PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رتبه بندی سرعت اینترنت در ۱۸۰ کشور جهان(جالب)

HRE2012
August 22nd, 2014, 21:05
امروز تو اینترنت دنبال یه موضوعی میگشتم که به این بر خوردم که واسم جالب بود امیدوارم واسه شماهم جالب باشه
وب سایت netindex که در ضمینه بررسی وضعیت اینترنت در کشور های جهان فعالیت می کند آماری از آخرین رتبه بندی سرعت اینترنت در ۱۸۰ کشور جهان را منتشر نموده است.رتبه اول سرعت اینترنت در این لیست به هنگ کنگ و رتبه آخر را نیز کنگو به خود اختصاص داده است.متاسفانه رتبه سرعت اینترنت در ایران در جایگاه ۱۶۴ قرار دارد که با توجه به تعداد کاربران اینترنت در کشور ما اصلا جایگاه مناسبی به نظر نمی رسد.البته در نمودار سرعت کشور ما سیر سعودی سرعت اینترنت کاملا مشهود می باشد. در ادامه توجه شما را به مشاهده این لیست جلب می کنیم با گجت نیوز همراه باشید.
البته تازگیا اومده 155ام جهان این آمار قدیمیه لینک آمار جدید آخر اضافه شده
http://gadgetnews.ir/images/uploads/Image/91/09/13/internet-speed-1.jpg

منبع : Netindex (http://cdn.netindex.com/download/allcountries/)

omid3963
August 22nd, 2014, 21:23
باز خوبه که افت نکردیم!
روحانی متشکریم!

SamaN DL
August 22nd, 2014, 21:41
باز خوبه که افت نکردیم!
روحانی متشکریم!

چه چیزی رو دقیقا متشکریم! :-؟ (........ !!)

سرزمین
August 22nd, 2014, 21:43
چه چیزی رو دقیقا متشکریم! :-؟ (........ !!)

هیچی یه چیزی خواست بگه کلی باج دادیم آخرشم یه ... بهمون ندادن

ali.1998
August 22nd, 2014, 21:44
پاکستانم سرعتش از ما بیشتره !!

Mr.black-hat
August 22nd, 2014, 22:36
ميكفتن دانمارك ركورد دار سرعت نته كه !!!

behrooz_iri
August 22nd, 2014, 22:43
این احتمالا متوسط سرعت هست رکورد یه چیز دیگست

arminx
August 22nd, 2014, 22:45
تشکر جالب بود

elementary
August 22nd, 2014, 23:01
سرعت اینترنت ایران خیلی خوبه . فقط بدلیل عدم مدیریت صحیح انقدر دچار افت کیفیت هستیم .

البته اینم درنظر بگیرید . پشت پرده ایران نیمخوان کاری کنند که من و شما و مردم ... راحت به جهان اطلاعات دسترس داشته باشیم .

هیچ کجا دنیا اینترنت افلاین ممنوع نیست . هیچ کجای دنیا استفاده از v/p/n ممنوع نیست .

یک استادی داشتیم . گفت فیسبوک فقط بدلیل پخش شدن سریع اخبار ***** شد . اونم تو زمان انتخوابات ***** کردن که زیاد رو مردم ایران اونا تاثیر نزارن .
وایبر ویچت ... اینم به هین دلیل . امنیت اطلاعات

همین چند روز پیش یک هواپیما جنگی ایرانی سقوط کرد با کلی فیلم و مطلب - بعد از حدود 3-4 ساعت هیچ مدرکی ازش تو اینترنت بود :|

HRE2012
August 23rd, 2014, 00:40
ميكفتن دانمارك ركورد دار سرعت نته كه !!!
این متوسط سرعته

bazar30t
August 23rd, 2014, 01:15
متاسفانه کشور ما با این همه منابع باید وضعیت اسفناکی در اینترنت داشته باشد.اگر دقت کنید اکثر کشورهای آسیایی جزو بهترین میانگین های سرعت اینترنت در دنیا هستند و ما با تلاش بی وقفه مسولین محترم در رتبه ۱۶۴ با اقتدار ایستاده ایم.

HRE2012
August 23rd, 2014, 01:38
رکورد سرعتم الان در دستLYNGBY (http://cdn.netindex.com/download/4,269744/Lyngby/?tab=3)از دانمالک است

arc1o0
August 23rd, 2014, 03:14
سلام

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سمت وزارت پست، تلگراف و تلفن!، پهنای باند اینترنت کل کشور 100 گیگابیت بر ثانیه است و این در حالی است که هر دیتاسنتر در پیتی که شما مثال بزنید، پهنای باند بیشتر از 100 گیگ دارد !

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم پهنای باند هتزنر 550 گیگا بیت و پهنای باند او وی اچ 3000 گیگابیت است و این در حالی است که به لطف مدیران ن ا ل ا ی ق، کشور هفتاد میلیونی تنها 100 گیگ پهنای باند دارد!

company_hosting
August 23rd, 2014, 03:54
رکورد سرعتم الان در دستLYNGBY (http://cdn.netindex.com/download/4,269744/Lyngby/?tab=3)از دانمالک است

Download Speed in Lyngby, Midtjylland, Denmark | Net Index from Ookla (http://cdn.netindex.com/download/4,269744/Lyngby/?tab=3)

عزیز دلم

این سرعت مگابیت نه مگابایت که شاخ باشه

قبل از پست دادن کمی دقت کنید

iran-developers
August 23rd, 2014, 04:12
عزیزان کاملا راضی هستیم
ما خط وی آی پی داریم و لینک مستقیم از آی اس پی الان سرعت دانلودم به 10 کیلوبایت نمی رسه !
روز هم بین 1 مگ تا 2.5 مگ
علتش چیه؟
چرا با ما این کارای رو می کننند؟

omid3963
August 23rd, 2014, 09:29
خوب میدونند که اگه سرعت رو بیشتر کنن بعضیا میرن از اون چیزای ... دانلود میکنند دیگه.

pixell2012
August 23rd, 2014, 10:05
جالب بود

SamaN DL
August 23rd, 2014, 13:02
سرعت اینترنت ایران خیلی خوبه . فقط بدلیل عدم مدیریت صحیح انقدر دچار افت کیفیت هستیم .

البته اینم درنظر بگیرید . پشت پرده ایران نیمخوان کاری کنند که من و شما و مردم ... راحت به جهان اطلاعات دسترس داشته باشیم .

هیچ کجا دنیا اینترنت افلاین ممنوع نیست . هیچ کجای دنیا استفاده از v/p/n ممنوع نیست .

یک استادی داشتیم . گفت فیسبوک فقط بدلیل پخش شدن سریع اخبار ***** شد . اونم تو زمان انتخوابات ***** کردن که زیاد رو مردم ایران اونا تاثیر نزارن .
وایبر ویچت ... اینم به هین دلیل . امنیت اطلاعات

همین چند روز پیش یک هواپیما جنگی ایرانی سقوط کرد با کلی فیلم و مطلب - بعد از حدود 3-4 ساعت هیچ مدرکی ازش تو اینترنت بود :|

جناب جواد ظریف در مصاحبه ای با یکی از شبکه های خارجی ( اعلام کردن که من از چیزی نمیترسم واگرنه از اون استفاده نمیکردم! در حالی که ایشون 24 ساعت در حال آپ کردن پیج فیسبوک و تویتر خودش هست!)

و سوالی که این شبکه از ایشون برسید و جوابی که این جناب به ایشون دادن برای من واقعا جالب بود! ( سوال : شما که شبکه های اجتماعی .... رو ***** کردید و استفاده از ***** شکن و... هم ممنونع کردید! اما در حالی که خودتون در این شبکه ها فعال هستین چرا دسترسی رو برای مردم محدود کردید؟ جواب! مردم خودشون از ما میخوان که در برابر این کفر گوی ها و.... دستانای دیگه! ازشون محافظت کنیم!

کلا تا 50 سال دیگه فکر نکنم با این ح.مت چیزی درست بشه!

TN Projects
August 23rd, 2014, 13:24
با درود و احترام.
خلایق هر چه لایق : ما الان فهمیدیم چی به چی هست طبیعیه کیفیت همه چیزمون اینقدر کم باشه و جای تعجبی نداره اما برای بعد از ده یا شاید بیست سال آینده امید به استاندارد شدنمون هست. :)
دلیل این حرف بنده هم اگه یه خورده بیشتر فکر کنید 99% خواهید فهمید و یا میتونید به برخی از پست های خیلی کمی (البته صرفا این انجمن استثنا هست که در این انجمن تعدادشون کمتر هست) همین تاپیک که بعد از این پست بنده هم احتمالا بدن خودتون میفهمید که بزرگان کادرهای اداری ما کی هستند و با این وضعیت کی خواهد شد و در دو جمله بیان کنم منظورم رو : ابتدا باید از خودمون تعجب کنیم که چرا الان میهمیم این موارد رو (تا چند سال قبل اشاره ای نمیشید!!! تازه الان فهمیدیم) و جمله دوم هم باز هم دوباره میگم : خلایق هر چه لایق. :)

به امید موفقیت همگی دوستان:53:

lemo1996
August 23rd, 2014, 13:25
خیلی جالب بود
ولی آیا زمانی میرسه که سرعت اینترنت ما هم خوب شه ؟:-s

HRE2012
August 24th, 2014, 16:59
Download Speed in Lyngby, Midtjylland, Denmark | Net Index from Ookla (http://cdn.netindex.com/download/4,269744/Lyngby/?tab=3)

عزیز دلم

این سرعت مگابیت نه مگابایت که شاخ باشه

قبل از پست دادن کمی دقت کنید
شما به لینک زیر پست اصلی مراجعه کن مشکلت حل میشه

sharbazi
August 24th, 2014, 17:18
يعنی متوسط سرعت ما نزديكــِ 2 مگه؟ عجبببببببببببببببببب

espad
August 27th, 2014, 19:48
با خوبه تو لیست هستیم خخخخخخخ
نمی دونم چرا ناخودآگاه رفتم از ته لیست شروع کردم به خوندن :)

farsistar
August 28th, 2014, 21:16
کشور ما زیر ساخت های لازم برای سرعت رو نداره
پس انتظار نداشته باشید در جایگاه بالا قرار بگیره

p0lice
August 28th, 2014, 21:39
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین
باز اینترنت ما از چند تا منطقه بهتره امیدوار شدم

par30shop
August 28th, 2014, 22:06
کشور ما زیر ساخت های لازم برای سرعت رو نداره
پس انتظار نداشته باشید در جایگاه بالا قرار بگیره
اتفاقا زیر ساختی داره که در منتطقه خیلی هم معروف هست !!‌
EPEG (http://www.epegcable.com/)
ولی ازش استفاده نمیشه !! این امار توسط سیستم های امارگیر چند وبسایت معروف به نسبت سرعت دانلود response‌time و ... گرفته شده و از سطح اینترنت جمع اوری شده

farsistar
August 28th, 2014, 22:25
این زیرساختی که شما میفرمایید ناقصه قابل بهره برداری توی کل کشور نیست در حال حاظر

یاشار زوم
August 28th, 2014, 22:35
امریکا کجاست؟

- - - Updated - - -

يعنی متوسط سرعت ما نزديكــِ 2 مگه؟ عجبببببببببببببببببب

4 مگ هست داخل سایت نگاه کنید