PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به پی سی ول چقدر اعتماد دارید؟

mohsen1
June 26th, 2010, 19:55
سوال در مورد پی سی ول و سایت هایی مثل پرشین اسکریپت و ... هست!
اونم اینه که به اسکریپت هایی که توسط این سایت ها ارائه میشه تا چه حد مطمئن هستید؟
به لحاظ امنیت.
چون بعضی معتقد هستند که اسکریپت های ارائه شده توسط این سایت دستکاری می شن و اگه نصب بشه امنیت سایت و سرور به خطر میفته و ... .
اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم مطرح کنه :)

amir1
June 26th, 2010, 19:58
منم اینطور شنیدم !!

htfearless
June 26th, 2010, 19:59
مدیر پرشین اسکریپ "محمد" را قبلا میشناختم ، فکر نمیکم اسکریپ ها را دستکاری کنه !

Kambiz
June 26th, 2010, 20:07
به طور کلی قابل اطمینان نیستن و باید خودتون هم حتما چک کنید اسکریپت رو

nezar
June 26th, 2010, 20:10
با تمام احترامی که برای مدیران این سایت ها دارم.
محتوایی که قرار می دهند به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند.
منظورم این نیست که خود مدیران دست به خرابکاری بزنند
نه چون خود اون ها هم این اسکریپت رو از جاهای دیگه کپی برداری می کنند.
و در سایت خودشون قرار می دهند حالا تا چه حد اون ها این اسکریپت ها
رو از لحاظ امنیتی چک می کنند خدا میدونه
ولی باز هم نمی شه زحمت هاشون رو نادیده گرفت
با تشکر

skrsoft
June 26th, 2010, 20:27
به نظر من نميشه اعتماد كرد
البته منظورم اين نيست خداي نكرده همه مديران اين طور سايت ها توي اسكريپت ها دستكاري ميكنند
ولي مطمئنا افرادي هستند كه چنين كاري رو انجام مي دن
بهتره قبل از استفاده كاملا تست و بررسي كنيد
حتي اسكريپت هايي مثل ويبالتين نال شده

چون ميشه يه فايل پي اچ پي بين فايلها گذاشت كه به راحتي بوسله اون سايت رو هك كرد
ويبالتين هم اينقدر فايل داره كه به راحتي نشه پيدا كرد

aghaee
June 26th, 2010, 20:29
منم تائید می کنم! اصلا قابل اعتماد نیست! چون اسکریپت های توی اینترنت کلا قابل اعتماد نیستن! پس تقصیر مدیران سایت های نیست!

گه گاهی پیش میاد که بعضی ها مدیران شلوغ کاری می کنن ولی................ بماند

web-ha
June 26th, 2010, 20:36
سوال در مورد پی سی ول و سایت هایی مثل پرشین اسکریپت و ... هست!
اونم اینه که به اسکریپت هایی که توسط این سایت ها ارائه میشه تا چه حد مطمئن هستید؟
به لحاظ امنیت.
چون بعضی معتقد هستند که اسکریپت های ارائه شده توسط این سایت دستکاری می شن و اگه نصب بشه امنیت سایت و سرور به خطر میفته و ... .
اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم مطرح کنه :)

با سلام دوست گرامي اولين راه اينكه دانلود نكنيم و اگر دانلودكرديم و مي خوايم استفاده كنيم خودمون يه تستي بزنيم ماشالله الان تو گوگل سرچ كني كلي نرم افزار ريز درشت براي تست وجود داره ولي من از همه مديرايي كه به نحوي نياز كاربران يا بازديد كننده گان رو برطرف مي كنن تشكر مي كنم ،مخصوصا آقا احسان مدير مسئول پي سي ول

mr.bahram
June 26th, 2010, 21:01
از جایی که دارید دانلود می کنید باید بشناسید
اگر سایت های بزرگ باشن هیچ وقت نمیان خودشون رو با شل آپ کردن زیر سوال ببرن ولی ادم نمی تونه بگه اسکریپتی که نال شده هست امنیت کامل تری نسبت به معمولیش داره

delta
June 26th, 2010, 21:25
چه خوب شد همچین تاپیکی زده شد. با تمام احترامی که برای مدیران این سایت دارم اما این آقایون اصلا توجهی به امنیت نمیکنند و همینطوری از سایتهای ترکیه ای و روسی و.. اسکریپت دانلود میکنند و به نام خودشون میزارن سایت.هر وقت هم میگیم مورد داره جواب میدن ما زحمت میکشیم و.. آقایون محترم میشه بپرسم امنیت که مهمتر از اسکریپت هست کجای کار شما قرار داره؟
تجربیات: پریروز یک اسکریپت دانلود کردم از این سایت و لینک زیر:

اسکریپت افزایش آمار FakeZilla Extreme Hit Generator | P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/4588-fakezilla-extreme-hit-generator.html)
برای اولین بار خر شدم و تست نکرده مستقیم گزاشتم تو هاست سایتم و گفتم شاید مدیران زحمت کش این سایت خودشون چک میکنند.بعد از چند ساعت یک جناب هکر ترکیه ای هاست بنده رو شل گرفت و از دیتابیس و ... شروع به هک کرد که زود متوجه شدم و جلوشو گرفتم..
اینم لینک ورود جناب هکر:

"If you want to upload any ***** on your own, Just Use The form Bellow" - Google'da Ara (http://www.google.com.tr/search?q=%22If+you+want+to+upload+any+*****+on+you r+own,+Just+Use+The+form+Bellow%22&hl=tr&client=firefox-a&hs=jrn&rls=org.mozilla:tr:official&filter=0)
در اصل این اسکریپت با باگ ساخته شده برای هک و جناب پی سی ولی ها برداشتند بدون چک گزاشتند تو سایت و میدن ملت دانلود کنند. اگر باور نمیکنید میتونید از همین لینک اسکریپت رو دانلود کنید تا چندین ساعت بعد جناب هکر خان سراغ شما هم بیاد!! یا اگر سر از امنیتی در میارید چک کنید...
در آخر: واقعا متاسفم برای کسانی که فرهنگ سایت داری رو بلد نیستند و فقط میخواهند تو دنیای نت اسم در کنند که البته راههای زیادی برای این کار هست.. پیشنهاد میدم به جای ضرر زدن به سایتها راه وبرنگ رو برند که شرافتش خیلی بیشتر هست!

nezar
June 26th, 2010, 21:39
چه خوب شد همچین تاپیکی زده شد. با تمام احترامی که برای مدیران این سایت دارم اما این آقایون اصلا توجهی به امنیت نمیکنند و همینطوری از سایتهای ترکیه ای و روسی و.. اسکریپت دانلود میکنند و به نام خودشون میزارن سایت.هر وقت هم میگیم مورد داره جواب میدن ما زحمت میکشیم و.. آقایون محترم میشه بپرسم امنیت که مهمتر از اسکریپت هست کجای کار شما قرار داره؟
تجربیات: پریروز یک اسکریپت دانلود کردم از این سایت و لینک زیر:

اسکریپت افزایش آمار FakeZilla Extreme Hit Generator | P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/4588-fakezilla-extreme-hit-generator.html)
برای اولین بار خر شدم و تست نکرده مستقیم گزاشتم تو هاست سایتم و گفتم شاید مدیران زحمت کش این سایت خودشون چک میکنند.بعد از چند ساعت یک جناب هکر ترکیه ای هاست بنده رو شل گرفت و از دیتابیس و ... شروع به هک کرد که زود متوجه شدم و جلوشو گرفتم..
اینم لینک ورود جناب هکر:

در اصل این اسکریپت با باگ ساخته شده برای هک و جناب پی سی ولی ها برداشتند بدون چک گزاشتند تو سایت و میدن ملت دانلود کنند. اگر باور نمیکنید میتونید از همین لینک اسکریپت رو دانلود کنید تا چندین ساعت بعد جناب هکر خان سراغ شما هم بیاد!! یا اگر سر از امنیتی در میارید چک کنید...
در آخر: واقعا متاسفم برای کسانی که فرهنگ سایت داری رو بلد نیستند و فقط میخواهند تو دنیای نت اسم در کنند که البته راههای زیادی برای این کار هست.. پیشنهاد میدم به جای ضرر زدن به سایتها راه وبرنگ رو برند که شرافتش خیلی بیشتر هست!

حرف شما کاملا درسته
همین بلایی که سر شما اومده سر ما هم پیاده شد.
با این تفاوت که شما زود فهمیدید جلوش رو گرفتی
ولی برای ما جناب هکر تمام فایل ها رو Shift+Delete کرد.
بجز htaccess که اونم چون فایل آپاچی بود ندیده:71:

amiri113
June 26th, 2010, 21:55
اسکريپت نال شده فقط برای تست خوب هستش!
نه از لحاظ عقل نه شرع نه اخلاق نه هيچ منطق ديگه ای درست نيست که شما چيزی که کسی براش زحمت کشيده و داره ازش پول درمياره رو مجانی استفاده کنيد.

mohsen1
June 26th, 2010, 22:03
مدیر پرشین اسکریپ "محمد" را قبلا میشناختم ، فکر نمیکم اسکریپ ها را دستکاری کنه !

قصد توهین و اتهام نبود.
قصد این هست که شبهاتی که مطرح شده پاسخ داده بشه.

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

ماشالله الان تو گوگل سرچ كني كلي نرم افزار ريز درشت براي تست وجود داره
میشه چند تا نام ببرید؟

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

حرف شما کاملا درسته
همین بلایی که سر شما اومده سر ما هم پیاده شد.
با این تفاوت که شما زود فهمیدید جلوش رو گرفتی
ولی برای ما جناب هکر تمام فایل ها رو Shift+Delete کرد.
بجز htaccess که اونم چون فایل آپاچی بود ندیده:71:

میشه بگید چه اسکریپتی بود؟

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

اسکريپت نال شده فقط برای تست خوب هستش!
نه از لحاظ عقل نه شرع نه اخلاق نه هيچ منطق ديگه ای درست نيست که شما چيزی که کسی براش زحمت کشيده و داره ازش پول درمياره رو مجانی استفاده کنيد.

منظور فقط نال نبود.
بعضی اسکریپت های رایگان رو هم این سایت ها ترجمه می کنند و برای دانلود تو سایتشون قرار می دن.

Sepahrad
June 26th, 2010, 22:36
باسلام
---------
از کی تا حالا میشه به اسکریپت های نال شده اعتماد کرد که حالا بخوایم به این سایت ها اعتماد کنیم :) کلی عرض میکنم .

موفق باشید :53:

mohsen1
June 26th, 2010, 23:23
باسلام
---------
از کی تا حالا میشه به اسکریپت های نال شده اعتماد کرد که حالا بخوایم به این سایت ها اعتماد کنیم :) کلی عرض میکنم .

منظور فقط نال نبود.
بعضی اسکریپت های رایگان رو هم این سایت ها ترجمه می کنند و برای دانلود تو سایتشون قرار می دن.

delta
June 26th, 2010, 23:32
منظور فقط نال نبود.

پس بهتره فقط همون اسکریپت های رایگان رو ترجمه کنند و نروند هر چیزی گیرشون میاد رو بزارند تو سایت... همونطور که گفتم ارادت دارم به صمدبین اما این بی دقتیها چیزی نیست که بشه ازش گزشت. یک سایت معمولی و تازه کار نیستند. با هر اشتباه آنها کلی سایت و زحمات به فنا میره..

Sepahrad
June 26th, 2010, 23:33
منظور فقط نال نبود.

در این مورد با اینکه بعضی اواقات باهاشون صحبت هم میکنم چیزی نشنیدم ! اما برای چی باید اینکار رو انجام بدند ؟! برای انکه دسترسی داشته باشند به سایت شما ؟!

ازکلی عرض میکنم : از انسان جماعت هیچ چیز بعید نیست .

سلام عیلکم و رحمت الله
June 26th, 2010, 23:43
می شه بفرمائید چجوری می شه یک اسکریپ را از لحاظ امنیت و ... چک کرد ؟

بسیار ممنون

nezar
June 27th, 2010, 02:47
میشه بگید چه اسکریپتی بود؟

برادر این 2تا رو تو یک روز نصب کردم.
24 ساعت بعد = کل از دست رفتن اطلاعات
اولی (http://www.p30vel.ir/4534-search-engine-v1-2.html) و دومی (http://www.p30vel.ir/4484-fake-traffic-maker-new.html)

GOD
June 27th, 2010, 09:15
نگفتید با چه نرم افزار هایی میشه این اسکریپت ها رو تست کرد

web-ha
June 27th, 2010, 19:45
نگفتید با چه نرم افزار هایی میشه این اسکریپت ها رو تست کرد

ببخشيد شما كه مشتاق هستيد اسم اين نرم افزار رو بدونيد اگه لينك بدم دانلود مي كنيد؟

اگر دانلود كنيد 100 درصد از محيط نرم افزار سئوال مي پرسم كه چجوري بود؟

ShahroKH
June 27th, 2010, 20:42
بببخشید بببخشید من زیاد با این سایت ها آشنا نیستم ولی زمانی به سایت های اسکریپت اعتماد میکنم که روحمو فروخته باشم :)

سلام عیلکم و رحمت الله
June 27th, 2010, 21:15
ببخشيد شما كه مشتاق هستيد اسم اين نرم افزار رو بدونيد اگه لينك بدم دانلود مي كنيد؟

یعنی چه !!!!

nezar
June 27th, 2010, 21:54
یعنی چه !!!!

یعنی اسپم عزیزم

Aryabooks
June 27th, 2010, 23:14
با دیدن این تاپیک یاد زمانی افتادم که این بچه ها اسکریپت های فااسکریپت رو میزاشتم که حتی عکس و کپی رایتش داخلش بود و میگفتن همین دیشب به خاطر کاربر ها بیدار موندم و این اسکریپت رو نوشتم:78:
کلا کسی هستش که یه اسکریپت سالم از این ها دانلود کرده باشه و استفاده کنه؟
اون اسکریپت ها هم که سالم هستند محصول یه سایت رسمی هستش که میخواد با سورس باز ارائه بده که تو همون ها هم تازه دستکاری میکنن
پروژه های فارسی سازیشون هم که آخر خنده هستش
به عوض کردن کلمه home به صفحه اصلی میگن فارسی سازی
به قول دلتافوکسی اسکریپت های بی در و پیکر رو از این سایت های روسی و ترکیه و.. میگیرن و میگن ما برنامه نویسی بلدیم
اما در مجموع نباید از این راهشون خرده گرفتش
خلاصه از صد تا سایت دیگه بهتر هستن:115:

saman6709
June 27th, 2010, 23:41
1. به p30vel و موارد مشابه به هيچ وجه نميشه اعتماد كرد (نظر منه)(مديراشون هم به نظر من بيشتر به فكر رتبه سايتند تا به مسائل ديگه)
2. بهترين كار براي موارد نال اينه كه فايلها را نسبت به مورد مشابه كامپير كنيد تا ببينيد فايل يا كد اضافه اي نباشه

ShahroKH
June 27th, 2010, 23:48
1. به p30vel و موارد مشابه به هيچ وجه نميشه اعتماد كرد (نظر منه)(مديراشون هم به نظر من بيشتر به فكر رتبه سايتند تا به مسائل ديگه)

سایت پی سی ول بیشتر به تبلیغات (پول) اهمیت میده روزی هزار تا اس ام اس میفرسته میگه بیاین تبلیغ کنین

saman6709
June 29th, 2010, 07:58
خود همين p30vel چند بار هك شده فكر كنم در يك سال اخير 3 بار هك شده كه معلومه سايت خيلي ولي است

aghaee
June 29th, 2010, 15:20
خود همين p30vel چند بار هك شده فكر كنم در يك سال اخير 3 بار هك شده كه معلومه سايت خيلي ولي است

از اسم دامنینش مشخصه دیگه پی سی ول! =))

itjavani
June 29th, 2010, 16:16
آقا از چشم و ابروی منو شما که خوششون نمیاد یک چیز رو همینجوری بهت مجانی بدن! مسلما یکجاش میلنگه!
99٪ اسکریپت ها دستکاری میشه و یا ناقص گذاشته میشه(که اونم دلایلی هست که بهتره نپردازیم $$$$)

اسکریپت های رایگان رو که میزارن رو میشه اعتماد کرد! که بازم بهتره به سایت CMSTalk رجوع بشه !

باز پرشین اسکریپت بهتر از پی سی وله! پی سی ول که بعد از رفتن احسان دیگه بهم ریخته چیزی نداره!

GOD
June 29th, 2010, 16:27

شما لینک رو بده ما دانلود میکنیم

شما هم سوال بکن
--------------------------------------------------------
اره احساس خیلی وقته دیگه نیست تو پی سی ول

در مورد اسکریپت هم موافقم 99% درست کار نمیکنه

AmirHosein
June 29th, 2010, 16:31
من از سایت پی سی ول چند تا فروشگاه ساز دانلود کردن انتی ویروسم رو پر پر کردن یکیش پارس سی ام اس بود فکر کنم :d لوکال هاستم رو خراب کرد!!!

mositanha
June 29th, 2010, 16:54
اعتماد به اسکرپیت نال شده خیلی سخته...
فکر نمیکم بشه به این راحتی به این اسکرپیت ها اعتماد کرد

itjavani
June 29th, 2010, 17:29
اعتماد به اسکرپیت نال شده خیلی سخته...
فکر نمیکم بشه به این راحتی به این اسکرپیت ها اعتماد کرد

البته اسکریپت نال شده رایگان!

پولیش رو میشه یه کاری کرد! اکثر پولیاش خوب در میان!

iacbook
June 29th, 2010, 17:42
اصلا" پولی و غیر پولی دلیل نمیشه که فایل ها ویروسی باشند یا نباشند!
یکی میبینی میره از سایت پی سی ول بر میداره و میفروشه :-o اونوقت این اسکریپت پولی خوبه؟؟؟؟؟

خود پی سی ول هم که ماشاللا از سایت هایی مثل اسکریپت مافیا و ... برمیداره و کپی رایت خودش رو هم میزنه زیرش! تازه جالب اینجاست که کپی رایتش رو هم دیدم توی بعضی اسکریپت های نال شده بصورت کد شده کرده تا کسی نتونه تغییرش بده!!!!!!

اسکریپت های ایرانی رو هم که قراردادن و گفتن نال کردن چه نالیه که دیتابیس رو قرار دادن! معلومه که کل اسکریپت رو از روی هاست یکی برداشتن (یا د ز دیدن) و دیتابیسش رو هم اکسپورت کردن و ... به این میگن نال کردن!؟!!!؟

sunyboy
June 29th, 2010, 18:06
اقا اين اسكريپتي كه بتازگي پي سي ول گذاشته داخل فايلاش كلي شل كار گذاشند اصلا استفاده نكنيد يكي از شل هاش C99 هستش

دانلود رایگان اسکریپت P30rank.ir | P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/4697-p30rank-ir-script-p30vel.html)

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

اقا اين اسكريپتي كه بتازگي پي سي ول گذاشته داخل فايلاش كلي شل كار گذاشند اصلا استفاده نكنيد يكي از شل هاش C99 هستش

دانلود رایگان اسکریپت P30rank.ir | P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/4697-p30rank-ir-script-p30vel.html)

iacbook
June 29th, 2010, 18:16
جالبه که خیلیا با همین اسکریپت های نال شده و اختصاصی این و اون سایت میزنن و روش کلی هم حساب می کنن! حالا نال شده سیستم هایی مثل وی بی ارزش داره! چون نمیشه به این راحتیا سیستمی مثل وی بی ساخت! اما اسکریپت هایی که سیستمی تقریبا" ساده و یکنواخت دارند به نظر باید اختصاصی نوشته بشن و کپی برداری این اسکریپت ها کار خنده داریه!
کمتر سایتی پیدا میشه که برای خودش سیستمی بسازه و خودشون برنامه نویسی کرده باشن! همش کپی برداری و همش ***ی!

AftabHosting
June 29th, 2010, 18:21
بله اسکریپت که پی سی ول برای دانلود گذاشن شل داره دیشب وارد سایت ما شدند و تغیراتی ایجاد کردند. :-s

http://www.p30vel.ir/4697-p30rank-ir-script-p30vel.html

itjavani
June 29th, 2010, 18:31
میگن پول از رو زمین برمیداری بشمار! شما دانلود میکنید یه اسکن نا قابل نمیکنید؟؟؟

AftabHosting
June 29th, 2010, 18:35
میگن پول از رو زمین برمیداری بشمار! شما دانلود میکنید یه اسکن نا قابل نمیکنید؟؟؟

آنتی ویروس گفت مشکل نداره ولی ......

itjavani
June 29th, 2010, 18:42
آنتی ویروس گفت مشکل نداره ولی ......

شما فکر کنم آنتیت مشکل داشت! من آنتی ویروس آویرا(10)نسخه رایگان با فایروال zone alarm نصب کردم! همیشه هم آپ دیت میکنم!‌ دو سه ماهی هست رنگ ویروس رو ندیدم!

من که اصولا همشونو اسکن میکنم! درجا آنتی میگیره اگر مشکلی باشه!شما یه هم یه تست بزن بد نیست!

AftabHosting
June 29th, 2010, 18:46
شما فکر کنم آنتیت مشکل داشت! من آنتی ویروس آویرا(10)نسخه رایگان با فایروال zone alarm نصب کردم! همیشه هم آپ دیت میکنم!‌ دو سه ماهی هست رنگ ویروس رو ندیدم!

من که اصولا همشونو اسکن میکنم! درجا آنتی میگیره اگر مشکلی باشه!شما یه هم یه تست بزن بد نیست!

شما این اسکریپت پی سی رنک رو هم اسکن کردید ؟

iNicz.Com
June 29th, 2010, 19:37
سلام به همگی ;;)
خوب از این جا شروع کنم که من هم همکار شما هستم و هم مدیر سایت todaycms.com و مدیران پی سی ول از جمله دوستان ما میباشند.
اصلا این سایتهای اسکریپت چرا هستند ؟
ما این سایت ها رو برای وب مستر ها میزاریم تا با ویرایش و استفاده از این نمونه کار ها بتون یه سیستم خوب راه اندازی کنند . و بعد از نال میزاریم در خدمت دوستان . که شاید باگ داشته باشه که ما با استفاده از این طریق زدیم و یا امنیت سرور پاین بوده زدیمش. بعصی وقت ها هم فارسی میکنم و ارائه میدیم.
پس کار ما ایمن سازی نیست. ولی بعد از این همه تلاش هیچ وقت شل تو اسکریتی نمیزاریم.
نال چیه ؟
نال یعنی دکود کردن ، برداشتن لاینساس ها و call back ها از اسکریپت هستش.
============
در کل همیشه اسکریپت ها رو چک کنید.
همین p30rank باگ داره که 2 تاش رو من میدونم. یکی باگ sql و یکی دیگه .... <):)
----------------------------------------
موفق باشید .

=============================================
فروش هاست | هاستینگ | سرور مجازی | سرور اختصاص (http://www.iNicz.com)

iacbook
June 29th, 2010, 20:22
کدوم آنتی ویروس شل رو شناسایی می کنه؟!!!!!!!!!!!

دوم اینکه به قول دوستمون این اسکریپت ها فقط برای مشاهده سیستم برنامه نویسی و نحوه کارکردشون ارزش دارند تا برنامه نویسان با نحوه کار آشنا بشن و سیستمی برای خودشون بسازند و به نظر من استفاده از اسکریپتهای نال شده بعنوان یک سایت رسمی کاری خنده داره !!!

iNicz.Com
June 29th, 2010, 20:37
چرا بعصی هاشون هستند واقعا امنیت بالایی دارند ، بطور کلی نمیشه گفت :
استفاده از اسکریپتهای نال شده بعنوان یک سایت رسمی کاری خنده داره !!!
(این حرف شما رو زیاد تایید نمیکنم)
=======
در مورد جواب شما به >>> کدوم آنتی ویروس شل رو شناسایی می کنه؟!!!!!!!!!!!
من خودم از NOD32 ( هر روز آپدیت میشه ) استفاده مینکیم.اگه شل شما callback یا خبر رسان نداشته باشه و کد شده باشه چیزی درست حسابی نمیتونه اون رو تشخیص بده.
ولی اگه callback یا خبر رسان داشته باشه ، همین nod32 اون رو به حالت یک فایل txt هم شناسایی و پاک میکنه.

iacbook
June 29th, 2010, 21:04
مهم امنیت بالا نیست!
مهم اینه که سیستم نال شده کلا" سیستمی تکراری خواهد بود !
بعضی سیستم های تکراری نال شدشون خوبه ( مثل انجمن وی بی و سیستم هایی مثل کایاکو و ... ) که کاربردشون مشخص و ثابته! اما سیستم های اختصاصی نه !

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

در ضمن اکثر شل ها هم با آنتی ویروس شناسایی نمیشن!