PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویروسی بودن یا نبودن مسئله این است!

p30browser
August 24th, 2014, 21:09
بنام خدا

سلام

بخدا از بسکی تو هم ریختم نمیدونم چجوری مشکلم یا همون حرف دلم رو بیان کنم.
این فصه سر دراز داره....
قصه از اینجا شروع میشه که من با یه سایت خارجی صحبت کردم برای اینکه یه نماد اعتماد و امنیت بگیرم واسه سایتم تا اینجا همه چی خوب پیش رفت.
ولی اونا اومدن سایت رو بررسی کردن و گفتن که سایت شما ویروس و فایل مخرب به قول خودشون malwares داره!! والا به پیر به پیغمبر من نه مال دارم نه مار دارم، دارو ندارم همین سایتک هست :دی
خوب انگار میخوام معافیت خدمت بگیرما اینجوری حس کنید منو... آقا از ما اسرار از اونا انکار.
یکیش این سایت ESET هست نفرین نمیکنم و نمیگم که من مقصرم یا اونا ولی دعا میکنم به صراط مستقیم هدایت بشن.
(ما بهشون 100 تا ایمیل دادیم 100 باز زنگ زدیم جوابی به ما ندادن) خودشونو گرفتن گویی انگار از دماغ فیل افتادن!
که درجریان هستید سره گذاشتن سریال ها افتادن به جون سایت ها و بلاک میکنن مثه این اسرائیل های از خدا بی خبر.
یکی دیگش هم میگن که فایل مخرب/malwares داری! انگار ما داریم مثلا نیروهای داعش تولید میکنیم. حالا ما هم گروه 5+1 تشکیل دادیم گفتیم بیان آقا بازرسی بیان اینا هم مدارک سایت که شما رو چه حسابی اینا رو میگید:
اوناهم با از این چندتا اسکنر های آنلاین اسکن کردن. ما هم با 1000 تا اسکنر آنلاین لینک بهشون دادیم که آقا اینا هیچکدوم ویروسی اعلام نکردند تازه قراره بهمون مدال صلیب سرخ هم بدن.
اما اینا گیر 3 پیچ دادن فقط رو اون دوتا اسکنر!!!

حالا من اومدم اینجا که شاید دانشمندان عزیز و غیور ایرانی وب هاستینگ یه راه چاره ای چیزی بدن که ما به اینا ثابت کنیم سایت ما بدون ویروس هست.

اینم آدرس سایت: پی سی مرورگر | مرجع دانلود مرورگر و افزونه (http://p30mororgar.ir)

HPxf
August 24th, 2014, 21:18
بهشون بگید فایل مخرب لینک بدن فایل ها رو تغییر نام بدید بگید پاک شده :| ببینید باز گیر میدهند
انتی ویروس پاندا انلاین بدید چک کند درسته بدرد نمی خورد چه سیستمیش چه انلاینش :|

secure_host
August 24th, 2014, 21:29
با سلام
ممکنه False Positive باشد. اگر از در ESET این موضوع مشاهده شده است .بهتر است یک از قسمت گزارشات False Positive خود ESET نسبت به رفع اقدام نمایید.
عمدتا ۴۸ ساعت زمان می برد.
با تشکر