PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست طراحی قالب

niaz1353
August 27th, 2014, 00:44
من قالب ورد پرسی یک سایت رو میخواستم اگر کسی هست یک ایمیل به اینجانب بفرسته .سایت سیستم ورد پرسی ایرانی هست و قالبش هم بطبع ورد پرسی هست من کپی قالب همون سایت رو میخوام برام در بیارین. ایمیل من هم niaz_iran@yahoo.com

- - - Updated - - -

طراح دیگری نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

IR-WP
August 28th, 2014, 09:13
من قالب ورد پرسی یک سایت رو میخواستم اگر کسی هست یک ایمیل به اینجانب بفرسته .سایت سیستم ورد پرسی ایرانی هست و قالبش هم بطبع ورد پرسی هست من کپی قالب همون سایت رو میخوام برام در بیارین. ایمیل من هم niaz_iran@yahoo.com

- - - Updated - - -

با سلام , دوست عزیز لطفا مشخصات را بگید ! همینجوری که نمیشه

AliFatehi
August 28th, 2014, 11:40

- - - Updated - - -

با سلام

میتونیم براتون انجام بدیم لطفا با یاهو با بنده در ارتباط باشید یا در پ.خ

هرات ملا چهارشنبه
September 1st, 2014, 18:00
لینکشو پی ام کن واسم ببینم بهت قیمت بدم

niaz1353
December 11th, 2014, 11:48
دوستان میک قالب دیگر ورد پرسی میخوام دوستان طراح کسی هست کپی یک قالب یک سایت را میخوام سایت ورد پرسی هست لطفا پی ام بدید تا لینک را براتون ارسال کنم ممنون

AliFatehi
December 11th, 2014, 12:31
دوستان میک قالب دیگر ورد پرسی میخوام دوستان طراح کسی هست کپی یک قالب یک سایت را میخوام سایت ورد پرسی هست لطفا پی ام بدید تا لینک را براتون ارسال کنم ممنون

در خدمتتون هستیم. پ.خ کنید.