PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت ریسلرهای آی وب؟

iacbook
June 27th, 2010, 00:35
درود

از دوستانی که در مورد دیتاسنتر آی وب اطلاعات دارند یه سوالی دارم:

آی وب یه ریسلرهایی ارائه داده که مثلا" تعرفه یکی از ریسلرهاش به شرح زیره:
100 عدد اکانت
1 ترابایت فضا
پهنای باند ماهانه
و امکانات بسیار زیاد و جالب

اما سوال من اینجاست:

قیمت هایی که ارائه دادند یک مقدار زیادی در حالت 10 ساله به صرفه و حتی عالی به نظر میرسه!
مثلا" برای قرارداد 10 ساله ماهی 14.57 دلار میگیره که برای 10 سال میشه یک میلیون و هشتصد هزار تومان و برای این مدت قیمت بسیار مناسبی به نظر میرسه..... چون اگه تقسیم بر صد کنید میشه حدود 18 هزار تومان ! اونم برای 10 سال!!!!!!
دوستان اگر در این زمینه اطلاعاتی دارند ممنون میشم نظر بدن. میخوام ببینم من اشتباه می کنم یا اینکه درسته؟
کیفیت سرویسهای ریسلرشون چطوره؟ کسی تجربه ای داره؟

Web Hosting Reseller Packages from iWeb (http://iweb.com/web-hosting/resellers/)

سلام عیلکم و رحمت الله
June 27th, 2010, 00:41
محدودیت منابع سرور دارید

pardishosting
June 27th, 2010, 00:42
دوست عزیز هاست جماعت جایی نمی خوابه که توش ضرر کنه .. اون ریسلری آی وب فقط می تونید از 2 درصد مجموع منابع سرور برای کل سایت هاتون استفاده کنید. یعنی اگه بخواید کار حرفه ایی بکنید حتما به مشکل می خورید .

کلا توی هاست هر چه قدر فضا و ترافیک زیاد بود و قیمت پایین ! بدونید منابع سخت افزاری کمی در اختیارتون هست .
این نکته رو هم بگم من این سوال رو 2 سال پیش از آی وب پرسیدم و اون ها گفتند 2 درصد ... بازم بپرسید شاید تغییری ایجاد شده باشه .

iacbook
June 27th, 2010, 02:09
آخه 2 درصد که امکان نداره برای کل ریسلر! ما الان روی یکی از سرورهامون یه سایت داریم که 30 درصد از منابع سرور رو داره استفاده می کنه!

حالا 2 درصد برای کل سایت ها خیلی خیلی بیخوده!

البته از نظر فنی حرف شما منطقیه.
چون اگه اینجوری باشه اکانت سالانه هر سایت 1800 تومان در میاد که میشه گفت فوق العاده ارزون در میاد و بدون شک منطقی نخواهد بود!
اما باز فکر نکنم 2 درصد باشه! چون اگه 100 تا اکانت صفحه سفید هم بذاری بیشتر از 2 درصد از منابع سرور استفاده میشه :71:

LoveLife
June 27th, 2010, 03:04
وی پی اس بگیری برات بهتر هست حداقلش اینه خودتون مدیریتش میکنید و نظارت دارید .رسیلری موقعی خوبه شما چند تا سایت شخصی دارید و میخواهید تو یه پنل باشند و برای همین رسلیری میگیرد در غیر اینصورت وی پی اس بهتره براتون

iacbook
June 27th, 2010, 03:14
وی پی اس بگیری برات بهتر هست حداقلش اینه خودتون مدیریتش میکنید و نظارت دارید .رسیلری موقعی خوبه شما چند تا سایت شخصی دارید و میخواهید تو یه پنل باشند و برای همین رسلیری میگیرد در غیر اینصورت وی پی اس بهتره براتون

من این رو برای خودم نمیخوام ..... ما الان داریم سومین سرورمون رو میگیریم و مشکلی تو این زمینه نیست. اما این سوال یکی از دوستان بود که میگفت این رو در موردش بهم اطلاعات بده .......

pardishosting
June 28th, 2010, 14:31
من ازشون پرسیده بودم اونم از طریق تیکت .. الانم اکانت بسته است وگرنه تیکت رو نشونتون می دادم .

vPsPersia.COM
June 28th, 2010, 17:38
جا هایی مثل JustHost و BlueHost و CowHost و IWEB و ......... که هاست نامحدود یا نزدیک به نامحدود میدند همین طوری هست که بیشتر از 5 درصد نمی زارند استفاده کنید

به قول شاعر ، هر چقدر پول بدی ، آش می خوری

1eng.ir
June 28th, 2010, 17:48
اما باز فکر نکنم 2 درصد باشه! چون اگه 100 تا اکانت صفحه سفید هم بذاری بیشتر از 2 درصد از منابع سرور استفاده میشه.
هاستینگای بزرگ دنیا رو هر سروری کمتر از 1000 تا سایت نمیذارن! حالا بیان به هر یوزر 30% بدن ؟! تازه همون 2% هم اجازه نمیدن! اگه اینجوری باشه فقط کافیه 50 تا سایت پر مصرف بیاد رو سروراشون ...

ما الان روی یکی از سرورهامون یه سایت داریم که 30 درصد از منابع سرور رو داره استفاده می کنه!
این 30%ـی که شما میگید بستگی به 1000 تا مورد داره
1. منابع سرورت چیه ؟
2. وب سرور چیه ؟
3. کانفیگشو درست و حسابی انجام دادی ؟
و و و ...

باید بدونی Iweb و ... بهترین منیجرای دنیا رو دارن.

...
دیگه حال ندارم تایپ کنم (:|

lianteam
June 28th, 2010, 23:04
بی خیال سالیانه شو

nimafire
June 28th, 2010, 23:15
درود

از دوستانی که در مورد دیتاسنتر آی وب اطلاعات دارند یه سوالی دارم:

آی وب یه ریسلرهایی ارائه داده که مثلا" تعرفه یکی از ریسلرهاش به شرح زیره:
100 عدد اکانت
1 ترابایت فضا
پهنای باند ماهانه
و امکانات بسیار زیاد و جالب

اما سوال من اینجاست:

قیمت هایی که ارائه دادند یک مقدار زیادی در حالت 10 ساله به صرفه و حتی عالی به نظر میرسه!
مثلا" برای قرارداد 10 ساله ماهی 14.57 دلار میگیره که برای 10 سال میشه یک میلیون و هشتصد هزار تومان و برای این مدت قیمت بسیار مناسبی به نظر میرسه..... چون اگه تقسیم بر صد کنید میشه حدود 18 هزار تومان ! اونم برای 10 سال!!!!!!
دوستان اگر در این زمینه اطلاعاتی دارند ممنون میشم نظر بدن. میخوام ببینم من اشتباه می کنم یا اینکه درسته؟
کیفیت سرویسهای ریسلرشون چطوره؟ کسی تجربه ای داره؟

Web Hosting Reseller Packages from iWeb (http://iweb.com/web-hosting/resellers/)

سلام در کنار توضیحات خوب دوستان.
از نظر کیفیت بهترین کیفیت و سرعت را خواهید داشت.
سرویس های هاستینگشونو برای تعداد زیادی از کاربران خرید کردیم . ماهانه 1 ساله و 10 ساله.تا الان از هر نظر همهراضی بودنن.

5% برای یک سرور که رم 2 گیگ داشته باشه و یک سرور دیگری که رم 36 یا بالاتر داشته باشه تفاوت رو حساب کنید.
همچنین برای cpu .
پس فکر نکنید 5 درصد عدد کمی هست.
من بهتون توصیه میکنم اگر از نظر مالی مشکلی ندارید حتما این سرویس رو بگیرید.مطمین باشید پشیمون نمیشید.
البته باز هم تاکید میکنم.
افراط نکنید.

مثلا تعدای از کاربرای ما تا میدیدن هاست ای وب 600 گیگ هست. سریعا به فکر اپلود سنتر افتاده و ....

اگر نیاز به خرید هم داشتید من میتونم برای شما خرید کنم.در کنار دیگر دوستانی که خرید کردم.
از نظر منابع هم بهتون اخطار میدهند

iacbook
June 29th, 2010, 04:01
شما در مورد ریسلرشون هم تجربه داشتید یا فقط هاست 600 گیگ؟
من این رو برای یکی از دوستانم میخوام و گفتم اینجا از تجربیات دوستان استفاده کنیم و اگه بدرد میخوره بهش بگم بگیره و اگه هم نه که نگیره !
تا الان اتفاق نظر علما نه بوده ;;)

nimafire
June 29th, 2010, 10:58
هاستشون عالی بوده.دوستانی که میگن نه.برمیدارن روی 600 گیگ اپلود سنتر راه اندازی میکنند.منابع سرو ررا اشغال میکنند.توقع دارند iweb هم از فعالیتشون حمایت کنه.