PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب سرور مناسب برای میزبانی اشتراکی (vBulletin و Chatroom ها)

OmidX
August 21st, 2014, 15:48
سلام ...

ب نظر شما برای میزبانی انجمن های vBulletin (ک VBSEO هم دارند) و چت روم ها (ET یا ...) ، چه وب سروری بهترین بازدهی رو داره ؟ و کمترین فشار رو ب پردازنده سرور میاره ؟ :x apache + nginx ؟ یا لایت اسپید ؟

و یک سؤال دیگه ، در سایت لایت اسپید برای لایسنس Ultra VPS Lease LSWS Enterprise گفته شده ک :

Ultra VPS licenses are limited to 8GB RAM and 800 concurrent connections. A 1-CPU license is required for VPSs exceeding these restrictions.

منظور از قسمتی ک قرمز کردم اینه ک رم کل سرور باید ماکسیمم ۸ گیگ باشه ؟ یا رمی ک وب سرور بر میداره باید ۸ گیگ باشه ؟

در مورد قسمت سبز رنگ ، یعنی فقط یک سی پی یو شناسایی میشه ؟

و درباره LSCache ، کسی تجربه کار باهاش رو داشته ؟ رو پرفورمنس خیلی تاثیر داره آیا ؟

درباره کانفیگ صحبت نکردم ، درباره انتخاب وب سرور سؤال کردم ، پس نگید ک مثلا فلان وب سرور اگر خوب کانفیگ شه ، ال میشه بل میشه و ...

ممنون از وقتی ک میزارید .

mohammadali3517
August 21st, 2014, 15:59
سلام
دوست عزیز
برداشتم من از متن سبز اینه که حداقل یه کور یا یه سی پی یو لازمه
و از قسمت قرمز حداکثر 8 گیگ رم ساپورت میشه

- - - Updated - - -
همچنین در اکثر مواقع لایت اسپید وقتی نسبت مساوی صفحات ایستاتیک و دینامیک بوده رو سفید تر بوده(نظر شخصی بنده برای هر دو نوع صفحه)

Yas-Host
August 21st, 2014, 16:02
سلام ...

ب نظر شما برای میزبانی انجمن های vBulletin (ک VBSEO هم دارند) و چت روم ها (ET یا ...) ، چه وب سروری بهترین بازدهی رو داره ؟ و کمترین فشار رو ب پردازنده سرور میاره ؟ :x apache + nginx ؟ یا لایت اسپید ؟

و یک سؤال دیگه ، در سایت لایت اسپید برای لایسنس Ultra VPS Lease LSWS Enterprise گفته شده ک :

Ultra VPS licenses are limited to 8GB RAM and 800 concurrent connections. A 1-CPU license is required for VPSs exceeding these restrictions.

منظور از قسمتی ک قرمز کردم اینه ک رم کل سرور باید ماکسیمم ۸ گیگ باشه ؟ یا رمی ک وب سرور بر میداره باید ۸ گیگ باشه ؟

در مورد قسمت سبز رنگ ، یعنی فقط یک سی پی یو شناسایی میشه ؟

و درباره LSCache ، کسی تجربه کار باهاش رو داشته ؟ رو پرفورمنس خیلی تاثیر داره آیا ؟

درباره کانفیگ صحبت نکردم ، درباره انتخاب وب سرور سؤال کردم ، پس نگید ک مثلا فلان وب سرور اگر خوب کانفیگ شه ، ال میشه بل میشه و ...

ممنون از وقتی ک میزارید .

حتما باید سرور حداکثر 8 گیگابایت رم داشته باشد در غیر این صورت لایت اسپید و لایسنس فوق کار نخواهد کرد.

وب سرور NGINX + Apache مناسب می باشد برای VB و خوب عمل خواهد کرد.

وب سرور لایت اسپید هم خوب عمل میکند ولی اگر سرور متناسب با لایسنس خریداری شده باشد.

وب سرور nginx تنها نیز مناسب و عالی برای تراوین و چتروم می باشد

TN Projects
August 21st, 2014, 16:07
با درود و احترام.
ترکیبی از Apache و Nginx بسیار ایده آل هست چون هم اگر خوب کانفیگ بشه نسبتا میشه بهترین بازدهی رو بهتون بده و هم پایداری عالی داره این وب سرور میشه بیشتر روش کار بشه و طبیعتا بیشتر تحت کنترل باشه.
بنا به گفته هاتون تارنماهایی (سایتهایی) که میخواید بالا بیارید روی دیتابیس بیشتر تمرکز داره و این دو وب سرور مخصوصا انجین ایکس مخصوص سایتهایی هست که روی دیتابیس تمرکز داره.
موفق باشید

OmidX
August 21st, 2014, 16:08
وب سرور لایت اسپید هم خوب عمل میکند ولی اگر سرور متناسب با لایسنس خریداری شده باشد.

سلام ... ممنون از پاسختون ...

درباره این جمله ، یعنی الان باید یک سرور با حداکثر ۸ گیگ رم ساخته شه ، درباره سی پی یو چی ؟ محدودیتی در تعداد core نیست ؟ درسته ؟

با درود و احترام.
ترکیبی از Apache و Nginx بسیار ایده آل هست چون هم اگر خوب کانفیگ بشه نسبتا میشه بهترین بازدهی رو بهتون بده و هم پایداری عالی داره این وب سرور میشه بیشتر روش کار بشه و طبیعتا بیشتر تحت کنترل باشه.
موفق باشید

رو دایرکت ادمین این ترکیب رو دارم و عالی بوده تا حالا ... اما برای سی پنل تست نکردم ، شما رو سی پنل تست کردید ؟ راضی بودید ؟ مشکلی نبوده ؟

Yas-Host
August 21st, 2014, 16:12
سلام ... ممنون از پاسختون ...

درباره این جمله ، یعنی الان باید یک سرور با حداکثر ۸ گیگ رم ساخته شه ، درباره سی پی یو چی ؟ محدودیتی در تعداد core نیست ؟ درسته ؟

بله باید تا حداکثر تا 8 گیگابایت رم داشته باشد و بیشتر از این در نصب litespeed یا سوییچ به لایسنس جدید ارور دریافت خواهید کرد.

غیر محدودیتی در تعداد هسته یا ترید وجود ندارد.

TN Projects
August 21st, 2014, 16:17
رو دایرکت ادمین این ترکیب رو دارم و عالی بوده تا حالا ... اما برای سی پنل تست نکردم ، شما رو سی پنل تست کردید ؟ راضی بودید ؟ مشکلی نبوده ؟
بله آزمایش کردیم و در غیر از موارد خاصی هیچ مشکلی نبود در سی پنل.
اما اون موارد رو بیشتر بسط بدم در خیلی از موراد ار پلاگینهای انجین ایکس استفاده مشه اکثرا این پلاگینها سرشار از باگ و مشکل هستند بهتره بیشتر هواستون رو انجین ایکس جمع کنید و دقت کنید که اگر میخواید با پلاگین نصب بشه حتما نسبتا بهترین حالت رو به دیگر پلاگینها داشته باشه.
البته جدیدا یک شرکت هندی این پلاگین رو میده که عالیه کارش اما خب اگر مقداری منتظر بشید به حالت نسبتا پایداری میرسه پلاگینشون که واقعا عالیه و لایسنس هم داره.

mh.saneei
August 28th, 2014, 16:05
برای مقایسه انواع پلن های فروشندگان مختلف هاستینگ، سایت وبکاست (http://www.webcost.ir/comparison-list/) را ملاحظه نمایید
در صورتی که شما هم از فروشندگان خدمات میزبانی هستید میتونید با بررسی دقیق قیمت هاستینگ همکاراتون (http://www.webcost.ir/comparison-list/%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-linux-host/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-price.html)، بر روی خدمات خود بهتر قیمت گذاری کنید