PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مواردی که باید در سرور های ovh انجام داد تا به مشکل برنخوریم

nohie
August 25th, 2014, 18:57
درود از عنوان تاپیک معلومه اگر کسی میدونه کلا چه کار هایی باید کرد که ابیوز یا غیره نداشته باشیم و به مشکل برنخوریمو بگین مثل بستن پورت های اضافی
سیستم عامل esxi هست

InterServer.ir
August 25th, 2014, 19:22
سلام

نیازی به بستن پورت خود سرور ندارید تنها باید سابنت 255.255.255.255 برای سرور های مجاری اکی کنید و پورت اسکن و اسپم و ... از روی سرور های مجازی نداشته باشید

او وی اچ بهترین دیتاسنتر برای کسانی هست که قانونی کار می کنند و دنبال ارسال اسپم و هک و نال و... نیستند اگر از خود او وی اچ خرید کرده باشید با فایروال شبکه می تونید پورت های اسپم و ... رو برای سرور های مجازی که تخلف می کنند ببندید

من که کلا 2 بار ابیوز کرفتم اون هم هفته اول بود یکی مربوط به آیپی ایرانم که پشتیبانی مشکوک شده بود و دیگری برای سابنت

nohie
August 25th, 2014, 19:24
چیکار کنم که
پورت اسکن و اسپم و ... از روی سرور های مجازی نداشته باشید

- - - Updated - - -

ابیوز ای پی ایران چیه؟

InterServer.ir
August 25th, 2014, 19:44
توی قوانینتون درج کنید و با مشتریان متخلف برخورد کنید در کل محدود کردن همه بخاطر چند متخلف کار درستی نیست

آیپی ایران هم به دلیل اینکه مشکوک شده بودند سرور رو هک کردم ابیوز امد که این آیپی مشکوک ( آیپی خودم ) به یکی از وی پی اس ها متصل شده و از طریق اون به سرور اصلی ! و اطلاعاتی با حجم بالا رد و بدل می کنه البته اینها رو پشتیبانی تلفنی او وی اچ در توضیح ابیوز گفت!این مورد مربوط به کانادا هست روی فرانسه چنین مشکلاتی پیش نمیاد چون پشتیبانی بسیار ضعیفتری داره و میشه گفت اینقدر سرشون شلوغ هست که وقت نکنند به این موارد رسیدگی کنند