PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ويروس عجيب و غريب

Nikihost
June 26th, 2010, 16:50
سلام خدمت دوستان . همكاران گرامي
--------
1ما چند روزي است كه دچار ويروسي شدم كه ما را دچار مشكلات عجيب و غريب كرده.
------------
1065
1-زماني كه اين ويروس run ميشه زبان فارسي كيبورد را به حل حذف ميكنه و هر دفعه بخوام فارسي بتايپم بايد مجدد add كنم8-|
----------------------
1066
2-اين يكي كه run ميشه سيستم بمدت 5-10 ثانيه هنگ ميكنه و مجدد به كار خودش ادامه ميده.
---------------------------------
1067
3- سري قبل اين error‌ كه ميومد پهناي باند نت ما را ميشكست و يه نتي در حد نت زغالي ميشد#-o بايد ميرفتم تو لينوكس پاك ميكردم فايلشو تا واسه دفعه بد بيتونم بيام نت:71:
----------------------------------------
1068
4- اين مورد هم زماني مياد كه مورد 1-2 تموم ميشه اين اررور هم مياد
--------------------------------------------
ديگه واقعا كلافه شدم نميتونم مسنجر بيارم بالا كه اين ويرسه مورد 1 به همه s2a ميده.
از انواع انتي ويروس هم استفاده كردم مثل :
avira - avg- node 32 > اين 3 مورد با جديدترين اپديت ها تست شدن اما ......
--------------------------------------------------
ممنون ميشم راه حلي پيش پا ما بزاريد كه از شر اينا خلاص بشيم
پيشاپيش متشكرم:x

IranianServer
June 26th, 2010, 17:17
من قبلاً هم دچار ویروسی شده بودم که آنتی ویروس به روز حذفش می کرد دوباره میومد.
به نظر من !
شما یه ویندوز نصب کن (درایو نصب رو فرمت کن ) بعد قبل از اینکه چیزی رو باز کنی با آنتی ویروس اسکن کن.
البته بعضی موارد نیازه بعد از اسکن دوباره ویندوز نصب کنی.
امیدوارم جواب بده

LoveLife
June 26th, 2010, 17:19
safe mode ویروس کشی کنید !

fastserver.ir
June 26th, 2010, 17:27
از نورتون هم استفاده کنید و یه تستی انجام بدید

web-ha
June 26th, 2010, 18:03
تاجایی که من خبر دارم در جهان مکافی در رتبه اول و کاسپر مقام دوم و nod32 مقام سوم را دارند. (البته نظر شخصي مو گفتم)

پس بهتره از مكافي استفاده كنيد . چون من جاسوس افزار هاي زيادي رو با اين مكافي شناسايي كردم كه حتي كاپراسكي نتونست شناسايي كنه كه ويروس يا نرم افزار

لينك دانلود (http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=210&Title=McAfee-VirusScan-Offline-Update-6024-%282010-06-26%29-for-v8.x) جديد ترين نسخهMcAfee VirusScan Offline Update 6024 (2010-06-26) for v8.x (http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=210&Title=McAfee-VirusScan-Offline-Update-6024-%282010-06-26%29-for-v8.x)

Rezash
June 26th, 2010, 18:42
من خيلي از آنتي ويروس ها رو تست كردم،ولي هر كدوم رو كه نصب مي كني چند مورد جديد پيدا مي كنه كه اون يكي قبلي نمي تونه پيدا كنه
Outpost Security Suite Pro - يك برنامه با الگويتم هاي چجالب براي هرز نامه ها ، ويروس ها و حتي تبليغاتي . خيلي جالبه حتي تبليغات سايت ها رو تا جايي كه تشخيص بده مخفي مي كنه ولي قابل تنظيمه.من نصبش كردم تعداد 50 تا برنامه مخرب و اينجور چيزا پيدا كرد و الان خيلي سرعت سيستمم بهتر شده.
حجم خيلي زيادي نداره،پيشنهاد مي كنم اين رو هم يك تستي بكني شايد جواب بده.

Sepahrad
June 26th, 2010, 19:35
تاجایی که من خبر دارم در جهان مکافی در رتبه اول و کاسپر مقام دوم و nod32 مقام سوم را دارند. (البته نظر شخصي مو گفتم)

پس بهتره از مكافي استفاده كنيد . چون من جاسوس افزار هاي زيادي رو با اين مكافي شناسايي كردم كه حتي كاپراسكي نتونست شناسايي كنه كه ويروس يا نرم افزار

لينك دانلود (http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=210&Title=McAfee-VirusScan-Offline-Update-6024-%282010-06-26%29-for-v8.x) جديد ترين نسخهMcAfee VirusScan Offline Update 6024 (2010-06-26) for v8.x (http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=210&Title=McAfee-VirusScan-Offline-Update-6024-%282010-06-26%29-for-v8.x)

باسلام
-------------
خیر بی این ترتیب نیست :) دوست عزیز کسپرسکی 2011 مدل Internet Security رو بریزید فقط این مدل چون توی کامپونت هاش حرفه ای هست حتی Kaspersky Pure رو هم نریزید فقط اینترنت سکیوریتی رو بریزید برید به حالت SafeMode بدید اسکن کنه !

اما نکته اینجاس همه این اشتباه رو میکنند شما ویندوزت اصلا نباید ویروسی بشه حتی اگر هم شد ! ویروسی تخریب هایی هم بعضی اوقات انجام میده که دیگه آنتی ویروس اون ها رو نمیتونه درست کنه ! پس قبل از ویروسی شدن فکر به حال خودتون بکنید.

موفق باشید :53:

vPsPersia.COM
June 26th, 2010, 22:36
McAffee یادمه سال 2005 ویروس سال شناخته شد ، از بس باگ داشت :))

نمی دونم ملت چرا عشق مک آفی و نورتون هستند ، حال اگه بدانید هسته ضعیف و ناتوان این ها هیچ ویروسی رو نمی شناسند از آن استفاده نمی کنید

به نظر من بهترین Avira هست که اگه گوگل بگردید رنکینگ ها رو می بینید .

در ضمن هر چیزی نصب می کنید :

1- آپدیت باشه
2- کرکی نباشه ، خود کرک ویروسه . از سریال یا لایسنس استفاده کنید ( برای این کار به سایت iransetup.com ) بروید .
3- آنتی ویروس تکی بدرد نمی خوره ، فایروال و بقیه امکاناتش رو نصب کنید

LoveLife
June 26th, 2010, 22:42
اگه سخت افزار دارید ، بدونید هیچی تو بحث بیزینس نورتون نمی شه !

Nikihost
June 26th, 2010, 23:31
من قبلاً هم دچار ویروسی شده بودم که آنتی ویروس به روز حذفش می کرد دوباره میومد.
به نظر من !
شما یه ویندوز نصب کن (درایو نصب رو فرمت کن ) بعد قبل از اینکه چیزی رو باز کنی با آنتی ویروس اسکن کن.
البته بعضی موارد نیازه بعد از اسکن دوباره ویندوز نصب کنی.
امیدوارم جواب بده
همین کار را انجام دادم اما بازم ویروس ......:(

safe mode ویروس کشی کنید !
حتما تست میکنم داوود جان

از نورتون هم استفاده کنید و یه تستی انجام بدید
نسخه مورد نظر را لینک بدین

نمیدونم چرا مکافی پسندم نیست و نیاز میلی ندارم دانلود & نصبش کنم.اگر واسه تست باشه انجامش میدم:)

من خيلي از آنتي ويروس ها رو تست كردم،ولي هر كدوم رو كه نصب مي كني چند مورد جديد پيدا مي كنه كه اون يكي قبلي نمي تونه پيدا كنه
Outpost Security Suite Pro - يك برنامه با الگويتم هاي چجالب براي هرز نامه ها ، ويروس ها و حتي تبليغاتي . خيلي جالبه حتي تبليغات سايت ها رو تا جايي كه تشخيص بده مخفي مي كنه ولي قابل تنظيمه.من نصبش كردم تعداد 50 تا برنامه مخرب و اينجور چيزا پيدا كرد و الان خيلي سرعت سيستمم بهتر شده.
حجم خيلي زيادي نداره،پيشنهاد مي كنم اين رو هم يك تستي بكني شايد جواب بده.
لینک بدین .ممنون میشم

باسلام
-------------
خیر بی این ترتیب نیست :) دوست عزیز کسپرسکی 2011 مدل Internet Security رو بریزید فقط این مدل چون توی کامپونت هاش حرفه ای هست حتی Kaspersky Pure رو هم نریزید فقط اینترنت سکیوریتی رو بریزید برید به حالت SafeMode بدید اسکن کنه !

اما نکته اینجاس همه این اشتباه رو میکنند شما ویندوزت اصلا نباید ویروسی بشه حتی اگر هم شد ! ویروسی تخریب هایی هم بعضی اوقات انجام میده که دیگه آنتی ویروس اون ها رو نمیتونه درست کنه ! پس قبل از ویروسی شدن فکر به حال خودتون بکنید.

موفق باشید :53:
سلام. نسخه مد نظرتون را لینک بدین اگر مقدور است تا نصب کنم ببینم چی میشه

McAffee یادمه سال 2005 ویروس سال شناخته شد ، از بس باگ داشت :))

نمی دونم ملت چرا عشق مک آفی و نورتون هستند ، حال اگه بدانید هسته ضعیف و ناتوان این ها هیچ ویروسی رو نمی شناسند از آن استفاده نمی کنید

به نظر من بهترین Avira هست که اگه گوگل بگردید رنکینگ ها رو می بینید .

در ضمن هر چیزی نصب می کنید :

1- آپدیت باشه
2- کرکی نباشه ، خود کرک ویروسه . از سریال یا لایسنس استفاده کنید ( برای این کار به سایت iransetup.com ) بروید .
3- آنتی ویروس تکی بدرد نمی خوره ، فایروال و بقیه امکاناتش رو نصب کنید
اتفاقا اولین انتی من avira بود نسخه 10 جدیدترین اپدیت اما کاری از بسش بر نمیومد:(

اگه سخت افزار دارید ، بدونید هیچی تو بحث بیزینس نورتون نمی شه !
داوود جان میشه بیشتر در مورد توضیح بدین
----------------
منتظر نظرات شما هستم
از همه عزیزانی که پاسخ دادن تشکر میکنم.@};-

Arashdn
June 27th, 2010, 08:29
آویرا پرمیوم سکوریتی ، حلال تمام مشکلات

Nikihost
June 27th, 2010, 16:27
آویرا پرمیوم سکوریتی ، حلال تمام مشکلات
ارش جان بی زحمت لینک دانلود بده:)