PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت آنلاین یورو

Gh-Moradi
August 23rd, 2014, 20:23
سلام

من میخواستم از یک سایت خارجی (آلمان) خرید کنم و باید هزینه رو به یورو پرداخت کنم ولی نمیدونم از کجا و چطوری باید این هزینه رو به یورو پرداخت کنم، دوستان اگر تجربه اینکار رو دارید ممنون میشم به اشتراک بگذارید

مچکرم

HPxf
August 23rd, 2014, 20:28
یک پست در درخواست پرداخت باز کنین دوستانی که میتوانند پرداخت کنند به شما افر میدهند اگر خود شما هم بخواهید پرداخت کنین پی پال یا مستر کارت نیاز دارید

majidisaloo1
August 23rd, 2014, 20:35
یک تاپیک در بخش مربوطه ایجاد بکنید و طی آن لینک سایت و میزان یورو را هم اعلام بکنید

aminrt4
August 23rd, 2014, 21:06
برای به دست اوردن یورو با هزینه مناسب از پرشین تولز پیگیری کنید افزادی که اینجا هستن واسطه واسطه ها پرشین تولز هستن که خودشونم رو یورو کامزد دارد یه کارمزد اضافه میگیرن :ی به همین راحتی

Gh-Moradi
August 23rd, 2014, 22:38
دوستان من بیشتر میخوام خودم یاد بگیرم و پرداخت کنم، نمیشه برای هرخرید دم به ساعت یک تاپیک زد و مزاحم دوستان شد

اگر ممکنه دوستان در این مورد بیشتر راهنمایی کنند، مچکرم

tikweb.ir
August 23rd, 2014, 22:58
یاد گرفتنی نیست !
شما باید حساب پی پال داشته باشید برای داشتن حساب پی پال هم یه سرچی بکنید متوجه میشید...

Mr.Te0
August 23rd, 2014, 22:59
دوستان من بیشتر میخوام خودم یاد بگیرم و پرداخت کنم، نمیشه برای هرخرید دم به ساعت یک تاپیک زد و مزاحم دوستان شد

اگر ممکنه دوستان در این مورد بیشتر راهنمایی کنند، مچکرم

میتونید برای اینکه خودتون مدیریت پرداخت ها را داشته باشید ، اقدام به باز کردن یک حساب ویزا یا پی پال توسط افراد مطمئن کنید.