PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Vps میخواهم برای امشب

akbari
June 26th, 2010, 20:10
سلام
برای امشب وی پی اس میخوام دایرکت ادمین هم نصب باشه حساب بانک ملت هم داشته باشید که انتقال بدم هزینه رو

vPsPersia.COM
June 26th, 2010, 20:19
سلام

تمام شرایط بالا رو ما داریم ، هم حساب ملت داریم ، هم در مدت زمان کمی ارئه میدیم . و مژده هم بدم که دایرکت ادمین شما کاملا مجانی و قانونی هست .

انتقال سایت های شما هم مجانی انجام میشه .

پلانی که مورد نیاز هست رو بگید .

میزان رم ، سی پی یو ، هارد دیسک و تعداد آی پی ها رو بگید .

IranianServer
June 26th, 2010, 20:19
سلام.
پ. خ رو چک کنید.

akbari
June 26th, 2010, 20:24
شرط اول دیتاسنتر FDC و Giga نباشه
چند تا سایت پربازدید دارم میخوام بیارم روش. یک سرویس وبلاگدهی هم هست
وارز باشد
رم 512
هارد 50
پهنای باند 1500 گیگابایت حد اقل

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

سلام.
پ. خ رو چک کنید.

چک کردم چیزی نیست

vPsPersia.COM
June 26th, 2010, 20:29
دیتاسنتر ما fdc هست ، اما سوال اینه چرا fdc نباشه ؟ از داون تایم هراس دارید ؟ اخیرا شنیدید که fdc داون تایم داره ؟

متاسفانه دیتاسنتر شهر دنور خیلی افتضاحه و خیلی داون تایم داره ، اما سرور ما در شیکاگو هست و تالا 1 ثانیه هم داون نشده در مدت 5 ماه . :o

برای وارز هم نگران نباشید . تا کسی گزارش نده مشکلی نیست ، گزارش هم بدند راحت میشه حلش کرد . اما 5 ماهی هست که سرور آمریکا ی ما میزبان پرتال های نال هست .

ما رم 512 با هارد 50 رو میدیم 35 تومان ، بعد این پهنای باندی که شما می خواهید رو هم اگه بهش اضافه کنیم یه چیزی حدود 50 تومان در میاد .

البته یادتون نره که دایرکت ادمین رو رایگان به شما میدم

akbari
June 26th, 2010, 20:32
دیتاسنتر ما fdc هست ، اما سوال اینه چرا fdc نباشه ؟ از داون تایم هراس دارید ؟ اخیرا شنیدید که fdc داون تایم داره ؟

متاسفانه دیتاسنتر شهر دنور خیلی افتضاحه و خیلی داون تایم داره ، اما سرور ما در شیکاگو هست و تالا 1 ثانیه هم داون نشده در مدت 5 ماه . :o

برای وارز هم نگران نباشید . تا کسی گزارش نده مشکلی نیست ، گزارش هم بدند راحت میشه حلش کرد . اما 5 ماهی هست که سرور آمریکا ی ما میزبان پرتال های نال هست .

ما رم 512 با هارد 50 رو میدیم 35 تومان ، بعد این پهنای باندی که شما می خواهید رو هم اگه بهش اضافه کنیم یه چیزی حدود 50 تومان در میاد .

البته یادتون نره که دایرکت ادمین رو رایگان به شما میدم

دوست عزیز با همین مشخصات تا 3 ماه پیش از پارس پک گرفتم ولی هر روز 2 الی 4 ساعت قطع بودیم. سایت های مارو هم درست حسابی پشتیبانی نمیکرد همیه می گفتند سی پی یو بالا استفاده میکنید. و سرور رو میبستند. 3 ماه روی fdc بودم
پارس پک ارزون تر میداد با همین مشخصات را

vPsPersia.COM
June 26th, 2010, 20:49
دوست عزیز با همین مشخصات تا 3 ماه پیش از پارس پک گرفتم ولی هر روز 2 الی 4 ساعت قطع بودیم. سایت های مارو هم درست حسابی پشتیبانی نمیکرد همیه می گفتند سی پی یو بالا استفاده میکنید. و سرور رو میبستند. 3 ماه روی fdc بودم
پارس پک ارزون تر میداد با همین مشخصات را

ارزان بودن دلیل بر برتری نیست . ایشان از شیکاگو سرور دارند ؟ شیکاگو که داون تایم نداره . اینکه ایشان مشکلی در ارائه خدمات داشته به دیتاسنتر مربوط نمیشه. . من احساس می کنم ایشان منابع شیر به کاربران میده و از سرور ها بیش از حد کار می کشه که نتیجه داون تایم و ناراضی بودن مشتری هست .

فکر کنم تنها دلیل برای ارزانی همین باشه .

عرض کنم خدمت شما که ما در واقع VDS میدیم ( سرور اختصاصی مجازی ) یعنی شما تمامی منابع سرورت اختصاصی هست . وقتی 1 گیگ رم به شما میدم ، 1 گیگ از رم سرور من کم میشه ، به این معنی که چه شما 100 مگا بایت استفاده کنی از رم ، چه 1گیگ فرقی نمی کنه و مقدار رم کسر شده است .

ما از Hyper-V استفاده می کنیم و به اعتقاد بنده و خیلی از دیگر دوستان منجمله برخی مدیران این انجمن ، Hyper-V بهترین مجازی ساز هست .

زمانی که شما منابع اختصاصی برای سرور مجازی خودت داشته باشی ، دیگه به من ربطی نداره که چقدر از اون رو استفاده می کنی !

akbari
June 26th, 2010, 21:19
چقدر زمان میبره تا کنترل پنل اکتیو بشه؟

vPsPersia.COM
June 26th, 2010, 21:21
کمتر از 5 دقیقه

akbari
June 26th, 2010, 21:23
دایرکت ادمین منظورم هستا 5 دقیقه طول میکشه؟

delta
June 26th, 2010, 21:30
شما بهتره برید تو یاهو با هم صحبت کنید .. ببخشید اما اینجا معمولا آفر میدند نه چت روم!!

vPsPersia.COM
June 26th, 2010, 21:36
بله ، دایرکت ادمین 5 دقیقه زمان می بره .

نصب لینوکس حداقل 30 دقیقه
نصب دایرکت ادمین حداقل 30 دقیقه

سلام عیلکم و رحمت الله
June 26th, 2010, 23:54
شما بهتره برید تو یاهو با هم صحبت کنید .. ببخشید اما اینجا معمولا آفر میدند نه چت روم!!

هه هه هه
این داداشمون vPsPersia.COM مشتری را تو هوا زد D:

LoveLife
June 27th, 2010, 03:57
این روزها دایرکت ادمین نال شده زیاد مد شده اکثرا هم رایگان اهدا میشه به خریدارن . من با چند تا فروشنده حرف میزدم خوشحال بودن از نصب این نال شده ها چون هر سرور 5 تومن براشون سود بیشتر داره .تازه سی پنل و پلسک و ویندوز 2003 و 2008 و ... هر چی فکر کنید نال شده نصب میکنند و بنده خدا مشتری که به هزار امید و ارزو داره اطلاعاتش رو میزاره روی سرور .

Arashdn
June 27th, 2010, 08:32
سلام
با من تماس بگیرید تا بهترین آفر رو بهتون بدم
گیگ نیک (http://www.gignic.com)

akbari
June 27th, 2010, 09:55
هه هه هه
این داداشمون vPsPersia.COM مشتری را تو هوا زد D:

هنوز خرید نکردم. چون همه میگن سرور مجازی رو تحویل میدیم ولی دایرکت ادمین 12 ساعت بعد.

این روزها دایرکت ادمین نال شده زیاد مد شده اکثرا هم رایگان اهدا میشه به خریدارن
به همین دلیل دیشب عجله ای خرید نکردم

vPsPersia.COM
June 27th, 2010, 10:18
هنوز خرید نکردم. چون همه میگن سرور مجازی رو تحویل میدیم ولی دایرکت ادمین 12 ساعت بعد.

به همین دلیل دیشب عجله ای خرید نکردم

ببینید من نمی تونم بعضی مسائل رو مطرح کنم ! دایرکت ادمین ما با مجوز هست . به عکس هایی که گذاشتم توجه کنید . ما پنل داریم و لایسنس و کلاینت آی دی . هیچ چیزی نال شده یا غیر قانونی نیست . من به خیلی از دوستان در همین فروم دایرکت ادمین مجانی دادم .

اگه هم میخوای میدم دایرکت ادمینت رو خودت نصب کنی ، یعنی بهت CID و LID میدم که نصب کنی که مطمئن بشی

می توانید از طریق پرناک - ممد و .. من رو چک کنید . حالا اینکه چه طوری به دستم میرسه بماند . چون دوست ندارم سیاست های خودم رو لو بدم .

(http://img22.img98.com/out.php/i111168_lic3.GIF)http://img22.img98.com/out.php/i111168_lic3.GIF

(http://img22.img98.com/out.php/i111167_lic2.GIF)http://img22.img98.com/out.php/i111167_lic2.GIF

(http://img22.img98.com/out.php/i111166_lic.GIF)http://img22.img98.com/out.php/i111166_lic.GIF

(http://img22.img98.com/out.php/i111161_lic.GIF)

akbari
June 27th, 2010, 10:35
این مشخصات را به من دادند ماهیانه چهل هزار تومان
CPU : Intel Celeron D/215/220, 1.20+ GHz
Ram : 2GB DDR2 Of Memory
NIC : FastEthernet
Hard Drive : 250 GB - SATA2 Of Hard Drives
Raid : None
Switch Port : 100mbps Dedicated
Bandwidth : Unmetered
IP : One IP Address + 3 Extra

به نظرتون چطوره؟

vPsPersia.COM
June 27th, 2010, 11:43
این مشخصات را به من دادند ماهیانه چهل هزار تومان
CPU : Intel Celeron D/215/220, 1.20+ GHz
Ram : 2GB DDR2 Of Memory
NIC : FastEthernet
Hard Drive : 250 GB - SATA2 Of Hard Drives
Raid : None
Switch Port : 100mbps Dedicated
Bandwidth : Unmetered
IP : One IP Address + 3 Extra

به نظرتون چطوره؟

حتما هم از OVH فرانسه هست . مطمئن هستم . و سرویسی هست که HugeServer میده ( لینک (http://www.hugeserver.com/support/announcements/15/New-Servers-Only-For-40-Monthly---Hot-Hot-Hot--.html) )

1- داون تایم
2- تحریم
3- اخطاریه های بی مورد مربوط به هک پرت اسکنینگ . من تجربه OVH رو دارم ، تحقیق کن ! اصلا بدرد نمی خوره

سلام عیلکم و رحمت الله
June 27th, 2010, 12:57
ببینید من نمی تونم بعضی مسائل رو مطرح کنم ! دایرکت ادمین ما با مجوز هست . به عکس هایی که گذاشتم توجه کنید . ما پنل داریم و لایسنس و کلاینت آی دی . هیچ چیزی نال شده یا غیر قانونی نیست . من به خیلی از دوستان در همین فروم دایرکت ادمین مجانی دادم .

اگه هم میخوای میدم دایرکت ادمینت رو خودت نصب کنی ، یعنی بهت CID و LID میدم که نصب کنی که مطمئن بشی

می توانید از طریق پرناک - ممد و .. من رو چک کنید . حالا اینکه چه طوری به دستم میرسه بماند . چون دوست ندارم سیاست های خودم رو لو بدم .

[URL="http://img22.img98.com/out.php/i111167_lic2.GIF"]

[URL="http://img22.img98.com/out.php/i111166_lic.GIF"]
[URL="http://img22.img98.com/out.php/i111161_lic.GIF"]
(http://img22.img98.com/out.php/i111168_lic3.GIF)

دایرکت ادمین تایید می شه

LoveLife
June 27th, 2010, 13:40
حتما هم از OVH فرانسه هست . مطمئن هستم . و سرویسی هست که HugeServer میده ( لینک (http://www.hugeserver.com/support/announcements/15/New-Servers-Only-For-40-Monthly---Hot-Hot-Hot--.html) )

1- داون تایم
2- تحریم
3- اخطاریه های بی مورد مربوط به هک پرت اسکنینگ . من تجربه OVH رو دارم ، تحقیق کن ! اصلا بدرد نمی خوره

ovh دیتا سنتر بدی نیست فقط به اسپم و خیلی چیز های دیگه بسیار حساس هست و فقط تو اروپا فروش مستقیم داره و وقتی از واسطه میگیرید کلا هر چیزی واسطه بیاد وسط مشکل درست میشه در ضمن هیچ مشکل تحریمی هم وجود نداره دیتا سنتر تو فرانسه هست نه تو امریکا که تحریم باشه فقط باید از وااسطه بگیرید
. دیتا سنتر ایمیل میزنه میگه 24 ساعت وقت دارید مثلا فلان فایل رو پاک کنید بعد واسطه تازه بعد از 48 ساعت یادش میفته به شما ایمیل بزنه و میبیند سرور = خاموش و کلی ضرر و مشکلات دیگه. به نظر من برو از rackspace سرور بخر ببین چه حالی میده ارزون ترین سرور dual core در حدود 490 دلاره شاید پول سرور 50 دلار هم نباشه ولی بغیه اش برای سرور اپ تایم هست . ما ایرانی ها اینطور چیزا برامون ارزش نداره پس همون ارزونی خوبه . دیتا سنتر با سیستم تهویه پنکه مطبوع

به نظر من تو خرید باید چند چیز رو در نظر گرفت . اینکه دنبال ارزونی نباشی دوم اینکه از هر جایی سرویس نگری حداقل یه ادرسی تلفنی شماره ثبتی اعتباری وجود داشته باشه . سوم اینکه ساپورت قوی داشته باشه و بیاد اپ تایم و سرعت رو تضمین کنه . به نظر من سرور 16 هسته ای بدون ساپورت 10 دلار هم ارزش نداره .

IranianServer
June 27th, 2010, 13:55
اگر هنوز تهیه نکردید همون آفر و آفرهای دیگر رو می تونم بهتون بدم بادایرکت ادمین.

vPsPersia.COM
June 27th, 2010, 14:19
ovh دیتا سنتر بدی نیست فقط به اسپم و خیلی چیز های دیگه بسیار حساس هست و فقط تو اروپا فروش مستقیم داره و وقتی از واسطه میگیرید کلا هر چیزی واسطه بیاد وسط مشکل درست میشه در ضمن هیچ مشکل تحریمی هم وجود نداره دیتا سنتر تو فرانسه هست نه تو امریکا که تحریم باشه فقط باید از وااسطه بگیرید
. دیتا سنتر ایمیل میزنه میگه 24 ساعت وقت دارید مثلا فلان فایل رو پاک کنید بعد واسطه تازه بعد از 48 ساعت یادش میفته به شما ایمیل بزنه و میبیند سرور = خاموش و کلی ضرر و مشکلات دیگه. به نظر من برو از rackspace سرور بخر ببین چه حالی میده ارزون ترین سرور dual core در حدود 490 دلاره شاید پول سرور 50 دلار هم نباشه ولی بغیه اش برای سرور اپ تایم هست . ما ایرانی ها اینطور چیزا برامون ارزش نداره پس همون ارزونی خوبه . دیتا سنتر با سیستم تهویه پنکه مطبوع

به نظر من تو خرید باید چند چیز رو در نظر گرفت . اینکه دنبال ارزونی نباشی دوم اینکه از هر جایی سرویس نگری حداقل یه ادرسی تلفنی شماره ثبتی اعتباری وجود داشته باشه . سوم اینکه ساپورت قوی داشته باشه و بیاد اپ تایم و سرعت رو تضمین کنه . به نظر من سرور 16 هسته ای بدون ساپورت 10 دلار هم ارزش نداره .

باید بگم که افراد و واسطه های زیادی هستند که حتی بهتر از نماینده کار می کنند ، در پشتیبانی و ..

متاسفانه دردسر هایی که خود OVH درست می کنه ، این عزیزان رو زیر سوال می بره و تمامی زحماتشان را هدر میده .

خودم نزدیک به 4 ماه از OVH سرور داشتم ، 4 تا . دوستان عزیزم در HugeServer خیلی کمک کردند و با وجود اینکه سرور مدیریت شده نبود تمام مشکلات VPS ها رو هم بر طرف می کردند و در مدت زمان خیلی خیلی کمی جواب گو بودند ، در حالی که به ایشان ربطی نداشت .

لازم به ذکر است که OVH یک قانون داره اونم اینکه باید Port شما 445 برای ویندوز بسته باشه کاملا !!! که نیاز به فایروال داره و خروجی پرت های 20و21و22 در لینوکس بسته باشه . اگه این کار رو انجام دادید مشکل حله و لحظات خوبی در OVH خواهید داشت ، در غیر این صورت اذیت میشید .

تخصصی که محمد اصلانی در شبکه های لینوکسی و ویندوزی داره غیر قابل وصف هست ( به دیگران بر نخوره ،) . شبکه OVH که مبتنی به MAC ADDRESS هست رو تبدیل به NAT کرد ، واقعا دستت درد نکنه . ما کلی مشکل با سرور داشتیم از نظر نرم افزاری و کسی کار با Citrix XenServer رو بلد نبود ، اما ایشان ساعت ها و روز ها روی سرور های من کار کردند و از نظر قیمت و امکانات خیلی به من تخفیف دادند و کمک کردند . جا داره از ایشان تشکر کنم ،

در ظاهر من ایشان رو مقصر اصلی برای داون شدند سرور و اخطاریه ها می دانستم ، اما ایشان و تیم پشتیبانی ایشان هیچ اثری در اون نداشتند و تنها Ticket های OVH را در کمترین زمان ممکن ( زیر 10 دقیقه ) برای من ارسال می کرند ، در پرداخت ها خیلی کمک کردند و از جیب برای من پول دادند تا من پول دستم بیاد

ولی متاسفانه OVH زحمات محمد عزیز رو خدشته دار می کرد .

ما راضی بودیم ، همه چیزش خوبه ، به معنی واقعی پشتیبانی میده . ازش راضی بودم و هستم ، خدا ازش راضی باشه

اگر هنوز تهیه نکردید همون آفر و آفرهای دیگر رو می تونم بهتون بدم بادایرکت ادمین.

خریداری شد

LoveLife
June 27th, 2010, 14:29
.

تخصصی که محمد اصلانی در شبکه های لینوکسی و ویندوزی داره غیر قابل وصف هست ( به دیگران بر نخوره ،) . شبکه OVH که مبتنی به MAC ADDRESS هست رو تبدیل به NAT کرد ، واقعا دستت درد نکنه . ما کلی مشکل با سرور داشتیم از نظر نرم افزاری و کسی کار با Citrix XenServer رو بلد نبود ، اما ایشان ساعت ها و روز ها روی سرور های من کار کردند و از نظر قیمت و امکانات خیلی به من تخفیف دادند و کمک کردند . جا داره از ایشان تشکر کنم ،

ساعت ها و روزها . اگر کسی حرفه ای باشه بقول شما برای یه سرور ساعت ها و روزها وقت نمیزاره اینطوری باشه که ساپورت های the planet که 20 هزار تا سرور دارند باید دهها سال وقت بزارن برای ساپورت
ایشون هم سابقه خوبی داشتند که نیازی نیست بازگو کنم ولی بهتره از مشتری هاشون تو پرشین تولز بپرسید که چقدر ادم حرفه ای بودند . و غیر قابل وصف و یه شبه غیب شدن و مشتری ها موند رو هوا و چند وقت بعد با یوزر هویج سرور در نقش متخصص در فروم ظاهر شدند .[COLOR="Silver"]
....

vPsPersia.COM
June 27th, 2010, 14:39
ساعت ها و روزها . اگر کسی حرفه ای باشه بقول شما برای یه سرور ساعت ها و روزها وقت نمیزاره اینطوری باشه که ساپورت های the planet که 20 هزار تا سرور دارند باید دهها سال وقت بزارن برای ساپورت
ایشون هم سابقه خوبی داشتند که نیازی نیست بازگو کنم ولی بهتره از مشتری هاشون تو پرشین تولز بپرسید که چقدر ادم حرفه ای بودند . و غیر قابل وصف و یه شبه غیب شدن و مشتری ها موند رو هوا و چند وقت بعد با یوزر هویج سرور در نقش متخصص در فروم ظاهر شدند .[COLOR="Silver"]
....

بهتره این مسائل در یاهو ، یا PM مطرح شه که تاپیک منحرف نشه .

دوست عزیز برای کانفیگ کردن هارد دیسک در Citrix XenServer نزدیک به 2 روز برام تلاش کرد و در نهایت مشکل حل شد ،

هر سری مشکل پیش میامد تا حل نمی شد از کنارش الکی رد نمی شد و بگه در حیطه ما نیست و سرور شما مدریت شده نیست و از این حرفا . در صورتی که وظیفه ای هم نداشت

حالا برای ما مشکلی نداشته و ازش راضی هستیم ، حتی اگه آدم بدی بوده به قول شما که من ازش بی خبر هست و اصلا نمی توانم تایید کنم ، حالا آدم خوبی هست و به کارش واقف هست .

خیلی ها که اینجا دم از اطلاعات و بار فنی می زنند ، زیر 2 تا سوال سخت میزایند ;) . توهین به کسی نباشه .