PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل محدودیت حجم فایل در سرور

x11416
August 24th, 2014, 12:14
سلام
من یه سرور لینوکس دارم که روش کلکسو نصب شده و مشکل اینجاست که به هیچ وجه فایل های بیشتر از 2 گیگ نمیشه رویش انتقال داد. یعنی اگر فایل 3 گیگ ریموت کنی 2 گیگ ازش روی سرور ریخته میشه!! مثل اینکه یه جا محدودیت 2 گیگ تعیین شده.
هرکاری کردم درست نشده. به نظرتون مشکل از کجاست؟

nginxweb
August 24th, 2014, 12:52
درود

از چه طریق فایل منتقل میکنید؟

Yas-Host
August 24th, 2014, 13:00
سلام
من یه سرور لینوکس دارم که روش کلکسو نصب شده و مشکل اینجاست که به هیچ وجه فایل های بیشتر از 2 گیگ نمیشه رویش انتقال داد. یعنی اگر فایل 3 گیگ ریموت کنی 2 گیگ ازش روی سرور ریخته میشه!! مثل اینکه یه جا محدودیت 2 گیگ تعیین شده.
هرکاری کردم درست نشده. به نظرتون مشکل از کجاست؟

از طریق وب سرور و php آپلود می کنید یا ftp ؟

از طریق پ.خ در ارتباط باشید.

HPxf
August 24th, 2014, 13:00
اگر از خود کلکسو ریموت کنی باید تنظیمات تغییر بدید
با ریموت فایل یا ftp یا ssh امتحان کردید؟

x11416
August 24th, 2014, 13:10
من از طریق گزینه آپلود که در کلکسو هست امتحان کردم و توش فایل ریموت کردم و بیشتر از 2 گیگ نشد.در ضمن یه رپیدلیچ هم روش نصب هست که فایل روش فقط تا 2 گیگ ریموت میشه و وایمیسه.
اینطور که فهمیدم انگار لینوکس محدودیت حجمی 2 گیگ داره .اینو یه نگاه میندازید ببینید می تونید به صورت مبتدی به من کمک کنید .
tar - How to create a file of size more than 2GB in Linux/Unix? - Stack Overflow (http://stackoverflow.com/questions/560238/how-to-create-a-file-of-size-more-than-2gb-in-linux-unix)

nginxweb
August 24th, 2014, 13:19
درود

در ssh دستور زیر را وارد کنید سپس مجددا آپلود را تست نمایید انشالله حل خواهد شد

ulimit -n 200000

ارادت
:53:

x11416
August 26th, 2014, 14:47
درود

در ssh دستور زیر را وارد کنید سپس مجددا آپلود را تست نمایید انشالله حل خواهد شد

ulimit -n 200000

ارادت
:53:
زدم . بازهم نشد. از پشتیبانی پرسیدم میگه باید فایل php.ini ویرایش بشه. ویرایش این چجوریاست؟

- - - Updated - - -

کسی بلد نیست مشکل ما رو حل کنه؟

nginxweb
August 26th, 2014, 15:17
زدم . بازهم نشد. از پشتیبانی پرسیدم میگه باید فایل php.ini ویرایش بشه. ویرایش این چجوریاست؟

- - - Updated - - -

کسی بلد نیست مشکل ما رو حل کنه؟

فایل php.ini مربوط به تنظیمات php هستش شما میفرمایید از خود سرور هم این مشکل هستش و این ارتباطی به php ندارد

x11416
August 27th, 2014, 20:23
فایل php.ini مربوط به تنظیمات php هستش شما میفرمایید از خود سرور هم این مشکل هستش و این ارتباطی به php ندارد
فکر نمیکنم سرور مشکلی داشته باشه. مثل این میمونه که تنظیمات تو یه جایی محدود شده.حالا اینکه کجا محدود شده نمیدونم. معمولا از کجاها میتونه این محدویت صورت بگیره؟