتراف میکنم ولی سایت من در حال هاضر ارزش خرج زیادی نداره وگرنه میرفتم امتیازش را میخریدم و خیال خدم را راهت میکردم
بازم سپاس فراوان از شما

mr.bahram
June 29th, 2010, 20:48
شما باید از طریق فایل tools.php زبان رو دوباره بارگذاری بکنید منتها این باز ممکنه درست نکنه و ممکنه شما نیاز به این داشته باشید که در دیتابیس وی بی تیبل زبان رو با یک تیبل سالم جایگذین بکنید
نحوه اجرای فایل تولز رو توی سایت وی بی اسکین اموزش دادیم
در خصوص باورتون که می گید می رفتید و امتیاز یا لایس وی بی رو خرید می کردید و خیال راحت میشد باید بگم این اشتباه هست ، خرید لایس هیچ توفیقی به حال شما نمی کنه ، مشکل شما در اجرای وی بی و راه اندازی ان هست
در کل اگر نیاز به هر چیزی دارید می تونید به انجمنی که در امضا من لینک امده مراجعه بکنید

goldstar
June 29th, 2010, 21:28
سلام
یکی از پلاگین های شما مورد داره به احتمال زیاد
این خط رو در فایل کانفیگ ویبولتین اضافه کنید.

define('DISABLE_HOOKS', true);
بعد به قسمت ادمین ویبولتین برین(اگر نرفت فایل tools رو باید آپلود کنید و زبان رو ریست کنید)
همه پلاگین ها رو از ادمین غیرفعال کنید. بعد اون خط رو از کانفیگ پاک کنید.
حالا دونه به دونه پلاگین ها رو فعال کنید تا مشخص بشه کدوم ایراد داره. اگر با همه این کارها حل نشد به ورژن بعدی آپگرید کنید یا فایلهای ورژن فعلی رو جایگزین کنید.

avaa
June 29th, 2010, 21:36
ممنون از راهنمایی شما راستش را بخواهید من عضو vbskin هستم مشکل اینه که وقت و یا حوصله ام نمیشه برم بانک و کاربر به قول شما vip بشم مثله اینکه تا vip نشم نمیتونم پست بدم و یا دانلود کنم
ولی بازم ممنون همینکه جوابم را میدادین و خواست شما راهنمایی بود تشکر میکنم

اون مشکل هم برطرف شد البته با کمک سایت vbiran.ir فقط نمیدونم چرا اطلاعاتم پاک شد از جمله کاربرام پاک شد.. میشه اطلعات را بازیابی کرد اگر میشه راهنمایی کنید ممنون

mr.bahram
June 29th, 2010, 22:59
هر که طاوس خواهد ، باید جور هندوستان کشد
سیاست سایت بر این شده ماه اول هر فصل را بصورت vip اداره بکنیم
دانلود و مشاهده پست ها برای کاربران ازاد هست و برای ارسال پست نیاز به حق اشتراک هست
در هر حال اگر سایت اطلاعاتش پاک شده بهتره یک بار دیگه نسب بکنید