PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : high response time

M0TRIX
August 23rd, 2014, 23:40
سلام. من یه مدت پیش از طرف سرور بهم ایمیل زدن که مصرف سی پی یو و رمت رفته بالا و بعد ساسپند کردن در حالی که بازدید روزانه من خیلی پایینه و اصلا فشاری نیماد همه پلاگین هارو چک کردم هر کاری کردم پیدا نکردم مشکل رو.... خلاصه امروز تو سایت مپ گوگل دیدیم نوشته یه catagory شما داری تایم ریسپاند بالاس (high response time) ارور کامل : Some URLs in the Sitemap have a high response time. Some URLs listed in this Sitemap have a high response time. This may indicate a problem with your server or with the content of the page یه بخش که مر بوط به امنیت هست رو نشون میده.حالا من باید چیکار کنم؟؟ این بخش

nginxweb
August 23rd, 2014, 23:44
درود

دوست گرامی bot های گوگل روزانه برای خواندن url های ایندکس شده در sitemap سایت شما به سرور شما سر میزنند حال اگر لحظه ای یکی از url های درج شده داخل sitemap سایت شما به کندی لود شود یا لود نشود با این ارور روبرو میشوید و کاملا طبیعی میباشد. سعی کنید از جایی سرویس بگیرید که دائم نوسان سرعت نداشته باشید و سرورتون سرعت مناسبی داشته باشد. بعد چند روز نیز error فوق بطور خودکار رفع میگردد