PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپليکيشن موبايل زرين پال - نسخه اندرويد

samansystems
August 22nd, 2014, 12:54
با توجه به تقاضای زيادی که از سمت کاربران زرين پال ميشد، سرانجام نسخه اندوريد زرين پال به صورت آزمايشی منتشر شد تا عزيزان بتونن ازين اپليکيشن در مواقعی که به کامپيوتر دسترسی ندارن استفاده کنن.
اين اپليکيشن به عنوان نسخه آزمايشی منتشر شده ولی پيش ازين انتشار عمومی توسط چندين کاربر تست شده و سعی شده تا جای ممکن ايراد کار گرفته بشه ولی در اين مرحله مايل هستيم تا همه کاربران اون رو برسی کنن و نظرات خودشون رو بيان کنن.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/22260-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D9%8A%DA%A9%D9%8A%D8%B4%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%AF-zpaplication-png

قابليت هایی که در حال حاضر در اين اپليکيشن وجود داره عبارتند از:
داشبورد (که کيف پول های شما و تراکنش های انجام شده روی درگاه های خودتون رو به صورت آنلاين ميتونيد مشاهده کنيد.)
امکان افزايش اعتبار در اين اپليکيشن بدون مراجعه به سايت در نظر گرفته شده.
همچنين امکان انتقال وجه هم در اپليکيشن وجود داره.

امکان مشاهده موجودی زرين کارت و کارت به کارت کردن از زرين کارت و همچنين انتقال موجودی از زرين پال به زرين کارت وجود داره.

علاوه بر اين امکان خريد شارژ 4 اپراتور همراه اول، ايرانسل، رايتل و تاليا وجود داره.
امکان شارژ مستقيم همراه اول و ايرانسل هم وجود داره.
و همچنين امکان پرداخت قبض تلفن همراه (با قابليت اسکن بارکد قبض وجود داره.)

برای دريافت نرم افزار ازينجا اقدام کنيد (http://www.zarinpal.mobi/get.apk).

http://www.zarinpal.mobi/get.apk

استفاده از اپليکيشن بصورت رايگان و بدون کارمزد هست. :">
خوشحال ميشيم عزيزان نظر خودشون رو در مورد اپليکيشن بيان کنن.

http://chart.apis.google.com/chart?chs=110x110&cht=qr&chl=http://www.zarinpal.mobi/get.apk&choe=UTF-8&chld=Q%7C0 (http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/23496d1414489917-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D9%8A%DA%A9%D9%8A%D8%B4%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%AF-zarinpalapplication-link-png)
دريافت نرم افزار روی موبايل

برای دريافت اپليکيشن از کافه بازار هم ميتونيد از مسير زير اقدام کنيد:
http://cafebazaar.ir/app/com.zarinpal.ewallets

برای دريافت اپليکيشن از گوگل پلی از مسير زير اقدام کنيد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zarinpal.ewallets

talait
August 22nd, 2014, 13:08
عالی:X

samansystems
August 22nd, 2014, 13:13
عالی:X

نصب کرديد نظرتون رو هم بگيد.

talait
August 22nd, 2014, 13:14
انشاءالله

sor
August 22nd, 2014, 13:43
من نصب کردم
ولی حساب کاری ندارم :76:

ولی بنظر خوب میاد :دی

ارزوی موفقیت دارم براتون

iran-developers
August 22nd, 2014, 14:00
سلام
فایده نداره ما هم باید با شما همکاری کنیم .
خیلی ایده هاتون خوب و کاربردیه
برای ماهایی که آیفون داریمم یه فکری می کنید؟

samansystems
August 22nd, 2014, 19:43
من نصب کردم
ولی حساب کاری ندارم :76:
ولی بنظر خوب میاد :دی
ارزوی موفقیت دارم براتون

پس يک حساب کاربری ايجاد کنيد و از زرين پال لذت ببريد.

sardarn
August 22nd, 2014, 21:06
سلام

نصب کردم واقعا خوب بود.

موفق باشید

samansystems
August 22nd, 2014, 21:29
سلام
فایده نداره ما هم باید با شما همکاری کنیم .
خیلی ایده هاتون خوب و کاربردیه
برای ماهایی که آیفون داریمم یه فکری می کنید؟

سلام
سياست کاری زرين پال اين هست که همه رو به همکاری ترغيب کنه.
حتی سايت های بزرگی که درگاه های بانکی مختلفی رو دارن.
انشالله اگر اين امکان هم نظر شما رو جلب نکرد با امکاناتی که روز اضافه ميکنيم شما رو هم به زرين پال جذب کنيم و از همکاری با شما افتخار کنيم ;)
انشالله نسخه آيفون رو هم توسعه و انتشار ميديم ولی ترجيح مون اين هست تا پيش از آماده شدن و تست های اوليه قولی دراين باره نداشته باشيم.

- - - Updated - - -

سلام
نصب کردم واقعا خوب بود.
موفق باشید

سلام
کدوم قسمتش جالب تر و جذاب تر بود ؟ :)

HPxf
August 22nd, 2014, 21:51
بنده از مشترکین قدیمی شما هستم ولی مدتی است استفاده نمی کنم ولی امکانات شما رو به بقیه ترجیح میدهم
کارهاتون عالی است همیشه موفق باشید

asrhosting
August 22nd, 2014, 22:12
ایده ای بود که خیلی ها در سر داشتن ولی خیلی خوشحال کننده هست زرین پال تونست اونو عملی کنه .
بهتره نرم افزاری طوری طراحی بشه که با در نظر گرفتن شرایط امنیتی به محض درخواست برداشت . واریز و..... نرم افزار به کاربر اطلاع رسانی کنه .

سیاست رایگان بودن خدماتتون تا چه مدت هست ؟ بعد پاییز هم برنامه ای براش دارین ؟

samansystems
August 22nd, 2014, 23:48
ایده ای بود که خیلی ها در سر داشتن ولی خیلی خوشحال کننده هست زرین پال تونست اونو عملی کنه .
بهتره نرم افزاری طوری طراحی بشه که با در نظر گرفتن شرایط امنیتی به محض درخواست برداشت . واریز و..... نرم افزار به کاربر اطلاع رسانی کنه .

خيلی از سرويس هایی که زرين پال ارائه ميده رو خيلی ها دوست دارن داشته باشن ولی زرين پال سعی کرده در ارائه خدمات خودش حداقل يکسال از بقيه جلوتر باشه.
در صورتی که پيامک رو از تنظيمات داخل سايت فعال کرده باشيد و کيف پول پيامک تون شارژ داشته باشه در شرايطی که مشخص کرده باشيد پيامک ارسال ميشه.

سیاست رایگان بودن خدماتتون تا چه مدت هست ؟ بعد پاییز هم برنامه ای براش دارین ؟

فعلا طرح تابستانی برای پاييز هم تمديد شده.
برای بعد ازون فعلا نميتونيم قول بديم ولی بستگی به سياست های شاپرک داره. اميدواريم اگر شاپرک برنامه دريافت کارمزد روی درگاه های اينترنتی رو اعمال نکنه ما هم بتونيم به سرويس دهی بدون کارمزد ادامه بديم.
فعلا تا 4 ماه آينده به کمک زرين کارت ميتونيد از خدمات بدون کارمزد استفاده کنيد.

sardarn
August 23rd, 2014, 11:03
سلام

امکانات خوب بودند اما یک مورد که احساس می شه کم داره و واقعا مورد نیازه پسوورد برای ورود به اپلیکیشن هست.
چون اینطوری اگه گوشی دست کسی بیفته کار طرف تمومه و مثل عابر بانک هم نیست که آنی بشه کارت رو سوزوند و غیرفعالش کرد.

موفق باشید

samansystems
August 23rd, 2014, 11:21
سلام

امکانات خوب بودند اما یک مورد که احساس می شه کم داره و واقعا مورد نیازه پسوورد برای ورود به اپلیکیشن هست.
چون اینطوری اگه گوشی دست کسی بیفته کار طرف تمومه و مثل عابر بانک هم نیست که آنی بشه کارت رو سوزوند و غیرفعالش کرد.

موفق باشید

سلام
پسورد رو يکبار زمان لاگين وارد ميکنيد و ميتونيد هميشه بعد از تموم شدن کار دکمه خروج رو بزنيد (که البته ما توصيه نميکنيم مگر اينکه بخواين گوشی رو به کس ديگه ای بديد.)

اگر گوشی دست کسی بيفته برای هر عمليات انتقالی که بخواد انجام بده بايد رمز رو بزنه و بدون زدن مجدد رمز فقط ميتونه گزارش گيری کنه.

انشالله قرار هست روی سايت هم قسمتی ايجاد بشه که بتونيد لاگين ها روی دستگاه های مختلف رو مشاهده کنيد و در صورت عدم تمايل به لاگين بودن روی دستگاه خاص، از داخل سايت خروج روی اون دستگاه رو انجام بديد.

s.w.a.t
August 23rd, 2014, 13:26
سلام
پسورد رو يکبار زمان لاگين وارد ميکنيد و ميتونيد هميشه بعد از تموم شدن کار دکمه خروج رو بزنيد (که البته ما توصيه نميکنيم مگر اينکه بخواين گوشی رو به کس ديگه ای بديد.)

اگر گوشی دست کسی بيفته برای هر عمليات انتقالی که بخواد انجام بده بايد رمز رو بزنه و بدون زدن مجدد رمز فقط ميتونه گزارش گيری کنه.

انشالله قرار هست روی سايت هم قسمتی ايجاد بشه که بتونيد لاگين ها روی دستگاه های مختلف رو مشاهده کنيد و در صورت عدم تمايل به لاگين بودن روی دستگاه خاص، از داخل سايت خروج روی اون دستگاه رو انجام بديد.

باسلام
برنامه جالبي بود كه عملي شد :)
صرفا جهت بالا بردن امنيت برنامه، بهتر است جدا از پسورد يك پين ٤ يا ٥ رقمي هم تعريف كنيد كه هر زمان كاربر برنامه را باز كرد قبل از ورود حتما پين را وارد كند تا بتواند وارد سيستم شود.
موفق باشيد

samansystems
August 23rd, 2014, 17:06
باسلام
برنامه جالبي بود كه عملي شد :)
صرفا جهت بالا بردن امنيت برنامه، بهتر است جدا از پسورد يك پين ٤ يا ٥ رقمي هم تعريف كنيد كه هر زمان كاربر برنامه را باز كرد قبل از ورود حتما پين را وارد كند تا بتواند وارد سيستم شود.
موفق باشيد

سلام
ما چند مورد رو برسی کرديم و در نهايت رسيديم به اين راهکار که برای تراکنش ها پسورد گرفته بشه ولی برای ساير موارد محدوديتی قائل نشيم چون روی خود گوشی محدوديت هایی هست و کاربر برای ديدن صورت حساب مجبور ميشد چند مرحله رو رد کنه که جالب نبود.

ولی علاوه بر اينها انشالله داخل پنل سايت هم امکان مشاهده لاگين ها رو اضافه ميکنيم که در صورتی که مشکل خاصی برای گوشی بوجود بياد ازونجا بشه اقدام کرد.

mibfa
August 24th, 2014, 01:01
موفقیت دوستان باعث خوشحالی است

انشالله که همیشه موفق باشید

aligoli
August 24th, 2014, 05:40
با توجه به تقاضای زيادی که از سمت کاربران زرين پال ميشد، سرانجام نسخه اندوريد زرين پال به صورت آزمايشی منتشر شد تا عزيزان بتونن ازين اپليکيشن در مواقعی که به کامپيوتر دسترسی ندارن استفاده کنن.
اين اپليکيشن به عنوان نسخه آزمايشی منتشر شده ولی پيش ازين انتشار عمومی توسط چندين کاربر تست شده و سعی شده تا جای ممکن ايراد کار گرفته بشه ولی در اين مرحله مايل هستيم تا همه کاربران اون رو برسی کنن و نظرات خودشون رو بيان کنن.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/22260-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D9%8A%DA%A9%D9%8A%D8%B4%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%AF-zpaplication-png

قابليت هایی که در حال حاضر در اين اپليکيشن وجود داره عبارتند از:
داشبورد (که کيف پول های شما و تراکنش های انجام شده روی درگاه های خودتون رو به صورت آنلاين ميتونيد مشاهده کنيد.)
امکان افزايش اعتبار در اين اپليکيشن بدون مراجعه به سايت در نظر گرفته شده.
همچنين امکان انتقال وجه هم در اپليکيشن وجود داره.

امکان مشاهده موجودی زرين کارت و کارت به کارت کردن از زرين کارت و همچنين انتقال موجودی از زرين پال به زرين کارت وجود داره.

علاوه بر اين امکان خريد شارژ 4 اپراتور همراه اول، ايرانسل، رايتل و تاليا وجود داره.
امکان شارژ مستقيم همراه اول و ايرانسل هم وجود داره.
و همچنين امکان پرداخت قبض تلفن همراه (با قابليت اسکن بارکد قبض وجود داره.)

برای دريافت نرم افزار ازينجا اقدام کنيد (https://www.zarinpal.com/Labs/downloadLatestVersion/Android).

https://www.zarinpal.com/Labs/downloadLatestVersion/Android

استفاده از اپليکيشن بصورت رايگان و بدون کارمزد هست. :">
خوشحال ميشيم عزيزان نظر خودشون رو در مورد اپليکيشن بيان کنن.

این اپلیکیشن را در سایت رسمی زرین پال مشاهده نکردم. آیا دلیل خاصی دارد ؟

samansystems
August 24th, 2014, 06:27
این اپلیکیشن را در سایت رسمی زرین پال مشاهده نکردم. آیا دلیل خاصی دارد ؟

به دليل اينکه نسخه آزمايشی هست فعلا از طريق شبکه های اجتماعی و انجمن ها مايل هستيم تا به صورت نزديک با دوستانی که نصب ميکنن در ارتباط باشيم و نظرات و مشکلات رو پيگيری کنيم.
انشالله به محض انتشار نسخه پايدار در سايت هم قرار خواهيم داد.

- - - Updated - - -

موفقیت دوستان باعث خوشحالی است
انشالله که همیشه موفق باشید

ممنون جناب عبادی.

samansystems
August 25th, 2014, 01:28
تيکت مجزا باز کنيد.
شماره تراکنش خودتون رو بديد.
به فروشنده متصل خواهيد شد.
و مشکل برسی خواهد شد.

موضوع مذکور ارتباطی به اين تاپيک نداره و در اين تاپيک نميشه کمک خاصی رو انجام داد.
خوشبختانه اکثر پذيرنده های زرين پال کاربران شناخته شده و معتبری هستند و وجود سوء تفاهم برای وارد کردن اتهام کلاه برداری به ديگران درست نيست.

- - - Updated - - -

عزيزان اگر نرم افزار رو تست کردند حتما اطلاع بدن که انشالله بتونيم ايراد های گزارش شده رو در نسخه اصلی رفع کنيم.

majid1f
August 25th, 2014, 01:53
واجب شد یک گوشی اندرویدی بگیرم.
فقط جناب امیری چرا زرین پال به این خوبی شماره تراکنش ها و زمان ثبت ... را در پنل نمایش نمی ده؟
تنها گزارشی که من می ببنیم ورودی و خروجی درگاه هست.

samansystems
August 25th, 2014, 01:57
واجب شد یک گوشی اندرویدی بگیرم.
فقط جناب امیری چرا زرین پال به این خوبی شماره تراکنش ها و زمان ثبت ... را در پنل نمایش نمی ده؟
تنها گزارشی که من می ببنیم ورودی و خروجی درگاه هست.

نشون ميده. جاش رو پيدا نکرديد.
از منوی بالای سايت قسمت کيف پول های من کليک کنيد و اونجا ميتونيد گردش حساب هر کيف پول رو مشاهده کنيد.
داخل اپليکيشن هم امکان مشاهده تراکنش های هر کيف پول وجود داره.

k-h
August 25th, 2014, 12:21
سلام
جالب بود
خرید کارت شارژهم خیلی خوب بود که داخلش گنجانده شده

iran-developers
August 25th, 2014, 13:23
درود
یکی سیباپال خیلی خوبه
یکی شما .
شما ایده هاتون بهتره
سیباپال پشتیبانی.
نسخه آی او اسشو دادید .
من هم عضو می شم. و کارت هم می خوام
راستی کارتتون تمام امکانات کارت های معمولی رو داره دیگه؟

samansystems
August 25th, 2014, 16:19
عزيزان لطفا تا جای ممکن از نام بردن سايت های ديگه در اين تاپيک خودداری کنيد.
سياست کاری زرين پال با ساير سايت های موجود متفاوت هست و هدفی هم که برای زرين پال تعريف شده متفاوت هست.

نسخه ios هم در برنامه توسعه هست ولی با توجه به کم بودن برنامه نويسان ايرانی فعال در اين زمينه اين پروسه با سرعت کمتری پيش ميره.
زرين کارت هم کليه قابليت های کارت های شتابی رو داره و تا پايان پاييز کارمزد تراکنش های انتقالی به اون هم 0 درصد هست.

- - - Updated - - -

سلام
جالب بود
خرید کارت شارژهم خیلی خوب بود که داخلش گنجانده شده

سلام
امکان خريد شارژ، شارژ خودکار و پرداخت قبض داخل نرم افزار وجود داره و مزيت اونها هم اين هست که شما ميتونيد با موجودی حساب زرين پال خودتون و بدون کسر کارمزد اينکار رو انجام بديد.

HPxf
August 26th, 2014, 12:39
زرین کارت قدیمی تر از همه درگاهها است جدیدا همه دارند میزنند از اول عالی بوده و همیشه عالی خواهد بود

- - - Updated - - -

قفط عزیز این اپلیکیشن با تبلت های سی پی یو اینتل مشکل دارد تست کردم میبنده برنامه رو اجرا نمی شود
این سیپی یو ها با بیشتر برنامه ها سازگار نیست :-(

samansystems
August 26th, 2014, 13:49
قفط عزیز این اپلیکیشن با تبلت های سی پی یو اینتل مشکل دارد تست کردم میبنده برنامه رو اجرا نمی شود
این سیپی یو ها با بیشتر برنامه ها سازگار نیست :-(

مجدد از مسير زير دريافت کنيد نبايد مشکلی باشه.
نسخه ای که از ديروز روی سايت بروز شده بود مشکل داشت که امروز برطرف شد:

- - - Updated - - -

زرین کارت قدیمی تر از همه درگاهها است جدیدا همه دارند میزنند از اول عالی بوده و همیشه عالی خواهد بود

زرين کارت هم يک قابليت منحصر به فرد هست که تنها توسط زرين پال ارائه ميشه.
مزيت اصلی زرين کارت تسويه حساب های سريع و بدون کارمزد شدن زرين پال تا پايان پاييز هست.

ehsaan
August 26th, 2014, 14:24
سلام. عالی بود.
اگر بشه بدون نیاز به اینترنت مثلا مثل موبایل بانک ملت از این خدمات استفاده کرد خیلی بهتر میشه .

- - - Updated - - -

چند دقیقه ای هست که نصب کردم و اطلاعات رو وارد کردم اما هیچ اتفاقی نافتاده و نوشته در حال بارگذاری

samansystems
August 26th, 2014, 14:50
سلام. عالی بود.
اگر بشه بدون نیاز به اینترنت مثلا مثل موبایل بانک ملت از این خدمات استفاده کرد خیلی بهتر میشه .

- - - Updated - - -

چند دقیقه ای هست که نصب کردم و اطلاعات رو وارد کردم اما هیچ اتفاقی نافتاده و نوشته در حال بارگذاری

سلام
پيش بينی ما اين هست که تو ماه های آينده اينترنت پرسرعت روی موبايل ها خيلی فراگير ميشه و بر همين اساس هست که تمام برنامه ريزی های ما بر اساس کارکرد با اينترنت تعريف شده.
در واقع هزينه اينترنت روی گوشی های موبايل هم داره پايين مياد و حتی از اس ام اس هم به صرفه تر هست.
نمونه اون استفاده روزانه ما از نرم افزارهایی مثل وايبر بيشتر از استفاده از پيامک و اس ام اس هست.

مجدد يکبار اپليکيشن رو ميبنديد و باز کنيد. اگر مشکل پابرجا بود اطلاع بديد.

ehsaan
August 27th, 2014, 01:04
سلام. متاسفانه کار نکرد. با وای فای و اینترنت پر سرعت هم تست کردم.

elementary
August 27th, 2014, 01:09

شاید ایمیل یا پسورد رو اشتباه میزنید چون وقتی اشتباه بزنید هیچ پیغامی نمیده ( برای من که به این شکل بود )

samansystems
August 27th, 2014, 08:28

نسخه اندرويد شما چند هست ؟

- - - Updated - - -

شاید ایمیل یا پسورد رو اشتباه میزنید چون وقتی اشتباه بزنید هیچ پیغامی نمیده ( برای من که به این شکل بود )

نه اگر اشتباه بزنيد بهتون خطا ميده.
ولی نرم افزار با نسخه های اندرويد 2 سازگاری نداره و احتمالا مشکل به همين دليل هست.

ehsaan
August 29th, 2014, 15:25
نسخه اندرويد شما چند هست ؟

- - - Updated - - -

نه اگر اشتباه بزنيد بهتون خطا ميده.
ولی نرم افزار با نسخه های اندرويد 2 سازگاری نداره و احتمالا مشکل به همين دليل هست.

سلام . متاسفانه 2 هست.

elementary
August 29th, 2014, 15:31
سلام . متاسفانه 2 هست.

من روی اندروید l یا همون 5 تست کردم مشکل لاگین داشت .

samansystems
August 29th, 2014, 15:43
من روی اندروید l یا همون 5 تست کردم مشکل لاگین داشت .

اندرويد 4 رو تست کرديد ؟ مشکل نداشت ؟

elementary
August 29th, 2014, 15:48
اندرويد 4 رو تست کرديد ؟ مشکل نداشت ؟

نه مشکلی نداره روی s4 و s5 تست کردم ولی روی نکسوس 5 مشکل داشت

samansystems
August 30th, 2014, 16:30
چشم. ارجاع ميديم که انشالله روی نسخه بالاتر هم تست بشه و مشکل رفع بشه.

- - - Updated - - -

با توجه به بالا رفتن تعداد نصب طی روزهای گذشته، عزيزانی که از اپليکيشن استفاده کردند پيشنهادات خودشون رو هم مطرح کنن که انشالله در نسخه نهائی اعمال بشه.

mazandweb
September 6th, 2014, 11:11
بسیار عالی

samansystems
September 6th, 2014, 14:59
تصاويری از قسمت های مختلف اپليکيشن رو در ادامه اين تاپيک قرار ميديم تا عزيزانی که هنوز نصب نکردن هم بتونن با محيط و امکانات آشنا بشن.

225512255222548225482254922550

- - - Updated - - -

و تصاوير قسمت های مربوط به خريد شارژ و پرداخت قبض

225532255522554

HPxf
September 6th, 2014, 15:00
عزیز من روی 4.4.2 نصب کرده ام اما روی لوگین خیلی گیر میکند :-( تازه اپدیت شده :-؟؟

samansystems
September 10th, 2014, 23:12
بعد از لاگين مشکل حل ميشه يا اصلا لاگين هم نميشه ؟

- - - Updated - - -

مشکلاتی که در چند روز گذشته گزارش شده بود رفع شد و عزيزان ميتونيد نرم افزار رو بروز کنيد.

- - - Updated - - -

عزيزانی که تست کردن خوشحال ميشيم نظرات خودشون رو بيان کنن.

p30nama
September 11th, 2014, 00:26
عالیه

میگم شما درگاه مستقیم هم دارید؟

میشه لوگو و نام سایت روی شاپرک قرار بگیره(مثل جهان پی)؟؟؟

ایشالا ما جزء کاربرای فعالتون بشیم

samansystems
September 11th, 2014, 11:35
عالیه
میگم شما درگاه مستقیم هم دارید؟
میشه لوگو و نام سایت روی شاپرک قرار بگیره(مثل جهان پی)؟؟؟
ایشالا ما جزء کاربرای فعالتون بشیم

زرين پال اولين سرويسی بود که به کاربران خودش درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايتشون رو ارائه داد و همچنان هم ارائه ميده.
کافی هست در سايت يک تيکت در اين زمينه باز کنيد.

downloaddl
September 11th, 2014, 13:03
اپ رو به گوگل پلی معرفی کنید حتمی یا به بازار ( اما گوگل پلی بهتره :d )

امکانات خیلی خوبه داره
یکی از امکاناتش خرید شارژ از کیف پول هست که عالی

اما تنها مشکلش این بود که تیکت هارو نمیشه داخل نرم افزار خوند

elementary
September 11th, 2014, 13:08
چرا به بازار ؟ و چرا به گوگل پلی ؟

بقیه مارکت ها چی ؟

سامان سیستم عزیز : به نظر من شما به هیچکدام از مارکت ها نرم افزار رو معرفی نکن . خودتون بعدا دلیلش رو میفهمید

samansystems
September 13th, 2014, 13:22
اپ رو به گوگل پلی معرفی کنید حتمی یا به بازار ( اما گوگل پلی بهتره :d )
امکانات خیلی خوبه داره
یکی از امکاناتش خرید شارژ از کیف پول هست که عالی
اما تنها مشکلش این بود که تیکت هارو نمیشه داخل نرم افزار خوند

چرا به بازار ؟ و چرا به گوگل پلی ؟
بقیه مارکت ها چی ؟
سامان سیستم عزیز : به نظر من شما به هیچکدام از مارکت ها نرم افزار رو معرفی نکن . خودتون بعدا دلیلش رو میفهمید

نسخه فعلی نسخه تست هست که داريم فيد بک ها رو از دوستان مختلف ميگيريم تا رفع کنيم.
ان شاء الله نسخه نهائی رو در مارکت های مختلف انتشار ميديم.
البته مارکت ها سياست های خودشون رو دارن که خوشبختانه تونستيم با تعامل ايجاد شده توافق لازم برای انتشار در دو مارکت معتبر رو داشته باشيم.

- - - Updated - - -

مشکل موجود در گوشی های nexus 5 رفع شد. عزيزان ميتونن نسخه خودشون رو بروز کنن.

samansystems
September 25th, 2014, 20:29
عزيزان اگر در طول روزهای گذشته مشکل خاصی رو بيان کردن مطرح کنن.
همچنين اگر پيشنهاد يا پيشنهاد هایی وجود داره هم خوشحال ميشيم بيان کنيد.

22841

iran-developers
September 25th, 2014, 21:27
درود
محدودیت های این کارتاتون مثله کارت های بانک های دیگه هست !

samansystems
September 25th, 2014, 21:29
درود
محدودیت های این کارتاتون مثله کارت های بانک های دیگه هست !

بله محدوديت ها معمولا روی سوئيچ شتاب تعريف شده و به همون صورت هست.

iran-developers
September 25th, 2014, 21:33
نسخه فعلی نسخه تست هست که داريم فيد بک ها رو از دوستان مختلف ميگيريم تا رفع کنيم.
ان شاء الله نسخه نهائی رو در مارکت های مختلف انتشار ميديم.
البته مارکت ها سياست های خودشون رو دارن که خوشبختانه تونستيم با تعامل ايجاد شده توافق لازم برای انتشار در دو مارکت معتبر رو داشته باشيم.

- - - Updated - - -

مشکل موجود در گوشی های nexus 5 رفع شد. عزيزان ميتونن نسخه خودشون رو بروز کنن.
درود
برای نوشتن نسخه آی او اس و در مارکت های ما در تماس باشید ..

samansystems
October 12th, 2014, 19:01
با توجه به پيشنهاداتی که عزيزان داده بودن، امروز بروز رسانی روی نرم افزار انجام شده که ميتونيد در صفحه اول ميزان ورودی و خروجی هر کيف پول رو مشاهده کنيد. برای بروز رسانی اپليکيشن از مسير زير اقدام کنيد:

- - - Updated - - -

23172

samansystems
October 28th, 2014, 14:22
يکی از مزايای نرم افزار اين هست که شما ميتونيد در هر کجا که هستيد و بدون نياز به کامپيوتر، تراکنش های زير 400 هزار تومانی خودتون رو به زرين کارت انتقال بديد و به صورت آنی و آنلاين موجودی رو در کارت دريافت کنيد. ;)

- - - Updated - - -

23496
دريافت نرم افزار روی موبايل

cybamin
October 28th, 2014, 15:18
چند مورد»

1- موقع افزایش اعتبار: وقتی یک کیف پول داریم، خب باید به صورت پیشفرض همون کیف پول انتخاب بشه.
2- موقع افزایش اعتبار: نمیشه با ussd هم عملیات پرداخت انجام بشه؟ با اینترنت موبایلی ما اینطوری به غایت سریعتر خواهد بود.
3- سایز فونت مقداری ریزه. گزینه برای تنظیمش قرار بدین.
4- قفلی، کدی، پترنی چیزی برای ورود به برنامه قرار بدین.
5- امکان دریافت اعلانات زرین پال (که معمولا بصورت ایمیل یا پیامک دریافت میشه - مثل واریزها) روی برنامه بصورت نوتیفیکیشن وجود داره؟

متشکر

yossef
November 2nd, 2014, 11:36
ای ولا کارتون درسته

persianboy
November 2nd, 2014, 15:02
بسیار عالی
برای خواندن تیکت ها مرورگر باز میشه و باید از طریق سایت تیکت رو بخونیم
بهتره بخش تیکت هم از طریق اپلیکیشن کاملا در دسترس بشه

samansystems
November 7th, 2014, 23:01
چند مورد»

1- موقع افزایش اعتبار: وقتی یک کیف پول داریم، خب باید به صورت پیشفرض همون کیف پول انتخاب بشه.
2- موقع افزایش اعتبار: نمیشه با ussd هم عملیات پرداخت انجام بشه؟ با اینترنت موبایلی ما اینطوری به غایت سریعتر خواهد بود.
3- سایز فونت مقداری ریزه. گزینه برای تنظیمش قرار بدین.
4- قفلی، کدی، پترنی چیزی برای ورود به برنامه قرار بدین.
5- امکان دریافت اعلانات زرین پال (که معمولا بصورت ایمیل یا پیامک دریافت میشه - مثل واریزها) روی برنامه بصورت نوتیفیکیشن وجود داره؟

متشکر

1. نکته خوبی هست و ان شاء الله اعمال ميشه.
2. اين هم مورد خوبی هست. ان شاء الله از داخل سايت تنظيماتی ميزاريم که بشه حالت پيش فرض رو انتخاب کرد. ولی به طور کلی شما همين الان هم از طريق ussd ميتونيد افزايش اعتبار کنيد. به روش زير:

*770*97*1*XXXXX*Y#

به جای XXXXX شماره حساب زرين پال خودتون
و به جای Y شماره کيف پول خودتون (که معمولا 1 هست)
رو قرار بديد و با موبايل شماره گيری کنيد ميتونيد افزايش اعتبار از طريق USSD رو انجام بديد.

3. در بروز رسانی ها مد نظر قرار ميديم.
4. خوب خود گوشی قفل هست. هر کسی هم بخواد به گوشی دسترسی پيدا کنه بايد اين قفل و پترن رو بزنه. ضمن اينکه کليه تبادلات مالی که بخواد انجام بشه بايد رمز زرين پال وارد بشه و بنابراين حتی در صورت دسترسی غير مجاز هم، در موارد اصلی نميشه کار غير مجازی انجام داد.
5. PUSH Notify در حال تست هست و ان شاء الله قابليت های خوبی در اين زمينه روی اپليکيشن ارائه ميشه.

- - - Updated - - -

بسیار عالی
برای خواندن تیکت ها مرورگر باز میشه و باید از طریق سایت تیکت رو بخونیم
بهتره بخش تیکت هم از طریق اپلیکیشن کاملا در دسترس بشه

اين موارد در نسخه های بعدی تکميل ميشه ان شاء الله.

aptimos
November 7th, 2014, 23:17
سلام
سوالم اینه که شما اپلیکیشن و در اپ استور بازار ارایه کردید؟
اگه اره لطفا لینکشو بزارید...........
با تشکر

samansystems
November 7th, 2014, 23:21
نسخه فعلی در حال برسی و رفع مشکل هست.
ان شاء الله به محض رسيدن به نسخه پايدار، اپليکيشن رو در مارکت های ايرانی و گوگل پلی منتشر خواهيم کرد.

hannah
November 7th, 2014, 23:37
نصب شد ولی وقتی اطلاعات ورود میدم روی در حال بارگذاری میمونه اینترنت هم وصله اندروید هم 2.3

samansystems
November 8th, 2014, 00:08
فکر ميکنم رو نسخه های 2 مشکل ssl هست.
با v p n تست ميکنيد يا بدون اون ؟

aligoli
November 8th, 2014, 00:09
ترجیح می دهم از گوگل پلی دانلود نمایم، پس از نسخه آخر در آن قرار دهید و اطلاع رسانی نمایید. :53:

hannah
November 8th, 2014, 11:54
فکر ميکنم رو نسخه های 2 مشکل ssl هست.
با v p n تست ميکنيد يا بدون اون ؟
بدون v p n هست راه حلی نداره ؟

samansystems
November 14th, 2014, 00:34
متاسفانه برای نسخه های 2 اندرويد راهی وجود نداره.
دليل مشکل استفاده از ssl در زمان اتصال هست که اگر بخوايم مشکل رو در اندرويد 2 حل کنيم امنيت اتصال کاربران فدای اين موضوع ميشه.
برای ما عدم شنود اطلاعات در مسير اتصال يکی از پارامترهای مهم هست که در سرويس های مشابه معمولا توجهی به اين موضوع نميشه.

- - - Updated - - -

به کمک اپليکيشن ميتونيد در هر زمان و در هر کجا که هستيد انتقال به زرين کارت رو ثبت کنيد و به صورت آنی (برای ارقام زير 400 هزار تومان) موجودی رو در کارت خودتون دريافت کنيد.
جالبتر اينکه در اين حال هيچ کارمزدی نه از شما و نه از مشتری شما کسر نميشه. ;)

Raymvnd
November 16th, 2014, 23:30
سلام...
من ویدئویی که دیدم که شما مراسم ایده استانبول شرکت کردید..
در قسمتی از ویدئو دیدم که شما قصد دارید با پیدا کردن شریک خارجی وارد دنیای مبادلات مالی جهان وارد بشوید و این کار می خواهید رقیب ویزاکارت و مسترکارت شوید...
آیا شما به کاربران خارجی خدمات ارائه می کنید که بتونیم از شر ویزاکارت و مسترکارت خارج شویم و با کاربران خارجی مبادلات مالی انجام دهیم؟

samansystems
November 16th, 2014, 23:54
سلام...
من ویدئویی که دیدم که شما مراسم ایده استانبول شرکت کردید..
در قسمتی از ویدئو دیدم که شما قصد دارید با پیدا کردن شریک خارجی وارد دنیای مبادلات مالی جهان وارد بشوید و این کار می خواهید رقیب ویزاکارت و مسترکارت شوید...
آیا شما به کاربران خارجی خدمات ارائه می کنید که بتونیم از شر ویزاکارت و مسترکارت خارج شویم و با کاربران خارجی مبادلات مالی انجام دهیم؟

سلام
اين موضوع در حال پيگيری هست و در حال نهائی کردن انتخاب پارتنر هامون هستيم.

majid1f
November 17th, 2014, 13:22
یک درخواست و پیشنهاد داشتم.
الان بعضی از کاربرها نیاز دارند که پیش از پرداخت هزینه توسط کابر شخص پرداخت کننده به نحوی تایید هویت بشه. بهترین راه هم تایید موبایلی هست. اگر قبل از پرداخت توسط کاربر شماره تلفن کاربر تایید بشه این مشکل حل می شه. راه حل پیشنهادی هم ساده هست.
الان وب سرویس زرین پال فیلد ارسال شماره همراه و ایمیل کاربر به صورت اختیاری را در متد PaymentRequest داره که بعد از پرداخت می شه فعال کرد که به ان پیامک ارسال بشه.
حال کافیه پس از انتقال به درگاه زرین پال یک کد تایید به کاربر پیامک بشه و در قسمت درگاه پیش از انتقال به درگاه شاپرک کاربر کد دریافتی را وارد کنه و پس از ان اگر صحیح بود به درگاه انتقال پیدا کنه.
اینطوری به اسونی کاربر اعتبار سنجی می شه.
اگرچه می شه این کار در سایت کاربر صورت بگیره ولی ان طور گاهی از مواقع پیچیدگی های خاص خودش را پیدا می کنه ، اگر در سایت شخص پیاده سازی بشه و برنامه نویس حرفه ایی نباشه امکان عبور یا دور زدن تایید هویت وجود داره ولی اینطوری بدون کوچک ترین دستکاری با همین وب سرویس فعلی و عدم تغییر در کد و اسکریپت های موجود می شه تایید هویت کرد.
(البته این قابلیت مثل درگاه مستقیم باید به صورت اختیاری برای هر درگاه قابل فعال کردن بشه. چند روز پیش چندین میلیون خرید به وسیله ی کارت های عابربانک سرقتی از سایت های فروش گیفت کارت صورت گرفته بود که هیچ دسترسی به خریدار نبوده و خریدار هم بلافاصله پس از خرید کارت ها را مصرف کرده! و کلی مشکلات دیگه.... )

samansystems
November 17th, 2014, 13:36
یک درخواست و پیشنهاد داشتم.
الان بعضی از کاربرها نیاز دارند که پیش از پرداخت هزینه توسط کابر شخص پرداخت کننده به نحوی تایید هویت بشه. بهترین راه هم تایید موبایلی هست. اگر قبل از پرداخت توسط کاربر شماره تلفن کاربر تایید بشه این مشکل حل می شه. راه حل پیشنهادی هم ساده هست.
الان وب سرویس زرین پال فیلد ارسال شماره همراه و ایمیل کاربر به صورت اختیاری را در متد PaymentRequest داره که بعد از پرداخت می شه فعال کرد که به ان پیامک ارسال بشه.
حال کافیه پس از انتقال به درگاه زرین پال یک کد تایید به کاربر پیامک بشه و در قسمت درگاه پیش از انتقال به درگاه شاپرک کاربر کد دریافتی را وارد کنه و پس از ان اگر صحیح بود به درگاه انتقال پیدا کنه.
اینطوری به اسونی کاربر اعتبار سنجی می شه.
اگرچه می شه این کار در سایت کاربر صورت بگیره ولی ان طور گاهی از مواقع پیچیدگی های خاص خودش را پیدا می کنه ، اگر در سایت شخص پیاده سازی بشه و برنامه نویس حرفه ایی نباشه امکان عبور یا دور زدن تایید هویت وجود داره ولی اینطوری بدون کوچک ترین دستکاری با همین وب سرویس فعلی و عدم تغییر در کد و اسکریپت های موجود می شه تایید هویت کرد.
(البته این قابلیت مثل درگاه مستقیم باید به صورت اختیاری برای هر درگاه قابل فعال کردن بشه. چند روز پیش چندین میلیون خرید به وسیله ی کارت های عابربانک سرقتی از سایت های فروش گیفت کارت صورت گرفته بود که هیچ دسترسی به خریدار نبوده و خریدار هم بلافاصله پس از خرید کارت ها را مصرف کرده! و کلی مشکلات دیگه.... )

برای تاييد تلفنی و پرداخت ميتونيد از پرداخت USSD استفاده کنيد.
به اين صورت که راه پرداخت رو به مشتری از راهکار موبايل گيت موجود در مستند زير معرفی ميکنيد:

https://ir.zarinpal.com/Labs/Details/WebServicePhpSample

يعنی به مشتری ميگيد

*770*97*2*YYYYY#

رو شماره گيری و پرداخت کن.
مشتری شماره گيری و پرداخت ميکنه و شما در بازگشت به شماره پرداخت کننده هم دسترسی داريد.

سرزمین
November 17th, 2014, 13:54
ممنون
برای جاوا فکری ندارید؟ :d :104:

samansystems
November 17th, 2014, 14:00
ممنون
برای جاوا فکری ندارید؟ :d :104:

جاوا رو نه
ولی ويندوز فون و آيفون رو در برنامه داريم.

elementary
November 17th, 2014, 14:31
جاوا رو نه
ولی ويندوز فون و آيفون رو در برنامه داريم.

روی بلک بری تست کردم راحت و خوب بود ولی کمی مشکل لود صفحات داشت

اگر ممکن هست برای بلک بری هم بهینه سازی کنید ممنون

samansystems
November 17th, 2014, 14:36
روی بلک بری تست کردم راحت و خوب بود ولی کمی مشکل لود صفحات داشت
اگر ممکن هست برای بلک بری هم بهینه سازی کنید ممنون

ميتونيد جاهایی که مشکل داره رو عکس بگيريد و تصاويرش رو ارسال کنيد تا برسی کنيم.

elementary
November 17th, 2014, 15:43
ميتونيد جاهایی که مشکل داره رو عکس بگيريد و تصاويرش رو ارسال کنيد تا برسی کنيم.

ببین این نوار کنار هست وقتی میخوام اون رو بزنم انیمیشن اون با کمی تاخییر و اهسته اجرا میشه

samansystems
November 20th, 2014, 11:25
برای دريافت اپليکيشن از کافه بازار هم ميتونيد از مسير زير اقدام کنيد:
زرين پال در کافه بازار برای اندروید (http://cafebazaar.ir/app/com.zarinpal.ewallets)

mehrangta
November 20th, 2014, 11:53
ماشالله
ترکوندید دیگه
به امید زرین بانک :)

!MihanIt!
November 20th, 2014, 12:54
زرین پال کارش درسته ولی اگر شما درگاه اختصاصی بدید مثل سیباپال و.... خیلی خوب نیشه

samansystems
November 22nd, 2014, 17:22
زرین پال کارش درسته ولی اگر شما درگاه اختصاصی بدید مثل سیباپال و.... خیلی خوب نیشه

زرين پال اولين جائی هست که درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايت ها رو ارائه داد و همچنان هم ارائه ميده ;)
کاربران زرين پال ميتونن در کنار درگاه عادی زرين پال ازين درگاه هم استفاده کنن و انتخاب درگاه رو برعهده کاربران خودشون قرار بدن.

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/23861-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D9%8A%DA%A9%D9%8A%D8%B4%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%AF-zarinpal-mobi-jpg

اپليکيشن رو ميتونيد از مسير زير هم دريافت کنيد:
www.zarinpal.mobi/get.apk (http://www.zarinpal.mobi/get.apk)

nasimd
November 22nd, 2014, 17:24
خیلی عالی هست

samansystems
December 1st, 2014, 14:58
خیلی عالی هست

خوشحاليم که بتونيم با ارائه سرويس های متفاوت و جديد نظر کاربران رو جلب کنيم.

besthosti.com
December 1st, 2014, 15:07
ايفون نداريد؟

samansystems
December 1st, 2014, 16:10
ايفون نداريد؟

ان شاء الله بزودی.

k-h
December 1st, 2014, 16:17
سلام
با تشکر از سرویس های خوب و جدیدتون
اما یه مشکل هست در نرم افزارتون
پرداخت ها با *770*97# داخل برنامه در قسمت ورودی های امروز نمیزنه
اینو جهت اطلاع بهتون گفتم.
با تشکر

samansystems
December 1st, 2014, 16:33
سلام
با تشکر از سرویس های خوب و جدیدتون
اما یه مشکل هست در نرم افزارتون
پرداخت ها با *770*97# داخل برنامه در قسمت ورودی های امروز نمیزنه
اینو جهت اطلاع بهتون گفتم.
با تشکر

تو گردش حساب ثبت ميشه ولی تو ورودی نميزنه يا تو گردش حساب هم ثبت نميشه ؟

k-h
December 1st, 2014, 16:50
ببخشید من منظورمو اشتباه بهتون گفتم
داخل زرین پال به زرین کارت ورودی با خروجی امروز 0 میزنه در حالی که امروز ما یه تراکنش داشتیم اینجا میزنه 0 چون با 770 پرداخت شده

samansystems
December 1st, 2014, 22:59
ببخشید من منظورمو اشتباه بهتون گفتم داخل زرین پال به زرین کارت ورودی با خروجی امروز 0 میزنه در حالی که امروز ما یه تراکنش داشتیم اینجا میزنه 0 چون با 770 پرداخت شده

لطفا داخل سايت تيکت بزنيد تا به صورت موردی برسی بشه.

samansystems
December 11th, 2014, 09:56
نرم افزار بروز شده و قابليت های خوبی به اون اضافه شده:

http://www.zarinpal.mobi/get.apk

-- بروز رسانی خودکار به نرم افزار اضافه شده.
-- مشکلات کرش نرم افزار حل شده.
-- امکان عضويت از طريق نرم افزار فراهم شده.
-- مشکل ورود به نرم افزار حل شده.
-- امکان خريد طرح ترافيک تهران به نرم افزار اضافه شده.
-- حجم نرم افزار به مقدار قابل توجهی کاهش پيدا کرده.
-- مشکل فونت نرم افزار در نسخه 5 اندرويد حل شده.
-- مشکل بارکد اسکنر و پرداخت قبض از طريق بارکد حل شده.

samansystems
March 15th, 2015, 18:21
مفتخريم که زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که تا پايان سال 93 تونسته اپليکيشن موبايل رو در اين زمينه ارائه بده.

samansystems
May 6th, 2015, 21:47
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26271&stc=1

شارژ مستقيم همراه اول، ايرانسل و رايتل از قابليت های منحصر به فرد اپليکيشن زرين پال هست.