PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكلات پي در پي با سرور پارس

aminamin
August 28th, 2014, 13:34
با سلام

ميخواستم بدونم آيا وقتي مهلت هاستي تموم ميشه براي اينكه فول بكاپ بخواي براي انتقال بايد سرويس را تمديد كرد؟

يا اينكه اگه بخواي به هاست ديگه اي كه بر روي سرور همون شركت هست بخواي انتقال بدي باز هم بايد هاست را تمديد كرد و يا يه جديد خريداري نمود؟

متاسفانه سرور پارس تا حالا مشكلات زيادي براي ما به وجود اورده و الان براي اينكه سايت را به هاست ديگه منتقل كنم و يا سايت را به هاست ديگه از خودشون كه فعال و بيكار هست منتقل كنند

ميگند بايد اون سرويس را تمديد كنم و يا جديد خريداري كنم

من از خدمات اين شركت راضي نيستم و ميخوام منتقل كنم حالا بيام يه هاست جديد هم خريداري كنم

آيا همه شما دوستان هم به اين روش كار ميكنيد

HPxf
August 28th, 2014, 13:38
قوانین سایتشون مطالعه نمایید ببینید شما قبل اتمام باید به فکر انتقال باشید ایشون می توانند ادعا کنند تمدید نشده من هم پاک کردم چون دلیل ندارد بک اپ و فایل ها رو نگهداری کند

RoobinaServer
August 28th, 2014, 13:43
با سلام

ميخواستم بدونم آيا وقتي مهلت هاستي تموم ميشه براي اينكه فول بكاپ بخواي براي انتقال بايد سرويس را تمديد كرد؟

يا اينكه اگه بخواي به هاست ديگه اي كه بر روي سرور همون شركت هست بخواي انتقال بدي باز هم بايد هاست را تمديد كرد و يا يه جديد خريداري نمود؟

متاسفانه سرور پارس تا حالا مشكلات زيادي براي ما به وجود اورده و الان براي اينكه سايت را به هاست ديگه منتقل كنم و يا سايت را به هاست ديگه از خودشون كه فعال و بيكار هست منتقل كنند

من از خدمات اين شركت راضي نيستم و ميخوام منتقل كنم حالا بيام يه هاست جديد هم خريداري كنم

معمولا برای ارائه بکاب نیازی به تمدید نیست.

با تشکر

aminrt4
August 28th, 2014, 13:46
تمامی سرویس دهنده ها شرکتی ( نه شلوار خانگی ) این قوانین دارند. شما بابت سرویس باید هزینه پرداخت کنید و خدمات دریافت کنید در غیر اینصورت خدماتی شامل حال شما نمیشه

چندتا سرویس دهنده شلوار خانگی با شرکت ها بزرگ مقایسه نکنین. همینه اینقدر عقب مونده ایم چون هنوز یاد نگرفتیم به قانون احترام بزاریم

aminamin
August 28th, 2014, 13:46
سرويس به حالت معلق هست و هنوز منقضي نشده

ولي ميگند كه بايد تمديد كنم و يا اينكه يه سرويس جديد بخرم

براي اينكه بخوام كه روي هاست ديگه از خودشون گرفتم و فعال هست و الان بيكاره انتقال بدم باز هم بايد

هسات را تمديد كرد و يا جديد خريد؟

مینا-صیفی
August 28th, 2014, 13:50
با سلام

طبغ قوانینی که خودشون دارند درست گفتند . اما شما چرا بی تفاوت بودید نسبت به این قضیه مهم . شما بایستی چه هاست چه سرور وقتی قصد انتقال دارید به جای دیگه 7 روز قبل اقدام به این کار میکردید والا من که اینطوری هستم . حتما میخاین تا قرون اخر 1روز 1ساعت اخر استفاده کنید بعد سرویس شما که تموم و مسدود شد میخاین انتقال بدید این کار اشتباه خودتون هست عزیز .

majidisaloo1
August 28th, 2014, 13:50
این بستگی به سیاست کاری اون شرکت دارد اما قانونا آنها حق دارند تا زمانی که تمدید نکرده اید به شما بک آپ ندهند

aminamin
August 28th, 2014, 13:52
طبغ قوانینی که خودشون دارند درست گفتند . اما شما چرا بی تفاوت بودید نسبت به این قضیه مهم . شما بایستی چه هاست چه سرور وقتی قصد انتقال دارید به جای دیگه 7 روز قبل اقدام به این کار میکردید والا من که اینطوری هستم . حتما میخاین تا قرون اخر 1روز 1ساعت اخر استفاده کنید بعد سرویس شما که تموم و مسدود شد میخاین انتقال بدید این کار اشتباه خودتون هست عزیز .

براي انتقال روي هاست خودشون هم كه ميگند بايد خريداري كنم

میزبانی کهکشان
معمولا برای ارائه بکاب نیازی به تمدید سرویس نیست ،ولی هر شرکتی یک قوانینی دارند
اما اقدام این شرکت از نظر بنده منصفانه نیست ، می توانند برای مدت روزی که فایل های شما رو نگهداری می کنند روزانه کرایه بگیرند.

در کل هر شرکتی سیاست خودش را دارد

majidisaloo1
سرويس به حالت معلق هست و هنوز منقضي نشده

ولي ميگند كه بايد تمديد كنم و يا اينكه يه سرويس جديد بخرم

براي اينكه بخوام كه روي هاست ديگه از خودشون گرفتم و فعال هست و الان بيكاره انتقال بدم باز هم بايد

هسات را تمديد كرد و يا جديد خريد؟

بستگی به سیاست کاری اون شرکت و قوانینش دارد

aminamin
August 28th, 2014, 13:53

من قبلا هم انتقال داخلي از روي هاست به هاست ديگه انجام داده بودم ولي هاستي خريداري نكرده بودم اينكار هم انجام نميدند

مینا-صیفی
August 28th, 2014, 13:54
براي انتقال روي هاست خودشون هم كه ميگند بايد خريداري كنم

مگه در هاست شما گزینه backups نداشته که خودتون یا شرکت دیگه براتون فول بک اپ بگیره انتقال بده ؟ ( اگر پنل ادمینی هاستتون باز میشه و اگر اون گزینه غیر فعال هست مجبورید دستی بک اپ بگیرید )

aminamin
August 28th, 2014, 14:06
معمولا برای ارائه بکاب نیازی به تمدید سرویس نیست ،ولی هر شرکتی یک قوانینی دارند
اما اقدام این شرکت از نظر بنده منصفانه نیست ، می توانند برای مدت روزی که فایل های شما رو نگهداری می کنند روزانه کرایه بگیرند.

در کل هر شرکتی سیاست خودش را دارد

هنوز چيزي از از منقضي شدن نگذشته آخه براي كرايه هم مشكلي نيست ميدم

- - - Updated - - -

مگه در هاست شما گزینه backups نداشته که خودتون یا شرکت دیگه براتون فول بک اپ بگیره انتقال بده ؟ ( اگر پنل ادمینی هاستتون باز میشه و اگر اون گزینه غیر فعال هست مجبورید دستی بک اپ بگیرید )

خير اين امكان كه خودمون پكاپ تهيه كنيم را نداره و فقط به صورت اتومات بكاپ دارند

- - - Updated - - -

من اصلا الان دسترسي به هاست را ندارم كه بخوام دستي و يا غير دستي بكاپ بگيرم اين گزينه هم در هاستهاي سرور پارس وجود نداره

و ميخواند به زور مجبور كنند تا يه پولي براي هاستي كه نميخوام پرداخت كنم تا فقط يه لينك به من بدند

اين خيلي جالبه بخدا كه روي هاست خودشون هم منتقل نكنند

میزبانی کهکشان
August 28th, 2014, 14:19
هنوز چيزي از از منقضي شدن نگذشته آخه براي كرايه هم مشكلي نيست ميدم

- - - Updated - - -

خير اين امكان كه خودمون پكاپ تهيه كنيم را نداره و فقط به صورت اتومات بكاپ دارند

- - - Updated - - -

من اصلا الان دسترسي به هاست را ندارم كه بخوام دستي و يا غير دستي بكاپ بگيرم اين گزينه هم در هاستهاي سرور پارس وجود نداره

و ميخواند به زور مجبور كنند تا يه پولي براي هاستي كه نميخوام پرداخت كنم تا فقط يه لينك به من بدند

اين خيلي جالبه بخدا كه روي هاست خودشون هم منتقل نكنند

خب وقتی شما می گویید ایکون backups وجود نداشته(به گفته خودتون) به شرکت مذکور بگید این بند از قوانین به چه معنی میباشد.

تهیه نسخه پشتیبان :
• به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند.

بهتره در مورد کرایه که گفتم بهشون بگید شاید قبول کردند

Cpt.Liux
August 28th, 2014, 14:20
نمیتونید یک پکیج ارزانتر ازشون خریداری کنید و بخواهید تا سرویس را دانگرید کنند و بعد بک اپ بگیرید و انتقال دهید؟

S.Y.B
August 28th, 2014, 14:20
خوب واقعا انصاف نیست که بخوان پول بگیرند بخاطر ارئه بک آپ از انسانیت بدور و متاسفانه همگی به فکر کسب درآمد هستند به هر روش که میتونند ولی باید با قوانین اونا پیش بری !

در ضمن اطلاعات شما هم پیش اوناست ، باید پرداخت کنی تا بهت بک آپ بدند پس بهتر خودت اذیت نکنی اینقدر ...

Cpt.Liux
August 28th, 2014, 14:23
خوب واقعا انصاف نیست که بخوان پول بگیرند بخاطر ارئه بک آپ از انسانیت بدور و متاسفانه همگی به فکر کسب درآمد هستند به هر روش که میتونند ولی باید با قوانین اونا پیش بری !

در ضمن اطلاعات شما هم پیش اوناست ، باید پرداخت کنی تا بهت بک آپ بدند پس بهتر خودت اذیت نکنی اینقدر ...

انصاف به معنی ارائه خدمات فراتر از آنچه برایش پرداخت شده نیست. اگر داستان اینگونه بوده که ایشون سرویشون در یک تاریخی تمام میشده باید به فکر می بودند و یک کاری قبل از سر رسید انجام میدادن.

meysam021
August 28th, 2014, 14:45
هر سرویس دهنده ای قوانین خاص خودشو داره ، اما من نظرم اینه باید بک آپو بهتون بدن ، سرویس از اون ها هستش سرویس رو ببندن ولی اطلاعات که برای شماست ، پس به این نتیجه میرسیم باید بدن :d ولی نمیدن

TARIMEHR
August 28th, 2014, 14:54

زمانی که سرویس منقضی میشه سرویس دهنده حتی حق داره بکاپ شما رو پاک کنه
اما به دلیل مشتری مداری و یا احتمال اینکه کاربر قصد تمدید داشته باشه تا یک ماه بعد از انقضا بکاپ شمارو نگه میدارند

این دلیل بر این نیست که مشتری هر وقت دلش خواست بعد انقضا درخواست بکاپ بده و انتظار داشته باشه پولی ازش دریافت نشه
فضای سرور رو رایگان از دیتاسنتر نگرفتن که اطلاعات شمارو بعد انقضا رایگان براتون نگه دارند

قبل از اینکه کسی رو به بی انصافی و رفتارش رو بدور از انسانیت محکوم کنید زوایای مختلف اون رو بسنجید تا خدایی ناکرده بعدا کسی شمارو به "کوته بین" متهم نکنه

S.Y.B
August 28th, 2014, 14:55
انصاف به معنی ارائه خدمات فراتر از آنچه برایش پرداخت شده نیست. اگر داستان اینگونه بوده که ایشون سرویشون در یک تاریخی تمام میشده باید به فکر می بودند و یک کاری قبل از سر رسید انجام میدادن.

دوست عزیز ارائه خدمات باید برای مشتری باشه !!! مشتری باید راضی باشه !! مشتری که میره میگه فلان ارائه دهنده خوب !!!

بنده هر جا میرم میگم آی وب هاست نرید !! چون به دروغ و با همون قوانین کذایی که میگید به بنده ضرر هایی زدند که قابل جبران نبود !

من خودم به ایشون گفتم برن پرداخت کنند هزینه سرویس رو و بک آپ رو بگیرند و خیال خودشون رو راحت کنند.

الآن بنظرتون سرورپارس بیاد به ایشون یک آپ بده چی ازش کم میشه !!! به سرورشون لطمه میخوره یا از کلاس کاریشون کم میشه !!

کدوم سرور دهنده ما دارای قوانین برای رضایت مشتری هست ؟؟

aminrt4
August 28th, 2014, 15:14

چه بی انصافی؟ اینکه شما مطابق میل خودتان میخواهید قانون نوشته شود درست هست؟ انسانیت و انصاف ان دسته افرادی که چنین حرفی میزنن باید زیر سوال برد!

قانون، قانون هست و همه باید ازش اطلاعات کنند

HPxf
August 28th, 2014, 15:17
مشتری باید راضی باشد در صورتی که قوانین رعایت کند
پارس سرور هم برای اینکه مشتری نپرد میگوید تمدید شود
مگر 2 تا هاست ندارید از ایشون درخواست انتقال دادید به اون یکی چی گفتند؟

aminamin
August 28th, 2014, 15:50
مشتری باید راضی باشد در صورتی که قوانین رعایت کند
پارس سرور هم برای اینکه مشتری نپرد میگوید تمدید شود
مگر 2 تا هاست ندارید از ایشون درخواست انتقال دادید به اون یکی چی گفتند؟

درخواست دادم ولي باز هم گفتند كه بايد يا تمديد كنم يا يه جديد بخرم

تو عكس مشخص هست درخواست من و جواب سرور پارس
22383

- - - Updated - - -

وقتي من راضي نيستم براي اينكه اين چندمين سري هست كه ما از طرف اين سرور داريم آسيب ميبينيم

و اصلا جوابگو نيستند زوركي كه نميشه مشتري را نگه داشت من هاست هم بخرم باز هم انتقال را انجام ميدم چون جاي ديگه خريد هم كردم

پس براي راضايت مشتري نيست بلكه براي پول مشتري هست

- - - Updated - - -

وقتي من راضي نيستم براي اينكه اين چندمين سري هست كه ما از طرف اين سرور داريم آسيب ميبينيم

و اصلا جوابگو نيستند زوركي كه نميشه مشتري را نگه داشت من هاست هم بخرم باز هم انتقال را انجام ميدم چون جاي ديگه خريد هم كردم

- - - Updated - - -

چه بی انصافی؟ اینکه شما مطابق میل خودتان میخواهید قانون نوشته شود درست هست؟ انسانیت و انصاف ان دسته افرادی که چنین حرفی میزنن باید زیر سوال برد!

قانون، قانون هست و همه باید ازش اطلاعات کنند

كجاي قانون اين شركت اومده وقتي دوتا هاست داري براي انتقال بايد يكي ديگه هم خريداري كني .بابا اين هاست هم براش پول گرفتيد مفتي كه نداديد الان بيكاره و ميخوام بيارمش روي اون هاست

LightOnline
August 28th, 2014, 15:53
درخواست دادم ولي باز هم گفتند كه بايد يا تمديد كنم يا يه جديد بخرم

تو عكس مشخص هست درخواست من و جواب سرور پارس

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

كجاي قانون اين شركت اومده وقتي دوتا هاست داري براي انتقال بايد يكي ديگه هم خريداري كني .بابا اين هاست هم براش پول گرفتيد مفتي كه نداديد الان بيكاره و ميخوام بيارمش روي اون هاست
پسورد و آدرس هاستتون رو اینطوری پابلیک گذاشتین همه ببینن ؟ سریعا پسوردتونو عوض کنید !

Saati
August 28th, 2014, 15:54
دوستان صلواتی عنایت بفرمایید (:|

aminamin
August 28th, 2014, 16:03
دوستان صلواتی عنایت بفرمایید (:|

چه صلواتي دوست عزيز اين چندمين سري هست سايت ما داره از بين ميره

- - - Updated - - -

از طرف سرور پارس چرا با اينكه از اين بحث آگاه هستند نمياند اينجا جوابگو باشند

HPxf
August 28th, 2014, 16:15
ادرس سایت این است ؟
هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.serverpars.com/)

میزبانی کهکشان
August 28th, 2014, 18:06
چه صلواتي دوست عزيز اين چندمين سري هست سايت ما داره از بين ميره

- - - Updated - - -

از طرف سرور پارس چرا با اينكه از اين بحث آگاه هستند نمياند اينجا جوابگو باشند

خب برادر من وقتی خودتون میگید چندمین بار است که دارید ضربه می خورید ، چرا قبل از آن منتقل نشدید.
کوتاهی از خودتان بوده.

farsistar
August 28th, 2014, 21:30
تمامی سرویس دهنده ها شرکتی ( نه شلوار خانگی ) این قوانین دارند. شما بابت سرویس باید هزینه پرداخت کنید و خدمات دریافت کنید در غیر اینصورت خدماتی شامل حال شما نمیشه

چندتا سرویس دهنده شلوار خانگی با شرکت ها بزرگ مقایسه نکنین. همینه اینقدر عقب مونده ایم چون هنوز یاد نگرفتیم به قانون احترام بزاریم
دوست عزیز این سوال دوستمون هیچ ارتباطی با بحث شما نداشت
خیلی از کسب و کار های هاستینگ خانگی هستند با نماد اعتماد الکترونیکی که از خیلی شرکت ها موفق ترند پس لطفا بیهوده توهین نکنید
ظاهرا شما از یک هاستینگ خانگی ضربه خوردید که اینگونه صحبت میکنید
شرکت به جز خرج بیهوده اعم از مالیات دارایی و هزینه های دیگه هیچ چیزی نداره و مسلما با این وضعیت بازار هاستینگ در ایران هیچ انسان عاقلی نمیاد برای ثبت شرکت هزینه کنه
شرکتای هاستینگ در حال حاظر کارای دیگری هم انجام میدن وگرنه با هاستینگ مخازج شرکت در نمیاد

Saati
August 28th, 2014, 22:04
استارتر جان اگه تو قوانینش امده باشه که حق با اوناست
اگرم نیومده باشه حق با شماست
تجربه نشون داده درگیر شدن با سایت هاستینگ توی این برهه که نیاز به بکاپ داری عاقلانه نیست
به نظر من تمدید کنید و بکاپ رو بگیرید برید جای دیگه
بعدش هم اگر حق با شما بود و حق شما ضایع شد در اسرع وقت نسبت به تخریب شرکت مذکور اقدام نمایید
و من الله توفیق

aminamin
August 28th, 2014, 22:48
من كه چنين موردي تو قوانين نديدم

شما هم ميخوايد چك كنيد ببينيد جايي نوشته براي انتقال به هاستي كه از خوشون تهيه كردم بايد خريد انجام بدم

- - - Updated - - -

22390

انقضاء و تمدید سرویس :
سررسید سرویس ها پیش از تاریخ تمدید به کاربران توسط ایمیل و ایجاد فاکتور اطلاع داده خواهد شد که سرویس های سالانه پس از 30 روز و سرویس های ماهانه حداکثر پس از 72 ساعت از سرورها حذف خواهد شد و سرورپارس تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات پس از این مدت نخواهد داشت.

اين قانوني هست كه اومده و هاست من هم سالانه بوده

HPxf
August 28th, 2014, 22:51
ادرس سایت ؟:|

aminamin
August 29th, 2014, 00:22
ادرس سایت ؟:|

http://www.serverpars.com/tos

HPxf
August 29th, 2014, 00:59
طبق این قوانین حق دارند به شما اطلاعاتی ندهند :|
هر کاری انجام بدید میگویند شما قوانین خوانده اید و قبول کردید :|
• به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند.
• مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شودشرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

aminamin
August 29th, 2014, 10:34
طبق این قوانین حق دارند به شما اطلاعاتی ندهند :|
هر کاری انجام بدید میگویند شما قوانین خوانده اید و قبول کردید :|
• مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شودشرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

گيريم من اصلا بكاپ نميخوام خوب پس چرا سايت را منتقل نميكنند روي هاست ديگه كه مل خود شركت هست و فعال و بيكار هستش

مگه انتقال سايت را به عهده نگرفتند و كه درخواست انتقالي براي اين هاست ندادم الان دارم درخواست ميدم كه انجام نميشه

HPxf
August 29th, 2014, 10:39
وضعیت هاست دوم چگونه است ؟ ماهانه ؟ سالانه؟اگر در حال کار باشد و باید انتقال بدهند ( بک اپ الان شما میخواهید ؟فکر کنین طبق این قوانین بک اپ ندارید دیگر چیزی نیست منتقل کنند )
بهشون بگید کار منو انجام نمیدید به اینماد شکایت میکنم

aminamin
August 29th, 2014, 19:24
وضعیت هاست دوم چگونه است ؟ ماهانه ؟ سالانه؟اگر در حال کار باشد و باید انتقال بدهند ( بک اپ الان شما میخواهید ؟فکر کنین طبق این قوانین بک اپ ندارید دیگر چیزی نیست منتقل کنند )
بهشون بگید کار منو انجام نمیدید به اینماد شکایت میکنم

سلام
اون يكي هاست هم سالانه هست اين هم كه تموم شده سالانه بود و طبق قوانين تا 30 روز به بعد نميتونند نگه دارند كه هنوز چند روز بيشتر نگذشته كه سه روزش الاف اين كارم

HPxf
August 29th, 2014, 19:32
سلام خودتون فرمودید اطلاعات خاصی ندارد
30 روز بک اپ نه اینکه هاست تمام شده برای شما نگهدارند :|

aminamin
August 29th, 2014, 21:13
سلام خودتون فرمودید اطلاعات خاصی ندارد
30 روز بک اپ نه اینکه هاست تمام شده برای شما نگهدارند :|

مثل اينكه قوانين را درست نخونديد

HPxf
August 29th, 2014, 21:47
این قوانینش
تهیه نسخه پشتیبان :
• در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• بک آپ گیری از سایت هایی که حجم آن ها بیش از 10 گیگابایت شده باشد انجام نخواهد شد و این گونه سایت ها بایستی به صورت جداگانه بک آپ خود را تهیه کنند.
• شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا 1ماه نگهداری خواهد شد.
• نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی ms sql server بصورت هفتگی گرفته می شود و یک هفته نگهداری می شود. شرکت تعهدی نسبت به صحت و کارکرد این نسخه ها ندارد.
انقضاء و تمدید سرویس :
سررسید سرویس ها پیش از تاریخ تمدید به کاربران توسط ایمیل و ایجاد فاکتور اطلاع داده خواهد شد که سرویس های سالانه پس از 30 روز و سرویس های ماهانه حداکثر پس از 72 ساعت از سرورها حذف خواهد شد و سرورپارس تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات پس از این مدت نخواهد داشت

aminamin
August 30th, 2014, 12:57
خوب نوشته بعد از 30 روز براي من 5 روز هم نيست كه گذشته
بعد اصلا نياز به بكاپ ندارم سايتم را منتقل كنند روي يه سرور ديگه كه اونم از سرور پارس گرفتم و فعال هست سالانه هم هست و الان بيكار

میزبانی کهکشان
August 30th, 2014, 13:45
دوست عزیز
برداشت کلی که از قوانین میشه کرد ، اینه که بک اپ گیری در کل برعهده کاربر است و بک اپی که شرکت می گیرد فقط برای خودش است ، یعنی اگر هارد سرور سوخت بک اپ داشته باشند و چنان که سرویس منقضی شد کاربر اگر بک اپ رو خواست باید هزینه کند.
بنظر بنده اگر قصد پرداخت هزینه رو ندارید بیخیال بک اپ بشید بهتره.

majidisaloo1
August 30th, 2014, 14:23
30 روز یا 72 ساعتی که گفته واسه اینه که اگر پرداخت نکردید مسدود شد تا این مدت داده هات رو نگه میدارند ولی بعد از این مسئولیتی ندارند
جناب کلا حق با سرور پارس است از اول تا آخر اما این انصاف نیست که بگن هاست جدید بخری انتقال میدهیم ولی روی هاست های قبلیت نمیدهیم این غیر منصفانه است

aminamin
August 31st, 2014, 02:56
من كه اصلا بيخيال بكاپ گرفتن شدم ميخوام كه سايت را به يه سرور ديگه كه ازشون گرفتم و فعال و بيكار هست منتقل كنند

اين كار هم انجام نميدند آيا اينكه ميخوام سايتم را ببرند روي يه هاست ديگه كه اون هاستم براي خود سرور پارس هست چيز زياد و غير منطقي هست

اگه به شكله بگيد كه من اصلا كلا بيخيال بشم دوستاني كه فروش هاست دارند اگه مشتري درخواست بده سايت من ببر روي يه يه سرور ديگه كه انم از شما تهيه كرده براش انجام نميديد

و ميگيد كه اول يه هاست بخر تا برات انتقال بديم من چيز زيادي نخواستم و در اين مورد هم چيزي تو قوانين ذكر نشده اگه من نديدم شما بگيد كجاش نوشته

با تشكر

- - - Updated - - -

الان چند روزه منو الاف كردند پنج شنبه و جمعه كه گفتند ارجاع داديم براي مالي و مالي بايد جواب بده مالي هم فقط در تايم اداري هستند

امروز هم مالي جوابي كه داد برو هاست بخر و ديگه هر چقدر تماس گرفتم و تيكت فرستادم جوابي ندادند

هر كي از اين شركت هاست گرفته كه تا حالا پشيمون بوده و اگر هم بگيره مطمئن باشيد پشيمون خواهد شد

HPxf
August 31st, 2014, 08:36
من كه اصلا بيخيال بكاپ گرفتن شدم ميخوام كه سايت را به يه سرور ديگه كه ازشون گرفتم و فعال و بيكار هست منتقل كنند

اين كار هم انجام نميدند آيا اينكه ميخوام سايتم را ببرند روي يه هاست ديگه كه اون هاستم براي خود سرور پارس هست چيز زياد و غير منطقي هست

اگه به شكله بگيد كه من اصلا كلا بيخيال بشم دوستاني كه فروش هاست دارند اگه مشتري درخواست بده سايت من ببر روي يه يه سرور ديگه كه انم از شما تهيه كرده براش انجام نميديد

و ميگيد كه اول يه هاست بخر تا برات انتقال بديم من چيز زيادي نخواستم و در اين مورد هم چيزي تو قوانين ذكر نشده اگه من نديدم شما بگيد كجاش نوشته

با تشكر

- - - Updated - - -

الان چند روزه منو الاف كردند پنج شنبه و جمعه كه گفتند ارجاع داديم براي مالي و مالي بايد جواب بده مالي هم فقط در تايم اداري هستند

امروز هم مالي جوابي كه داد برو هاست بخر و ديگه هر چقدر تماس گرفتم و تيكت فرستادم جوابي ندادند

هر كي از اين شركت هاست گرفته كه تا حالا پشيمون بوده و اگر هم بگيره مطمئن باشيد پشيمون خواهد شد

خودت گفتید دومی تمام شده :| به هاست تمام شده منتقل کنند ؟ :|

- - - Updated - - -

30 روز یا 72 ساعتی که گفته واسه اینه که اگر پرداخت نکردید مسدود شد تا این مدت داده هات رو نگه میدارند ولی بعد از این مسئولیتی ندارند
جناب کلا حق با سرور پارس است از اول تا آخر اما این انصاف نیست که بگن هاست جدید بخری انتقال میدهیم ولی روی هاست های قبلیت نمیدهیم این غیر منصفانه است

جناب اقای عیسی لو
این 2 هاستی که میگویند طبق حرف خودشون تمام شده شرکت هم گفته تمدید کنین تا انتقال بدیم :-ی

aminamin
September 6th, 2014, 02:38
خودت گفتید دومی تمام شده :| به هاست تمام شده منتقل کنند ؟ :| - - - Updated - - - جناب اقای عیسی لو این 2 هاستی که میگویند طبق حرف خودشون تمام شده شرکت هم گفته تمدید کنین تا انتقال بدیم :-ی سلام خير دوست عزيز يكي فعال هست و الان بيكار مونده چون سايتي روي اون نيست و ميشد روي اون هاست منتقل كنند بالاخره مجبور به پرداخت براي تمديد هاست شدم تا فقط بتونم سايت را منتقل كنم الانم اون هاست هم كه فعال شد بيكار افتاد فقط براي اينكه من كمتر از 5 دقيقه سايتم را منتقل كنم مجبور كردند كه پول يك سال را پرداخت كنم من كه راضي نيستم چون ميتونستند كار منو راه بندازند ولي نكردند

hamra
September 6th, 2014, 02:56
99 درصد هاستینگ ها هیچگونه پشتیبانی ای نخواهند داشت (در صورتیکه سرویس شما فعال نباشید)