PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور از دیتا سنتر FDC - Chicago

WGB
June 27th, 2010, 13:16
پیشنهاد یک سرور قدرتمند و با کیفیت از دیتا سنتر FDC - Chicago

این سرور فقط تا پایان امروز با این قیمت به فروش میرسد.

Dual Xeon E5410
24GB RAM
500GB hard Disk
1Gbps Uplink
60 IP Addresses

DataCenter : FDC - Chicago

قیمت : 300000 تومان

09173717883
09364556360
Sales@wgb.ir

vPsPersia.COM
June 27th, 2010, 14:27
هاردش کمه ! کسی که این سرور غول رو میخره هارد می خواهد .

به نظر من اگه هاردش 2 تا 1 ترابایت باشه خوب میشه . یا 1.5 ترابایت

asrhosting
June 27th, 2010, 15:41
پهنای باندش ؟
هارد تا چند ترابایت میشه افزایش داد ؟
پهنای باند قیمتش چه جوری هاس ؟

persian.developer
June 27th, 2010, 16:07
پهنای باندش ؟
3 ترابایت

هارد تا چند ترابایت میشه افزایش داد ؟
پهنای باند قیمتش چه جوری هاس ؟
قیمت آپگرید خود fdc

vPsPersia.COM
June 27th, 2010, 16:17
3 ترابایت خیلی کمه ، فکر کنم fdc همه رو 10 ترابایت میده

persian.developer
June 27th, 2010, 16:41
3 ترابایت خیلی کمه ، فکر کنم fdc همه رو 10 ترابایت میده

نه این 3 ترابایت هست!

asrhosting
June 27th, 2010, 19:38
اگر در نظر بگیریم که fdc بهترین هست البته chicago با سرور های داخل شرکت ما قابل مقایسه هستند تا حدودی البته سرور ها و امکانات شرکت ما فکر کنم بالا تر باشه !
و اگر در نظر بگیریم که 12 تا vds یا vps روش کریت می شه و هر کدوم هم 1000 گیگ پهنای باند می خوان با خوش بینانه ترین قیمت باید حداقل 90 هزار تومان مبلغ پهنای باند داد .
و اگر در نظر بگیریم که هر vps حداقل با این رم ( هر کدوم 2 گیگ در نظر گرفته شده ) 160 گیگ هارد بخوان باید مبلغ 50 هزار تومان ماهیانه هزینه هارد بدیم .
با این حساب باید در هر ماه 430 هزار تومان هزینه کرد .

به هر حال سرور خوبی به نظر می رسه .
اگر میشه عکسی از سرعتش بزارین اگر امکانش هست

با تشکر

LoveLife
June 27th, 2010, 20:47
با سرور های داخل شرکت ما قابل مقایسه هستند تا حدودی البته سرور ها و امکانات شرکت ما فکر کنم بالا تر باشه !

با تشکر

میتونید ادرس شرکت و عکس هایی از سرور هاتون و شماره ثبت و تلفن های شرکتتون رو بدید اگر واقعا در این حد هستید منم دوست دارم چند تا سرور بزارم اونجا برای کولو .

nezar
June 27th, 2010, 22:38
میتونید ادرس شرکت و عکس هایی از سرور هاتون و شماره ثبت و تلفن های شرکتتون رو بدید اگر واقعا در این حد هستید منم دوست دارم چند تا سرور بزارم اونجا برای کولو .

منم همینطور
منتظرم

VatanVPS
June 28th, 2010, 01:09
فکر کنم منظور ایشون جایی که سرور خریداری می کنن بوده :)

persian.developer
June 28th, 2010, 05:34
با این قیمت و مشخصات 3 ترا بایت خیلی کم هست کم کم باید 10 تا 15 ترا بایت ترافیک بدن . هارد سرور هم خیلی کم هست باید 2 ترا بایتی اضافی کنند .
اینها سوال بود؟، درخواست قیمت های آپگرید یا ...؟

---------- Post added at 04:34 AM ---------- Previous post was at 04:24 AM ----------

اگر در نظر بگیریم که fdc بهترین هست البته chicago با سرور های داخل شرکت ما قابل مقایسه هستند تا حدودی البته سرور ها و امکانات شرکت ما فکر کنم بالا تر باشه !
و اگر در نظر بگیریم که 12 تا vds یا vps روش کریت می شه و هر کدوم هم 1000 گیگ پهنای باند می خوان با خوش بینانه ترین قیمت باید حداقل 90 هزار تومان مبلغ پهنای باند داد .
و اگر در نظر بگیریم که هر vps حداقل با این رم ( هر کدوم 2 گیگ در نظر گرفته شده ) 160 گیگ هارد بخوان باید مبلغ 50 هزار تومان ماهیانه هزینه هارد بدیم .
با این حساب باید در هر ماه 430 هزار تومان هزینه کرد .

من مایل هستم سایت شما و لیست قیمت های شما رو ببینم با توجه به اینکه تاپیک ما رو منحرف کردید باید جواب بدید و من این سروری که تو ایران بهتر از FDC هست رو 100% می خوام

حدودی البته سرور ها و امکانات شرکت ما فکر کنم بالا تر باشه !
شما میتونید قرارداد کتبی بدید که سرعت پورت سرورهای شما در ایران 1g هست و سرعت هم همیشه ثابت هست؟ و هیچ مشکلی (حتی روزهای خاص) پیش نمیاد؟
شما فکر میکنید سرور اختصاصی فقط برای vps و vds استفاده میشه؟
درضمن شما خودتون از دیتاسنتر FDC استفاده می کنید چرا با وجود سرورهای بهتر تو ایران و پورت بهتر از ایران استفاده نمی کنید؟!

واقعا تا کی میخواید با این رفتارهای بچه گانه شخصیت خودتون رو نشون بدید؟! این تاپیک تو بخش گفتگوی آزاد نبود درخواست مشاوره هم نبود! ولی مثل اینکه شما فکر کردید یکی از این دو هست شاید هم قصد دیگری داشتید!