PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای افزایش بازدید سایت

Mr.Pouria
August 25th, 2014, 16:17
سلام خدمت دوستان و عزیزان ...

من یه سایت موزیک البته (غی/رمجاز) زدم و در یه زمینه (فقط یک سبک ) فعالیت میکنیم با توجه به اینکه تعداد این سایت ها اصلا کم نیست چطوری میشه مقداری سایتمو بین رقیبا بالا بیارم و یه اسمی در کنه سایت ؟!

ممنون میشم دوستان یه راه نمایی کهچیکی داشته باشن ... فقط در صورت امکان کم هزینه باشه چون شریک ندارم و هزنیه سایت هم بالاس مقداری برای همین نمیتونم هزینه زیاد کنم ... ممنون میشم راهنماییم کنید :x

Mr.black-hat
August 25th, 2014, 17:49
غيرمجاز معمولا زود به زود شيلتر ميشع ! خب بهترين مورد سئو كردن هست ! تبليغات و ... در الويت بعدي
اما اكه مجاز بود ميشد يه كاريش كرد

Mr.Pouria
August 25th, 2014, 18:52
غيرمجاز معمولا زود به زود شيلتر ميشع ! خب بهترين مورد سئو كردن هست ! تبليغات و ... در الويت بعدي
اما اكه مجاز بود ميشد يه كاريش كرد

ممنون ...

قالب سایت سئو خوبی داره به گونه ای که سایت فقط بعد از 4 روز نزدیک به 30 ایندکس داره (12 مطلب)

حال با این حال کدوم روش تبلیغات مناسب تر هست تا بتونیم بین کاربرا سایت رو معرفی کنیم ؟!!

میزبانی کهکشان
August 25th, 2014, 19:07
سایت موزیک تا جا بیوفته زمان میبره

واسه این که تعدادش این روزا زیاده.
دلسرد نشو تلاش کنی نتیجه میگیری
ولی با توجه به غیر موجاز بودن ، هزینه خرید دامین را نیز باید در نظر بگیرید. اگر قصد استفاده از دامین رایگان ندارید.

54th7
August 25th, 2014, 19:22
اگه از من میشنوی دنبال یه سایت دیگه برو
روزانه 4-5 تا سایت موزیک داره میاد...

Mr.Pouria
August 25th, 2014, 19:29
سایت موزیک تا جا بیوفته زمان میبره

واسه این که تعدادش این روزا زیاده.
دلسرد نشو تلاش کنی نتیجه میگیری
ولی با توجه به غیر موجاز بودن ، هزینه خرید دامین را نیز باید در نظر بگیرید. اگر قصد استفاده از دامین رایگان ندارید.

دامنه پولی هست و در حال حاظر از دامنه های .in استفاده میکنیم ...

دلسرد نیستم زیرا در شروع استارت خیلی قوی بود به نحوی که سایت بعد از 3 روز به رنک 10 ملیون جهانی و 70 هزار ایران رسید ...

- - - Updated - - -

اگه از من میشنوی دنبال یه سایت دیگه برو
روزانه 4-5 تا سایت موزیک داره میاد...

بله سایت موزیک زیاد هست اما از این 5 سایتی که میگین روزانه زده میشه که میشه ماهی 150 سایت موزیک کدام از این سایت ها در حال فعالیت تخصصی هستن ؟!!! شاید 5 عدد هر ماه !!!

من هزینه زیادی باری سایت انجام دادم نمیشه که تمامی هزنیه رو ریخت دور چون رقیب زیاده :)

خواستن توانستن است ...

--------------------------------

دوستان لطفا راهنمایی هایی جهت معرفی عمومی به سایرین نمایید چه نوع روش تبلیغات ؟! چه نوع فعالیت هایی ؟! (در حال حاظر با یک سیستم پاپ اپ قرار داد همکاری بسته شده و روزانه 200 آیپی برای ما میفرستن که رد اینده افزایش پیدا میکنه ... )

mobinhost.in
August 25th, 2014, 20:24
پست حرفع ای و به درد بخور و قوی بنویسید
به هیچ عنوان پست کپی پیست نذارید
پست هاتون رو مرتب و با نظم بزارید یقینا به سرعت بالا میاید چون اکثر همکاران شما این کار رو نمی کنند

Mr.Pouria
August 25th, 2014, 22:24
پست حرفع ای و به درد بخور و قوی بنویسید
به هیچ عنوان پست کپی پیست نذارید
پست هاتون رو مرتب و با نظم بزارید یقینا به سرعت بالا میاید چون اکثر همکاران شما این کار رو نمی کنند

با تشکر از شما من تمام تلاشمو میکنم که بتونم همیشه بروز باشم :x

TN Projects
August 26th, 2014, 13:48
با درود و احترام.
برای راهنمایی در مورد کار شما باید بیش از جزئیات به اصول نگاهی انداخت :
معمولا اکثر سایتهای موزیک در ابتدا به فکر سئوی مناسب و بعد از مدتی تبلیغات عالی هستند ! اما به علت غیـرمجاز بودن اونها در ایران بعد از مدتی فیــلتر میشن و به همون سرعت و قدرتی که به سمت سئو میرن متاسفانه همون اندازه از سئو ناامید میشن چون مدام باید دامینشون رو تغییر بدن .... . اما در مورد تبلیغات هم باید این مورد در چندفرآینده حساب شده صورت بگیره.

اما در اولویت کار شما انجام اصول نسبتا کامل سئوی پایه ای تارنماتون (سایتتون) هست. بعد از اون باید الگوریتم های سئو رو برای بعد از فیـلتر شدن در نظر بگیرید که بعد از تغییر دامین دوباره با همون سرعت قبلی و حتی بیشتر تارنماتون با یک سری موارد خاص و هدفمند در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر فهرست بشه. این مورد رو بیشتر تارنماهای مشابه نادیده میگیرن و دست ازش برداشتن و خیلیهاشون هم فکر میکنن سئو همون اولش هست در حالی که جزو پردرآمدترین و نسبتا وسیع ترین کارهای تحت وب هست.! این مورد میتونه نه تنها یک پله بلکه چندین پله بسوی هدفتون باشه.

در مورد تبلیغات این مورد باید خیلی دقیق صورت بگیره و اگر در فکر پاپ آپ هستید بنده بهتون پیشنهاد میدم همین ابتدا بیخیالش بشید. پاپ آپ صرفا در شرایط خاصی میتونه مفید باشه و دیگر تبلیغات جوابگو صرفا بنر هست و ایمیل مارکتینگ البته این مورد هم نباید اسپم باشه (بیش از 90% ایمیل مارکتینگها در ایران در حال حاضر اسپم هستند) و تبلیغات متنی تاثیرش خیلی کمه اما اگر درست صورت بگیره میتونه در سئو هم خیلی تاثیر بزاره.
بهترین گرینه تبلیغات از نظر بنده برای تارنمای شما تبلیغات بنری اما هدفمند هست.

موارد دیگه که هست خدمات دهی به کاربر هست که با قیمت خیلی کم و یا رایگان به مدت زمان محدود هست که اینجا نمیشه زیاد درموردش صحبت کرد.

بهتون پیشنهاد میدم با توجه با تاپیکتون معلومه فعلا در ابتدای کار هستید و طبیعتا تازه کار هستید، سعی کنید این مورد رو اگر خودتون نمیخواید (به دلیل کمبود زمان ،اشتباهات، هزینه های بیشتر یا...) انجام بدین بدید یک تیم یا .... بصورت حرفه ای واستون انجام بدن ما خودمون هم انجام میدیم اگر مایل بودید فعلا خیر اما چند مدت دیگه همه این موارد بصورت کاملا تخصصی و حرفه + یک سری موارد دیگه کاملا انجام میدیم و همچنین در یک بازه زمانی میشه تارنماتون رو مدیریت کرد و با تضمین به نتیجه مطلوب رساندش.

موفق باشید

Mr.Pouria
August 26th, 2014, 16:33
با درود و احترام.
برای راهنمایی در مورد کار شما باید بیش از جزئیات به اصول نگاهی انداخت :
معمولا اکثر سایتهای موزیک در ابتدا به فکر سئوی مناسب و بعد از مدتی تبلیغات عالی هستند ! اما به علت غیـرمجاز بودن اونها در ایران بعد از مدتی فیــلتر میشن و به همون سرعت و قدرتی که به سمت سئو میرن متاسفانه همون اندازه از سئو ناامید میشن چون مدام باید دامینشون رو تغییر بدن .... . اما در مورد تبلیغات هم باید این مورد در چندفرآینده حساب شده صورت بگیره.

اما در اولویت کار شما انجام اصول نسبتا کامل سئوی پایه ای تارنماتون (سایتتون) هست. بعد از اون باید الگوریتم های سئو رو برای بعد از فیـلتر شدن در نظر بگیرید که بعد از تغییر دامین دوباره با همون سرعت قبلی و حتی بیشتر تارنماتون با یک سری موارد خاص و هدفمند در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر فهرست بشه. این مورد رو بیشتر تارنماهای مشابه نادیده میگیرن و دست ازش برداشتن و خیلیهاشون هم فکر میکنن سئو همون اولش هست در حالی که جزو پردرآمدترین و نسبتا وسیع ترین کارهای تحت وب هست.! این مورد میتونه نه تنها یک پله بلکه چندین پله بسوی هدفتون باشه.

در مورد تبلیغات این مورد باید خیلی دقیق صورت بگیره و اگر در فکر پاپ آپ هستید بنده بهتون پیشنهاد میدم همین ابتدا بیخیالش بشید. پاپ آپ صرفا در شرایط خاصی میتونه مفید باشه و دیگر تبلیغات جوابگو صرفا بنر هست و ایمیل مارکتینگ البته این مورد هم نباید اسپم باشه (بیش از 90% ایمیل مارکتینگها در ایران در حال حاضر اسپم هستند) و تبلیغات متنی تاثیرش خیلی کمه اما اگر درست صورت بگیره میتونه در سئو هم خیلی تاثیر بزاره.
بهترین گرینه تبلیغات از نظر بنده برای تارنمای شما تبلیغات بنری اما هدفمند هست.

موارد دیگه که هست خدمات دهی به کاربر هست که با قیمت خیلی کم و یا رایگان به مدت زمان محدود هست که اینجا نمیشه زیاد درموردش صحبت کرد.

بهتون پیشنهاد میدم با توجه با تاپیکتون معلومه فعلا در ابتدای کار هستید و طبیعتا تازه کار هستید، سعی کنید این مورد رو اگر خودتون نمیخواید (به دلیل کمبود زمان ،اشتباهات، هزینه های بیشتر یا...) انجام بدین بدید یک تیم یا .... بصورت حرفه ای واستون انجام بدن ما خودمون هم انجام میدیم اگر مایل بودید فعلا خیر اما چند مدت دیگه همه این موارد بصورت کاملا تخصصی و حرفه + یک سری موارد دیگه کاملا انجام میدیم و همچنین در یک بازه زمانی میشه تارنماتون رو مدیریت کرد و با تضمین به نتیجه مطلوب رساندش.

موفق باشید

بنده خیلی وقت هست توی کار وب هستم اما چون همیشه مجاز کارکردم در باره ساتی هایی که هی تغیر آدرس میدن چیز زیادی نیمدونم ...

خوب اینگونه که بنده متوجه شدم از حرف های شما بیشتر باید روی سئو سایت تمرکز کنیم و بعد به دنبال تبلیغات حدف مند بریم ....

اما این جا 2 مشکل هست !

1- هزینه های سئو بسیار گران قیمت هست و چیزی نیست که بشه با 100 تومن یا 200 تومن تمومش کرد و قیمت سئو در کشور ما بین 600 تا 10 ملیون تومان و گاها بیشتر هم هست !!!

2 - خیلی از سایت ها در حال هازر رنک و بازدیدشون کاملا حداقل 60 درصدشون غیر واقعی هست و با استفاده از اسکریپت . نرم افزار و یا آی فریم میاد براشون برای همین نمیشه سایت هایی که واقعی هستن رو پیدا کرد ... و اونایی هم که واقعی بازدید دارن یا باید میلیونی خرج تبلیغات بشه یا از پذیرش موضوع سایت خود داری میکنن ...

در باره اون موارد هم که ذکر کردید خدمات دهی به کار بران در صورت امکان در خصوصی یکم بیشتر توضیح بدید ...

بنده چون شریکی ندارم برای سایت و این سایت هم بیشتر از روی جنبه تفریح زدم (چون دانشجو هستم میخوام ساعت های بیکاریمو پر کنم !!! ) اما خوب اصلا فک نمیکردم یه سایت غیر مجاز برای پیشرفت باید چندین ملیون هزینه کنه !!! (من یه سایت سال 89 زدم که همین 1 ماه پیش فروختمش هزینه سئو و راه اندازی و کلا تبلیغاتو قالب اختصاصی و غیره کلا درمود 350 هزار تومن حدودا !!! حال چندین برابر شده !!! )

اگر راه هایی هست که با بوجه کمتر هم بشه به نتیجه رسید حال در بازه زمانی طولانی چه بازه زمانی کوتاه مدت لطفا راهنمایی هایی رو که میتونید بکنید :x

TN Projects
August 26th, 2014, 21:25
بنده خیلی وقت هست توی کار وب هستم اما چون همیشه مجاز کارکردم در باره ساتی هایی که هی تغیر آدرس میدن چیز زیادی نیمدونم ...

خوب اینگونه که بنده متوجه شدم از حرف های شما بیشتر باید روی سئو سایت تمرکز کنیم و بعد به دنبال تبلیغات حدف مند بریم ....

اما این جا 2 مشکل هست !

1- هزینه های سئو بسیار گران قیمت هست و چیزی نیست که بشه با 100 تومن یا 200 تومن تمومش کرد و قیمت سئو در کشور ما بین 600 تا 10 ملیون تومان و گاها بیشتر هم هست !!!

2 - خیلی از سایت ها در حال هازر رنک و بازدیدشون کاملا حداقل 60 درصدشون غیر واقعی هست و با استفاده از اسکریپت . نرم افزار و یا آی فریم میاد براشون برای همین نمیشه سایت هایی که واقعی هستن رو پیدا کرد ... و اونایی هم که واقعی بازدید دارن یا باید میلیونی خرج تبلیغات بشه یا از پذیرش موضوع سایت خود داری میکنن ...

در باره اون موارد هم که ذکر کردید خدمات دهی به کار بران در صورت امکان در خصوصی یکم بیشتر توضیح بدید ...

بنده چون شریکی ندارم برای سایت و این سایت هم بیشتر از روی جنبه تفریح زدم (چون دانشجو هستم میخوام ساعت های بیکاریمو پر کنم !!! ) اما خوب اصلا فک نمیکردم یه سایت غیر مجاز برای پیشرفت باید چندین ملیون هزینه کنه !!! (من یه سایت سال 89 زدم که همین 1 ماه پیش فروختمش هزینه سئو و راه اندازی و کلا تبلیغاتو قالب اختصاصی و غیره کلا درمود 350 هزار تومن حدودا !!! حال چندین برابر شده !!! )

اگر راه هایی هست که با بوجه کمتر هم بشه به نتیجه رسید حال در بازه زمانی طولانی چه بازه زمانی کوتاه مدت لطفا راهنمایی هایی رو که میتونید بکنید :x
یک مشکلی که هست اینه که اکثرا دوستان فکر میکنن سئو یک کار نسبتا ساده و ابتدایی هست که با یک بار انجامش تمام تارنما (سایت) رو بهینه کردن.! این که یکبار سئو بشه این مورد رو خدمتتون بگم که چطور هست : یک سایت برای سئو یکسری پارامترهای ساده و پیشرفته داره برای انجام دادن که اصول سئوی اون سایت رو در حال حاضر انجام میشه و تا این مرحله این نوع سئو کارش تموم میشه. و شما قبلا این سئو رو انجام دادین و نه سئوی رقابتی رو. اما فرآیند بعد از این تارنما برای سئوی رقابتی بین تارنماهای دیگه باید روش کار بشه و یک فرآیند نسبتا وسیع و همینطوری که خودتون هم اطلاع دارید یک کار نسبتا پرهزینه هست.

در مورد تبلیغات و رنکهای تقلبی هم باید خدمتتون عارض بشم شرکت گوگل بزرگترین و قوی ترین شرکت مجازیه. و تقریبا نابغه ترین افراد و روباتها رو داره این تارنماهای رنک تقلبی که میگید زیاد رنکشون بالا نیست و فقط مقدار کمی از رنکشون موقتا تقلبی هست اما بازدید رو قبول دارم بعضیها تقلبی هستند. اما در مورد رنک تقلبی در کمترین زمان ممکن اینها شناسایی میشن و چندبرابر ضربه خواهند خورد و در این شکی نیست و نیاید به این موارد به هیچ وجه تکیه داد. برای تبلیغات هم خیلی راه ها وجود داره که میشه بصورت نسبی سایت رو دقیق بررسی کرد در این موارد توسط خود شخص. که این مبحث نسبتا تخصصی تر هست.

جالبه این نکته رو یادآور بشم : تبلیغات نه تنها سرمایه هست بصورت جزئی تر شرح بدم : تبلیغات هدفمند یک نوع از فرآیند سئو هست که با مقداری تحقیق ساده راحت به این مسئله واقف خواهید شد.

خود ما پروژه های بلند مدت سئو رو انجام میدیم که حدودا تا 3 الی 6 ماه یک تارنما رو کاملا مدیریت میکنیم با تمام مواردی که خدمتتون شرح دادیم و بر حسب نتیجه هزینه مشخص شده دریافت میکنیم. همکاران دیگه هم احتمالا چیزی شبیه به اینکار رو انجام بدن.
اما با بهترین قیمت با چندین قسط که در طول 6 ماه هزینه رو تقدیم کنید پروژه 6 ماهه رو واستون انجام میدیم.
در مورد خدمات هم ترجیحا صرفا درصورتی که میخواید درخدمت باشیم توضیحاتی رو میدیم چون نمیشه در انجمن این موارد رو بحث کرد و خلاف قوانین انجمن هست.
میزان بودجه نسبت به زمان و میزان انتظارات شما میشه تعیین کرد.

اگر راه ارتباطی جهت مشاوره بیشتر و انجام موارد ذکر شده نیاز داشتید میتونید در اطلاع بدید در خصوصی واستون ارسال کنم درخدمتم.