PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فایل زیلا filezilla

justgraphic
August 21st, 2014, 15:10
سلام
من 2-3 تا سایت دارم . با فایل زیلا به 2 تاش وصل میشم و فایل آپلود میکنم کمل آپلود میشه . ولی به اونیکی صحیح وصل میشم ولی موقع آپلود اینو میگه:
Error: Critical file transfer error

مشکل چیه؟

TN Projects
August 21st, 2014, 15:15
با درود و احترام.
ابتدا مشخص کنید از سرور لینوکس استفاده میکنید یا ویندوز سرور؟
احتمالا مشکل از دسترسی سرور هست (پرمیشنها رو بررسی کنید یا به مدیر سرورتون اطلاع بدید) البته این یک احتماله اما خب بیشترین تمرکز روی این مورد هست برای این مشکل.
موفق باشید.

justgraphic
August 21st, 2014, 15:18
لینوکس ( سی پنل )

- - - Updated - - -

پرمیشنها هم پیشفرضه و عددش رو 755 هست

- - - Updated - - -

آخه بدبختی اینه که هاستو از دوستم گرفتم . اونم تازه کاره . الان اونم نمیدونه ....

یعین باید هردفعه وار دسی پنل شم؟

TN Projects
August 21st, 2014, 15:22
لینوکس ( سی پنل )

- - - Updated - - -

پرمیشنها هم پیشفرضه و عددش رو 755 هست

- - - Updated - - -

آخه بدبختی اینه که هاستو از دوستم گرفتم . اونم تازه کاره . الان اونم نمیدونه ....

یعین باید هردفعه وار دسی پنل شم؟
به احتمال بسیار زیاد مشکل از سرور هست باید بررسی بشه در انجمن فایل زیلا خودش یک سال پیش هم یکی از دوستان همین مشکل رو داشت که مطرح کردن اما با بررسیهایی که کردیم و پاسخی که دادن مشکل از سرور بود.

justgraphic
August 21st, 2014, 15:24
ممنون . پس یه جورایی نمیشه با اطمینان روی این سرور هاست درست کرد

TN Projects
August 21st, 2014, 15:30
ممنون . پس یه جورایی نمیشه با اطمینان روی این سرور هاست درست کرد
دوست عزیز اگر هم یه خورده بیشتر تحقیق کنید بین شرکتهای هاستینگ هم کاملا رقابت هست برای امنیت و کیفیت. اون هم با کلی مدیریت حرفه ای و ایده و.... . طبیعتا بنا به حرفهای جنابتون به هیچ وجه مطمئن نخواهد بود.

mohammadali3517
August 21st, 2014, 15:45
سلام
اگه روی کل سرور این مشکل هست بگین یه دور سرویس ftp رو ری استارت کنن یا اگر کل سرور مال خودتونه یه دور ریبوت کنین
یک سری مشکلمون همین جوری حل شد