PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال در شبکه دیتاسنتر OVH Canada Hosting

مینا-صیفی
August 25th, 2014, 17:50
سلام از امروز یا از دیشب در این دیتاسنتر OVH Canada Hosting من تایم اوت لا به لا داره که ظاهران مشکل از شبکه هست میخوام بدونم شما ازینجا دارید ماله شمام اینطوری هستش ؟

RoobinaServer
August 25th, 2014, 17:51
سرور اختصاصی مستقیم گرفتید ؟

مینا-صیفی
August 25th, 2014, 17:53
نه اشتراکی هاستم هستش که هاستینگ من گفت از شبکه دیتا سنتر هست باهاشون صحبت کردند و گفتند حل میشه این چیزا میخواستم بدونم ماله هاستینگ های دیگه هم اینطوریه ؟

k-h
August 25th, 2014, 17:56
درود
چندین سرور از دیتا سنتر کانادا داریم چنین مشکلی نداشتیم
مشکل از سرورتون میتونه باشه

RoobinaServer
August 25th, 2014, 18:41
نه اشتراکی هاستم هستش که هاستینگ من گفت از شبکه دیتا سنتر هست باهاشون صحبت کردند و گفتند حل میشه این چیزا میخواستم بدونم ماله هاستینگ های دیگه هم اینطوریه ؟

دقیقا سوال بنده برای همین بود.

مشکل از میزبانتون هست مطمئنا اگر مرکز داده ovh چنین مشکلی میخورد الان وب هاستینگ تالک رو هوا بود و کلی تاپیک زده شده بود.

مشکل از میزبانتون هست و بنده در OVH هم خبری مبنی بر اختلال مرکزشون ندیدم و پیدا نکردم.

با تشکر

novin-web
August 25th, 2014, 21:32
سلام
مشکلی نداریم
احتمالا زیر اتک هست سرور هاستینگ شما
شبکه کلی اوکی هست و ما هم موردی نداریم

sssoheil
August 25th, 2014, 21:42
سلام از امروز یا از دیشب در این دیتاسنتر OVH Canada Hosting من تایم اوت لا به لا داره که ظاهران مشکل از شبکه هست میخوام بدونم شما ازینجا دارید ماله شمام اینطوری هستش ؟

سلام

احتمالا سرور ایشون زیر dos attack است.

arc1o0
August 25th, 2014, 21:48
سلام

به احتمال زیاد آی اس پی شما مشکل دارد

پینگ سرور را در یک سرور مجازی و در بازه های زمانی مختلف تست کنید،

به مدیر سرور خود بگید آنتی دی داس سرور رو هم فعال کنند، و از حالت اتوماتیک به حالت دستی تغییر بدهند.

zigma4000
August 26th, 2014, 00:06
سرورهای ما هم از OVH و Kimsufi کانادا مشکلی نداره. احتمالاً سروری که هاست شما روش قرار داره تحت حمله قرار گفته.

از چند جای مختلف تست کردین و از تمام نقاط اختلال وجود داره ؟

مینا-صیفی
August 26th, 2014, 02:12
سرور ماله من ddos protection هست و این پروتکشن کلود هاستینگ با سرور های دیگه ی این دیتا سنتر جدا هست و سایت من و غیره بالا بود . فقط مشکل در باز نشدن درگاه بانکی بود و ایمیل که ارسال نمشد اما دیتاسنتر خوشبختانه این 2 مشکلی که امروز پیش اومد را حل کردند . از همه ی دوستان متشکر من مشکلم را دیتاسنتر حل کرد و خودشون هم قبول داشتند مشکل دارند درون بخشی که ماله ما بود . تاپیک را ادمین ها ببندد.