PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حقوق کارمندان هاستینگ

رحمان ع
August 26th, 2014, 23:50
سلام
حقوق کارمندان هاستینگ در تهران و شهرستان چقدر هست؟
ایا ارزش داره از شهرستان بیاییم به تهران برای کار در ضمینه هاستینگ؟ حقوق مناسب در تهران چقدر هست میشه با این پول در تهران اتاق اجاره گرفت و سرکار رفت بدون استرس؟ ( تا درس دانشگاه تموم بشه )

میخوام 3 سالی که درس دارم بیام تهران ادامه تحصیل بدم و در شرکت هاستینگ کار کنم میشه با این حقوق زندگی کرد و پول اجاره خونه و ... داد؟

با چه حقوقی میشه در تهران زندگی کرده...

TARIMEHR
August 26th, 2014, 23:51
توانایی های شما در زمینه هاستینگ چه میزان هست؟

Abolijoon
August 26th, 2014, 23:55
سلام و درود

مونده به شرکت عزیز اما حرفه ای باشید تو این زمینه اعمم از کانفیگ سرور و...... بالای یه تومن میدن.

HPxf
August 26th, 2014, 23:56
بسته به سابقه کاری نوانایی و علاقمندی به کار گروهی دارد

رحمان ع
August 27th, 2014, 00:00
اشنای با لینوکس به طور نسبی

نصب سی پنل و دایکت ادمین کانفینگ امنیتی

نصب ویندوز سرور

اشنای با ویندوز سرور

vmware

HPxf
August 27th, 2014, 00:06
با اقای سحادی شرکت روبینا سرور تماس بگیرید ایشون تاپیک استخدام کارمند برای هاستینگ دارند
فکر کنم 850 بود :|

رحمان ع
August 27th, 2014, 00:13
با اقای سحادی شرکت روبینا سرور تماس بگیرید ایشون تاپیک استخدام کارمند برای هاستینگ دارند
فکر کنم 850 بود :|

من تهرانی نیستم با این پول چیکار میشه کرد تو تهران؟ میشه اتاق اجاره گرفت و زندگی کرد؟ یا نهار شام هم نمیشه

HPxf
August 27th, 2014, 00:15
خوب این برای تهران است نه دانشجئی تهران
کمه کم زیر 1 فقط بتونی اتاق اجاره کنی هم خانه بشوی و بجز غذا رفت و امد و ... :| به همین دلیل گفتم با خودشون صحبت کنین شرایط بپرسید
تاپیک هم دارند

رحمان ع
August 27th, 2014, 00:19
کسی از اجاره خونه خبر داره؟

حقوق مناسب تو تهران چقر هست برای من؟

حقوق برای شهرستان چقدر هست؟

HPxf
August 27th, 2014, 00:24
این لینک یک سری قیمت ها برای اجاره خانه است
املاک در تهران روی دیوار (http://tehran.divar.ir/browse/real-estate/)

- - - Updated - - -

شهرستان زیر 1 است
تهران بالای 1.5

w.h.t
August 27th, 2014, 00:26
سلام.عزیز من یزدی هستم و از اجاره خونه و اینا خبر ندارم.ولی پیشنهاد میکنم با ****** که جز ده هاستینگ برتر ایرانه یه صحبتی بکنی.چون استخدامی دارن با حقوق تقریبا عالی
استخدام در ****** (http://www.***********/index.php?option=com_content&view=article&id=200&Itemid=1087)
بروز باشید

Fara_Roshan
August 27th, 2014, 00:32
سلام
حقوق کارمندان هاستینگ در تهران و شهرستان چقدر هست؟
ایا ارزش داره از شهرستان بیاییم به تهران برای کار در ضمینه هاستینگ؟ حقوق مناسب در تهران چقدر هست میشه با این پول در تهران اتاق اجاره گرفت و سرکار رفت بدون استرس؟ ( تا درس دانشگاه تموم بشه )

میخوام 3 سالی که درس دارم بیام تهران ادامه تحصیل بدم و در شرکت هاستینگ کار کنم میشه با این حقوق زندگی کرد و پول اجاره خونه و ... داد؟

با چه حقوقی میشه در تهران زندگی کرده...

سلام و عرض ادب

خیر به هیچ عنوان به فکر این نباشید که میتونید با حقوق ماهیانه ای که از یه شرکت هاستینگ در تهران میگیرد،بتونید کرایه خونه و ... بدید.
برادرانه میگیم اصلا فکر خوبی نیست....

رحمان ع
August 27th, 2014, 00:33
این لینک یک سری قیمت ها برای اجاره خانه است
املاک در تهران روی دیوار (http://tehran.divar.ir/browse/real-estate/)

- - - Updated - - -

شهرستان زیر 1 است
تهران بالای 1.5

این سایت فقط نوشته توافقی اونهای هم که داره ماهانه 600 هزار تومان...

TARIMEHR
August 27th, 2014, 00:34
خونه میتونید پایین شهر تهران طرفای شهر ری یا کهریزک با 2 تومن پیش و ماهی 200 تومن یه خونه 60 70 متری داغون بگیرید اما در نظر داشته باشید اگر با مترو بخواید به تهران رفت و امد داشته باشید برای مثال تا مترو امام حسین باید حداقل 40 دقیقه تو راه باشید

یا مثلا اگر طرفای شهریار برید با 8 میلیون پیش و 300 - 400 تومن اجاره میتونید یه خونه 50 متری داشته باشید

طرف افسریه هم رهن کامل تا 25 تومن یه خونه خیلی نقلی گیرتون میاد که اگه بخواد اجاره باشه بالای 700 میشه

البته بگم هرچی به حاشیه برید کیفیت خونه ای که تهیه میکنید بهتر میشه
مثلا برید کرج با یکی دو تومن پول پیش و ماهی 300 تا 400 تومن یه خونه خوب تا 70 80 متر گیر بیارید
با مترو تند رو 30 دقیقه ای میتونی خودتو از کرج تا حوالی آزادی برسونی

البته خطی های جاده مخصوص کرج هم هستن که فکر کنم کرایش فکر کنم 2 تومن باشه خیلی زودتر میرسوننت برا مواقع اضطراری

این موارد زیاد مهم نیستن

چیزی که مهمه اینه که شما باید به توانایی هات اطمینان داشته باشی
طوری نباشه که استخدام شدی به ماه نکشیده طرف حسابت بگه بدرد ما نخوری خدایی ناکرده دست از پا درازتر به شهرستان برگردی

حساب همه جاش رو بکن

شما شام و نهار و صبحونتم حساب کن

حساب تنهاییتم بکن چون با این حقوق حالا حالاها ازدواج بر جوانان عیب است :d

HPxf
August 27th, 2014, 00:36
خوب باید باهاشون تماس بگیرید :|
نیازمندی ها (http://www.rahnama.com)
اینم هست

رحمان ع
August 27th, 2014, 00:37
سلام.عزیز من یزدی هستم و از اجاره خونه و اینا خبر ندارم.ولی پیشنهاد میکنم با ****** که جز ده هاستینگ برتر ایرانه یه صحبتی بکنی.چون استخدامی دارن با حقوق تقریبا عالی
استخدام در ****** (http://www.***********/index.php?option=com_content&view=article&id=200&Itemid=1087)
بروز باشید

تقریبا همه هاستینگ های برتر سایت هاشون رفتم دیدم تقریبا حقوق ها شبیه همه..

ولی اجاره خونه ها گرونه

RoobinaServer
August 27th, 2014, 00:38
خانه در تهران 500-600 هم پیدا میشه 40-50 متری.

شاید کمتر هم پیدا بشه بسته به موقعیت مکانی. کوچه فرعی بودن یا ...

downloaddl
August 27th, 2014, 00:48
بستگی به شرکت داره
اگر فقط هاستینگ باشه ماهی ۴۰۰ ۵۰۰ اگه کار های دیگه مثله طرحی وب و کار های دیگه باشه احتمالش هست بالا تر هم بره
ولی این میزان پاسخ گوی شما نیست اونم تو تهران در کل تهران با این حقوق نمیشه زندگی کرد

رحمان ع
August 27th, 2014, 00:50
بستگی به شرکت داره
اگر فقط هاستینگ باشه ماهی ۴۰۰ ۵۰۰ اگه کار های دیگه مثله طرحی وب و کار های دیگه باشه احتمالش هست بالا تر هم بره
ولی این میزان پاسخ گوی شما نیست اونم تو تهران در کل تهران با این حقوق نمیشه زندگی کرد

- - - Updated - - -

بستگی به شرکت داره

- - - Updated - - -

بستگی به شرکت داره

- - - Updated - - -

بستگی به شرکت داره

چه خبر 400 500 کارگر ساده از این بیشتر درامد داره تو شهرستان داغونم کردی با این حقوق

HPxf
August 27th, 2014, 00:52
یک کارگر ساده 600 با بیمه شهرستان است

رحمان ع
August 27th, 2014, 00:55
شهرستان حقوق مناسب چقدره؟

omidppm
August 27th, 2014, 00:55
خیالت رو راحت کنم فوقض اگه بخوان بهت پول بدن 700 تا 900 میدن با این پو هم فقط میتونی یه خونه 50 متری سمت ازادی یا مهراباد بگیری

downloaddl
August 27th, 2014, 00:58
کارگر ساده ۷۰۰ تومان می گیره
شرکت های هاستینگ درامد زیاد بالایی ندارن خیلی زیاد باشه ماهانه ۱۰ میلیون تازه فکر کنم بازم زیاد گفتم حقوق کارگر ساده از هاستیگ بیشتر هست هر چقدر هم دانش و علمتون بالا باشه
مگه این که شما برای درامد شرکت مفید باشید

Fara_Roshan
August 27th, 2014, 01:11
با حقوقی که از یه شرکت هاستینگ در تهران در میارید نمیتونید حتی توی دروازه غار هم خونه بگیرید.
بیخیال دوست عزیز با کار تو شرکت های هاستینگ در تمامی نقاط مختلف ایران نمیشه اجاره خونه و ... بدید.
ولی نا امید نشید،من خودم کرج زندگی میکنم و اینو بهتون بگم که کار فراوون تو تهران هست و نیازمندی های صبح (روزنامه)هر روز به اندازه ی قطر یه کتاب 200 صفحه ای هستش و حتما می تونید کار مورد نظر خودتون با توجه به شرایط زندگیتون رو پیدا کنید.

gigabyte2052
August 27th, 2014, 01:16
دوست عزیز اولندش کار نیست باشه پول نمیدن پولم بدن دیر میدن دیرم بدن کم میدن :دی

من تهران دانشجو ام ! خونه 70 متزی نارمک10 700 !!!!! تازه اشناس وگرنه قیمتش 20 900 e

طراح وب هم بودم تو انواع و اقسام شرکت ها کار کردم ! حقوق بین 700- 1000 تومن اکثر(99.99) هم بیمه نمیکنن :دی

واسه خودمم کار کردم ماهی 1500 ولی خرجا فجیع بالاس ...

ی بام رفتن واسه من 20 تومن فقط کرایه ماشینش شد (11 شب:| )

میتونید هم خونه شید اگه بخواید کسی سراغ دارم 2-5 میلیون پیش 200-350 اجاره
هزینه خوردو خوراک هم حداقل ماهی 200
هزینه رفت و امد حداقل 60

خیلی هنر کنید :دی 0:0 شید
تهران جای خوبی نیست در کل اونم تو هاستینگ کلا هاستینگ تو ایران پول نداره انچنان مگه با شرکت های گنده کار کنی که اوناهم با اونایی که شما قراره باهاش کارکنید کار نمیکنند بنابراین پول ندارن انچنان !

تهران واسه ی شهرستانی پر مشکلات اعصاب و روانه :|

شهر خودت بمون یک کار و کاسب راه بنداز با اب و برق خونه بابات !

HPxf
August 27th, 2014, 01:23
اگر تهران مجبوری کار کنی فکر شرکت هاستینگ نکن ارزش ندارد

MOHAMMAD MOHSEN
August 27th, 2014, 09:44
اگر بخواین خوب زندگی کنید تو تهران باید 2 تا 3 میلیون (هزینه اجاره و روزانه زندگی) رو در نظر بگیرید حداقل! البته بدون داشتن هیچگونه پس اندازی!
به نظر شخصی من هاستینگ تو ایران یه کار درجه دو هست و نمی تونه به عنوان بیزینس اول یه شرکت باشه! اونقدر سودهی نداره! پس شرکت هایی که فقط کار هاستینگ انجام میدن توانایی پرداخت بالایی به شما رو ندارند. (البته استثناهایی هم وجود دارند که بحث من رو اون ها نیست)
شهرستان هم مونده نظر شما کجا باشه برخی جا به اندازه تهران گران هستند و برخی خیر!

شرکت های کوچک توانایی پرداخت پایینی دارند و اکثرا از بیمه کردن کارمندان طرفه می رند شرکت های بزرگ هم بدنبال کارمندان با دانش فنی بالا و سابقه کار و تضمین مناسب هستند.

به نظر من با توجه به توانایی که بیان کردین پروژه ای و به صورت مستقل با شرکت ها کار کنید. اینجوری دست شما برای چانه زدن به مراتب بازتره نسبت به موقعی که به عنوان کارمندشون کار می کنید

سرزمین
August 27th, 2014, 10:41
سلام

نخیر دوست عزیز به تهران نیاین چون اگر میخواین فقط با کار در هاستینگ اجاره خونتون رو بپردازید و هم باهاش زندگیتون رو بچرخونید نمیتونید دوام بیارید مگر اینکه یه صاحب خونه خیلی منصف پیدا کنید که کم گیر میاد

chatsaz
August 27th, 2014, 10:57
شما چقدر ادم رو نا امید میکنید؟

ایشون با زن و بچه نمیخواد بیاد که یه خونه 70 یا 90 متری بهش پیشنهاد میکنید

یه خونه مجردی کوچیک که فقط شبا بتونه بخوابه کافیه که هزینه اش خیلی خیلی کم میشه

یکی دوسال سختی بکشی بعد پولات جمع میشه راحت میشی

پیشنهاد میکنیم تو شهر خودتون مشغول شید بهتره تو کار های دیگه

اگه بنده بد متوجه شدم و شما زن دارید بهتره کلا ازاین فکر بیایید بیرون

موفق باشید

رحمان ع
August 27th, 2014, 12:38
زن کجا بود من هنر کنم خودمو جمع می کنم

پس تهران ارزش نداره مگر این که یکی دو تا هم خونه داشته باشی...

mohama226
August 27th, 2014, 12:45
اگر بفکر اجار اتاق یا خونه از درامد هستید که یکم ریسک هم هست ، چون هزینه ها اجاره در تهران بالا می باشد .
اما کارتون هم باز مهم هست که ثابت باشه یا خیر .
طراحی وب نیز بصورت حرفه ای بتونید انجام بدید 1.5 حقوق میدن ، باز اینم بستگی به اون شرکت داره

TN Projects
August 27th, 2014, 13:24
با درود و احترام.
تمام موارد کاملا به خودتون بستگی داره و فقط میزان تعامل شرکت تمرکزش رو خود شرکته.
یعنی خودتون میتونید کاملا اوضاع رو که هر جور در فکرتون هست با منطق و برنامه پیش ببرید (اما خب باید هواستون باشه بجای ثواب کباب نکنید زندگی خودتون رو. :) )
بهتره صرفا اگر دانش فنی بالایی دارید اینکار رو انجام بدید ..... . بهتون پیشنهاد میدم قبل از اینکار 100% با چندتا هاستینگ یا شرکت دیگه بصورت ریموت یا همون غیرحضوری قرارداد ببندید و بعد هم اگر شرکتی با تضمین و قرارداد حاضر شد باهاتون کار کنه سراغش برید اونم باید پولی که شرکت حضوری بهتون میده رو برای اجاره و کلا خرج بزارید (البته صرفا اگر دانش مناسبی دارید و طبیعتا حقوق هم یک تومن یا بالاتر هست) و بقیه پولی که از هاستینگ و جاهای دیگه که بصورت ریموت هست بهتون میدن پس انداز کنید.
این حرف رو از بنده بشنوید هیچ وقت بدون فکر پس انداز به هیچ کاری تکیه نزنید چون فقط فکرش راحته و مطمئن باشید بدون برنامه ریزی و درنظر گرفتن یکسری موارد زندگی بشدت براتون اعصاب خوردکن خواهد شد.
اما اگر دانش فنی مناسب و برنامه ریزی داشته باشید قضیه کاملا متفاوت هست و یک فرد باسابقه کاری هستید و یقین داشته باشید که بهترین زندگی رو میتونید داشته باشید.
چون الان خیلی از دوستان دانش فنی بسیار خوبی دارن اما برنامه و ایده زندگی مناسبشون نسبتا بشدت کم هست و برخی دوستان هستند ایده هاشون عالیه اما دانشون جابگو نیست ...... در کل اینو میخوام بهتون بگم دانش و برنامه ریزی هر دو مکمل هم دیگه هستند که باید مورد دوم رو منطقی انجام بدید وگرنه بجای ثواب کواب میشید.

به امید موفقیت شما و دوستان.:53:

Mr.black-hat
August 27th, 2014, 13:39
زير 1تومن واست نميصرفه به نظرم !

lemo1996
August 27th, 2014, 16:02
بزرگترین اشتباه هاستینگ : دی

حالا چرا توی یک شرکت هاستینگ. یک رستورانی جایی برور کار کن جای خواب هم میدم 1.5 میل هم حقوق میدن بهتره تا توی هاستینگ بیای
تو توی هاستینگ زور بزنی بتونی 1 میلیون در بیاری که با اون چطور میخوای هزینه ی اجاره خونه + خور و خوراک + کرایه و ... بدی بنظر من همون شهرستان بمونی بهتره حداقل پیش خونواده ای زندگی میکنی شاید حقوق کمتری داشته باشی ولی اینقدر سگ دو نمیخواد بزنی : دی

قصدم نا امید کردن نیست فقط میخوام حقایق رو بگم بهت که پشیمون نشی

یا علی.

sssoheil
August 27th, 2014, 16:40
سلام

هزینه ها در تهران بسیار بالا میباشد. مسکن و هزینه رفت و امد و خوراک و پوشاک و هزینه های تحصیل و.... کلیه این موارد را در نظر داشته باشید.
درامد زیر 2.000.000 به هیچ عنوان برای شما به صرفه نیست.به نظر بنده برای ادامه تحصیل به کشور مالزی بروید بسیار به صرفه تر و بهتر و هزینه ها پایینتر هست تا تهران!!!درامد هاستینگ در مالزی بیشتر است!

M-Sadeghi
August 27th, 2014, 19:03
اصلا اشتباه نکنی بیای تهران شهرستان جای پیشرفتت خیلی زیاده.
الان بیای تهران لعنتی که چی؟ آلودگی شلوغی از همه مهمتر گرونی نمیشه زندگی کرد شهرستان باش پولتو پس انداز کن خیلی بهتره.

HPxf
August 27th, 2014, 19:06
1 برای شهرستان عالیه انا تهران زیر 2 هیچ صرف ندارد

رحمان ع
August 27th, 2014, 19:24
اصلا اشتباه نکنی بیای تهران شهرستان جای پیشرفتت خیلی زیاده.
الان بیای تهران لعنتی که چی؟ آلودگی شلوغی از همه مهمتر گرونی نمیشه زندگی کرد شهرستان باش پولتو پس انداز کن خیلی بهتره.

قرار تو شهر خودم باشم

فقط لعنتی چی بود؟

asrhosting
August 27th, 2014, 20:09
قرار تو شهر خودم باشم

فقط لعنتی چی بود؟

تهران بود دیگه !

TARIMEHR
August 27th, 2014, 21:02
بزرگترین اشتباه هاستینگ : دی

حالا چرا توی یک شرکت هاستینگ. یک رستورانی جایی برور کار کن جای خواب هم میدم 1.5 میل هم حقوق میدن بهتره تا توی هاستینگ بیای
تو توی هاستینگ زور بزنی بتونی 1 میلیون در بیاری که با اون چطور میخوای هزینه ی اجاره خونه + خور و خوراک + کرایه و ... بدی بنظر من همون شهرستان بمونی بهتره حداقل پیش خونواده ای زندگی میکنی شاید حقوق کمتری داشته باشی ولی اینقدر سگ دو نمیخواد بزنی : دی

قصدم نا امید کردن نیست فقط میخوام حقایق رو بگم بهت که پشیمون نشی

یا علی.

اگر جنابعالی در هاستینگ سگ دو میزنید یا میزدید دلیل بر این نیست به ماهیت شغل توهین کنید چرا که دانسته یا نادانسته به افراد حاضر در این شغل(موفق - ناموفق) توهین میکنید

توصیه میکنم برای شخصیت خودتون ارزش قائل باشید

ra3ou1
August 27th, 2014, 22:55
ببینید دوست عزیز میزان حقوق شما به توانایی های شما بستگی داره

و رزومه کاری شما و در حالت عادی نمیشه عدد و رقم داد

lemo1996
August 28th, 2014, 18:33
اگر جنابعالی در هاستینگ سگ دو میزنید یا میزدید دلیل بر این نیست به ماهیت شغل توهین کنید چرا که دانسته یا نادانسته به افراد حاضر در این شغل(موفق - ناموفق) توهین میکنید

توصیه میکنم برای شخصیت خودتون ارزش قائل باشید

درود
اگه توجه کرده باشید منظور بنده از سگ دو نوع زندگی میباشد نه شغل هاستینگ توجه با این قسمت کنید

چطور میخوای هزینه ی اجاره خونه + خور و خوراک + کرایه و ... بدی بنظر من همون شهرستان بمونی بهتره حداقل پیش خونواده ای زندگی میکنی شاید حقوق کمتری داشته باشی ولی اینقدر سگ دو نمیخواد بزنی : دی

بنده عرض کردم با این حقوق نمیتونی زندگی خوبی داشته باشی و از پس مخارجت بر بیای ... نه به شغل کسی توهین کردم نه چیزی...

farsistar
August 28th, 2014, 21:22
با توجه به این که کلیه شرکت های هاستینگ خصوصی هستند بنابراین نرخ مشخصی ندارد
اگر در زمینه مدیریت سرور ها خبره باشید و همه کار ازتون بر بیاد مسلما حقوق بهتری میگیرید
همه چیز توافقی هست

M-Sadeghi
August 29th, 2014, 00:21
قرار تو شهر خودم باشم

فقط لعنتی چی بود؟

یعنی تهران لعنتی لامسب آدم توش کلافه میشه واقعا شبانه روز هم کار کنی پیشرفت نداری اینو به عنوان دوست بهت میگم

viva
August 29th, 2014, 12:36
دوست عزیز اگر تحصیلات بالایی در زمینه آی تی دارید بیاید و اگر مثلا 90 درصد ملت همینجوری چیزایی یاد گرفتید و پایه ندارید بهتر هست نیاید هاستینگ فقط این چند مورد که گفتی نیست.