PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نصب و مدیریت vps با عقد قرارداد

saeid_k121
August 24th, 2014, 17:22
با سلام به دوستان و همکاران عزیز.

ما یک شرکت طراحی وب و اپلیکیشن هستیم که در تعریف خدماتمان اصلا چیزی با عنوان میزبانی و فروش دامنه نداریم.
اما برای اطمینان از اینکه سورس کدهای پروژه ها در اختیار خودمان باشد تا در مواقع لزوم دسترسی کامل و سریع داشته باشیم و همینطور در صورت نیاز تنظیمات بر اساس نیازهای سبک کد نویسی و ابزارهای مورد نیاز ما باشد چند سالی هست که VPS تهیه کردیم و بنده شخصا به عنوان مدیر دپارتمان وب به خاطر تجربه قبلی که در این زمینه داشتم این سرور ها را مدیریت کردم.

سایتهایی که روی این سرور هستند تا این لحظه به 250 سایت نرسیدنن که بسیاری از آنها سیاتهای اکتیو و پر مصرفی نیستند.
می توان گفت تنها 20-30 سایت که مشتری مهمی دارند و سایت کاربردی هستند روی این vps میزبانی می شوند.

در عین حال هرگز سایتهای بسیار پر بازدید (حتی بیش از 2000 بازدید در روز!) روی این سرورها نگهداری نکردیم و برای این سایتها مشتری را به شرکتهای میزبانی ارجاع دادیم.

همینطور برای شرکتهایی که ایمیل زیادی استفاده می کنند و ایمیل ها برایشان بسیار مهم و پر مصرف هست سرور های ایمیل مجزا تهیه کردیم.

همواره تنظیمات اولیه سرور و تنظیمات امنیتی از جانب فروشنده و تامین کننده vps انجام شده و مشکلات دوره ای توسط بنده رفع شدند.

اما با توجه به اینکه این سرویس برای ما با هدف سود دهی انجام نشده، در حال حاظر مشکلات گه گاه وقت بنده را گرفته و گاها استرس های بی مورد و مضری ایجاد می کند. لذا تصمیم بر این شد تا این خدمات به عهده شخص و شرکت دیگری سپرده شود.

در نتیجه من طی این درخواست اعلام می کنم از تمامی دوستانی که فکر می کنن تخصص و تجربه کافی برای این کار را دارند دعوت به همکاری می کنیم.
ما به فرد یا شرکتی احتیاج داریم که مسئولیت پذیری و تعهد و وجدان کاری بالایی داشته باشند و طی قراردادی مشخص با ما همکاری کنند.

عقد قرارداد جهت تعلق خاطر سرویس دهنده به این شرکت ضروری بوده و امیدواریم افتخار همکاری با فردی مسئول و دلسوز نصیب مان شود.

سعی کردم اطلاعات اولیه کامل و مکفی باشد اما جهت اطلاعات بیشتر لازم هست در تماس باشیم.

اطلاعات تماس: 88845459 - 88342776
سعید کرمانشاهی

پیشاپیش از مساعدت و توجه شما سپاسگذارم

sarwhost
August 24th, 2014, 17:25
با سلام با کادری مجرب جهت انجام پرژه های کانفینگ سرورهای شما
میتوانید در صورتی که توانایی دارید به ادرس شرکت مراجعه کرده و با محیط پشتیبانی ما اشنایی کامل داشته باشید و هم عقد قرار داد
اطلاعات تماس در امضا

novin-web
August 24th, 2014, 17:36
سلام
اگر بصورت حرفه ای نیاز به انجام کار دارید در خدمتیم
رزومه هم ارایه میشه
با ثبت قرار داد رسمی در شرکت ما

برای اطلاعات بیشتر با ای دی یاهو من در تماس باشد :

Ticket: http://yon.ir/TE7j
موبایل: 0937-3715950
تلفن: 66015891-021
Email: admin@novinhost.org
YI!: sajad zero(بدون فاصله بین دو کلمه)

تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

RoobinaServer
August 24th, 2014, 17:49

ما یک شرکت طراحی وب و اپلیکیشن هستیم که در تعریف خدماتمان اصلا چیزی با عنوان میزبانی و فروش دامنه نداریم.
اما برای اطمینان از اینکه سورس کدهای پروژه ها در اختیار خودمان باشد تا در مواقع لزوم دسترسی کامل و سریع داشته باشیم و همینطور در صورت نیاز تنظیمات بر اساس نیازهای سبک کد نویسی و ابزارهای مورد نیاز ما باشد چند سالی هست که VPS تهیه کردیم و بنده شخصا به عنوان مدیر دپارتمان وب به خاطر تجربه قبلی که در این زمینه داشتم این سرور ها را مدیریت کردم.

سایتهایی که روی این سرور هستند تا این لحظه به 250 سایت نرسیدنن که بسیاری از آنها سیاتهای اکتیو و پر مصرفی نیستند.
می توان گفت تنها 20-30 سایت که مشتری مهمی دارند و سایت کاربردی هستند روی این vps میزبانی می شوند.

همواره تنظیمات اولیه سرور و تنظیمات امنیتی از جانب فروشنده و تامین کننده vps انجام شده و مشکلات دوره ای توسط بنده رفع شدند.

اما با توجه به اینکه این سرویس برای ما با هدف سود دهی انجام نشده، در حال حاظر مشکلات گه گاه وقت بنده را گرفته و گاها استرس های بی مورد و مضری ایجاد می کند. لذا تصمیم بر این شد تا این خدمات به عهده شخص و شرکت دیگری سپرده شود.

در نتیجه من طی این درخواست اعلام می کنم از تمامی دوستانی که فکر می کنن تخصص و تجربه کافی برای این کار را دارند دعوت به همکاری می کنیم.
ما به فرد یا شرکتی احتیاج داریم که مسئولیت پذیری و تعهد و وجدان کاری بالایی داشته باشند و طی قراردادی مشخص با ما همکاری کنند.

عقد قرارداد جهت تعلق خاطر سرویس دهنده به این شرکت ضروری بوده و امیدواریم افتخار همکاری با فردی مسئول و دلسوز نصیب مان شود.

سعی کردم اطلاعات اولیه کامل و مکفی باشد اما جهت اطلاعات بیشتر لازم هست در تماس باشیم.

سعید کرمانشاهی

با سلام و احترام

در کدام استان هستید ؟ مشکلی نیست. در تهران باشید میتوانید مستقیم با ما در ارتباط باشید در شهرستان هم با نمایندگان ما قرار داد بنویسید و پشتیبانی بگیرید.

با تشکر

saeid_k121
August 24th, 2014, 18:08
ضمن تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن و پیشنهاد دادن.

در اولین فرصت طی ساعات اداری با شما تماس خواهیم گرفت.

ضمنا شرکت تهران هست.

RoobinaServer
August 24th, 2014, 18:18
ضمن تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن و پیشنهاد دادن.

در اولین فرصت طی ساعات اداری با شما تماس خواهیم گرفت.

ضمنا شرکت تهران هست.

در ساعت غیر اداری هم میتوانید تماس بگیرید پاسخگو هستیم :)

با تشکر-موفق باشید.

aligoli
August 24th, 2014, 18:24

سعید کرمانشاهی

سرور مجازی شما داخل کشور هست ؟
سابقه مشکل خاص در سرور داشته اید ؟
از چه سیستم عاملی استفاده می کنید ؟
سابقه دیداس داشته اید ؟

98M!zban
August 24th, 2014, 18:27
من پیشنهاد می کنم از آقای سنجری کمک بگیرید

طی کانفیگ هایی که از ایشون دیدم . نتایج خوبی رو بهم ثابت کردند

حداقل فردی هستند که با شرافت کاری و تعهد کاری و معرفت کاری پروژه ها رو انجام میدن

در مباحث میزبانی وب هم بسیار حرفه ای عمل کردن در این مدت همکاری ها با هاستینگ هایی که من میشناسم

k.namjoo
August 24th, 2014, 18:30
درود
در خدمتتون هستیم شماره در امضا ذکر شده است
خواستید میتونیم برای بستن قرارداد حضوری و یا غیر حضوری اقدام کنیم

با تشکر - پیروز باشید

saeid_k121
August 24th, 2014, 18:31
سرور مجازی شما داخل کشور هست ؟
سابقه مشکل خاص در سرور داشته اید ؟
از چه سیستم عاملی استفاده می کنید ؟
سابقه دیداس داشته اید ؟

با تشکر از شما

سرور مجازی در هلند واقع شده
هر از چند ماهی مشکلاتی رخ داده که در 80% مواقع شخصا رفع کردم. اما مشکل سخت افزاری هرگز تجربه نکردیم.
جابجایی ها طی این چند سال هربار به علت مسائل تحریمی بوده. بسیاری از مسائل به علت جابجایی و تغییر تنظیمات رخ دادن. به عنوان مثال ioncube درست نصب نشده یا چیزهای خیلی پیش پا افتاده
لینوکس centos
سابقه حمله دیداس هرگز. سابقه حمله شل یکبار که توسط سیستم خودکار و فایروال سرور با موفقیت دفع میشده و تکرار نشده.

- - - Updated - - -

من پیشنهاد می کنم از آقای سنجری کمک بگیرید

طی کانفیگ هایی که از ایشون دیدم . نتایج خوبی رو بهم ثابت کردند

حداقل فردی هستند که با شرافت کاری و تعهد کاری و معرفت کاری پروژه ها رو انجام میدن

در مباحث میزبانی وب هم بسیار حرفه ای عمل کردن در این مدت همکاری ها با هاستینگ هایی که من میشناسم

ضمن تشکر از وقتی که صرف کردید و محبت شما.
میشه اطلاعات تماس و سایتی از ایشون معرفی کنید؟

aligoli
August 24th, 2014, 18:34
با تشکر از شما

سرور مجازی در هلند واقع شده
هر از چند ماهی مشکلاتی رخ داده که در 80% مواقع شخصا رفع کردم. اما مشکل سخت افزاری هرگز تجربه نکردیم.
جابجایی ها طی این چند سال هربار به علت مسائل تحریمی بوده. بسیاری از مسائل به علت جابجایی و تغییر تنظیمات رخ دادن. به عنوان مثال ioncube درست نصب نشده یا چیزهای خیلی پیش پا افتاده
لینوکس centos
سابقه حمله دیداس هرگز. سابقه حمله شل یکبار که توسط سیستم خودکار و فایروال سرور با موفقیت دفع میشده و تکرار نشده.

- - - Updated - - -

سرور از سرویس دهنده داخلی تهیه شده است یا مستقیم از دیتاسنتر یا سایت خارجی تهیه نمودید ؟

speednet
August 24th, 2014, 18:36

سعید کرمانشاهی

سلام
می تونیم خدمتتون تقدیم کنیم با قرار داد کتبی و همواره تلاش خواهیم کرد تا رضایت شمارو جلب کنیم
برای این منظور یک عدد وی پی اس به میزان منباعی که میخواید و قیمت توافقی در اختیاط شما قرار خواهیم داد و همچین یک فضای بک اپ برای این وی پی اس که روزانه هفتگی و ماهانه بک اپ گیری شود همچنین باز هم مدیریت سرور با قیمت توافقعی به عمل خواهد آمد
شرکت میهن ارتباط داده پرداز به شماره ثبت 1156

clients
August 24th, 2014, 21:41
پیشنهاد ما شرکت سکیورهاست است.
نام کاربری secure_host (http://www.webhostingtalk.ir/member/165/) در این فروم از متخصصین به نام در حوزه امنیت در ایران می باشد.
ما خدمات جای مختلفی را تجربه کردیم ولی در این ۶ ماهی که از خدمات سکیورهاست استفاده می کنیم. واقعا از مدیریت سرور ها راضی هستیم. محصوصا در حوزه امنیت .
ادرس وب سایت سکیور هاست | هاست امن – سرور امن – کانفیگ امنیتی سرور – سرور مجازی مدیریت شده – سرور اختصاصی مدیریت شده (http://securehost.ir)

saeid_k121
August 25th, 2014, 10:12
سرور از سرویس دهنده داخلی تهیه شده است یا مستقیم از دیتاسنتر یا سایت خارجی تهیه نمودید ؟

از ایران تهیه شده.

Yas-Host
August 25th, 2014, 10:32
از ایران تهیه شده.

درود بر شما

در خدمت شما هستیم.

در صورت نیاز می توانید از با اطلاعات تماس موجود در امضا ارتباط برقرار کنید.

بیشتر از 3 سال سابقه حرفه ای مدیریت سرور

یا حق - سنجری