PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد خرید از دیجی کالا digikala.com

be099
August 24th, 2014, 15:50
داستان ما از این قراره که یه چیزی سفارش دادیم توی دیجی کالا بعد تماس گرفتن که شماره ثابت باید حتما بدید و بنا به دلایلی نمیخواستم شماره ثابت بدم و اینام گفتن نمیشه
منم کلا یه آدرس و شماره تماس دیگه دادم (خونه دوستم) و گفتم به اون تحویل بدید اینارو که گفتم با یه لحن بدی گفت اصلا این کارت عابر بانک مال خودته ؟ (***م شدیم) گفتم بله گفت اسکنشو بفرست ! با اسکن کارت ملی و شناسنامه
از اونجایی که شماره ملی و شماره شناسنامم یکی هست بنده کارت ملی ندارم یعنی کلا نرفتم بگیرم یعنی نیازی بهش نداشتم تا الان ...
عکس شناسنامه و عابر بانک و گواهی نامه و ... همرو گرفتم فرستادم براشون
بعد یه خانومه با یه لحن بدی میگه کارت ملی ندادی ناقصه مدارکت براش توضیح دادم جریانو بعد با یه لحن بدتری میگه "هنوز هیچ انسانی پیدا نشده که کارت ملی نداشته باشه" میگم شمارش یکیه !
بعد کلی بحث میگه آهههههههههاااااا باشه بررسی میشه امروز حتما باهات تماس میگیرم
خلاصه الان دوباره زنگ زدم میگم پس چی شد ؟ میگه یکی دو روز آینده باهات تماس میگیرم !
میگم بابا کنسل کن سفارشو از جای دیگه میخوام بگیرم دوباره تکرار میکنه "یکی دو روز آینده باهات تماس میگیرم"
باز میگم کنسل میگه "یکی دو روز آینده باهات تماس میگیرم"
گفتم یعنی کنسل امکان نداره میگه : خیر !
چی کنم ؟(:|
تجربه خرید آسان من رفت تو ثبت احوال ...
اه اه اه.

HPxf
August 24th, 2014, 15:55
از اینماد شکایت کنین بخاطر برگشت ندادن هزینه
اینماد بهتر می تواند پیگیری کنند

be099
August 24th, 2014, 15:59
از اینماد شکایت کنین بخاطر برگشت ندادن هزینه
اینماد بهتر می تواند پیگیری کنند

جریانش چجوریاس ؟ شماره ای چیزی ؟

نماد اعتماد الكترونیكی - تماس با ما (http://www.enamad.ir/ContactUs.aspx)
اینه ؟

Mr.Te0
August 24th, 2014, 16:01
داستان ما از این قراره که یه چیزی سفارش دادیم توی دیجی کالا بعد تماس گرفتن که شماره ثابت باید حتما بدید و بنا به دلایلی نمیخواستم شماره ثابت بدم و اینام گفتن نمیشه
منم کلا یه آدرس و شماره تماس دیگه دادم (خونه دوستم) و گفتم به اون تحویل بدید اینارو که گفتم با یه لحن بدی گفت اصلا این کارت عابر بانک مال خودته ؟ (***م شدیم) گفتم بله گفت اسکنشو بفرست ! با اسکن کارت ملی و شناسنامه
از اونجایی که شماره ملی و شماره شناسنامم یکی هست بنده کارت ملی ندارم یعنی کلا نرفتم بگیرم یعنی نیازی بهش نداشتم تا الان ...
بعد یه خانومه با یه لحن بدی میگه کارت ملی ندادی ناقصه مدارکت براش توضیح دادم جریانو بعد با یه لحن بدتری میگه "هنوز هیچ انسانی پیدا نشده که کارت ملی نداشته باشه" میگم شمارش یکیه !
خلاصه الان دوباره زنگ زدم میگم پس چی شد ؟ میگه یکی دو روز آینده باهات تماس میگیرم !
میگم بابا کنسل کن سفارشو از جای دیگه میخوام بگیرم دوباره تکرار میکنه "یکی دو روز آینده باهات تماس میگیرم"
اه اه اه.

هر سایتی سیاست های کاری خود را دارد.
شما باید قبل از خرید از هرسایت اینترنتی ابتدا قوانین و نحوه خرید را مطالعه فرمایید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به خرید کنید.
دیجی کالا یکی از بزرگترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران میباشد.
بنده به شخصه چندین بار خرید داشته ام بدون مشکل و در کمترین زمان برای بنده ارسال شده است.
مواردی هم که ازتون خواستند همانطور که پیشتر عرض کردم ، جزو سیاست های کاری این فروشگاه است.

be099
August 24th, 2014, 16:06
هر سایتی سیاست های کاری خود را دارد.
شما باید قبل از خرید از هرسایت اینترنتی ابتدا قوانین و نحوه خرید را مطالعه فرمایید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به خرید کنید.
دیجی کالا یکی از بزرگترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران میباشد.
بنده به شخصه چندین بار خرید داشته ام بدون مشکل و در کمترین زمان برای بنده ارسال شده است.
مواردی هم که ازتون خواستند همانطور که پیشتر عرض کردم ، جزو سیاست های کاری این فروشگاه است.

قبول دارم ، قبلا هم دو بار ازش خرید داشتم ولی اینبار گیر کرده
ولی اینکه مطلقا کنسل نمیکنن یه داستان دیگس ، کجای سایتش نوشته "امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد" ؟

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات دیجیکالا (http://www.digikala.com/Page/Terms-Conditions)

پ.ن : همچین قانونی اگر هم باشه واقعا مسخرس ! ، آدرس سفارش من حتی تایید هم نشده !

Mr.Te0
August 24th, 2014, 16:10
قبول دارم ، قبلا هم دو بار ازش خرید داشتم ولی اینبار گیر کرده
ولی اینکه مطلقا کنسل نمیکنن یه داستان دیگس ، کجای سایتش نوشته "امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد" ؟

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات دیجیکالا (http://www.digikala.com/Page/Terms-Conditions)

پ.ن : همچین قانونی اگر هم باشه واقعا مسخرس ! ، آدرس سفارش من حتی تایید هم نشده !

ببینید با توجه به گفته های شما از کنسل نکردن صحبتی نشده است و فقط به شما عرض کرده اند که صبر کنید.
پیشنهاد بنده نیز این است بازه زمانی که گفته شده است را صبر کنید تا اقدامات لازم را انجام دهند.
برای شرکت بزرگی مانند دیجی کالا که گردش حساب بسیار بالایی دارد کمی غیر قابل باور است که به خاطر یک محصول و مشتری نام خودشون را خدشه دار کنند.

be099
August 24th, 2014, 16:16
ببینید با توجه به گفته های شما از کنسل نکردن صحبتی نشده است و فقط به شما عرض کرده اند که صبر کنید.
پیشنهاد بنده نیز این است بازه زمانی که گفته شده است را صبر کنید تا اقدامات لازم را انجام دهند.
برای شرکت بزرگی مانند دیجی کالا که گردش حساب بسیار بالایی دارد کمی غیر قابل باور است که به خاطر یک محصول و مشتری نام خودشون را خدشه دار کنند.

خوشبختانه مکالمات به گفته خودشون ذخیره میشه
آخرین جمله من : امکان کنسل کردن سفارش وجود دارد ؟
جواب اون خانمه : خیر (خیلیم محکم)
من : مرسی
اون خانمه : خواهش میکنم جناب خدا نگهدار.

samansystems
August 24th, 2014, 16:18
اين امکان وجود داره که خريد ها از کارت هکی انجام شده باشه و زمانی که شما اطلاعات درست نميديد باعث ميشه بيشتر به شما شک کنن.
دادن اطلاعات درست در زمان خريد و انجام خريد با هويت واقعی يکی از مواردی هست که انشالله کم کم بايد فرهنگ سازی بشه.

hossein1210
August 24th, 2014, 16:19
فقط و فقط باید شکایت کنی ازشون تمام
اینا تا زور بالا سرشون نباشه کاری انجام نمیدن آخر دوست عزیز ببین همین دوروز دیگه به دوماه دیگه نکشید
من اینا رو میشناسم یا باید شکایت کنی یا اینکه تهیدیدشون کنی که تو تمام انجمن ها و ....یه وبلاگ هم میزنم در مورد تخلفتون میگم
اینا روزی 3 میلیارد درآمد دارن کجا وقت دارن بهمشکلت رسیدگی کنن برادر من
فقط و فقط باید شکایت کنی تمام.
اگرم نمیخوای شکایت کنی باید یه دو ماه بشه ببینی دلشون برات میسوزه یا نه

Mr.Te0
August 24th, 2014, 16:24
اینا تا زور بالا سرشون نباشه کاری انجام نمیدن آخر دوست عزیز ببین همین دوروز دیگه به دوماه دیگه نکشید
من اینا رو میشناسم یا باید شکایت کنی یا اینکه تهیدیدشون کنی که تو تمام انجمن ها و ....یه وبلاگ هم میزنم در مورد تخلفتون میگم

جالب اینجاست این روز ها بسیار این کلمه " شکایت " زیاد شنیده میشه.
قصد جسارت نیست .
آیا با مراحل شکایت و کلا دادگاه آشنایی دارید که این پیشنهاد را میدهید؟
میدانید پروسه این کار ، بازه زمانی رسیدگی ، مدارک لازم برای این کار ، خرج و مخارج به چه صورت است؟
خواهشا زمانی که در باره ی موضوعی اطلاعات کامل ندارید ، دیگران را به آن راه ترغیب نکنید.
بعضی دوستان از دادگاه و شکایت این دیدگاه را دارند " شخص مورد نظر ظرف 24 ساعت کت بسته تقدیم شاکی میشه و کامل حق و حقوقشون برگشت میشه و در اخر هم متهم از شاکی عذرخواهی میکنه و همه چیز به اتمام میرسد"
ولی باید بگم در مورد کارهای حقوقی این دیدگاه چیزی بیش از یک رویا نیست.!

از لحاظ قانونی حق با دیجی کالا است چون باید اطلاعات درست داده میشده و احراز هویت یکی از سیاست کاری هر شرکت بزرگ و معتبری است.

samansystems
August 24th, 2014, 16:32
قصد جسارت نیست .
میدانید پروسه این کار ، بازه زمانی رسیدگی ، مدارک لازم برای این کار ، خرج و مخارج به چه صورت است؟
خواهشا زمانی که در باره ی موضوعی اطلاعات کامل ندارید ، دیگران را به آن راه ترغیب نکنید.
بعضی دوستان از دادگاه و شکایت این دیدگاه را دارند " شخص مورد نظر ظرف 24 ساعت کت بسته تقدیم شاکی میشه و کامل حق و حقوقشون برگشت میشه و در اخر هم متهم از شاکی عذرخواهی میکنه و همه چیز به اتمام میرسد"

از لحاظ قانونی حق با دیجی کالا است چون باید اطلاعات درست داده میشده و احراز هویت یکی از سیاست کاری هر شرکت بزرگ و معتبری است.

:دی حداقل يکسال طول ميکشه که پرونده به دادرسی برسه.
آخرش هم حق با ايشون نيست. چون فروشنده ازشون اطلاعات درست خواسته و ايشون ندادن.
تنها راهش اين هست که سعی نکنيم ديگران رو دور بزنيم و زمانی که ازمون اطلاعات ميخوان اطلاعات درست و صحيح بديم!

RoobinaServer
August 24th, 2014, 16:47

یک بار یکی از مشتریان که 8 ماه سرویس داشت گفتیم مدارک بده گفت نمیتوانیم بدیم و فقط به مراکز دولتی طبق قانون میدیم وقتی گفتیم کدوم قانون حرفی نزد بعدش ناگهانی زنگ زدیم حواسش نبود اسمش رو گفتیم گفت نمیشناسم اشتباه گرفتید. (اسمش هم اشتباه گفته بود) بعد گفت سرور من رو رمزش را عوض کنید گفتیم نمیشه، تعویض سیستم عامل، گفتیم نمیشه

بعد گفت مگه سازمان انرژی اتمیه :-ی

متاسفانه هنوز این فرهنگ جا نیفتاده. شنیدید میگن الان این آدم هیچ کس رو نداره وقتی فردا با ماشین تصادف بکنه صد تا پدر مادر پیدا میکنه ؟ همینجاست.

الان دیجی کالا هم سازمان انرژی اتمی نیست و یک مکان خصوصی هست. اما اگر شما با کارت یه بنده خدا پرداخت کرده باشید و ایشون هزینه را به شما برگشت بدهند فردا اون بنده خدا شکایت بکنه از دی جی کالا اون وقت چی ؟ شما جواب گو هستید ؟ شما که نه آدرس و نه مشخصات صحیح دارید چه طور جواب گو خواهید بود ؟

دو سال پیش یک مشتری داشتیم عمه محترمش کارت بانک داده بود بره یه کاری انجام بده و اون طرف هم بچه نبودا حدود 25 سالش بود اومده بود با کارت عمش پرداخت بالای 200 تومان داشت، بعد یک هفته نشده عمش از طریق بانک پیگیری کرد و شکایت کرده بود.

از این موارد زیاد هست ... و کار دی جی کالا صحیح هست و باید فقط منتظر بمانید اما اگر دیدید دارن می پیچونن (که بعید میدونم) و پولتون ارزش داشت پیگیر مراحل شکایت بشید وگرنه حق با دی جی کالا هست و شما جز این که چند برابر پولتون خرج دادگاه و ... بکنید و وقت چند ماهه بگذارید به چیزی نخواهید رسید.

(اگر شکایت به همین راحتی بود هرکی سر کوچکترین چیز میرفت دادگاه و شکایت میکرد.)

با تشکر

be099
August 24th, 2014, 16:48
:دی حداقل يکسال طول ميکشه که پرونده به دادرسی برسه.
آخرش هم حق با ايشون نيست. چون فروشنده ازشون اطلاعات درست خواسته و ايشون ندادن.
تنها راهش اين هست که سعی نکنيم ديگران رو دور بزنيم و زمانی که ازمون اطلاعات ميخوان اطلاعات درست و صحيح بديم!

شکایت که حوصله میخواد ، من اگه حوصله داشتم کارت ملی میگرفتم ...

دور زدنی در کار نبوده ، کادوی تولد بوده نمیخواستم کسی بفهمه که ایشالله دیگه داره میشه کادوی عروسی (:|
توی آدرس قبلی هم نوشته بودم به تیپاکس شهرمون تحویل بدن و زنگ بزنن برم بگیرم

توی همین دیجی کالا یه قسمت داره میتونی به صورت کادو یه کالایی بفرستی برای یکی دیگه ، اگه این گزینرو زده بودم پس هیچوقت نمیرسید ...
با هر کدوم که صحبت میکنم اطلاع دقیقی نمیدن ، فقط میگن صبر کن !

جالب اینجاس دقیق بهشون گفتم مگه شک شما به این نیست که کارت مال من نیست ! خوب پولو برگشت بدید به همون کارت ، نقدی میرم بانک میریزم حساب ! باز هم میگن مشخصات ناقصه

پ.ن :
در مرحله آخر با گرفتن کارت ملی مشکل حل میشه

تنها چیزی که میلنگه و هیچ کس هم نه با ایمیل نه تلفن پاسخی نمیده اینه
"کنسل کن تا برم از جای دیگه بگیرم" جواب ----> "خیر"

سفارشی که وضعیتش : "در انتظار تایید مجدد مشتری" ...

hossein1210
August 24th, 2014, 16:51
قصد جسارت نیست .

اون نمادی که گرفتن اون قانون جداگانه ای داره دلیل نداره که چونکه شرکتی قانون جداگانه ای داره از اینماد سرپیچی کنه
اره من کارم شکایته عزیز اصلا هم دادگاه نمیرم چیزای اینترنت تو خود اینترنت حل و فصل میشه
میری شکایت رو میکنی بعد اینماد یه ایمیل بهشون میفرسته که جواب شکایتت رو بدن اگه ندادن زنگ میزنن بهشون اگر کار مشتری رو راه انداختن که هیچ اگر نداختن 5 تا شکایت داشته باشن نماد رو ازشون میگیرن عزیز
یه بارهم خودم گوشی سفارش دادم یه مدل دیگشو اوردن که من عکس فاکتور دی جی کالا با مدل گوشی رو فرستادم اینماد اونا هم داشتن نماد رو میگرفتن که مجبور شدن هزینه رو پس بدن
پس بدون درسته هر شرکتی قانون خودشو داره اینم بدون که اون شرکتا تعهد جداگانه ای برای مشتری تو سازمان بالا دستشون داره این قانون برای اونهایی هست که شکایت و دنبال دردسر نمیگردن.البته منظورم من از یه مدل دیگه این نیست که کلا یه مدل جداگکانه ای معمولا شرکتا بعضی گوشی ها رو با دومل میزنن مثلا آخر مدل حرف مدل میزنن eیا................
حالا مراحل شکایت براتون جا افتاد عزیز؟

RoobinaServer
August 24th, 2014, 16:54
جالب اینجاس دقیق بهشون گفتم مگه شک شما به این نیست که کارت مال من نیست ! خوب پولو برگشت بدید به همون کارت ، نقدی میرم بانک میریزم حساب ! باز هم میگن مشخصات ناقصه

پاسخ مختصر و مفید :

جواب قانون به دی جی کالا : شما که متوجه شدید این کارت مال خود شخص خریدار نیست و شک داشتید چرا پول را بلوکه نکردید و با برگشت هزینه مجدد به اون کارت باعث ادامه خسارت بیشتر به صاحب حساب شدید ؟ شما هم شریک جرم هستید و از کجا معلوم دستتون با ... کارت یکی نیست ؟ :)

- - - Updated - - -

اون نمادی که گرفتن اون قانون جداگانه ای داره دلیل نداره که چونکه شرکتی قانون جداگانه ای داره از اینماد سرپیچی کنه
اره من کارم شکایته عزیز اصلا هم دادگاه نمیرم چیزای اینترنت تو خود اینترنت حل و فصل میشه
میری شکایت رو میکنی بعد اینماد یه ایمیل بهشون میفرسته که جواب شکایتت رو بدن اگه ندادن زنگ میزنن بهشون اگر کار مشتری رو راه انداختن که هیچ اگر نداختن 5 تا شکایت داشته باشن نماد رو ازشون میگیرن عزیز
یه بارهم خودم گوشی سفارش دادم یه مدل دیگشو اوردن که من عکس فاکتور دی جی کالا با مدل گوشی رو فرستادم اینماد اونا هم داشتن نماد رو میگرفتن که مجبور شدن هزینه رو پس بدن
پس بدون درسته هر شرکتی قانون خودشو داره اینم بدون که اون شرکتا تعهد جداگانه ای برای مشتری تو سازمان بالا دستشون داره این قانون برای اونهایی هست که شکایت و دنبال دردسر نمیگردن
حالا مراحل شکایت براتون جا افتاد عزیز؟

عزیزم اون اینماد قانون داره که باید برگشت بدن ولی وقتی اینماد بگه چرا برگشت ندادین دی جی کالا میگه شک به کلاه برداری هست اینماد هم میگه پس طی فلان مدت مشخص کنید که چه میشود و ... و از خود شاکی هم مدارک میخواد اون موقع ایشونم که ندارند بدتر اینماد حالا با ایشون در گیر میشه :ی

مطمئن باشید اینماد قانونی در موارد کلاه برداری نیست در مواردی هست که هیچ مشکلی نیست و فقط مسئله انصراف خریدار در حالت عادی هست.

الان دی جی کالا شک به کلاه برداری ایشون داره ...

be099
August 24th, 2014, 16:55
یک بار یکی از مشتریان که 8 ماه سرویس داشت گفتیم مدارک بده گفت نمیتوانیم بدیم و فقط به مراکز دولتی طبق قانون میدیم وقتی گفتیم کدوم قانون حرفی نزد بعدش ناگهانی زنگ زدیم حواسش نبود اسمش رو گفتیم گفت نمیشناسم اشتباه گرفتید. (اسمش هم اشتباه گفته بود) بعد گفت سرور من رو رمزش را عوض کنید گفتیم نمیشه، تعویض سیستم عامل، گفتیم نمیشه

بعد گفت مگه سازمان انرژی اتمیه :-ی

متاسفانه هنوز این فرهنگ جا نیفتاده. شنیدید میگن الان این آدم هیچ کس رو نداره وقتی فردا با ماشین تصادف بکنه صد تا پدر مادر پیدا میکنه ؟ همینجاست.

الان دیجی کالا هم سازمان انرژی اتمی نیست و یک مکان خصوصی هست. اما اگر شما با کارت یه بنده خدا پرداخت کرده باشید و ایشون هزینه را به شما برگشت بدهند فردا اون بنده خدا شکایت بکنه از دی جی کالا اون وقت چی ؟ شما جواب گو هستید ؟ شما که نه آدرس و نه مشخصات صحیح دارید چه طور جواب گو خواهید بود ؟

دو سال پیش یک مشتری داشتیم عمه محترمش کارت بانک داده بود بره یه کاری انجام بده و اون طرف هم بچه نبودا حدود 25 سالش بود اومده بود با کارت عمش پرداخت بالای 200 تومان داشت، بعد یک هفته نشده عمش از طریق بانک پیگیری کرد و شکایت کرده بود.

از این موارد زیاد هست ... و کار دی جی کالا صحیح هست و باید فقط منتظر بمانید اما اگر دیدید دارن می پیچونن (که بعید میدونم) و پولتون ارزش داشت پیگیر مراحل شکایت بشید وگرنه حق با دی جی کالا هست و شما جز این که چند برابر پولتون خرج دادگاه و ... بکنید و وقت چند ماهه بگذارید به چیزی نخواهید رسید.

(اگر شکایت به همین راحتی بود هرکی سر کوچکترین چیز میرفت دادگاه و شکایت میکرد.)

با تشکر

اگر دیجی کالا یک ذره به من احترام بذاره و وقت بذاره و مبلغ پرداختی منو دقیقا به همون کارتی که باهاش پرداخت کردم برگردونه اونوقت چی ؟

samansystems
August 24th, 2014, 16:56
پاسخ مختصر و مفید :

جواب قانون به دی جی کالا : شما که متوجه شدید این کارت مال خود شخص خریدار نیست و شک داشتید چرا پول را بلوکه نکردید و با برگشت هزینه مجدد به اون کارت باعث ادامه خسارت بیشتر به صاحب حساب شدید ؟ شما هم شریک جرم هستید و از کجا معلوم دستتون با ... کارت یکی نیست ؟ :)

دقيقا همين هست. کارتی که هک شده رو اگر برگشت بدن بهش ميره و از جای ديگه نقد ميشه.
بهترين کار مشخص شدن صاحب کارت پيش از برگشت وجه هست.

:))

RoobinaServer
August 24th, 2014, 16:58
اگر دیجی کالا یک ذره به من احترام بذاره و وقت بذاره و مبلغ پرداختی منو دقیقا به همون کارتی که باهاش پرداخت کردم برگردونه اونوقت چی ؟

جوابتون را در پست 15 دادم.

اون موقع هیچی میشه فوقش فردا دی جی کالا خودش رو در گیر شکایت و ... قانون از اون میکنه و خود قانون ولش نمیکنه.

قصد توهین نیست شما آدم پاک و مومن باید به این فکر کنید که این یک قانون همگانی هست و همیشه باید از دید منفی نگاه کنند و برای همه قانون را اجرا کنند و موضوع احترام نیست موضوع جلوگیری از کلاه برداری هست شما فقط خودتون را نبینید.

samansystems

بهتره اول خود شما به ديجی کالا احترام بزاريد و اطلاعات خودتون رو درست و صحيح بهشون بديد.

be099
پاسخ مختصر و مفید :

- - - Updated - - -

از کی تا به حال یک فروشنده میتواند پول را بلوکه کند ؟

hossein1210
پاسخ مختصر و مفید :

- - - Updated - - -

عزیزم اون اینماد قانون داره که باید برگشت بدن ولی وقتی اینماد بگه چرا برگشت ندادین دی جی کالا میگه شک به کلاه برداری هست اینماد هم میگه پس طی فلان مدت مشخص کنید که چه میشود و ... و از خود شاکی هم مدارک میخواد اون موقع ایشونم که ندارند بدتر اینماد حالا با ایشون در گیر میشه :ی

مطمئن باشید اینماد قانونی در موارد کلاه برداری نیست در مواردی هست که هیچ مشکلی نیست و فقط مسئله انصراف خریدار در حالت عادی هست.

الان دی جی کالا شک به کلاه برداری ایشون داره ...
حرف شما درسته
ولی وقتی ایشون گواهی نامه رو دادن دیگه مشکلی نداره که اینم نشون اینماد بده با همون عکس کارت عابر بانک رو یا حتی فوقش یه نامه بگیره که صاحبه حساب هست البته از بانک اینماد قبول میکنه ولی دیجی کالا قبول نمیکنه

samansystems
August 24th, 2014, 17:04
از کی تا به حال یک فروشنده میتواند پول را بلوکه کند ؟

از وقتی که پليس فتا وقتی که از يک کارت هکی خريد ميشه به جای اينکه خر صاحب کارت رو بگيره و بگه چرا اطلاعاتت رو دادی دست اين و اون خر فروشنده رو ميگيره که به کی فروختی.
بعد ديجی کالا ميگه به ايکس فروختم با اين آدرس.
بعد ميرن ميبينن آدرس اشتباه هست.
بعد ميگن ديجی کالا تو دروغ ميگی تو اصلا چيزی نفروختی.
بيا پول اين يارو صاحب کارت رو پس بده.

روزی هزار تا خريد از ديجی کالا ميشه قطعا اگر مشکلی بود 500 تا تاپيک باز ميشد.
وقتی فقط خود شما مشکل داريد بدونيد يکجای کار شما مشکل داره و سعی کنيد اون مشکل رو حل کنيد بجای اينکه بخواين از طريق تاپيک بدون مستندات و اطلاعات به يک مجموعه فشار بياريد.

تازه پرونده برسه دست پليس فتا که خوبه. باز ميدونه چی به چی هست.
اون پرونده هایی که به پليس فتا نميرسه و قاضی تو شهرستان بدون هيچ اطلاعی حکم ميده و يک حساب با گردش بالا رو ميبنده که واويلا.

be099
August 24th, 2014, 17:04
بهتره اول خود شما به ديجی کالا احترام بزاريد و اطلاعات خودتون رو درست و صحيح بهشون بديد.

من اشتباه خودمو قبول دارم

مساله من الان اینه :
من میخوام برم از جای دیگه سفارش بدم ، پول قرار با مدرک استعلام شده برگرده ، قراره یک ماه طول بکشه قبول هر وقت مطمئن شدند که من کیف قاپ نیستم پولو بدن اما لطفا سفارش منو کنسل کنند و نفرستند !
فردا روزی نیاد بگه تایید شد بیا جنست ! اونقت من دوتا خریده باشم !
جوابشون اینه : خیر کنسل نمیکنیم ، صبر کنید
بابا ایولا
1.800.000 برای من کم نیست...

RoobinaServer
August 24th, 2014, 17:09
حرف شما درسته
ولی وقتی ایشون گواهی نامه رو دادن دیگه مشکلی نداره که اینم نشون اینماد بده با همون عکس کارت عابر بانک رو یا حتی فوقش یه نامه بگیره که صاحبه حساب هست البته از بانک اینماد قبول میکنه ولی دیجی کالا قبول نمیکنه

عزیزم ایشون یه تخلفی کرده و الان اکانت ایشون متخلفه.

خب دی جی کالا هم نگفته که برگشت نمیدم گفته صبر کنید. من از نحوه کارشون خبر ندارم ولی شاید برای تایید اکانت باید همین مدارک را مدیریت ببینه و تایید کنه و این زمان بره.

دی جی کالا اگر دقت کنید مخالفتی نکرده و فقط گفته مدارک رو که دادید حالا باید صبر کنید.

احتمالا شخص دیگری تصمیم گیرنده هست.

وقتی تایید شد اگر بعدش دی جی کالا گفت فقط جنس میدم و برگشت نمیدم اون وقت حرفتون درسته.

- - - Updated - - -

مساله من الان اینه :
من میخوام برم از جای دیگه سفارش بدم ، پول قرار با مدرک استعلام شده برگرده ، قراره یک ماه طول بکشه قبول هر وقت مطمئن شدند که من کیف قاپ نیستم پولو بدن اما لطفا سفارش منو کنسل کنند و نفرستند !
بابا ایولا

من یک احتمال میدم اون هم اینه که منظورش اینه الان کنسل نمیشه. چون دقت کنید گفت کنسل نمیکنیم و صبر کنید نگفته که کنسل نمیکنیم جنس تحویل میدیم.

هنوز اکانت شما برای آنها تایید نشده تا اصلا بخوان کاری بکنند.

شما یک بار دیگر با آرامش این موارد را بگید به هشون شاید بهتر جواب بدن ، دقت کنید در دید انها شخصی کلاه .... هستید پس سعی کنید خودتان آرامش را بیشتر حفظ کنید.

یا حق

samansystems
August 24th, 2014, 17:11

مساله من الان اینه :
بابا ایولا

صبر کنيد اول وضعيت پول و صاحب حساب مشخص بشه. قطعا اين پروسه 2 3 روز بيشتر زمان نميبره.
بعد که مشخص شد اگر حق با شما باشه قطعا جوابشون آرامتر و ملايمتر خواهد بود.
امکان کنسل کردن هم تو پروسه اشون وجود داره.
همين هفته قبل يکی از دوستان بعد از خريد خواست نوع محصول رو عوض کنه که براش کنسل کردن پول رو برگشت دادن و سفارش جديد ثبت کرد.

be099
August 24th, 2014, 17:15
از وقتی که پليس فتا وقتی که از يک کارت هکی خريد ميشه به جای اينکه خر صاحب کارت رو بگيره و بگه چرا اطلاعاتت رو دادی دست اين و اون خر فروشنده رو ميگيره که به کی فروختی.
بعد ديجی کالا ميگه به ايکس فروختم با اين آدرس.
بعد ميرن ميبينن آدرس اشتباه هست.
بعد ميگن ديجی کالا تو دروغ ميگی تو اصلا چيزی نفروختی.
بيا پول اين يارو صاحب کارت رو پس بده.

روزی هزار تا خريد از ديجی کالا ميشه قطعا اگر مشکلی بود 500 تا تاپيک باز ميشد.
وقتی فقط خود شما مشکل داريد بدونيد يکجای کار شما مشکل داره و سعی کنيد اون مشکل رو حل کنيد بجای اينکه بخواين از طريق تاپيک بدون مستندات و اطلاعات به يک مجموعه فشار بياريد.

تازه پرونده برسه دست پليس فتا که خوبه. باز ميدونه چی به چی هست.
اون پرونده هایی که به پليس فتا نميرسه و قاضی تو شهرستان بدون هيچ اطلاعی حکم ميده و يک حساب با گردش بالا رو ميبنده که واويلا.

تاپیک من شکایت نبود از اولش !

مشکل اصلی و اساسی فقط و فقط جواب ندادن حتی به یکی از ایمیل ها
و جواب های تلفنی بی فایده مثل "خیر کنسل نمیکنیم" و "صبر کنید (دو روزه)" هست و من بلا تکلیف نمیدونم از جای دیگه بخرم یا نه !

دلیل هم فقط و فقط بخاطر کادوی تولد هست وگرنه یکی دو روز صبر هیچ مشکلی نداره ... و از بابت پول هم اطمینان دارم.

modiranhosting
August 24th, 2014, 17:30

و جواب های تلفنی بی فایده مثل "خیر کنسل نمیکنیم" و "صبر کنید (دو روزه)" هست و من بلا تکلیف نمیدونم از جای دیگه بخرم یا نه !

دلیل هم فقط و فقط بخاطر کادوی تولد هست وگرنه یکی دو روز صبر هیچ مشکلی نداره ... و از بابت پول هم اطمینان دارم.

به نظر خودتون باید خرید کنید یا خیر ؟ :)

صبر کنید ببینید نتیجه چی میشه ، این تاخیری هم که ایجاد شد باعث میشه که تجریه بشه دفعه بعد فرهنگ خرید و اهراز هویت در شما کاملا قطعی بشه و بهش توجه بیشتری کنید.

امیدوارم دلخور نشده باشید

موفق و پیروز باشید

Mr.black-hat
August 24th, 2014, 18:21
هرشركتي اولش خوب كار ميكنع بعد كه رسيدن به بالا بالاها مسئوليتشون رو فراموش ميكنن.احترام مشتريو بايد داشته باشن خب ! اينقدر بي اعتمادي هم نوبره

iran-developers
August 24th, 2014, 18:52

سلام
واقعا متاسفم برای دیجی کالا
بجای دیجی کالا بودم پولتون رو در ثانیه اول بلاک می کردم
و شماره تلتونم بلاک می کردم
و ارجاع می دادم به مراجع قانونی آخه شما که پادشاه روم نیستی که نخوای بدونن خطت چیه خونت کجاست اسمت چیه؟

PersianSkyTeam
August 24th, 2014, 18:59
اه اه اه.

سلام

دوست عزیز اگر پس از روز گفته شده ،سفارش شما کنسل نشد،فقط و فقط اون موقع از طریق لینک زیر اقدام کنید:

https://www.cyberpolice.ir/forms/contact-us

psfa
August 24th, 2014, 19:35
دیجی کالا از وقتی مدیریتش عوض شده کلا داغون شده
مشکلات زیاد پیدا کرده و مشتری مداری خودشو از دست داده

- - - Updated - - -

آخه رو چه حسابی هر چند دیجی کالا شناخته شده باشه ، ایشون میخوان یه کالا بخرن کل هویتو مدارکشونو باید بفرسته براشون؟ معنی نداره اصلا
شاید یکی شماره ثابت نداشته باشه؟

RoobinaServer
August 24th, 2014, 19:39
ختم کلام :

نرود میخ آهنین ... :)

موفق باشید.

iran-developers
August 24th, 2014, 19:41
ختم کلام :

نرود میخ آهنین ... :)

موفق باشید.
ختم کلام .
اشتباه از خودمونه نه دیجی کالا !
.................

meva300
August 24th, 2014, 19:47
خوب اینجا اشتباه از خودتونه که اصلا واسشون مدارک فرستادین
لزومی نداره یک فروشگاه مدارک خریدار رو بخواد
این که گفته شماره ثابت بدین هم یه چیزه الکیه حالا اومدیمو یه نفر خط ثابت نداشت اونوقت چی؟!!!
ازشون از مراجع ذیربط شکایت کنید

iran-developers
August 24th, 2014, 20:27
خوب اینجا اشتباه از خودتونه که اصلا واسشون مدارک فرستادین
لزومی نداره یک فروشگاه مدارک خریدار رو بخواد
این که گفته شماره ثابت بدین هم یه چیزه الکیه حالا اومدیمو یه نفر خط ثابت نداشت اونوقت چی؟!!!
ازشون از مراجع ذیربط شکایت کنید
درود
لحن صحبت کردن ایشون خیلی مشکوک بوده
گفته بنا به دلایلی نمی خوام بدم !
بدشم آدرس رو عوض کرده منم بودم یه کاری می کردم که این دوستمون الان دنبال پرونده های قضایی بود !

mohsen1aria
August 24th, 2014, 20:36
با سلام

قانونا چنین سایت معتبری اجازه این رو داره که برای اثبات اینکه شما با کارت فرد دیگری خرید نکرده اید از شما مدارک درخواست کند و خودتان باعث این شک شده اید با عوض کردن آدرس به هنگام خواستن تلفن ثابت از شما

در رابطه با برخوردشان هم باید گفت که حجم کاری بالایی دارند و همین باعث کلافگی و خستگی میشود که به این دلیل است البته به هیچ وجه برخورد بد قابل توجیح نیست اما به این علت است

با احترام

be099
August 24th, 2014, 22:00
سلام
واقعا متاسفم برای دیجی کالا
بجای دیجی کالا بودم پولتون رو در ثانیه اول بلاک می کردم
و شماره تلتونم بلاک می کردم
و ارجاع می دادم به مراجع قانونی آخه شما که پادشاه روم نیستی که نخوای بدونن خطت چیه خونت کجاست اسمت چیه؟

- - - Updated - - -

به نظر خودتون باید خرید کنید یا خیر ؟ :)

صبر کنید ببینید نتیجه چی میشه ، این تاخیری هم که ایجاد شد باعث میشه که تجریه بشه دفعه بعد فرهنگ خرید و اهراز هویت در شما کاملا قطعی بشه و بهش توجه بیشتری کنید.

امیدوارم دلخور نشده باشید

موفق و پیروز باشید

ممنون ولی بعضی از دوستان مطلق به مساله نگاه میکنن !
احتمالا تاحالا پیش نیومده براتون که نخواید کسی بفهمه چی خریدید (اونم از دیجی کالا که روی بسته بندی هم آرم میزنه) خوب هر کس تو خونمون تحویل میگرفت میفهمید !
همین 3 ماه پیش با آدرس و شماره ثابت خونمون یه چیز دیگه خریدم از همین دیجی کالا
من خودم میدونم اشتباه کردم شاید اگه خودمم دیجی کالا بودم این کارو میکردم
ولی این کنسل نکردن و جواب ندادن واقعا قابل درک نیست برام !
دوستان عزیز من نگفتم پولمو همینطور الکی میخوام در صورتی که خیلی راحت میتونن ریجکت کنن و مدرک هم دارن که پول از حساب درگاه ملت به مبلغ فلان در تاریخ فلان از فلان شماره حساب اومد توی حساب شرکت و چند ساعت بعد برگشت !
با پرینت هر دو حساب همه چیز کاملا مشخص میشه و قابل پی گیریه
واقعا طبق کدام قانون شما میگید اگه همچین اتفاقی بیفته دیجی کالا شریک جرم آقای کیف قاپ میشه ؟ لطفا بگید ! پس اگر اینطوریه باید حتما حتما اول حسابی کاربر اهراز هویت بشه بعد درگاه پرداخت باز بشه براش چرا درگاه واسه هرکس بازه ؟؟)
اینا همه به کنار
خیلی واضح گفتم کنسل کنید ، اول گفتن صبر کنید حتما امروز تماس میگیرم و مشکلتون حل میشه
بار دوم و سوم که پرسیدم آیا نمیشه سفارشیو که هنوز منتظر تایید مشتری هست کنسل کرد ، که اون خانم محترم خیلی واضح به من گفتند "خیر !"

be099
August 24th, 2014, 23:00
درود
باهاشون خیلی کار کردم
کنسل هم می کنند
احتمالا با شما لج کردن
که کارشونم درسته !
خیلی بعید میدونم لج باشه
فکر میکنم اهمیت نمیدن ...

modiranhosting
August 25th, 2014, 08:38
دیجی کالا از وقتی مدیریتش عوض شده کلا داغون شده
مشکلات زیاد پیدا کرده و مشتری مداری خودشو از دست داده

- - - Updated - - -

آخه رو چه حسابی هر چند دیجی کالا شناخته شده باشه ، ایشون میخوان یه کالا بخرن کل هویتو مدارکشونو باید بفرسته براشون؟ معنی نداره اصلا
شاید یکی شماره ثابت نداشته باشه؟

میشه مدیر قبلی و جدید رو معرفی بفرمائید ؟ چیزی تغییر نکرده

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

احتمالا تاحالا پیش نیومده براتون که نخواید کسی بفهمه چی خریدید (اونم از دیجی کالا که روی بسته بندی هم آرم میزنه) خوب هر کس تو خونمون تحویل میگرفت میفهمید !
دوستان عزیز من نگفتم پولمو همینطور الکی میخوام در صورتی که خیلی راحت میتونن ریجکت کنن و مدرک هم دارن که پول از حساب درگاه ملت به مبلغ فلان در تاریخ فلان از فلان شماره حساب اومد توی حساب شرکت و چند ساعت بعد برگشت !
واقعا طبق کدام قانون شما میگید اگه همچین اتفاقی بیفته دیجی کالا شریک جرم آقای کیف قاپ میشه ؟ لطفا بگید ! پس اگر اینطوریه باید حتما حتما اول حسابی کاربر اهراز هویت بشه بعد درگاه پرداخت باز بشه براش چرا درگاه واسه هرکس بازه ؟؟)
اینا همه به کنار
خیلی واضح گفتم کنسل کنید ، اول گفتن صبر کنید حتما امروز تماس میگیرم و مشکلتون حل میشه
بار دوم و سوم که پرسیدم آیا نمیشه سفارشیو که هنوز منتظر تایید مشتری هست کنسل کرد ، که اون خانم محترم خیلی واضح به من گفتند "خیر !"

ببینید عزیزم

به احتمالا 99% شما برخورد مشکوکی داشتید ضمنا شما اگر میخواین خرید کنید بی نام و نشان و کسی نفهمه لزومی نداره اینترنتی خرید کنید پاشید حضوری برید بازار ! :)

در خصوص درگاه هم باید عرض کنم درگاه هایی که واقعا ملزم به رعایت قانون میدونند خودشون رو ، حتی تماس هم میگیرند مثه همین زرین پال ، تماس میگیرن اطلاعات رو چک میکنند مجدد :)

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اینا همه به کنار

شما طرف مقابل رو کامل مشکوک کردید بعد هم خواستید برگشت بزنند مشخصه این چنین جوابی میشنوید با شناخت و خریدهایی مکرری که با این مجموعه دارم بعید میدونم بدون دلیل عملی رخ داده باشه ، ضمنا 2 حالت بیشتر وجود نداره یا شما زمان ارسال خونه هستید (خود شما ) یا محل کارتون میتونستید نشانی محل کارتون رو بدید و اطلاعات تماس اونجا :)

حاجی تا فردا صبح هم بیای اینجا و بگی باهام بد حرف زدن من قبول نمیکنم :) چون خریدهای زیادی حتی به تازگی داشتیم بدون کوچکترین مشکلی و کم و کاستی

be099
August 25th, 2014, 11:08
و باز هم تماس گرفتم و ایندفه یک آقای خیلی محترمی اسممو پرسیدند و 10 دقیقه منو پشت خط گذاشتن و بینش هم لطف میکردن میومدن میگفتن "ببخشید معطل میشید قربان"
و دوباره جواب همیشگی "صبر کنید امروز باهاتون تماس میگیرن"
و من دوباره گفتم دیروز هم همینو گفتید و کسی تماس نگرفت
"دوباره گفتن صبر کنید امروز خودشون حتما تماس میگیرن باهاتون من الان پرسیدم ، گفتن حتما امروز تماس میگیرن" (:|

iran-developers
August 25th, 2014, 13:15
درود
بعد از اینکه از دیجی کالا پولتون رو پس گرفتید لطف کنید
خبر بدید من خیلی دوست دارم تایپیک رو برای مدیریتشون ارسال کنم تا ببینند و
کمی تو کارشون جدی تر باشند

SamaN DL
August 25th, 2014, 13:47
درود

من خودم چند تا خرید از این سایت داشتم مشکلی هم نبوده!

اما در این مورد که سفارشی تایید نشده و پول برگشت نمیدن خیلی بی مفهموم هست! بهتره که با مدریتشون تماس بگیرید...

be099
August 25th, 2014, 15:36
لحظه به لحظه اینجا اطلاع میدم
من همچنان منتظرم
فعلا که هیچ تماسی با من گرفته نشده.

- - - Updated - - -

الان دوباره زنگ زدم
یک آقای خیلی محترمی باز گفت صبر کنید ، بعد وصل شدم به یک خانم محترم دیگه که "خیلی مهربون گفت یک ساعت ، یک ساعت و نیم دیگه به ما فرصت بدید سفارشتونو به جریان میندازیم"
گفتم ارسال میشه ؟
"گفت یک ساعت ، یک ساعتو نیم دیگه معلوم میشه"

samansystems
August 25th, 2014, 16:17
الان دوباره زنگ زدم
یک آقای خیلی محترمی باز گفت صبر کنید ، بعد وصل شدم به یک خانم محترم دیگه که "خیلی مهربون گفت یک ساعت ، یک ساعت و نیم دیگه به ما فرصت بدید سفارشتونو به جریان میندازیم"
گفتم ارسال میشه ؟
"گفت یک ساعت ، یک ساعتو نیم دیگه معلوم میشه"

تماس هایی که داريد باهاشون ميگيريد رو از شماره ثابت انجام ميديد يا از شماره موبايل ؟
اگر از موبايل انجام ميديد با شماره دائمی انجام ميديد يا اعتباری ؟

be099
August 25th, 2014, 16:23
تماس هایی که داريد باهاشون ميگيريد رو از شماره ثابت انجام ميديد يا از شماره موبايل ؟
اگر از موبايل انجام ميديد با شماره دائمی انجام ميديد يا اعتباری ؟

از اعتباری ایرانسل.

Mr.Pouria
August 25th, 2014, 16:32
از اعتباری ایرانسل.

دوست عزیز کار شما از اول اشتباه بوده از روزی که تاپیک رو زدین من همیشه دارم سر میزنم تا نتیجه رو ببینم ...

باید بگم خودتون مقصر مشکوک شدن دیجی کالا به خودتون هستین ...

دیجی کالا بنده ازشون خرید نداشتم اما همیشه تعریف شنیدم که کارشون خوب بوده ...

اگر شما میخواستین کادو بدین قبل از ثبت سفارش هماهنگی های لازم رو انجام باید میدادید تا مشکلی پیش نیاد ... (تغیر آدرس/ ندادن شماره تلفن ثابت / تماس با خط اعتباری ایرانسل و غیره که میتونه با عث مشکوک شدن بشه ... )

امید وارم دیجی کالا زود تر برسی های لازم رو انجام بده و پولتون ور بازگشت بزنه ...

samansystems
August 25th, 2014, 16:35
اگر مشکلی نداره ميتونيد يکسری اطلاعات اوليه از خودتون بديد ؟
مثلا اسمتون چی هست ؟ کدام شهر هستيد ؟ با توجه به اينکه در وب هاستينگ تاک فعال هستيد آدرس سايتتون چی هست ؟

be099
August 25th, 2014, 16:46
اگر مشکلی نداره ميتونيد يکسری اطلاعات اوليه از خودتون بديد ؟
مثلا اسمتون چی هست ؟ کدام شهر هستيد ؟ با توجه به اينکه در وب هاستينگ تاک فعال هستيد آدرس سايتتون چی هست ؟

سایت هاستینگ ندارم ولی چند تا سایت دارم که آخریشون اینه فروشگاه ساز شاپید (http://shopid.ir) که هنوز خوب کامل نشده ولی آخراشه :D

مشخصات هم توی هو ایز همین دامین هست

البته الان دیگه همدان نیستم.

samansystems
August 25th, 2014, 16:48
سایت هاستینگ ندارم ولی چند تا سایت دارم که آخریشون اینه فروشگاه ساز شاپید (http://shopid.ir) که هنوز خوب کامل نشده ولی آخراشه :D

مشخصات هم توی هو ایز همین دامین هست

البته الان دیگه همدان نیستم.

جسارتا الان کجا هستيد ؟
بقيه اطلاعات داخل هويز صحيح هست ؟
با همين اطلاعات سفارش رو ثبت کرديد ؟

شماره سفارش رو ميگيد تا اگر به قول دوستان بعد از حل مشکل تاپيک رو برای مديران ديجی کالا ارسال کردن حداقل بدونن اين مشکل مربوط به کدام سفارش هست. :)

be099
August 25th, 2014, 16:54
جسارتا الان کجا هستيد ؟
بقيه اطلاعات داخل هويز صحيح هست ؟
با همين اطلاعات سفارش رو ثبت کرديد ؟

شماره سفارش رو ميگيد تا اگر به قول دوستان بعد از حل مشکل تاپيک رو برای مديران ديجی کالا ارسال کردن حداقل بدونن اين مشکل مربوط به کدام سفارش هست. :)

آدرس هویز مربوط به فروشگاه موبایلی هستش که قبلا اونجا بودم و نیک هندل هم با آدرس اونجا گرفتم و دیگه توی همین دامین ثبت کردم

الان بروجرد هستم

کد سفارش : Dkc-2454677

iran-developers
August 25th, 2014, 16:54
درود
50 درصد مطمین هستم که دارن خط رو آنالیز می کنند
وگرنه اینقدر الاف نمی شدید.
بعد هم سفارش رو بدون چون و چرا براتون می فرستن به احتمال 3 درصد
احتمال 47 درصد هم مشکلتون حل می شود ولی عجب تیم خوبی داشتن دیجی کالا من دیگه شده آب معدنیم از دیجی کالا می گیرم !

be099
August 25th, 2014, 17:11
خیر با اطلاعات خونه دوستم توی همین شهر سفارش ثبت کردم.

- - - Updated - - -

الان باز تماس گرفتم
ایندفه یکی دیگه بود ! صداش هم خیلی خش داشت !
گفت آدرسو بده منم گفتم آدرس خونه دوستمه ! گفت چرا ؟ گفتم کادوی تولده !
گفت خوب زنگ میزنم جواب بده شماره ثابتو ، منم گفتم باشه الان به دوستم میگم ، گفت نه دیگه .. خودت باید جواب بدی !
و دوباره گفت که صبر کنید همکارم باهاتون تماس میگیره ...
بعد زنگ زدم دوستم گفتم زنگ نزدن ؟ گفت نه !

به چه زبونی من بگم کنسل کنن پولم پیششون بمونه به نظر شما ؟

Azarin Web
August 25th, 2014, 17:14
متاسفانه حق کاملا با دیجی کالا هست و شما اشتباه کردید ، باید خیلی عادی اینترنتی خرید کنید (فروشگاه های اینترنتی خیلی جدی تر و دقیق تر از بقیه فروشگاه ها هستن) ، بنده چند سالی میشه که تمامی وسایل (موبایل، لپتاپ، وسایل دفتر ، خانگی و...) را از دیجی کالا تهیه میکنم و خیلی راضی هستم هم از سایتشون ، هم خدمات و هم طرز برخوردشون!

و مورد دوم اینکه پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کارت ملی تهیه کنید.

be099
August 25th, 2014, 20:39
تمام شد
خیالم راحت شد !
ایندفه یک آقای دیگه بود که بلخره حرفمو کامل گوش کرد (هزار نفرن اینا هردفه زنگ زدم یکی دیگه بود)

بهش گفتم لطفا کنسل کنید پول هم پیشتون بمونه من برم از جای دیگه بخرم بعد چند دقیقه اومد گفت اوکی برو خریدتو بکن بعد از اینم که مدارکت بررسی شد پولو به همون کارت مرجوع میکنیم !!!

آخیییییش
با سپاس از همه دوستان.

- - - Updated - - -

اتفاق جدید
ساعت 7.30 این شماره زنگ زد 22871200 و گفت مدارکتون تایید شده و فردا جنستونو ارسال میکنیم !
آدرس خونمونو داشت (چون قبلا خرید داشتم) گفت به این آدرس میفرستیم !
گفتم نه نه باید به آدرس دوستم بفرستید (خونه دوستم دو کوچه با ما فاصله)
گفت باشه و تمام!

tikweb.ir
August 26th, 2014, 11:52
رویه‌های بازگرداندن کالا (http://www.digikala.com/Page/Return-Policy)

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات دیجیکالا اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگری به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.

برای ارسال به دیجیکالا، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط دیجیکالا دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، همه ملزوماتش همراه آن هستند و آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در چنین مواردی هزینه‏ استرداد کالا به عهده مشتری است و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کالا با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ شود.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تماس 28103 و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما (http://digikala.com/ContactUs) به واحد خدمات پس از فروش دیجیکالا اطلاع داده شود.