PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای وصل شدن به سرور مجازی با vnc

Meistero
August 28th, 2014, 20:05
درود
من یک Cloud server گرفتم که ویندوز روش نصبه.سرویس دهنده میگه برای وصل شدن به سرور باید از VNC استفاده کنید.در کنترل پنل سرور هم اطلاغات برای VNC اومده که شامل 1 آی پی و 1 پورت و 1 پسورد میشه.
من هیچ آشنایی با VNC ندارم.رفتم TightVNC رو دانلود و نصب کردم (هم tightvnc server نصب شد و هم tightvnc viewer ).viewer رو اجرا کردم و آی پی رو توش نوشتم و کانکت رو زدم.ارور داد و وصل نشد.هیچ جایی پیدا نکردم که پسورد و پورت رو وارد کنم ولی در جریان نصب از من پسورد خواسته بود و من یه پسورد متفاوت با سرور رو داده بودم.نمیدونم آیا این مشکل هستش یا یه چیز دیگه.

خیلی ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

HPxf
August 28th, 2014, 20:24
عکس از اررور قرار بدید

- - - Updated - - -

ویندوز نصب باشد میتوانین با نمظیمات ریموت دسکتاپ وصل شوید

Yas-Host
August 28th, 2014, 20:30
درود
من یک Cloud server گرفتم که ویندوز روش نصبه.سرویس دهنده میگه برای وصل شدن به سرور باید از VNC استفاده کنید.در کنترل پنل سرور هم اطلاغات برای VNC اومده که شامل 1 آی پی و 1 پورت و 1 پسورد میشه.
من هیچ آشنایی با VNC ندارم.رفتم TightVNC رو دانلود و نصب کردم (هم tightvnc server نصب شد و هم tightvnc viewer ).viewer رو اجرا کردم و آی پی رو توش نوشتم و کانکت رو زدم.ارور داد و وصل نشد.هیچ جایی پیدا نکردم که پسورد و پورت رو وارد کنم ولی در جریان نصب از من پسورد خواسته بود و من یه پسورد متفاوت با سرور رو داده بودم.نمیدونم آیا این مشکل هستش یا یه چیز دیگه.

خیلی ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

احیانا مطمئن هستید که ویندوز سرور نصب هست ؟ چون اصولا از vnc برای نصب سیستم عامل استفاده می کنند.

برنامه VNC Viewer رو دانلود کنید

Meistero
August 28th, 2014, 20:56
عکس از اررور قرار بدید

- - - Updated - - -

ویندوز نصب باشد میتوانین با نمظیمات ریموت دسکتاپ وصل شوید
نه اجازه نمیدن از ریموت دسکتاپ استفاده کنم.ممنونم

- - - Updated - - -

احیانا مطمئن هستید که ویندوز سرور نصب هست ؟ چون اصولا از vnc برای نصب سیستم عامل استفاده می کنند.

برنامه VNC Viewer رو دانلود کنید

ممنون از پاسختون!
بله مطمئنم !...متاسفانه مجبور بودم از یه سایت معتبر آمریکایی بگیرم و فکر نمیکنم اشتباه تو کارشون باشه
2 برنامه رو امتحان کرده بودم: Real VNC & TightVNC
تیکتی که بهشون داده بودم خودشون tightvnc رو اسم بردن.
هر دو کانکت نمیشه.هر دو رو حذف کردم ....

besthosti.com
August 28th, 2014, 21:14
می بایست اروری بده و یا این که اصلا ممکن است مشکل از پسورد باشه. مجداد چک کنید.

Meistero
August 28th, 2014, 21:17
من که بار فنی م زیر صفره و انگلیسم هم ضغیف.جواب تیکتی که بهشون دادم و خواسته بودم ریموت دسکتاپ رو برام فعال کنم رو میذارم شاید منظورشونو شما بفهمید:

Thank you for contacting us. At this time, you will not be able to access your VM through RDP until you connect through the
out-of-band VNC Console to finish the setup. You can use the downloadable VNC client that is available on the VNC Information
page in Motion to access the VNC Client to finish the setup. If that downloadable client is giving you difficulties, you can
use a VNC Client, such as TightVNC(Download TightVNC (http://www.tightvnc.com/download.php)), and the IP, port, and password on the VNC Information
page in Motion to access the VNC Console to finish the set up of your Windows VM.

برنامه ی خودشونو که اصلا پیدا نکردم و در بخش VNC information هم فقط مشخصات آی پی و پسورد و پورت وجود داره و یک دگمه که روش نوشته Launch VNC console که وقتی کلیکش میکنم میره تو یه صفحه ی خالی که فقط یه دگمه ی دیگه اونجاست روش نوشته refresh

tar.gz
August 28th, 2014, 21:25
البته با tightvnc هم میشه ولی من realvnc viewer رو پیشنهاد می کنم چون از تمامی پروتکل ها پشتیبانی می کنه
RealVNC™ - Download VNC® Viewer (http://www.realvnc.com/download/viewer/)
فایل exe که دانلود کردین رو اجرا کنید و آی پی و پورتو به صورت ip::port وارد کنید و enter بزنید. برنامه بعدا از کانکت شدن با سرور -احتمالا- یک اخطاری میده تایید کنید و پسوردو وارد کنید. تصویر که اومد میتونین به ویندوز لاگین کنین و RDP ویندوزو فعال کنید

Meistero
August 28th, 2014, 23:10
البته با tightvnc هم میشه ولی من realvnc viewer رو پیشنهاد می کنم چون از تمامی پروتکل ها پشتیبانی می کنه
RealVNC™ - Download VNC® Viewer (http://www.realvnc.com/download/viewer/)
فایل exe که دانلود کردین رو اجرا کنید و آی پی و پورتو به صورت ip::port وارد کنید و enter بزنید. برنامه بعدا از کانکت شدن با سرور -احتمالا- یک اخطاری میده تایید کنید و پسوردو وارد کنید. تصویر که اومد میتونین به ویندوز لاگین کنین و RDP ویندوزو فعال کنید
خیلی خیلی از شما ممنونم!
کار کرد!.....اشتباهی که میکردم این بود که فقط آی پی رو مینوشتم در حالی که باید طبق راهنمایی شما پورت رو هم پس از اون مینوشتم.در واقع با این روش من خودم ویندوز رو نصب کردم.

بازم ممنونم