PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجام کارهای تکراری توسط نرم افزار

filasufya
August 28th, 2014, 13:18
سلام دوستان وقتتون بخیر

دنبال یک نرم افزار هستم که بتونم کارهای تکراری رو باهاش انجام بدم
تا این لحظه از Easy Marco Reader استفاده میکردم که یکبار کارو انجام میدادم و حرکات موس و کیبورد ذخیره میشد و سپس به تعداد دلخواه اون نرم افزار انجام میداد فقط یک مشکل وجود داره و اون اینه که اگر روی وی پی اس نصب کنیم تا زمانی که RDP رو صفحه باشه نرم افزار جواب میده و همینکه Close و یا Minimize کنید دیگه جواب نمیده
میشه نرم افزاری رو معرفی کنید که فارغ از در نظر گرفتن RDP کاربر و تنها با نصب روی وی پی اس این کارها رو خودش انجام بده؟

HPxf
August 28th, 2014, 13:21
یعنی به حالت استند بای برنامه قطع می شود ؟

filasufya
August 28th, 2014, 13:22
یعنی به حالت استند بای برنامه قطع می شود ؟

بله

samansystems
August 28th, 2014, 13:29
اين نرم افزار ارسال انبوه وايبر رو هم يکی از همين نرم افزارهاست ؟
هی گذاشتن يک کار تکرار بشه و 400 500 ميفروشن!

filasufya
August 28th, 2014, 13:32
اين نرم افزار ارسال انبوه وايبر رو هم يکی از همين نرم افزارهاست ؟
هی گذاشتن يک کار تکرار بشه و 400 500 ميفروشن!

اینو اطلاعی ازش ندارم ولی اگر اینطوری باشه به نظرم وایبر بلاک کنه اون اکانتو یا اگر هنوز اینکارو نکرده به احتمال زیاد در آینده نزدیک اینکارو بکنه چون این باگه.

samansystems
August 28th, 2014, 14:02
فعلا ظاهرا همين روش رو دارن بين 500 تا 5 مليون تومان ميفروشن.

farsistar
August 28th, 2014, 21:36
دوست عزیز این نرم افزار موجود هست و 15 روز Trial داره
نام نرم افزار : Auto Power On And Shutdown
اصل کارایی نرم افزار چیز دیگریست اما موردی که شما نیاز دارید رو به خوبی میشه باهاش انجام داد

filasufya
August 30th, 2014, 14:09
دوست عزیز این نرم افزار موجود هست و 15 روز Trial داره
نام نرم افزار : Auto Power On And Shutdown
اصل کارایی نرم افزار چیز دیگریست اما موردی که شما نیاز دارید رو به خوبی میشه باهاش انجام داد

سلام ممنون از پاسختون ولی من قسمتی برای ضبط حرکات موس و کیبورد در این نرم افزار پیدا نکردم،میشه بفرمایید از چه قسمتی میشه انجام داد؟

farsistar
August 30th, 2014, 15:34
قسمت New رو که میزنید برای اضافه کردن کار جدید بعد از مشخص کردن زمان یه قسمت هست Keyboard/mouse macro از اون قسمت میتونید
البته من از ورژن 2.60 استفاده میکنم ممکنه مال شمامتفاوت باشه

filasufya
September 7th, 2014, 13:18
قسمت new رو که میزنید برای اضافه کردن کار جدید بعد از مشخص کردن زمان یه قسمت هست keyboard/mouse macro از اون قسمت میتونید
البته من از ورژن 2.60 استفاده میکنم ممکنه مال شمامتفاوت باشه
برای رکورد موس در وی پی اس این نرم افزار هم دارای مشکل هست
یعنی تا زمانی که rdp ران باشه جواب میده و همینکه مینیمایز کنید یا ببندید متوقف میشه

شما راه حلی نداری؟

farsistar
September 7th, 2014, 14:29
دوست عزیز یه پیشنهاد میدم راه حل 100 درصد عملی نیست اما امتحانش ضرر نداره
پسورد ادمین رو به نرم افزار بدید + ساعت
بعد از سرور بیرون بیاید اجازه بدید خودش کارشو انجام بده
یعنی اون ساعت که رسید لاگ آن شه تو ویندوز کارو شروع کنه
نتیجه رو اعلام کنید

filasufya
September 8th, 2014, 02:45
دوست عزیز یه پیشنهاد میدم راه حل 100 درصد عملی نیست اما امتحانش ضرر نداره
پسورد ادمین رو به نرم افزار بدید + ساعت
بعد از سرور بیرون بیاید اجازه بدید خودش کارشو انجام بده
یعنی اون ساعت که رسید لاگ آن شه تو ویندوز کارو شروع کنه
نتیجه رو اعلام کنید
اگر لاگ آن کنه جواب میده مسئله اینجاست دنبال راه حلی میگردم زمانی که من لاگ آن نیستم اون عملیات انجام بشه که من بتونم از کامپیوترم استفاده کنم اگر لاگ آن کنه کامپیوتر من عملا تا پایان عملیات بلا استفاده میمونه در واقع میخوام وابستگی به rdp نداشته باشه

farsistar
September 8th, 2014, 13:07
جناب ظاهرا منظور بنده رو درست متوجه نشدید
ریموت دسکتاپ رو به طور کامل ببندید خود نرم افزار در زمان تایین شده لاگ آن میکنه کارشو انجام میده نیاز نیست شما با ریموت دسکتاپ به سرور متصل باشی
فقط فراموش نشه پسورد ادمین رو جهت لاگ آن به نرم افزار بدید

filasufya
September 8th, 2014, 13:44
من منظورتونو متوجه شدم ولی این هم از ماکرو تسک استفاده میکنه و عملیات ماکرو وابسته به ماوس و کیبورد کانکت شده هستن.
شما روی وی پی اس این سخت افزارها رو تعریف شده ندارید و از موس و کیبورد سیستم شما استفاده میشه لذا زمانی که ریموت نباشید جواب نمیگیرید حتی اگر زمان داده باشید

با این حال سپاس از راهنمایی هاتون