PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد گرفتن نمایندگی از ریسلو

amir_b
August 27th, 2014, 16:30
سلام وقت بخیر

دوستان یک راهنمایی کامل در مورد گرفتن نمایندگی از ریسلور دارم تو سایتشون ثبت نام کردم برام یک پنل ارسال کردند گفتند باید 69 دلار شارژ کنید غیر از این باید دیگه چه کاری انجام بشه؟ آیا مدارک براشون باید ارسال کنیم ؟
آیا با مشخصات ایرانی عضو بشیم مشکلی ندارد ؟

الان تو پنلم این پیامو میده

Some actions are currently disabled because your account is in the process of being verified.

باید چکار کنم ؟

modiranhosting
August 27th, 2014, 16:44
سلام وقت بخیر

دوستان یک راهنمایی کامل در مورد گرفتن نمایندگی از ریسلور دارم تو سایتشون ثبت نام کردم برام یک پنل ارسال کردند گفتند باید 69 دلار شارژ کنید غیر از این باید دیگه چه کاری انجام بشه؟ آیا مدارک براشون باید ارسال کنیم ؟
آیا با مشخصات ایرانی عضو بشیم مشکلی ندارد ؟

الان تو پنلم این پیامو میده

Some actions are currently disabled because your account is in the process of being verified.

باید چکار کنم ؟

بهتره با اطلاعات ایرانی ثبت نام نکنید بله مدارک ارسال بفرمائید.

کلیه خدمات تا وریفای شدن شما غیر فعال می باشد.

amir_b
August 27th, 2014, 16:50
من شنیدم ریسلو با ایارن مشکل نداره چه مدارکی باید ارسال بشه ؟ آیا با پیپال وریفای شده پی بزنیم دیگه مدارک نمیخوان ؟

modiranhosting
August 27th, 2014, 16:53
من شنیدم ریسلو با ایارن مشکل نداره چه مدارکی باید ارسال بشه ؟ آیا با پیپال وریفای شده پی بزنیم دیگه مدارک نمیخوان ؟

خیر مشکلی ندارند اما احتیاط شرط اول عقله ! مگر به خاطر ندارید DirectI هم مشکلی نداشت و چندین سال به ایرانی ها سرویس داد !

بله با Paypal Verify شده پرداخت کنید مشکلی نداره و اگر هم نیاز باشه فقط اسکن کارت پرداختی رو احتمالا ازتون بخوان

موفق باشید

majid1f
August 27th, 2014, 17:31
بهتره با اطلاعات ایرانی ثبت نام نکنید بله مدارک ارسال بفرمائید.

کلیه خدمات تا وریفای شدن شما غیر فعال می باشد.
ولی اگر هم نخواهند با مشخصات ایرانی ثبت نام کنند احتمالا نیاز به شخص دیگه یا مشخصات جعلی دارند که این طور بدتر هم می شه.
خوب directI راه کار هم معرفی کرد. گفت فلان شرکت را استفاده کنید و انتقال داد
در کل من تجربه شما را ندارم ولی می دونم با مشخصات جعلی اوضاع خیلی بدتر می شه

modiranhosting
August 27th, 2014, 17:43
ولی اگر هم نخواهند با مشخصات ایرانی ثبت نام کنند احتمالا نیاز به شخص دیگه یا مشخصات جعلی دارند که این طور بدتر هم می شه.
خوب directI راه کار هم معرفی کرد. گفت فلان شرکت را استفاده کنید و انتقال داد
در کل من تجربه شما را ندارم ولی می دونم با مشخصات جعلی اوضاع خیلی بدتر می شه

شما واژه جعلی رو از کجای تاپیک آوردید ؟ ممنون میشم بفرمائید

مگر جز این است که ریسلو از زیر مجموعه های خود Directi است ، پس عملا اونا دلشون برای من و شما نسوخته اول منافع خودشون مطرح هست.

موفق باشید

amir_b
August 27th, 2014, 21:16
یعنی بنده با مشخصات پی پال وریفایل شده پی بزنم حله ؟

majid1f
August 27th, 2014, 21:27

مگر جز این است که ریسلو از زیر مجموعه های خود Directi است ، پس عملا اونا دلشون برای من و شما نسوخته اول منافع خودشون مطرح هست.

موفق باشید
پس مشخصات چی بزنند؟

modiranhosting
August 27th, 2014, 21:40
پس مشخصات چی بزنند؟

اطلاعات واقعی منتها غیر ایرانی

- - - Updated - - -

یعنی بنده با مشخصات پی پال وریفایل شده پی بزنم حله ؟

بله مشکلی نیست فقط اسکن کارت خود را آماده داشته باشید اگر نیاز شد ارسال کنید.

majid1f
August 27th, 2014, 21:46

موفق باشید
والا اولین چیزی که از من خواستن پاسپورت بود. چطور غیر ایرانی بزنند؟
شما معنی مشخصات واقعی با هویت غیر ایرانی را جعلی نمی دونید ؟ پس چی می دونید این را؟
تنها مشکلی که می تونه باشه هویت ایرانی هست نه چیز دیگه.

amir_b
August 27th, 2014, 23:10
اگر پاسورت نداشتیم چکار کنیم ؟

majid1f
August 27th, 2014, 23:16
اسکن کارت ملی را بفرست مشکلی ندارند

amir_b
August 27th, 2014, 23:20
اسکن کارت ملی را بفرست مشکلی ندارند
مشخصاتی که باهاش عضو میشیم با مشخصات paypal یکی باشد ؟

majid1f
August 27th, 2014, 23:38
راستش من تجربه دوستان دیگه را ندارم و نفهمیدم منظور این دوست ما چی بود.
مشخصات پی پال شما که هویت ایرانی نداره. برای پرداخت ریسلو اصلا با پی پال اقدام نکنید بی خود باید 3% fee بدید با وب مانی اقدام کنید. بدید دوستانی که وب مانی دارند برای شما اقدام به پرداخت کنند.

- - - Updated - - -

کافیه external payments را به شخص پرداخت کننده بدید تا اقدام به پرداخت کنه لازم هم نیست مشخصات پنل بدید

amir_b
August 27th, 2014, 23:50
خب تا با پی پال وریفای شده پی نکنیم اکانتو وریفای نمی کنن گویا :(
دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنند
خداخیرتون بده

pspasp
August 28th, 2014, 00:54
دوست عزیز بنده اکانت ویرفای شده 600 دلاری دارم
میتونم به نرخ ورقی به شما بدهم

majid1f
August 28th, 2014, 01:00
خداخیرتون بده
لازم نیست با پی پال پرداخت شده باشه کافیه مبلغ اولیه را به یکی از روش های پرداخت ترجیها وب مانی اقدام کنید و ای دی کارت (کارت ملی) خودتون را که درخواست می دهند ارسال کنید.

besthosti.com
August 28th, 2014, 01:36
نه عزیز داشتن اکانت در ریسلو به این سختی نیست من تا الان بیش از 4 اکانت ساختم.
مثل معمول ثبت نام میکنید و منتظر می مونید که اکانت تایید بشه بعد که تایید شد از طریق یکی از همکاران که خدمات دلار اینترنتی میدهند می تونید پرداخت رو انجام بدهید برای اطلاعات بیشتر و همچنین کمک میتونید با بنده در یاهو و یا اسمایپ در تماس باشید.

OmidX
August 28th, 2014, 04:30
من با مشخصات ایرانی ثبت نام کردم ، با پاسپورت ایرانی اکانت رو وریفای کردم ، هیچ مشکلی هم تا ب امروز نداشتم ،

تازه با این یارو پشتیبانش Hans تو اسکایپ هم زیاد چت میکنم ، هیچ مشکلی با ایران و از نظر تحریم وجود نداره ، با خیال راحت خرید کنید !

این آي دی رو در اسکایپ اد کنید : hans.resello و هر سؤالی دارید از خودشون بپرسید !!

penfulmega
August 28th, 2014, 04:35
خداخیرتون بده

یه اکانت وب مانی بسازید بهتره بعد با اون شارژ کنید پنل رو و برای ورفای هم می تونید کپی کارت ملی بفرستید بهمین راحتی

amir_b
August 28th, 2014, 12:07
اکانت وب مانی چطوری بسازم ؟ همون هم باز مدارک میخواد بنده پاسورت ندارم

- - - Updated - - -

نه عزیز داشتن اکانت در ریسلو به این سختی نیست من تا الان بیش از 4 اکانت ساختم.
مثل معمول ثبت نام میکنید و منتظر می مونید که اکانت تایید بشه بعد که تایید شد از طریق یکی از همکاران که خدمات دلار اینترنتی میدهند می تونید پرداخت رو انجام بدهید برای اطلاعات بیشتر و همچنین کمک میتونید با بنده در یاهو و یا اسمایپ در تماس باشید.

الان یک ماه هست که ثبت نام کردیم
هنوز این پیامو بالا پنل میده

penfulmega
August 28th, 2014, 12:36
اکانت وب مانی چطوری بسازم ؟ همون هم باز مدارک میخواد بنده پاسورت ندارم

- - - Updated - - -

الان یک ماه هست که ثبت نام کردیم
هنوز این پیامو بالا پنل میده

با یاهو من در تماس باش بهت بگم ربطی به مدت ثبت نام نداره تا هزینه که گفته شده و مدرک شناسایی ارسال نشه تایید نمیشه

amir_b
August 29th, 2014, 12:54
با یاهو من در تماس باش بهت بگم ربطی به مدت ثبت نام نداره تا هزینه که گفته شده و مدرک شناسایی ارسال نشه تایید نمیشه

یاهو؟

- - - Updated - - -

هنگام ثبت نام VAT number رو باید چی زد ؟

- - - Updated - - -

دوستان حداقل باید چقدر شارژ بشه (شارژ اولیه)؟ 25 دلار یا 69 دلار ؟

sabersm
August 29th, 2014, 13:39
:79:

OmidX
August 29th, 2014, 15:40
- - - Updated - - -

هنگام ثبت نام VAT number رو باید چی زد ؟

- - - Updated - - -

دوستان حداقل باید چقدر شارژ بشه (شارژ اولیه)؟ 25 دلار یا 69 دلار ؟

VAT No رو خالی بزارید ... قبلا 69 دلار بود ، اما جدیدا با 25 دلار شارژ اکانت شما اکتیو میشه ....

shahab-f
September 5th, 2014, 19:07
VAT No رو خالی بزارید ... قبلا 69 دلار بود ، اما جدیدا با 25 دلار شارژ اکانت شما اکتیو میشه ....

بنده شارژ کنمو بعد کارت ملی بفرستم ؟ کارت ملی حتما قبول می کنند ؟
قبلا با یک کارت 3 پنل گرفته شده

OmidX
September 5th, 2014, 19:12
یعنی من شارژ کنمو بعد کارت ملی بفرستم ؟ کارت ملی حتما قبول می کنند ؟

کارت ملی خیر ، پاسپورت یا گواهینامه بین المللی بفرستید ...

shahab-f
September 5th, 2014, 19:15
کارت ملی خیر ، پاسپورت یا گواهینامه بین المللی بفرستید ...

متاسفانه با پاسورت پنل تهیه شده است.
قصد گرفتن پنل دیگری داریم مطمئن هستید کارت ملی قبول نمی کنند ؟ به پشتیبانشون ایمیل دادم در این رابطه متاسفانه 1 هفته گذشته پاسخی ندادند

OmidX
September 5th, 2014, 19:29
متاسفانه با پاسورت پنل تهیه شده است.
قصد گرفتن پنل دیگری داریم مطمئن هستید کارت ملی قبول نمی کنند ؟ به پشتیبانشون ایمیل دادم در این رابطه متاسفانه 1 هفته گذشته پاسخی ندادند

میتونید بعد از باز کردن پنل ، از یک حساب پی پال بنام پنلی ک باز کردید برای شارژ 25 یورو استفاده کنید ، در اینصورت نیازی ب پاسپورت و ... نیست !

ب این آی دی hans.resello در اسکایپ p.m بدید ، بپرسید ... الانم آنه ...

shahab-f
September 5th, 2014, 19:41
میتونید بعد از باز کردن پنل ، از یک حساب پی پال بنام پنلی ک باز کردید برای شارژ 25 یورو استفاده کنید ، در اینصورت نیازی ب پاسپورت و ... نیست !

ب این آی دی hans.resello در اسکایپ p.m بدید ، بپرسید ... الانم آنه ...

متاسفانه با حساب پی پال شخصیم یک پنل تهیه کردم اگر از پنل دوستان کمک بگیرم . مغایرت در ایمیل ها مشکلی ندارد ؟ شارژ های بعدی می تواند با پی پال خودم انجام شود ؟
این همه دردسر تنها برای انتقال 1 دامنس !!

mazandweb
September 5th, 2014, 19:42
هیچ مشکلی با کاربرا از ایران نداره !!

OmidX
September 5th, 2014, 19:45
متاسفانه با حساب پی پال شخصیم یک پنل تهیه کردم اگر از پنل دوستان کمک بگیرم . مغایرت در ایمیل ها مشکلی ندارد ؟ شارژ های بعدی می تواند با پی پال خودم انجام شود ؟
این همه دردسر تنها برای انتقال 1 دامنس !!

آره میشه شارژ های بعدی با حساب دیگران باشه ،

اما برای اینکه پنل تون اکتیو شه باید یکی از دو روش ۱ - پاسپورت ۲ - پی پال ب نام صاحب پنل استفاده کنید .