PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره درمورد فروش سرور اختصاصی

p30nama
August 25th, 2014, 21:34
باسلام

من قصد راهندازی سایت فروش سرور اختصاصی و دامین را دارم فعلا کار فروش هاست رو گذاشتم کنار تا بعد ....

اطلاعاتی نیز درمورد نحوه خرید سرور اختصاصی دارم

و ایا این کار لازم ما با تمام مسائل نصب و کانفینگ سرور مسلط باشیم یا خیر؟؟؟

تجربه مدیریت هاستینگ را داشتم و با مسائل سایت و هاستینگ کاملا مسلطم

من میخوام بایکی از دوستام کار کنم

میخوام از تجربه های شما استفاده کنم .....

ServerDL.com
August 25th, 2014, 21:37
سلام
چقدر بودجه دارید چقدر وقت دارید ؟

p30nama
August 25th, 2014, 21:50
یک مورد اول بگم که بودجه ما صرف خود سایت است برای حساب پی پال و.. نیست چون دوست داره

بودجه من که میتونم بدم 100 هزار تومان و یا بیشتر البته دوستم هم مقداری از بودجه را میده ونیز مشکلی با وقت نداریم

چقدر برای اینکار بودجه لازمه؟؟

iran-developers
August 25th, 2014, 22:55
درود
هم بی تجربه هم بی پول؟
مگه داریم؟!
الان دیگه کمتر 40 میلیون داشته باشی نیای تو هاستینگ بهتره !

HPxf
August 25th, 2014, 23:02
شما تحربه هاست دارید باید سرور مجازی اشنایی داشته باشد بتوانین سرور اختصاصی مدیریت کنین :|

aminrt4
August 25th, 2014, 23:05
درود
هم بی تجربه هم بی پول؟
مگه داریم؟!

یعنی شما با 40 میلیون این سایت هاست باما : سرور مجازی ، هاست پر قدرت، سرور اختصاصی (http://hostbama.ir/) رو اوردین بالا :) ماشالله از سیر تا پیاز سرویس ها وب دارین :)

دوست عزیز بودجه شما کم هست تجربه در حین کار میتونین کسب کنین ولی باید خسارت جبران ناپذیرشم پیش بینی کنین، سعی کنین حداقل 300-400 هزار تومان سرمایه اولیه داشته باشین. چرا از همکاری در فروش همکاران برای شروع استفاده نمیکنین؟

p30nama
August 25th, 2014, 23:25
درود
هم بی تجربه هم بی پول؟
مگه داریم؟!

باسلام

منظور شما از بی تجربه چیه؟من کی گفتم بی تجربه هستم!

40 میلیون درسته.واسه اونایی که میخوام همون اول شرکت ثبت کنن و دفتر داشته باشن

مرسی از پاسختون

- - - Updated - - -

یعنی شما با 40 میلیون این سایت هاست باما : سرور مجازی ، هاست پر قدرت، سرور اختصاصی (http://hostbama.ir/) رو اوردین بالا :) ماشالله از سیر تا پیاز سرویس ها وب دارین :)

دوست عزیز بودجه شما کم هست تجربه در حین کار میتونین کسب کنین ولی باید خسارت جبران ناپذیرشم پیش بینی کنین، سعی کنین حداقل 300-400 هزار تومان سرمایه اولیه داشته باشین. چرا از همکاری در فروش همکاران برای شروع استفاده نمیکنین؟

حرف شما کاملا درسته

بله دوست عزیز ما میتونم تا 400 هزار تومان نیز سرمایه گذاری کنیم و مشکلی نداریم فقط درکنار سرور اختصاصی هاست هم بفروشیم خوبه؟؟

همکاری در فروش همکاران حالا چی هست؟:d

خیلی ممنون از پاسختون

aminrt4
August 25th, 2014, 23:29
باسلام

منظور شما از بی تجربه چیه؟من کی گفتم بی تجربه هستم!

40 میلیون درسته.واسه اونایی که میخوام همون اول شرکت ثبت کنن و دفتر داشته باشن

مرسی از پاسختون

- - - Updated - - -

حرف شما کاملا درسته

بله دوست عزیز ما میتونم تا 400 هزار تومان نیز سرمایه گذاری کنیم و مشکلی نداریم فقط درکنار سرور اختصاصی هاست هم بفروشیم خوبه؟؟

همکاری در فروش همکاران حالا چی هست؟:d

خیلی ممنون از پاسختون

همکاری در فروش همان نمایندگی هست حالا یا درصدی یا حجمی

اگر 400 تومان دارید یک پست در قسمت درخواست سرور بزنید سرور تا سقف 200.000 تومان یا ای پی درخواست کنین افرادی هستند که افر بدهند بعد از تهیه شما حداقل طی 2 ماه باید تعدادی کاربر جمع اوری کنید که بتوانید هزینه سرور بدهید.

البته نظر من برید تو کار خدمات رفع تحریم ها کاربران اینترنت ایران بهتر است :) بشر دوستانه و در امدزا هست

p30nama
August 25th, 2014, 23:35
شما تحربه هاست دارید باید سرور مجازی اشنایی داشته باشد بتوانین سرور اختصاصی مدیریت کنین :|

بله من تجربه کار با سرور مجازی ویندوز2003 را دارم روی آن کریو و ****** نصب کرده بودم

باتشکر از راهنمایتون

- - - Updated - - -

همکاری در فروش همان نمایندگی هست حالا یا درصدی یا حجمی اگر 400 تومان دارید یک پست در قسمت درخواست سرور بزنید سرور تا سقف 200.000 تومان یا ای پی درخواست کنین افرادی هستند که افر بدهند بعد از تهیه شما حداقل طی 2 ماه باید تعدادی کاربر جمع اوری کنید که بتوانید هزینه سرور بدهید. البته نظر من برید تو کار خدمات رفع تحریم ها کاربران اینترنت ایران بهتر است :) بشر دوستانه و در امدزا هست اون درخواست سرور رو متوجه نشدم؟بی زحمت میشه یه توضیحی بدین یعنی نباید پول بدیم اولش؟

besthosti.com
August 25th, 2014, 23:49
شما باید اول از نظر اینکه می تونید همه مشکلات سرور های اختصاصی رو حل کنید راحت بشه بعد بیاین تو این کار. سعی کنید که همه چیز رو یاد بگیرید و به صورت تجربی بر روی یک سرور اختصاصی هم امتحان کنید.
برای افزایش مشتری نیاز هست که در ماه های اول از جیبتون بزنید و تخفیف بدهید تا مشتری پیدا بشه مثلا برای ۲ ماه اول ۲۰ در صد تخفیف بدین و مثل این...
همچنین شما می توانید برای فروش سرور اختصاصی با خود دیتاسنتر مستقیم تماس داشته باشین.

p30nama
August 26th, 2014, 13:38
کسی دیگه نیست؟؟!!!!!

HPxf
August 26th, 2014, 13:41
تجربه سرور مجازی با اختصاصی فرق می کند :-ی مثل هم هستند ولی در اختصاصی شما سرور مجازی میسازید کانفیگ میکنین
اما درمجازی از قبل اماده شده و کانفیگ و تنظیم شده تحویل شما می شود

iran-developers
August 26th, 2014, 13:52

درود
شرمنده متوجه نشدم
می خواید به صورت پرایویت صحبت کنیم
چون فکر کنم این سایت خیلی بزرگ تر اینا سرمایه پشتش باشه
برای اینکه یه خودی نشون بدیم با این سرویس ها اومدیم به زودی
از 6 7 تا لوکیشن با سرور های کلو شدمون میایم و هاستینگ موفقی می شیم .

ServerDL.com
August 26th, 2014, 14:33
درود
هم بی تجربه هم بی پول؟
مگه داریم؟!

همکار عزیز !
مهم میزان سرمایه شما نیست !
مهم میزان تجربه شما هست !
شما با 1 میلیون سرمایه می تونید کل اینترنت رو سرویس بدید !
40 میلیون رو کاغذ مبلغ کمی است !
اگر بتونید تجربه داشته باشید و بار فنی نیاز به این 40 میلیون تومان ها ندارید !

اینو بدونید سرمایه تنها راه موفقیت نیست !
آخرین راه هست .

p30nama
August 26th, 2014, 14:55
از راهنمایی های شما متشکرم

بازم منتظر راهنمایی های بیشتر شما دوستان عزیز هستم

aminrt4
August 26th, 2014, 16:00
درود
شرمنده متوجه نشدم
می خواید به صورت پرایویت صحبت کنیم
چون فکر کنم این سایت خیلی بزرگ تر اینا سرمایه پشتش باشه
برای اینکه یه خودی نشون بدیم با این سرویس ها اومدیم به زودی
از 6 7 تا لوکیشن با سرور های کلو شدمون میایم و هاستینگ موفقی می شیم .

باشه :)

منتظریما باز فراموش نکنی یا نری جای دیگه سرمایه بریزی