PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات سیمکارت رایتل !

vp_server
August 21st, 2014, 18:12
با سلام خدمت تمامی کاربران انجمن
بنده یک سیم کارت رایتل اعتباری تهیه کرده ام و پس زمان فعالسازی ۷ روزه در شبکه IR_TCI و گاهی MTN irancell را نشان می دهد.
لازم به ذکر است سرعت اینترنت نیز همانند شبکه همراه اول و ایرانسل میباشد و 3G نیست !
شماره موجود در سایت رایتل نیز جنبه فان دارد و هیچ کس پاسخگو نمی باشد !

مشکل از چیست؟ منتظر راهنمایی دوستان می باشیم

با تشکر

mask-online
August 21st, 2014, 18:15
سلام
با توجه به تغییرات موجود در bts کمی با اختلال همراه است
گزینه رومینگ رو از سیم کارت و گوشی غیر فعال کنید
همچنین گزینه 3g در گوشی نیز باید تیک بزنید

vp_server
August 21st, 2014, 18:16
سلام
با توجه به تغییرات موجود در bts کمی با اختلال همراه است
گزینه رومینگ رو از سیم کارت و گوشی غیر فعال کنید
همچنین گزینه 3g در گوشی نیز باید تیک بزنید
سیمکارت در ipad فعال شده است و ۲ گزینه callular data و LTE فعال می باشد.

mask-online
August 21st, 2014, 18:20
جهت غیر فعال سازی گزینه رومینگ
http://www.rightel.ir/setting-roaming-activation
جهت فعال سازی 3g
رایتل - راهنمای فعال سازی و غیر فعال سازی دیتا در سرویس رومینگ (http://www.rightel.ir/setting-roaming-data)
جهت تنظیمات گوشی
رایتل - تنظیمات اینترنت (دستی) (http://www.rightel.ir/setting-internet)
موفق باشید

majidisaloo1
August 21st, 2014, 18:30
شما منطقه ای که هستید آیا پوشش خود رایتل را دارد یا دارد از رومینگ ملی استفاده میکند؟

k-h
August 21st, 2014, 18:31
درود
این مشکل وقتی میاد که روی شبکه دیگه میره که آنتن نداشته باشه .
وقتی هم بره روی شبکه اپارتور های دیگه از اینترنت اونا میگیره واسه همین سرعت پایین میادپ
در کل موقع اینترنت پایداری نداره

vp_server
August 21st, 2014, 18:38
شما منطقه ای که هستید آیا پوشش خود رایتل را دارد یا دارد از رومینگ ملی استفاده میکند؟
بله تحت پوشش است ولی با آنتن دهی بسیار ضعیف !
متاسفانه با این که میدانند در بعضی از نقاط مشکلات آنتن دهی بسیاری وجود دارد اقدام به فروش سیمکارت میکنند و حرف از پوشش سراسری در تبلیغات تلویزیونی میزنند‌!
این نهایت سودجودیی محسوب می شود.
بهتر بود به جای تبلیغات میلیاردی تلویزیونی اقدام به استخدام پشتیبان میکردند.

majidisaloo1
August 21st, 2014, 18:41
متاسفانه با این که میدانند در بعضی از نقاط مشکلات آنتن دهی بسیاری وجود دارد اقدام به فروش سیمکارت میکنند و حرف از پوشش سراسری در تبلیغات تلویزیونی میزنند‌!

پوشش سراسری 2g هست یعنی شما پوشش را داری اما 3g نیست
اینکه ایرانسل میاد یا همراه اول چون رایتلتون ضعیفه آنتنش به صورت خودکار به دکل ایرانسل یا همراه اول میره که آنتن بیشتری دارد به همین دلیل اسم اونها میاد

sardarn
August 21st, 2014, 18:42
سلام
در سایت ecare.rightel.ir ثبت مشکل کنید خودشون حداکثر تا دو روز باهاتون تماس مس گیرند.این مشکل هم به خاطر رومینگ هستند.داخل تلویزین همیشه گفتند رومینگ ملی و در سایت هم نوشته و منظور شون اصلا 3g ملی نیست.

موفق باشید

psfa
August 21st, 2014, 18:52
ما هم دیروز یه رایتل خریدیم اما تو تبلت که میزارم روی انتن کلا یه ضربدر میاد. رومینگ هم فعال کردم . بعد شبکه رو هم که سرچ میکنم پیدا میکنه همه رو اما انتخاب میکنم ارور میده میگه نمیتونین دسترسی داشته باشین . مشکل چیه. مشکل چیه به نظرتون

vp_server
August 21st, 2014, 18:59
ما هم دیروز یه رایتل خریدیم اما تو تبلت که میزارم روی انتن کلا یه ضربدر میاد. رومینگ هم فعال کردم . بعد شبکه رو هم که سرچ میکنم پیدا میکنه همه رو اما انتخاب میکنم ارور میده میگه نمیتونین دسترسی داشته باشین . مشکل چیه. مشکل چیه به نظرتون
سیمکارت شما هنوز فعال نشده است.

psfa
August 21st, 2014, 19:08
سیمکارت شما هنوز فعال نشده است.

خب کی فعال میشه؟
من باید فعال کنم یا اونا؟
چیجوریه کلا

moalax
August 21st, 2014, 19:08
باعرض سلام و ادب

پیشنهاد من استفاده از 3g ایرانسل در منطقه ی شماست

سرزمین
August 21st, 2014, 19:20
سلام

استارتر عزیز در سایت خود رایتل اعلام شده که زمانی که شما با استفاده از سیم کارت رایتل به شبکه همراه اول و یا ایرانسل (رومینگ ملی) متصل میشین باید این موضوع رو در نظر داشته باشید که به شبکه 2g متصل میشین و از مزایای شبکه 2g استفاده می کنید فقط در حالتی از مزایای شبکه 3g استفاده می کنید که به شبکه رایتل متصل باشید

در ضمن خوب درسته که در خیلی جاها رایتل پوشش مناسبی نداره اما منظورش رومینگ ملی بوده و با استفاده از رومینگ ملی پوشش رایتل تکمیل شده!

البته با توجه به اینکه پوشش سراسری 3G ایرانسل از یکم شهریور تکمیل میشه به احتمال زیاد میتونید با استفاده از رومینگ ملی به شبکه 3G ایرانسل متصل بشید ولی بازهم طبق گفته خود رایتل در حالت رومینگ خرید بسته فایده ای نداره چون به صورت مصرف آزاد محاسبه میشه

Jahan Pay Co
August 21st, 2014, 19:41

سرما هم دقیقا همین کلاه رفته....

سیدرضا بازیار
August 21st, 2014, 19:47
رایتل میگه سرعتش دو برابر ایرانسل هست
سرعت ایرانسل در هر ثانیه 10 بایت هم نیست
فکر کنم رایتل 500 بایت هم نباشه! :d

netmelli
August 21st, 2014, 19:57
اینترنت 3g سرعتش حالا چطور هست ؟؟؟
من اصلا استفاده نکردم

در بهترین شرایط چه سرعتی میتونن با 3g سرویس بدن اپراتورها ؟؟؟

میشه مثلا چند مگ هم ازشون گرفت ؟؟
یا محدوده ؟؟؟

MOHAMMAD MOHSEN
August 21st, 2014, 20:06
اینترنت 3g سرعتش حالا چطور هست ؟؟؟
من اصلا استفاده نکردم

در بهترین شرایط چه سرعتی میتونن با 3g سرویس بدن اپراتورها ؟؟؟

میشه مثلا چند مگ هم ازشون گرفت ؟؟
یا محدوده ؟؟؟

رایتل در بهترین شرایط بهتون 1 مگ میده (البته به همه نمیده و باید مدرک براشون آپلود کنید مثل کارت دانشجویی)
پوشش مناسب به نظرم بزرگترین مشکل رایتل هست

ایرانسل چند هفته هست نسل 3 و 4 رو به صورت آزمایشی فعال کرده در حال حاضر 1 مگ رو تقریبا میشه گفت اکثر جاها پوشش میده البته نیمه شب تا 4 مگ هم تجربه کردم تو اینترنت هم هست دوستان تست زدن تا 6 مگ هم جواب گرفتن ازش البته باید منتظر باشیم به صورت رسمی افتتاح بشه و قیمت ها و شرایط رو مشخص کنه ایرانسل طبق اعلام قبلی 1 شهریور بهره برداری رسمی آغاز میشه

novinvps.com
August 21st, 2014, 20:10
بنده یک سیم کارت رایتل اعتباری تهیه کرده ام و پس زمان فعالسازی ۷ روزه در شبکه IR_TCI و گاهی MTN irancell را نشان می دهد.
لازم به ذکر است سرعت اینترنت نیز همانند شبکه همراه اول و ایرانسل میباشد و 3G نیست !

با تشکر

سلام
در صورتی که تحت پوشش مناسب رایتل باشید. کافیه که در قسمت جستجوی شبکه ی تلفن همراه. به صورت دستی IRN20 یا Rightel انتخاب کنید

در ضمن :
هیچ گونه طرح اینترنت روی رومینگ ملی جواب نمیده ! و هزینه براتون خواهد داشت

Jahan Pay Co
August 21st, 2014, 20:16
رایتل در بهترین شرایط بهتون 1 مگ میده (البته به همه نمیده و باید مدرک براشون آپلود کنید مثل کارت دانشجویی)
پوشش مناسب به نظرم بزرگترین مشکل رایتل هست

ایرانسل چند هفته هست نسل 3 و 4 رو به صورت آزمایشی فعال کرده در حال حاضر 1 مگ رو تقریبا میشه گفت اکثر جاها پوشش میده البته نیمه شب تا 4 مگ هم تجربه کردم تو اینترنت هم هست دوستان تست زدن تا 6 مگ هم جواب گرفتن ازش البته باید منتظر باشیم به صورت رسمی افتتاح بشه و قیمت ها و شرایط رو مشخص کنه ایرانسل طبق اعلام قبلی 1 شهریور بهره برداری رسمی آغاز میشه

سلام
با ارائه تمامی مدارک, بالاترین سرعت موجود در تعرفه ها خرید شد ولی در هنگام استفاده رومینگ ایرانسل میاد و اونم فکر کنم 10 کیلو فکر کنم است
طی تماس با پشتیبانی به ظاهر محترم رایتل! (دانش فتی واقعا زیر صفر) اعلام کردند فعلا امکان غیر فعال سازی رومینگ وجود نداره و باید با همین روش استفاده کنید
خوب چه کاریه می رفتیم ایرانسل استفاده می گرفتیم ! دیگه بیاییم 350.000 تومان بدیم مورد رایفای بگیریم ....
رسما سر مردم کلاه میذارن یه عده بی سواد!
ایسنا - رومینگ ملی و کلاهی که سر مشترکان رایتل می‌رود (http://www.isna.ir/fa/news/93040904938/%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%B3%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%84-%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AF)

_hemmati_
August 21st, 2014, 21:10
خب کی فعال میشه؟
من باید فعال کنم یا اونا؟
چیجوریه کلا

اگه سیم کارت به صورت اینترنتی خریداری شده به صورت اتوماتیک فعال میشه در غیر اینصورت برای فعالسازی سیم کارت حضورا اقدام کنید

- - - Updated - - -

با دریافت مجوز ارائه 3g 4g همراه اول و ایرانسل
رایتل پروزه شکست خورده به حساب میاد مثل تالیا که از یادها رفت

ایرانسل به صورت آزمایشی شروع به ارائه این سرویس کرده چرا از ایرانسل استفاده نمیکنید؟!
بنده رایتل اعتباری خریدم از طریق وب سایت رایتل
متاسفانه عدم آنتن دهی و نوسان سرعت باعث شد دوباره از ایرانسل استفاده کنم
در ضمن رایتل به صرفه نیست ( با توجه به عدم ارائه بسته های تخفیفی اون زمان که اینجوری بود )

novinvps.com
August 21st, 2014, 21:40
اگه سیم کارت به صورت اینترنتی خریداری شده به صورت اتوماتیک فعال میشه در غیر اینصورت برای فعالسازی سیم کارت حضورا اقدام کنید

- - - updated - - -

ایرانسل به صورت آزمایشی شروع به ارائه این سرویس کرده چرا از ایرانسل استفاده نمیکنید؟!
در ضمن رایتل به صرفه نیست ( با توجه به عدم ارائه بسته های تخفیفی اون زمان که اینجوری بود )

سلام
من هر ۲ استفاده میکنم
بنده این قول به شما میدم رایتل پروژه ی شکست خورده نخواهد بود اونم پشتوانه ی قوی که به نام سازمان تامین اجتماعی داره حداقل دعا میکنم اینطور نشه ! چون هرچه قدر رقابت بین اینها بیشتر باشه به نفع من وشما هست
فکر میکنید اگه ایرانسل به صورت گسترده سیم کارت اعتباری عرضه نمیکرد الا وضعیت چه طور بود؟‌ همه مجبور بودن دایمی خریداری کنند با قیمت های گزاف !‌

بنده طبق یک بررسی که کردم در طی یک سال اخیر فقط حساب میکنم و نه قبلش . رایتل بسیار سریعتر از ایرانسل در همین بازه زمانی تونست شبکش رو بین شهر ها گسترش بده !
حتی در استان هرمزگان در شهر های دور افتاده مشاهده شده انتن هاش نصب شده که هنوز توی نقشه تعریف نکرده !

حتی در سفر های شهری که در ایران داشتم از شمال به جنوب مشاهده شده در اغلب شهر ها رایتل دارای پوشش بوده.
اما !
مشکلی که در حال حاضر رایتل داره با ان دست و پنجه نرم میکنه همان مشکلی هست که ایرانسل اوایلش داشت:

تعداد مشترکین آن در بعضی مناطق به خصوص مشهد و شمال کشور ببسیار بیشتر از گنجایش ظرفیت bts های آن است.

در ادامه ی صحبت دوستمون در ضمن فکر میکنم از یک ماه پیش هزینه ی مکالمات ایرانسل اعتباری افزایش داشته .

H.E
August 21st, 2014, 21:44
دوستان اينترنت پر سرعت بخوام با مودم gsm براي لپ تاپ استفاده كنم از كدوم اپراتور استفاده كنم بهتره؟ ايرانسل يا رايتل يا ...؟ شرايط و هزينه و سرعت كدوم از بقيه بهتره و كلا شرايطشون چطوره؟
براي اينكه اينترنت همراه داشته باشم با لپ تاپ بهترينش همون مودماي gsm هست؟

novinvps.com
August 21st, 2014, 21:46
دوستان اينترنت پر سرعت بخوام با مودم gsm براي لپ تاپ استفاده كنم از كدوم اپراتور استفاده كنم بهتره؟ ايرانسل يا رايتل يا ...؟ شرايط و هزينه و سرعت كدوم از بقيه بهتره و كلا شرايطشون چطوره؟
براي اينكه اينترنت همراه داشته باشم با لپ تاپ بهترينش همون مودماي gsm هست؟

سلام
بستگی به موقعیت جغرافیایی شما و اینکه خوش شانس باشید که شهریور ماه 3g در منطقه ی شما لانچ بشه :‌ایرانسل

ولی در حال حاضر چیزی که موجوده و در دسترسه : رایتل.

H.E
August 21st, 2014, 21:51
سلام
بستگی به موقعیت جغرافیایی شما و اینکه خوش شانس باشید که شهریور ماه 3g در منطقه ی شما لانچ بشه :‌ایرانسل

ولی در حال حاضر چیزی که موجوده و در دسترسه : رایتل.

ممنون ما استان البرز هستيم داداش
استفاده از مودم همراه gsm چطور؟ گزينه خوبيه يا راه بهتري براي استفاده از اينترنت پرسرعت تر و كم دردسرتر هست؟ كه قطعي زيادي نداشته باشه

novinvps.com
August 21st, 2014, 22:12
ممنون ما استان البرز هستيم داداش
استفاده از مودم همراه gsm چطور؟ گزينه خوبيه يا راه بهتري براي استفاده از اينترنت پرسرعت تر و كم دردسرتر هست؟ كه قطعي زيادي نداشته باشه

سلام
من هفته ی پیش در استان شما بودم
طی زمانی که بودم سرعت رایتل بسیار روان و عالی بود.
البته نمیشه بازم قطعی نظر داد چون قطعا btsی که من بهش وصل بودم با bts منطقه ی شما فرق میکنه
مگر همسایه بوده باشیم ! :d

اینترنت پرسرعت میخواید توصیه ما ADSLهست به خاطر هزینه ی ارزانتر

majidisaloo1
August 21st, 2014, 22:25
من یک سیم کارت دائمی دارم که ودیعه دادم و طرح نامحدود رایتل (قدیمیه نه جدیده توی قدیمیه همه چیز نامحدود بود و با این شرایط الآن سرویس داریم ازشون که به نفعمونه) دارم
خوش بختانه رازی هستیم چون دکل رایتل هم نزدیک شرکنه هم نزدیک محل زندگیم شده یک بک بن درست حسابی چون مدارک دادیم یک مگ داریم بدون هیچ هزینه ای به صورت نامحدود استفاده میکنیم
خیلی عالیه سرعت دانلودش فیکس 120-140 هست
ما که برایمان ارزش داره ماهی 60000 تومن بدهیم برای این سرویسی که میدهند
رای فای هم گرفتیم که بد نیست خوبه

yassale
August 21st, 2014, 22:45
به هيچ وجه اينترنت پايداري نداره، البته اوايل خوب بود اما الان افتضاح هست.

novinvps.com
August 21st, 2014, 23:34
به هيچ وجه اينترنت پايداري نداره، البته اوايل خوب بود اما الان افتضاح هست.

سلام
در ایران سرویس دهنده ی اینترنتی نمیشناسم که اینترنت پایداری ارایه بده به مردم.

- - - Updated - - -

ظاهرا همراه اول هم مثل ایرانسل در بعضی مناطق در حال تست LTE هست

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/08/20/97d82a1aeac937c775c04b22f5e04e75.jpg

haftsepehr
August 22nd, 2014, 00:01
رایتل یک پروژه ی شکست خورده است!

aligoli
August 22nd, 2014, 00:59

با تشکر

در پنل مدیریتی در سایت رایتل یک تیکت ثبت کنید، فرداش اپراتور چندین بار تماس میگیرد و پیگیر مشکل شما می شوند.
مدل گوشی چیست ؟ ورژن اندروید ؟ تنظیمات را دستی فعال کنید.
گاها اتوماتیک ست نمی شود.

vp_server
August 22nd, 2014, 01:12
در پنل مدیریتی در سایت رایتل یک تیکت ثبت کنید، فرداش اپراتور چندین بار تماس میگیرد و پیگیر مشکل شما می شوند.
مدل گوشی چیست ؟ ورژن اندروید ؟ تنظیمات را دستی فعال کنید.
گاها اتوماتیک ست نمی شود.
ایپد ایر می باشد.
در ورژن ۷ نیاز به وارد کردن تنظیمات خاصی نیست.
کاملا مشخص است مشکل به خاطر ضعف در آنتن دهی می باشد .
در حال حاضر هم سیمکارت بنده تبدیل به ایرانسل شده است ! ولی با هزینه بالاتر و خرید بسته grps گرانتر ...

iran-developers
August 22nd, 2014, 01:27
ایپد ایر می باشد.
در حال حاضر هم سیمکارت بنده تبدیل به ایرانسل شده است ! ولی با هزینه بالاتر و خرید بسته grps گرانتر ...
سلام
می شه موقعیت مکانیتون رو اعلام کنید تا از روی آنتن ها آنالیز شه و بعد اعلام بشه
قضاوت رو باید درست بکنیم نه فقط از روی حرف !

psfa
August 22nd, 2014, 01:42
دوستانی که میگن رایتل یک پروزه شکست خوردست
حتما اون موقع در مورد ایرانسل هم همینو میگفتن
مگه همراه اول اومد خدماتی که ایرانسل میدادو داد ایرانسل رفت کنار؟
اتفاقا رایتل از همشون بیشتر پیشرفت میکنه تو زمینه قرار نیست ایرانسل 3g شد دیگه همه چی تموم بشه
تعرفه ، پایداری ، سرعت و خدمات مهمه که ایرانسل صد در صد بعد 2 ماه تر میزنه و همه چیش داغون میشه

asdadsdxz
August 22nd, 2014, 01:42
اگر ایرانسل 4g بده با دانلود بالای ۶۰۰-۷۰۰ رایتل که خوبه adsl هم جمع میشه

psfa
August 22nd, 2014, 01:44

- - - Updated - - -

حضوری خریدم
همون جا کارت ملی گرفتن فرم اینا پر کردن سیم کارتو دادن
دیگه نیاز به کاری هست یعنی باز؟

om!d-D
August 22nd, 2014, 01:47
سلام
من هر ۲ استفاده میکنم
بنده این قول به شما میدم رایتل پروژه ی شکست خورده نخواهد بود اونم پشتوانه ی قوی که به نام سازمان تامین اجتماعی داره حداقل دعا میکنم اینطور نشه ! چون هرچه قدر رقابت بین اینها بیشتر باشه به نفع من وشما هست
فکر میکنید اگه ایرانسل به صورت گسترده سیم کارت اعتباری عرضه نمیکرد الا وضعیت چه طور بود؟‌ همه مجبور بودن دایمی خریداری کنند با قیمت های گزاف !‌

بنده طبق یک بررسی که کردم در طی یک سال اخیر فقط حساب میکنم و نه قبلش . رایتل بسیار سریعتر از ایرانسل در همین بازه زمانی تونست شبکش رو بین شهر ها گسترش بده !
حتی در استان هرمزگان در شهر های دور افتاده مشاهده شده انتن هاش نصب شده که هنوز توی نقشه تعریف نکرده !

حتی در سفر های شهری که در ایران داشتم از شمال به جنوب مشاهده شده در اغلب شهر ها رایتل دارای پوشش بوده.
اما !
مشکلی که در حال حاضر رایتل داره با ان دست و پنجه نرم میکنه همان مشکلی هست که ایرانسل اوایلش داشت:

تعداد مشترکین آن در بعضی مناطق به خصوص مشهد و شمال کشور ببسیار بیشتر از گنجایش ظرفیت bts های آن است.

در ادامه ی صحبت دوستمون در ضمن فکر میکنم از یک ماه پیش هزینه ی مکالمات ایرانسل اعتباری افزایش داشته .
رایتل هر چقدر هم که پشتوانه قوی داشته باشه چقدر زمان نیاز دارد تا بدون رومینگ روی دکلهای خودش فول آنتن بده؟زمان زیادیه قطعا.بعد از این همه سال هموز هم هستند بعضی جاها که ایرانسل هم به خوبی آنتن نداره چه برسه به رایتل و مدتی که باید سپری شه تا به وضعیت االان مصرف کننده های ایرانسل برسه.مورد دیگه اینکه آنتن دهی کاملتر و مشترکین بسیار بسیار بیشتر ایرانسل در مقابل رایتل هیچ حرفی برای جولان دادن رایتل نمیذاره.علاوه بر اینها آنتن دهی و پوشش بسیار بهتر همراه اول رو هم توی ایران اضافه کنید.اون هم تریجی شه فاتحه رایتل خوندس.همین الان سپاه به خاطر سیاستش اجازه رومینگ حتی به ایرانسل نمیده که پوشش بهتری داشته باشه نسبت به رقبا...بازار داغیه اما قدیمیترین برنده میشه.

vp_server
August 22nd, 2014, 01:55
سلام
می شه موقعیت مکانیتون رو اعلام کنید تا از روی آنتن ها آنالیز شه و بعد اعلام بشه
قضاوت رو باید درست بکنیم نه فقط از روی حرف !
خراسان جنوبی , شهرستان بیرجند.

iran-developers
August 22nd, 2014, 02:10
درود
یا شبکه ی رایتل اونجا غیر فعال هست الان
یا اصلا شما شبکه ی رایتلی اونجا ندارید !
حتی 1 آنتن هم نباید بگیرید الان !
چطوری سیم کارت ارایه می دن؟!

- - - Updated - - -

درود
یا شبکه ی رایتل اونجا غیر فعال هست الان
یا اصلا شما شبکه ی رایتلی اونجا ندارید !
حتی 1 آنتن هم نباید بگیرید الان !
چطوری سیم کارت ارایه می دن؟!

novinvps.com
August 22nd, 2014, 02:36
رایتل هر چقدر هم که پشتوانه قوی داشته باشه چقدر زمان نیاز دارد تا بدون رومینگ روی دکلهای خودش فول آنتن بده؟زمان زیادیه قطعا.بعد از این همه سال هموز هم هستند بعضی جاها که ایرانسل هم به خوبی آنتن نداره چه برسه به رایتل و مدتی که باید سپری شه تا به وضعیت االان مصرف کننده های ایرانسل برسه.مورد دیگه اینکه آنتن دهی کاملتر و مشترکین بسیار بسیار بیشتر ایرانسل در مقابل رایتل هیچ حرفی برای جولان دادن رایتل نمیذاره.علاوه بر اینها آنتن دهی و پوشش بسیار بهتر همراه اول رو هم توی ایران اضافه کنید.اون هم تریجی شه فاتحه رایتل خوندس.همین الان سپاه به خاطر سیاستش اجازه رومینگ حتی به ایرانسل نمیده که پوشش بهتری داشته باشه نسبت به رقبا...بازار داغیه اما قدیمیترین برنده میشه.

شما صحبت اخرتون رو اول جملتون با رومینگ ملی دادید ;) انتن دهی ها یکسان خواهد بود مثل الا و همین الا هم برای رایتلی ها مشکل انتن دهی حذف شده و هرجا ایرانسل و همراه اول انتن داشته باشن رایتلی ها هم انتن دارن

در ضمن یه قولی به شما میدم از منبعی دقیق که به زودی وقتی شبکه ها به سوی 3g لانچ شدند در رومینگ ملی هم طرح هایی که دارید قابل تفکیک و استفاده خواهد بود و مثل الا اینترنت ازاد محسوب نخواهد شد
اون موقست که دیگه فرقی نداره شما رایتلی هستی
یا ایرانسلی
یا همراه اولی

شما کافیه به فرصت ۱۵ ماهه دولت به رایتل رو در نظر بگیرید که حمایت دولت پشتش هست و مطمن باشید اینی که الا نشسته هیچ گونه پیشنهاد ویژه ای الا ۱ماهه تقریبا نمیده افکاری در سر داره و منتظره سر فرصت رو کنه برای رقابت با ۲ اپراتور دیگر این اپراتور قطعا شکست نخواهد خورد و مثل باقی ۲ اپراتور دیگر در رقابت خواهد ماند

در نهایت بنده بسیار تا بسیار امیدوارم که نه تنها ۳ اپراتور قوی داشته باشیم
بلکه به ۵ عدد هم برسه
رقابت بین اینها به نفع من و شما هست .
پس بیاید دعا کنیم همه چیز رقابتی بشه

asdadsdxz
August 22nd, 2014, 02:50
شما صحبت اخرتون رو اول جملتون با رومینگ ملی دادید ;) انتن دهی ها یکسان خواهد بود مثل الا و همین الا هم برای رایتلی ها مشکل انتن دهی حذف شده و هرجا ایرانسل و همراه اول انتن داشته باشن رایتلی ها هم انتن دارن

در ضمن یه قولی به شما میدم از منبعی دقیق که به زودی وقتی شبکه ها به سوی 3g لانچ شدند در رومینگ ملی هم طرح هایی که دارید قابل تفکیک و استفاده خواهد بود و مثل الا اینترنت ازاد محسوب نخواهد شد
اون موقست که دیگه فرقی نداره شما رایتلی هستی
یا ایرانسلی
یا همراه اولی

شما کافیه به فرصت ۱۵ ماهه دولت به رایتل رو در نظر بگیرید که حمایت دولت پشتش هست و مطمن باشید اینی که الا نشسته هیچ گونه پیشنهاد ویژه ای الا ۱ماهه تقریبا نمیده افکاری در سر داره و منتظره سر فرصت رو کنه برای رقابت با ۲ اپراتور دیگر این اپراتور قطعا شکست نخواهد خورد و مثل باقی ۲ اپراتور دیگر در رقابت خواهد ماند

در نهایت بنده بسیار تا بسیار امیدوارم که نه تنها ۳ اپراتور قوی داشته باشیم
بلکه به ۵ عدد هم برسه
رقابت بین اینها به نفع من و شما هست .
پس بیاید دعا کنیم همه چیز رقابتی بشه

بله ا
ر رقابت بیوفته سر دادن سرعت بیشتر و هزینه های کمتر نت و مکالمه
سود رو من و شما خواهیم برد

aligoli
August 22nd, 2014, 05:50
حضوری خریدم
همون جا کارت ملی گرفتن فرم اینا پر کردن سیم کارتو دادن
دیگه نیاز به کاری هست یعنی باز؟

بعد از این مراحل 72 ساعت زمان می برد تا سیم کارت شما فعال شود اما معمولا 24 ساعته فعال می شود.

- - - Updated - - -

ایپد ایر می باشد.

پس مشکل شما آنتی دهی است.
هنگامی که شخصا سیم کارت رایتل خریدم، دقیقا طبق نقشه ای که در سایت رایتل وجود دارد، منطقه ما آنتن داشت اما زمانی که به سر خیابان محل سکونت بنده رسیده بود، پوشش قطع می شد.
http://www.rightel.ir/coverage

amirdiba
December 5th, 2017, 21:48
سلام به دوستان مطلع
1-آیا رایتل شبکه 2g داره؟
2- ایا رایتل رومینگ روی 3g یا 4g داره؟ در این حالت وضعیت بسته ها چگونه میشه؟
3- کلا تغییرات نسبت به دوسال قبل چیه تو این اپراتور؟

دوساله استفاده نکردم و میخام برگردم به رایتل

مورد 2 واسم مهمه

novinvps.com
December 6th, 2017, 10:42
سلام به دوستان مطلع
1-آیا رایتل شبکه 2g داره؟
2- ایا رایتل رومینگ روی 3g یا 4g داره؟ در این حالت وضعیت بسته ها چگونه میشه؟
3- کلا تغییرات نسبت به دوسال قبل چیه تو این اپراتور؟

دوساله استفاده نکردم و میخام برگردم به رایتل

مورد 2 واسم مهمه

سلام
۱- خود رایتل خیر اما به همراه اول 2g متصل می شود
۲-خوشبختانه با توجه به قراردادی که بین همراه اول و رایتل منعقد شده از تابستان میتوانند بدون رومینگ به هم وصل شوند در نتیجه هرجا همراه اول انتن و اینترنت داشته باشد و شما با بسته فعال خود در رایتل میتوانید استفاده کنید
۳- با توجه به مورد دوم حرکت بسیار مثبتی است به طوری که در سفرات بین شهری این روزها رایتل اینترنت و پوشش بهتری (‌به علت قرارداد با همراه اول ) دارد ( در برخی از نقاط )

در نهایت:

هرجا که 3g ایرانسل تست کردم اصلا سایت باز نمی کرد و فقط 4g ان مناسبه.

این در حالیه که رایتل علاوه بر 4g شبکه 3gش هم جوابگو است

delta
December 7th, 2017, 09:50
سلام.مدل گوشیتون چیه؟ دو سیم کارت هستید؟ در گوشی های رده متوسط سیم کارت 1 معمولا 3g و سیم کارت 2 معمولا 2g هست...اگر رایتلو تو شیار سیم کارت دوم بندازید یا اینترنتتون رومینگ میشه یا نمیاد دلیلشم اینه که رایتل کلا 3g هست و با 2g سازگار نیست...برای دیدن این موضوع باطری گوشیتون رو در بیارید روی شیار های سیم کارت رو بخونید اولی کنارش نوشته wcdm که همان 3g ساپورته و دومی مینویسه 2g