PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست ویزا یا مستر کارت

n4ser
August 24th, 2014, 11:07
من نیاز به ویزا یا مستر کارت مجازی دارم همه چیزش کامل باشه منظور از کامل بودن اینه که قالیت ارسال ذریافت پول و iban swift و همه چی داشته باشه هرچی که لازمه و متصل به پی پال باشهو سوال دیگه اینکه اینکه ایا اگر پی پال متصل به ویزا باشه میشهع موجودی پی پال از طریق ویزا که بهش متصل هست برداشت کرد؟ ایا هنگام خرید از جای که امکان خرید با پی پال را دارد ایا باید با وی پی ان باشیم هنگام خرید؟

besthosti.com
August 24th, 2014, 12:15
با سلام میتونم برای شما ویزا کارت گیفت مجازی بخرم.
در صورتی که مایل هستین با بنده در یاهو در ارتباط باشید.

larsa.soft
August 24th, 2014, 13:02
در خدمت هستیم

http://www.webhostingtalk.ir/f232/122176/

fausjus
August 26th, 2014, 01:43
مستر کارت ارزان قیمت (http://www.chaleshgar.com)

asdadsdxz
August 26th, 2014, 01:55
من نیاز به ویزا یا مستر کارت مجازی دارم همه چیزش کامل باشه منظور از کامل بودن اینه که قالیت ارسال ذریافت پول و iban swift و همه چی داشته باشه هرچی که لازمه و متصل به پی پال باشهو سوال دیگه اینکه اینکه ایا اگر پی پال متصل به ویزا باشه میشهع موجودی پی پال از طریق ویزا که بهش متصل هست برداشت کرد؟ ایا هنگام خرید از جای که امکان خرید با پی پال را دارد ایا باید با وی پی ان باشیم هنگام خرید؟

عموما ویزا کارت های که صادر میشن قابلیت دریافت وجه و iban swift ندارن
برای قابلیت iban swift باید حساب بانکی باشه که اصولا هزینه باز کردن ۱-۲ ملییون تومان هست و امکان بسته شده داره
در مورد پی پال بله میتونید با پیپال خرید کنید و از موجودی کارت کم کنه.
ببه باید با ایپی ثابت استفاده کنید
+اگر حتی ۱ ثانیه با ایپی ایران وارد بشید حساب شما بلوک میشه و باید مدارکی دال بر اینکه ایرانی نیستید ارایه بدید
در پی پال بهتون شک کنه یا بعضی وقت ها به صورت رندوم یا خرید و دریاف مشکوک کنید و... حساب بلوک میشه و باید مدارک داله بر ایرانی نبودن بدید در غییر این صورت حساب باز نمیشه

majidisaloo1
August 26th, 2014, 02:32
در پی پال بهتون شک کنه یا بعضی وقت ها به صورت رندوم یا خرید و دریاف مشکوک کنید و... حساب بلوک میشه و باید مدارک داله بر ایرانی نبودن بدید در غییر این صورت حساب باز نمیشه

تاپی قدیمی است که بالا آوردین اما میگم که کامل بشود حتی اگر مدارک حقیق نیز بدهید 89 درصد پیپالتان را باز نمیکنند و میگن های ریسک است یا موارد امنیتی و... را بهانه خودشان قرار میدهند

در مورد iban و swift الآن کارت های مجازی و فیزیکی هستند که این دو مورد را دارند اما فقط دریافت ولی ارسال ندارند همچنین میزان سقف موجودی دارد