PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ارتباط بین 2 سیستم

fadakweb
August 28th, 2014, 00:43
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان

سوالی برام پیش اومده بود گفتم مطرح کنم دوستان راهنمایی کنند . این مطلب رو نمیدونستم دقیقا کجا میبایست مطرح کنم

امروز توی مغازه بودم که یکی از دوستان در مورد vps سوال پرسیدن . بنده پاسخ قانع کننده و علمی نداشتم به همین دلیل گفتم سوال بپرسم و جواب درست بدم .

همون طور که میدونیم vps یک سیستم شبیه به سیستم شخصی خودمون هست که از نت کشورهای خارجی و یا دیتاسنترهای ایرانی استفاده میکنه که سرعت بالاتری نسبت به سیستم شخصی ما داره و معمولا از اون برای دانلود و آپلود ( کار خود بنده ) استفاده می کنیم . دوست بنده سوال پرسیدند که آیا میشه از سرعت نت vps در سیستم شخصی استفاده کرد و مثلا اگر سرعت نت سرور مجازی 10 مگ باشه سرعت نت سیستم شخصی که در مغازه داریم هم به همین مقدار افزایش پیدا کنه ؟

پاسخ بنده این بود که خیر چنین امکانی نیست

ولی ایراد عجیبی که ایشون به پاسخ بنده گرفتن این بود که وقتی دانگل SEtool2g رو به سیستم خودمون وصل میکردیم و همزمان برنامش رو روی سرور مجازی اجرا میکردیم برنامه از روی vps دانگل رو میخوند !

این فرآیند برای سایر دانگل ها مثل LGtools امکان پذیر نبود و فقط برای این نوع خاص از دانگل جواب میداد !

علت این اتفاق چی میتونه باشه ؟ اگر سرور مجازی طبق گفته بنده نشه از نتش روی سیستم شخصی استفاده کرد پس چطور از طریق کابلی که به سیستم شخصی زده شده و اجرای برنامه روی سرور مجازی بصورت همزمان این دانگل شناسایی شده است ؟

ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

HPxf
August 28th, 2014, 00:45
دانگل شیر نشده؟

besthosti.com
August 28th, 2014, 00:47
نه در واقع این کار در مورد ماشین مجازی که برروی یک سرور یا کامپیوتر دیگر راه اندازی شده است قابل انجام نیست.

fadakweb
August 28th, 2014, 11:11
دانگل شیر نشده؟

خیر . شیر نشده است . نرم افزار اجرایی دانگل مورد نظر بر روی سرور مجازی شناخته می شود ولی برای سایر دانگل ها حتی اگر فایل نصبی رو هم نصب و اجرا کنیم و دانگل رو متصل کنیم به سیستم شخصی عملیات خاصی رخ نمی دهد ! بر روی چندین سرور مجازی تست کردیم و این فرآیند تکرار شد .

جواب قانع کننده ای هنوز دریافت نکردم

loox2music
August 28th, 2014, 22:05
امکانت پذیر نیست . دقت کنید که یک سرور مجازی بر روی یک سیستم دیگر با سرور دیگری کانفیگ شده و قابل انجام نیست

par30shop
August 28th, 2014, 22:12
خیر . شیر نشده است . نرم افزار اجرایی دانگل مورد نظر بر روی سرور مجازی شناخته می شود ولی برای سایر دانگل ها حتی اگر فایل نصبی رو هم نصب و اجرا کنیم و دانگل رو متصل کنیم به سیستم شخصی عملیات خاصی رخ نمی دهد ! بر روی چندین سرور مجازی تست کردیم و این فرآیند تکرار شد .

جواب قانع کننده ای هنوز دریافت نکردم
سلام همشهری
بنده با دانگل آشنایی ندارم اگه بگید کاربرد این نوع دانگل ها جیه بهتر میشه راهنمایی کرد
ولی در کل همچین کاری شدنی نیست از لحاظ شبکه و استاندارد جهانی اینترنت

fadakweb
August 30th, 2014, 02:49
سلام همشهری
بنده با دانگل آشنایی ندارم اگه بگید کاربرد این نوع دانگل ها جیه بهتر میشه راهنمایی کرد
ولی در کل همچین کاری شدنی نیست از لحاظ شبکه و استاندارد جهانی اینترنت

سلام :-*

دانگل برای فلش کردن و ارتباط گوشی موبایل با سیستم انجام میشه . میدونم شدنی نیست فقط علتش رو میخواستم بدونم که چرا برای یک نوع خاص از دانگل این عملیات صورت میگیره چون برای ما هم عجیب بود که چطور روی یه سیستم که توی کشور دیگه هست شناسایی میشه !

بازم مرسی از همه دوستان