PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی برای دانلود

666regab
August 28th, 2014, 23:55
سلام
بنده در حدود چند گیگ فایل برای دانلود دارم که لینکهایه اینا تغییر پیدا می کنن.برای همین بهترین راه برای دانلود رو استفاده از سرورهای مجازی می دونم . که بیام روشون دانلود کنم بعد خرد خرد دانلود کنم تو هاردم .
ایا سرورهای مجازی داخلی ایرانی امکان این رو دارند که بنده بعده دانلود این اطلاعات رو بریزن رو فلشی هاردی برام ارسال کنن .
بهترین راه برای مشکل من چیه ؟

besthosti.com
August 28th, 2014, 23:59
بله این امکان داره
البته هزینه پهنای باند در صورتی که بیش از مقدار مثرف کنید را باید پرداخت کنید. شما می توانید دانلود کنید و بعد به وسیله فلش اونها را دریافت کنید البته بیشتر به سرویس دهنده ربط داره.

666regab
August 29th, 2014, 00:02
برای این منظور خدمات و .... کجا هست ؟

besthosti.com
August 29th, 2014, 00:04
بهتر هست که این سوال ها رو با سرویس دهنده ای که سرور مجازی ایران راایه میده در میان بگذارید. شرکت هایی مثل روبینا سرور و...

iranwhsrver
August 29th, 2014, 01:47
با سلام
در صورت تمایل با سرور های مجازی ایران در خدمت شما هستیم قربان

سرور ها توسط مجازی سازXen در دیتاسنتر افرانت پیکره بندی شده اند و تمامی منابع از جمله رم،سی پی یو،هارد به صورت اختصاصی به تمامی کاربران اختصاص پیدا می کند.

برای اطلاع از قیمت ها وارد سایت بشید در قسمت سرور های مجازی ایران رجوع بفرمایید

farsistar
August 29th, 2014, 03:51
همچین امکانی وجود ندارد دوست عزیز
اگر سرور اختصاصی داخل ایران تهیه کنید امکانپذیر خواهد بود
اونم با هماهنگی سرویس دهنده
دلیل اینکه با سرور مجازی این امکان وجود ندارد : امکان دسترسی به فایل های یک سرور مجازی توسط مجازی ساز نیست دردسرای خودشو داره اینطوری نیست که یه فلش وصل کنن به سرور چیزاتونو بردارید