PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشورت در رابطه با سرور مجازی

525214
August 26th, 2014, 03:18
سلام

دوستان برای یک سایت با بازدید حدود 2000 آی پی در روز
برنامه 123 فلش چت با حدود 120 تا 150 آنلاین
اسکریپت وردپرس
اسکریپت ShareTronix
و کنترل پنل Direct Admin
نیاز به یک سرور مجازی داریم.

دوستان محترم آفر ندن. تنها مشورت لازم دارم در رابطه با رم و CPU مورد نیاز برای این سایت .

barf
August 26th, 2014, 03:20
سرور آلمان رم 2 سی پی یو 4 کرو
پیشنهاد میشه

525214
August 26th, 2014, 07:54
سایر دوستان نظری ندارند؟

LIAN2
August 26th, 2014, 08:12
با سلام وقت بخیر
بهینه سازی سرویس ها مثل MySQL و وب سرور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست تا شما این امکان را داشته باشید بهره برداری حداکثری را از منابع سخت افزاریتان ببرید.

با این میزان آنلاین حداقل ۳ گیگابایت حافظه رم و ۴ هسته پردازنده (هر چه تعداد هسته ها/Threadها) بالاتر باشد سرعت پردازش بالاتر و زمان انجام Process ها کمتر خواهد بود.

525214
August 26th, 2014, 08:24
سپاس جناب LIAN2 (http://www.webhostingtalk.ir/member/25745/)

در حال حاظر سایت ما به جز چت روم بر روی هاست اشتراکی هست در شرکت نت افراز که البته راضی هستیم .

تنها مشکل اینه که اجازه نمیدند ShareTronix نصب کنیم.. به همین دلیل میخوایم به سرور مجازی کوچ کنیم..

RoobinaServer
August 26th, 2014, 08:44
سایر دوستان نظری ندارند؟
با سلام و احترام

خب نمیشه نظری داد این جوری :)

سپاس جناب LIAN2 (http://www.webhostingtalk.ir/member/25745/)

در حال حاظر سایت ما به جز چت روم بر روی هاست اشتراکی هست در شرکت نت افراز که البته راضی هستیم .

تنها مشکل اینه که اجازه نمیدند ShareTronix نصب کنیم.. به همین دلیل میخوایم به سرور مجازی کوچ کنیم..

شما از هر جایی که سرور میخواهید بخرید حداقل رم 3 و دو کور پردازنده بگیرید اگر مصرف بیشتر بود ارتقا بدید.

اصلا پاسخ به چنین سوالی به این صورت کاملا غیر حرفه ای و غیر فنی میباشد.

شما بعدا ز خرید سرور مجازی درگیر موارد کانفیگ و ... نیز خواهید شد.

با تشکر

Yas-Host
August 26th, 2014, 09:20
سلام

دوستان برای یک سایت با بازدید حدود 2000 آی پی در روز
برنامه 123 فلش چت با حدود 120 تا 150 آنلاین
اسکریپت وردپرس
اسکریپت ShareTronix
و کنترل پنل Direct Admin
نیاز به یک سرور مجازی داریم.

دوستان محترم آفر ندن. تنها مشورت لازم دارم در رابطه با رم و CPU مورد نیاز برای این سایت .

برای این تعداد وب سایت و آنلاین باید از CPU بالاتر از E5 و سرور مرکزی قوی استفاده کنید.
دیتاسنتر پیشنهادی بنده به شما OVH و هتزنر می باشد.
بیشتر که سرور برای سایت های شما مهم می باشد کانفیگ هم باید خوب انجام شود تا نتیجه مطلوبی داشته باشید.
وب سرور nginx_apache بدون استفاده از پلاگین ها و با استفاده از custombuild 2.0 می باشد و در کنار آن استفاده از کش هایی مانند APC یا Xcache برای بهبود سرعت لود سایت ها و مصرف کمتر سی پی یو می باشد.

دقت داشته باشید در انتخاب سرور مجازی حافظه SSD الویت شما باید باشد.

پیروز باشید.

HPxf
August 26th, 2014, 09:37
هارد ssd رم 4 سی پی یو اختصاصی ( سرور نیمه اختصاصی ) پیشنهاد می گردد
بهتر است کانفیگ حرفه ای باشد که بالای 100 هزینه دارد

Yas-Host
August 26th, 2014, 09:40
هارد ssd رم 4 سی پی یو اختصاصی ( سرور نیمه اختصاصی ) پیشنهاد می گردد
بهتر است کانفیگ حرفه ای باشد که بالای 100 هزینه دارد

کانفیگ به هزینه نیست به شخص انجام دهنده هست!

525214
August 26th, 2014, 10:20
سپاس از تمام دوستان.
هارد SSD مورد قابل توجهی بود دوست عزیزمون اشاره کردن و باید به این نکته توجه کنم..
و اینکه احتمالا چند سایت دیگر روی این سرور میزبانی شود..
و یکی دیگر از دلایل من برای سرور مجازی به چالش کشیدن خودم هست چون میخوام کانفیگ ها رو با آموزش های موجود در اینترنت انجام بدم و کمی اطلاعات در این زمینه کسب کنم .
هنوز تصمیم نهایی رو نگرفته ام اما بنا به راهنمایی دوستان 4 gb رم و 4 هسته سی پی یو و هارد ssd فکر میکنم مناسب باشه.

باز هم سپاس از پاسخ دوستان