PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت با مسئولیت محدود

H.E
August 23rd, 2014, 14:03
سلام دوستان

من رفتم دنبال كاري ثبت شرکت با مسئولیت محدود تو استان البرز

يه شركتي هست كه اينكارو انجام ميده و بهم گفتن حدود 300 هزينه داره

من شنيده بودم كمتر از اين حرفاست

دوستان تجربه اي دارن؟ و اينكه بايد از كجا اقدام كرد دقيقا؟

HPxf
August 23rd, 2014, 14:11
اگر خودشون اینکار انجام دهند تقریبا و قیمت شرکت ها در هر شهری فرق دارد بروید یک شهرستان کوچک ارزانتر در میادخودتون اقدام کنین زیر 200 میشود تقریبا

netmelli
August 23rd, 2014, 14:13
خودتون اقدام نکنید
چون دنگ و فنگش نمیارزه

همون یدید بک شرکت براتون کلیه کاراش رو انجام بده
قیمتش هم تو کرح همون 300 اینا باید باشد

ثبت آفریقا در تهران هم فکر کنم کرج شعبه دارن

کارشون در این زمینه حرف نداره

موفق باشید

H.E
August 23rd, 2014, 14:16
آره شنيدم دردسر داره
پس قيمت رو خوب گفته
چون از بچه ها شنيده بودم در حدود 100 تومنه گفتم اينا زياد نگيرن

ممنونم

HPxf
August 23rd, 2014, 14:25
قیمت شهرستان با استان های بزرگ معلوم است فرق می کند

netmelli
August 23rd, 2014, 14:26
آره شنيدم دردسر داره
پس قيمت رو خوب گفته
چون از بچه ها شنيده بودم در حدود 100 تومنه گفتم اينا زياد نگيرن

ممنونم

اون صد تومن حد اقل سرمایه هست

شما برای ثبت شرکت باید کپن باطل کنید

میزان سرمایه اولیه شرکت رو چه مقدار میخواهید بزنید ؟؟؟

حداقل سرمایه صد هزار تومان است که برای ثبت اون فکر کنم همون 300 اینا بگیرن

فقط در اساسنامه شرکت بسیار دقت کنید
چون بعدا خیلی دردسر داره ها

ثبت شرکت یک هفته کار داره با 300 تومن پول
ولی جمع و جور کردنش خداد تومن پول میخوادا

حواستون باشه

H.E
August 23rd, 2014, 14:32

حواستون باشه

نه اون 100 تومن براي شروع كار رو كه درست ميفرماييد ميدونم
منظورم كل هزينه هاي انجام ثبت

در مورد اساسنامه ميتونيد يه راهنمايي كنيد طبق تجربه تون؟ و قضاياي مالياتي بعدا دردسر نداره؟

و اينكه سرمايه اوليه رو هر چقدر اعلام كنيم فرقي نداره يا بعدا سر ماليات و اينا به مشكل ميخوريم و بايد كم اعلام كنيم؟

netmelli
August 23rd, 2014, 14:39
نه اون 100 تومن براي شروع كار رو كه درست ميفرماييد ميدونم
منظورم كل هزينه هاي انجام ثبت

در مورد اساسنامه ميتونيد يه راهنمايي كنيد طبق تجربه تون؟ و قضاياي مالياتي بعدا دردسر نداره؟

و اينكه سرمايه اوليه رو هر چقدر اعلام كنيم فرقي نداره يا بعدا سر ماليات و اينا به مشكل ميخوريم و بايد كم اعلام كنيم؟

اول شما بگید شرکت رو برای چه کاری ثبت میکنید ؟؟؟

و اینکه کاربرد شرکت برای شما چیه ؟؟؟ فقط میخواهید برای اعتماد سازی و کلاس کار باشه
یا که نه قصد شرکت در مناقصه ها و این موارد رو هم دارید

H.E
August 23rd, 2014, 15:24
اول شما بگید شرکت رو برای چه کاری ثبت میکنید ؟؟؟

و اینکه کاربرد شرکت برای شما چیه ؟؟؟ فقط میخواهید برای اعتماد سازی و کلاس کار باشه
یا که نه قصد شرکت در مناقصه ها و این موارد رو هم دارید

شركت در مورد كار ساختموني هست و فعلا احتمالا معامله هاي رسمي نخواهيم داشت و اكثرا غير رسمي كارا انجام خواهد شد
براي اعتماد سازي و كلاس كه حتما هست ولي خب اهداف مهم ديگه اي هم هستند كه يه سريشون در آينده عملي خواهد شد

ممنونم

netmelli
August 23rd, 2014, 15:40
شركت در مورد كار ساختموني هست و فعلا احتمالا معامله هاي رسمي نخواهيم داشت و اكثرا غير رسمي كارا انجام خواهد شد
براي اعتماد سازي و كلاس كه حتما هست ولي خب اهداف مهم ديگه اي هم هستند كه يه سريشون در آينده عملي خواهد شد

ممنونم

اگر مناقصه شرکت نمیکنید با همون حداقل سرمایه فعلا ثبت کنید
بعد چند سال فوقش افزایش سرمایه میدید
اگر خواستید در مناقصه ها باشید

برای مالیات هم معامله رسمی که نکردید
هرسال برید و عدم فعالیت بزنید
و فقط مالیات ثابت رو پرداخت کنید

ولی حتما برید
چون اگه نرید هرچی دوست دارند برای خودشون می زنند + جریمه

H.E
August 23rd, 2014, 15:59
اگر مناقصه شرکت نمیکنید با همون حداقل سرمایه فعلا ثبت کنید
بعد چند سال فوقش افزایش سرمایه میدید
اگر خواستید در مناقصه ها باشید

برای مالیات هم معامله رسمی که نکردید
هرسال برید و عدم فعالیت بزنید
و فقط مالیات ثابت رو پرداخت کنید

ولی حتما برید
چون اگه نرید هرچی دوست دارند برای خودشون می زنند + جریمه

ممنون از راهنمايي هاتون دوست خوبم

بريم ببينيم چطور ميشه انشالله

netmelli
August 23rd, 2014, 16:46
ممنون از راهنمايي هاتون دوست خوبم

بريم ببينيم چطور ميشه انشالله

خواهش میکنم

انشالله که موفق باشید همیشه و پیروز

در پناه آفریدگار یکتا
ارادتمند شما
آجورلو

H.E
August 23rd, 2014, 18:50
بعد از ظهر آمار چندتا موسسه ثبت شركت ديگه رو هم گرفتم و زنگ زدم بهشون كه يكي دوباره 300 ميگيره و دومي 350 ميگيره و سومي 200 تومن هزينه ميگيره
قضيه اينا چيه كه متفاوتن؟ مثلا من الان تو اون موسسه كه 200 ميگيره ثبت كنم مشكلي پيش نخواهد اومد؟

aligoli
August 23rd, 2014, 18:59
سلام دوستان

من رفتم دنبال كاري ثبت شرکت با مسئولیت محدود تو استان البرز

يه شركتي هست كه اينكارو انجام ميده و بهم گفتن حدود 300 هزينه داره

من شنيده بودم كمتر از اين حرفاست

دوستان تجربه اي دارن؟ و اينكه بايد از كجا اقدام كرد دقيقا؟
دردسری ندارد، این اشتباه 99% افراد است.
جدای از هزینه های شرکت، با 25 هزار تومان، آن هم هزینه رفت و آمد شما است می توانید با 2 الی 3 بار مراجعه حضوری شرکت خود را ثبت نمایید.

netmelli
August 23rd, 2014, 19:04
بعد از ظهر آمار چندتا موسسه ثبت شركت ديگه رو هم گرفتم و زنگ زدم بهشون كه يكي دوباره 300 ميگيره و دومي 350 ميگيره و سومي 200 تومن هزينه ميگيره
قضيه اينا چيه كه متفاوتن؟ مثلا من الان تو اون موسسه كه 200 ميگيره ثبت كنم مشكلي پيش نخواهد اومد؟

تفاوت خاصی نمی کنند
چون همه میخواهند شرکت رو به ثبت برسوندن
و همشون یک روال رو طی می کنند

- - - Updated - - -

دردسری ندارد، این اشتباه 99% افراد است.
جدای از هزینه های شرکت، با 25 هزار تومان، آن هم هزینه رفت و آمد شما است می توانید با 2 الی 3 بار مراجعه حضوری شرکت خود را ثبت نمایید.

مهندس شما 4 بار هم بخوای بری 4 روز از کارت بیوفتی
خودش 200 بیشتر ضرر میشه
تازه دنگ و فنگ اداره جات هم خودتون میدونید دیگه

کار رو باید بدی به کاردانش

اگر نه قاشق ساختن که کاری نداره
مشت میزنی گود میشه ، نوکشو میکشی دراز میشه

ولی کار هرکسی نیست که قاشق بسازه

کار رو بدید به اهلش ، اعصابتون رو هم خورد نکنید الکی

RoobinaServer
August 23rd, 2014, 19:08
چند سال پیش که دنبال این چیزا بودیم ،حداقل ما 1 هفته درگیرشون بودیم هر روز میرفتیم میرداماد با این که اینترنتی بود مثلا!!!!!!!!!! : - |

یک روز سایتشون قطع بود یک روز فلان چیز رو باید از خود انتشاراتشون میگرفتیم یک روز سایت وصل بود دسترسی نداشتیم و ... سر هر مرحلش میرفتیم میرداماد.

اون شرکت ها که پول میگیر مثلا 20 تا شرکت رو با هم میرن ثبت میکنند و براشون می ارزه و کارشون همینه.

بعدشم صحبت مالیاتش هست، صحبت دادن دفترچه مالیاتی هر چند وقت هست. (معمولا هر فصل) و هزاران تا چیز دیگه. فقط یک نفر باید استخدام بشه برای این روال اداری. :) آخرشم باید از مامور مالیات حتما پذیرایی بشه بیاد پذیرایی نکنید ناراحت بشه .... :- | (عجب) :ی

ثبت شرکت = شروع دردسر ها.

یا حق

webhosts
August 23rd, 2014, 19:12
سلام

کلاً همه مراحل اینترنتی شده و دیگه نیاز ندارید برید. البته یکبار میرید و فرم ها رو میگیرید و میاد خونه کامل پر می کنید. بعد به سایت irsherkat.ssaa.ir میرید و ثبت نام می کنید. بعد که همه مراحل ثبت نام رو انجام دادید و تمام مشکلات ثبت نام برطرف شد باید اون فرم هایی که خریدید رو براشون پست کنید. هزینه پست هم 25 هزار تومنه البته در شیراز.
آموزش پر کردن فرم هم توی اینترنت هست و یکم وقت بگذارید و تحقیق کنید میتونید همه رو پر کنید و نیازی نیست پول به کسی بدید.
توجه داشته باشید قبل از ثبت نام حتماً حداقل 20 تا اسم برای شرکتتون پیدا کنید. سخت ترین مرحله ثبت شرکت اسمش هست...
موفق باشید

netmelli
August 23rd, 2014, 19:14
چند سال پیش که دنبال این چیزا بودیم ،حداقل ما 1 هفته درگیرشون بودیم هر روز میرفتیم میرداماد : - |

یک روز سایتشون قطع بود یک روز فلان چیز رو باید از خود انتشاراتشون میگرفتیم یک روز سایت وصل بود دسترسی نداشتیم و ... سر هر مرحلش میرفتیم میرداماد.

اون شرکت ها که پول میگیر مثلا 20 تا شرکت رو با هم میرن ثبت میکنند و براشون می ارزه و کارشون همینه.

بعدشم صحبت مالیاتش هست، صحبت دادن دفترچه مالیاتی هر چند وقت هست. (معمولا هر فصل) و هزاران تا چیز دیگه. فقط یک نفر باید استخدام بشه برای این روال اداری. :) آخرشم باید از مامور مالیات حتما پذیرایی بشه بیاد پذیرایی نکنید ناراحت بشه .... :- | (عجب) :ی

ثبت شرکت = شروع دردسر ها.

یا حق

دقیقا حرف های آقای سجادیه تایید میشه

ثبت شرکت دقیقا به این معنی هست که شما خودتون برید و به دولت بگید بیا و در کارهای من دخالت کن و از درآمد من سهم داشته باش و در ایران معنی دیگری نمیده

تا امکان داره سمت ثبت شرکت نرید
اگر خیلی نیازه
بدید یک جا براتون ثبت کنند

خودتون بخواید برید دنبالش به قول آقای سجادیه هر روز باید میرداماد باشی (:|

حدود 6 سال پیش اینا بود دنبال کاراش بودیم
خودمون هی رفتیم دنبال کارا ولی هرکار کردیم نشد
آخر دادیم به ثبت آفریقا ، توی ونک بودن اگه اشتباه نکنم اون موقع

سریع کارا رو اکی کردند و با پلمپ دفاتر تحویل دادند بهمون

webhosts
August 23rd, 2014, 19:31
مالیات ها چه طور حساب میشه؟
حتماً باید مکانی تجاری داشته باشیم؟ یا آدرس خونه هم میشه داد؟
اگر شرکت فقط برای جلب اطمینان کاربر باشه و هیچ گونه قرارداد با ارگان های دولتی بسته نشه چی؟ شاید فقط با شرکت های خصوصی آن هم برای کارهای کوچک مثلاً راه اندازی شبکه قرار داد بسته بشه.

RoobinaServer
August 23rd, 2014, 19:36
مالیات ها چه طور حساب میشه؟
حتماً باید مکانی تجاری داشته باشیم؟ یا آدرس خونه هم میشه داد؟
اگر شرکت فقط برای جلب اطمینان کاربر باشه و هیچ گونه قرارداد با ارگان های دولتی بسته نشه چی؟ شاید فقط با شرکت های خصوصی آن هم برای کارهای کوچک مثلاً راه اندازی شبکه قرار داد بسته بشه.

هیچی چیز خاصی نمیشه فقط آخرش میان میگن شما چه طور قرار داد کوچک بستی حتما بزرگاشم دور از چشم ما بستی بیا چند میلیون جریمه بده + اینقدر مالیات . بعد شما هم که نمیخوای بدی و میگی حق نیست ناحقه حالا بدو دنبال تجدید نظرش و کارهای اداریش. (معمولا این کارها با وکیل یک شرکت هست).

اداره مالیات شوخی بردار نیست. یکی از دوستان بنده سر همین مورد بدبخت شد. (البته خودشون هم آدم لجبازی بودند :ی).

بله مکان تجاری یا اداری وگرنه اداره مالیات مامورش نمیتواند وارد منزل شخصی و مسکونی بشود. (برای خرید یا اجاره مکان تجاری یا اداری هم کلی هزینه ... یا تبدیل مسکونی به تجاری از 1 تا 10 میلیون برای هر متر منزلتون باید به شهرداری پرداخت نمائید - البته طبق آخرین امار قیمتی که دارم بنده ذکر کردم.)

خود ثبت شرکتش چیز خاصی نداره اون ارگانهای بعدش از شهرداری گرفته تا اداره مالیات و قبض های تلفن و برق و .... تجاری و ... :)

موفق باشید.

webhosts
August 23rd, 2014, 19:43
هیچی چیز خاصی نمیشه فقط آخرش میان میگن شما چه طور قرار داد کوچک بستی حتما بزرگاشم دور از چشم ما بستی بیا چند میلیون جریمه بده + اینقدر مالیات . بعد شما هم که نمیخوای بدی و میگی حق نیست ناحقه حالا بدو دنبال تجدید نظرش و کارهای اداریش. (معمولا این کارها با وکیل یک شرکت هست).

اداره مالیات شوخی بردار نیست. یکی از دوستان بنده سر همین مورد بدبخت شد. (البته خودشون هم آدم لجبازی بودند :ی).

بله مکان تجاری یا اداری وگرنه اداره مالیات مامورش نمیتواند وارد منزل شخصی و مسکونی بشود. (برای خرید یا اجاره مکان تجاری یا اداری هم کلی هزینه ... یا تبدیل مسکونی به تجاری از 1 تا 10 میلیون برای هر متر منزلتون باید به شهرداری پرداخت نمائید - البته طبق آخرین امار قیمتی که دارم بنده ذکر کردم.)

خود ثبت شرکتش چیز خاصی نداره اون ارگانهای بعدش از شهرداری گرفته تا اداره مالیات و قبض های تلفن و برق و .... تجاری و ... :)

موفق باشید.

مامورهای مالیات چند وقت یکبار میان؟
راهی نیست بدون مکان تجاری ثبت کرد؟
ما فقط برای جلب اعتماد کاربران می خواهیم شرکت ثبت کنیم. قرار داد هم نمی بندیم.
آیا راهی سراغ ندارید؟

Netfollower
August 23rd, 2014, 19:53

حواستون باشه

دقیقا تجربه شده
البته سرمایه شروع ما 15 میلیون بود
ولی متاسفانه دردسر زیاد دارد

netmelli
August 23rd, 2014, 20:07
مامورهای مالیات چند وقت یکبار میان؟
راهی نیست بدون مکان تجاری ثبت کرد؟
ما فقط برای جلب اعتماد کاربران می خواهیم شرکت ثبت کنیم. قرار داد هم نمی بندیم.
آیا راهی سراغ ندارید؟

والا سالی مامور ممیزی یک بار میاد

ولی اگر میخواهید دقیق تر راهنمایی بشید
برید پیش یک وکیل
حق مشاوره بدید
زیاد نمیشه نهایت 40 50 میگیره
ولی خوبه که میفهمید میخواهید چه کنید

همه چی رو بگید ، دقیق راه کاری های قانونیش رو بهتون بگه

چون همه ماها که داریم چیزی میگیم اینجا بر اساس تجربه ای که داشتیم میگیم
شاید قانون عوض شده
و هزار جور چیز دیگه

ولی یک مشاوره وکیل برید
دقیق همه چی رو براتون باز میکنه
که بعدا دچار مشکل نشید خدایی نکرده

H.E
August 30th, 2014, 14:51
بچه ها ما ديروز رفتيم براي ثبت شركت كه اولش گفته بودن با يه باكس آگهي روزنامه ميشه 300 بعد كلي صحبت و داستاناي ديگه واسه ما حساب كرد ديديم شد 534تومن+160 تومن حق پلمپ و اين حرفا كه ميشه 694 تومن
اولش ميري اينارو نميگن موقع حساب كتاب ميشه ميشه 3 برابر
براي ما هم كه اول كاري احتمالا بايد 2 تا شركت ثبت كنيم نميصرفه

اين قضيش چطوره؟ بهمون گفتن حق پلمپ بايد بگيري كه ميشه 160 تومن از اونور حق تمبر پول پست و هزارتا داستان رو با هم جمع زد كه شد حدود 700 تومن ؛ تازه سرمايه شركت رو 100 اعلام كنيم حدود 12 تومن ماليات داره گفتن اما خب 100 اعلام كنيم هم اعتبار شركت كم ميشه بهمون گفتن
از طرفي سرمايه رو 100 ميليون حساب كنيم بايد حدود 700 تومن جدا از اين مبالغ ماليات اونو بديم كه يه ثبت شركت واسمون يكم و نيم آب ميخوره

بهمون گفتن هر چقدر سرمايه اوليه رو اعلام كنيم 8 برابرش ميشه اعتبار شركت كه يعني 100 اعلام كنيم ميشه يه شركت 800 هزار تومني ! :-o

اينا داستانش چيه؟ چطور يه سري دوستان ميگفتن 25 تومن خرج داره؟ خودم ميخوام اقدام كنم بهترين راه چيه دوستان؟

- - - Updated - - -

دوستاني كه تجربه دارن ممنون ميشم راهنمايي كنن

netmelli
August 30th, 2014, 15:30
بچه ها ما ديروز رفتيم براي ثبت شركت كه اولش گفته بودن با يه باكس آگهي روزنامه ميشه 300 بعد كلي صحبت و داستاناي ديگه واسه ما حساب كرد ديديم شد 534تومن+160 تومن حق پلمپ و اين حرفا كه ميشه 694 تومن
اولش ميري اينارو نميگن موقع حساب كتاب ميشه ميشه 3 برابر
براي ما هم كه اول كاري احتمالا بايد 2 تا شركت ثبت كنيم نميصرفه

اين قضيش چطوره؟ بهمون گفتن حق پلمپ بايد بگيري كه ميشه 160 تومن از اونور حق تمبر پول پست و هزارتا داستان رو با هم جمع زد كه شد حدود 700 تومن ؛ تازه سرمايه شركت رو 100 اعلام كنيم حدود 12 تومن ماليات داره گفتن اما خب 100 اعلام كنيم هم اعتبار شركت كم ميشه بهمون گفتن
از طرفي سرمايه رو 100 ميليون حساب كنيم بايد حدود 700 تومن جدا از اين مبالغ ماليات اونو بديم كه يه ثبت شركت واسمون يكم و نيم آب ميخوره

بهمون گفتن هر چقدر سرمايه اوليه رو اعلام كنيم 8 برابرش ميشه اعتبار شركت كه يعني 100 اعلام كنيم ميشه يه شركت 800 هزار تومني ! :-o

اينا داستانش چيه؟ چطور يه سري دوستان ميگفتن 25 تومن خرج داره؟ خودم ميخوام اقدام كنم بهترين راه چيه دوستان؟

- - - Updated - - -

دوستاني كه تجربه دارن ممنون ميشم راهنمايي كنن

مهندس جان عرض کردم خدمتت
اگر میخواهی در مناقصه ها و این موارد باشی و با اسم شرکتت کار کنی ، سرمایه اولیه برات مهمه
اندازه کاری که میخوای بکنی سرمایه باید در مقابلش در نظر بگیری برای شرکت که باید برای همون هم تمبر باطل کنی

ولی اگر شرکت برای شما فقط جنبه داشتن شماره ثبت دارد و نه کار دیگری همون حداقل سرمایه هم ثبت کنید تفاوتی نداره

برای پلمپ دفاتر هم والا الان قیمت ندارم
ولی بله باید برای اون هم هزینه ای پرداخت کنید هر ساله

H.E
August 30th, 2014, 16:33
ممنونم
اينها به ما گفتن كه اگر بخواي آبكي ثبت كني ميتوني با 300 هم ثبت كني ولي اگر اساسي بخواي كار كني 500 ! يعني با در نظر گرفتن 100 هزار تومان سرمايه اوليه كه كمترين هست و بدون هزينه پلمپ دفاتر تازه واسه ميفته 500
كه احتمالا 2 تا شركت ثبتي داريم و اين نميصرفه البته با توجه به اينكه دوستان گفتن خرجش 25 هزار تومان بيشتر نيست و اينها دارن پول مفت ميگيرن از ما

الان بخوام خودم ثبت كنم دقيقا از چه راهي ميتونم اقدام كنم؟ سايت ثبت شركتها و يا ...؟

تشكر

netmelli
August 30th, 2014, 18:40
ممنونم
اينها به ما گفتن كه اگر بخواي آبكي ثبت كني ميتوني با 300 هم ثبت كني ولي اگر اساسي بخواي كار كني 500 ! يعني با در نظر گرفتن 100 هزار تومان سرمايه اوليه كه كمترين هست و بدون هزينه پلمپ دفاتر تازه واسه ميفته 500
كه احتمالا 2 تا شركت ثبتي داريم و اين نميصرفه البته با توجه به اينكه دوستان گفتن خرجش 25 هزار تومان بيشتر نيست و اينها دارن پول مفت ميگيرن از ما

الان بخوام خودم ثبت كنم دقيقا از چه راهي ميتونم اقدام كنم؟ سايت ثبت شركتها و يا ...؟

تشكر

چرت گفتن
اگر کاری باشرکت ندارید
حد اقل سرمایه بزنید

پلمپ دفاتر هم باید بگیرید

والا خودتون بخواید دنبالش باشید نمیدونم دقیقا
چون خودم یک بار افتادم دنبال کاراش ولی نتونستم کاراش رو اکی کنم
اعصابم نکشید این روند گند اداری رو تموم کنم حقیقت

H.E
August 30th, 2014, 18:59
چرت گفتن
اگر کاری باشرکت ندارید
حد اقل سرمایه بزنید

پلمپ دفاتر هم باید بگیرید

والا خودتون بخواید دنبالش باشید نمیدونم دقیقا
چون خودم یک بار افتادم دنبال کاراش ولی نتونستم کاراش رو اکی کنم
اعصابم نکشید این روند گند اداری رو تموم کنم حقیقت

ممنونم ، مشخص بود چرت ميگن
آخه بدبختي اينجاست خود اين شركتاي ثبتي هم كار اداري دارن ! ما الان 3 بار رفتيمو و اومديم و به نتيجه نرسيديم و هر سري يه چيزي ميگن

به هر حال ممنون

دوستاني كه تجربه شخصي داشتن ممنون ميشم اقدامات و تجاربشون رو اعلام كنن دقيقا

netmelli
August 31st, 2014, 09:26
ممنونم ، مشخص بود چرت ميگن
آخه بدبختي اينجاست خود اين شركتاي ثبتي هم كار اداري دارن ! ما الان 3 بار رفتيمو و اومديم و به نتيجه نرسيديم و هر سري يه چيزي ميگن

به هر حال ممنون

دوستاني كه تجربه شخصي داشتن ممنون ميشم اقدامات و تجاربشون رو اعلام كنن دقيقا

چرا میرید خب ؟؟؟؟
زنگ بزنید خودشون مسئول میفرستن دفتر کارتون
توضیحات رو میدن
الکی پا نشید برید دفترشون هی

p8mlx
October 24th, 2014, 01:10
سوالی داشتم
از طریق وب سایت های موجود مگه نمیشه اقدام کرد؟ مثلا سازمان خدمات اداری - سامانه ثبت شرکتها، ثبت علامت تجاری برند، تغییرات شرکت - yasa.co (http://www.my.yasa.co/)
بعد چرا دیده میشه زدن مثلا ثبت شرکت در بندرعباس! مگه محدود به منطقه میشه؟
شرکت غیر تجاری با مسئولیت محدود یعنی نمیتونه کالا وارد کنه؟

H.E
October 24th, 2014, 03:01
سوالی داشتم
از طریق وب سایت های موجود مگه نمیشه اقدام کرد؟ مثلا سازمان خدمات اداری - سامانه ثبت شرکتها، ثبت علامت تجاری برند، تغییرات شرکت - yasa.co (http://www.my.yasa.co/)
بعد چرا دیده میشه زدن مثلا ثبت شرکت در بندرعباس! مگه محدود به منطقه میشه؟
شرکت غیر تجاری با مسئولیت محدود یعنی نمیتونه کالا وارد کنه؟

چرا داداش از طریق وب سایت میشه اقدام کرد
این وب سایتی که شما گفتی رو نمیدونم اما تو گوگل ثبت شرکت رو سرچ کنی سایتش میاد

مربوط به منطقه نمیشه چون همش باید در موسسه اصلی در تهران ثبت بشه اما اون گزینه هارو گذاشتن که متقاضی از طریق وب سایت اقدام میکنه و بعد بقیه کارای حضوری اگر نیاز شه و پست مدارک رو میتونه به اداره ثبت اسناد و شرکت منطقه خودش انجام بده و اون اداره تو اون منطقه کار رو برای نهایی شدن و تایید ارجاع میده به تهران

شرکت غیر تجاری نیست اگر درست منظورتون رو فهمیده باشم ، منظور اون گزینه اینه که زده موسسه غیر تجاری و فلان که از طریق همون موسسه ثبت شرکت شما کاراتونو انجام میدید وگرنه شرکت با مسئولیت محدود کاملا تجاریه

p8mlx
October 24th, 2014, 14:12
چرا داداش از طریق وب سایت میشه اقدام کرد
این وب سایتی که شما گفتی رو نمیدونم اما تو گوگل ثبت شرکت رو سرچ کنی سایتش میاد

اینو میگی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور | ثبت تأسیس شرکت/موسسه (http://irsherkat.ssaa.ir/) ؟ اینکه من از پس برنیومدم به وکیل بدم اوکی هست؟ آخه آشنا دارم

H.E
October 25th, 2014, 11:25
اینو میگی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور | ثبت تأسیس شرکت/موسسه (http://irsherkat.ssaa.ir/) ؟ اینکه من از پس برنیومدم به وکیل بدم اوکی هست؟ آخه آشنا دارم

آره داداش همینه

مام اولش بر نیومدیم و یه سری اصطلاحاتش رو نفهمیدیم ولی بعد زوری تکمیلش کردیم رفت حالا منتظر جوابیم

به مشاوره حقوقی و وکیل هم که بدید خوبه ولی فکر میکنم اونام تحت موسسه های ثبت شرکت عمل کنن که یه چیزی حدود 300 تا 600 تومن احتمالا براتون آب میخوره ولی خودتون اقدام کنید احتمالا بیشتر از 100 تومن نشه خرجش

best10
October 31st, 2014, 15:06
دوست گرامی برای کسب اطلاعات در باره ثبت شرکت با مسئولیت محدود متونید به این سایت سر بزنید.
ثبت شرکت | ثبت شرکت ها | ثبت شرکت ویونا (http://www.sabtviona.com/)