PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوال در مورد بک لینک

nader_star
August 21st, 2014, 13:22
سلام به دوستان
یه سایتی هست که تو یه چندتا کلمه کلیدی بد جوری رتبه اول هست و اصلاً هم پایین نمی یاد
رتبه نداره و سابقه ثبت دامینش هم 1 ماهه
ولی خوب تا دلتون بخواد بک لینک خیلی خوب داره
منتها یه مشکلی هست
تو لیست بک لینک هاش به هر سایتی که ازش بک لینک گرفته سر زدم ولی لینکش تو اون سایت نیست
مثلاً از سایت fashnews.ir بک لینک داره ولی داخلش بک لینک نیست و داخل سورسش هم لینک هاش نیست ( از 26000 صفحه از این سایت لینک داره)
rooyeshnews.com (از 25000 صفحه از این سایت لینک داره)
asr-entezar.ir ( از 24000 صفحه از این سایت لینک داره)
خیلی سایت های دیگه هم هستند و لینک این سایت داخل هیچ کدوم از این سایت ها نیست
خیلی فکر من رو مشغول کرده که قضیه چیه
حتی یه بار با مدیر یکی از سایت ها صحبت کردم و گفت خیر ما به این سایت لینک ندادیم.

websazha
August 21st, 2014, 17:16
دوست عزیز کار زیاد سختصی لینک ها به صورت پنهان لینک می دهند.
که البته درست نیست و مطمئنن گوگل متوجه این موضوع هست که یک تک لینک به صورت مخفی هست و هر چیزی که از دید کاربر مخفی باشد نادرست و تخلف هست ولی شاید برای سایت بک لینک گرفته امتیاز منفی محسوب نشود ولی مطمئنن برای سایت بک لینک دهنده امتیاز منفی هست.

nader_star
August 21st, 2014, 18:50
دوست عزیز کار زیاد سختصی لینک ها به صورت پنهان لینک می دهند.
که البته درست نیست و مطمئنن گوگل متوجه این موضوع هست که یک تک لینک به صورت مخفی هست و هر چیزی که از دید کاربر مخفی باشد نادرست و تخلف هست ولی شاید برای سایت بک لینک گرفته امتیاز منفی محسوب نشود ولی مطمئنن برای سایت بک لینک دهنده امتیاز منفی هست.

داداش گفتم که مخفی هم نیست :|
display:none نیست :|
کلاً تو سورسش هیچ اثری نیست

taha_2011
August 24th, 2014, 14:19
Source Code Viewer by GenerateIt.net (http://www.generateit.net/seo-tools/source-viewer/)
از اینجا چک کن لینکاشو میبینی
من میدونم چطور هک کرده
لطفا به این سایت ها اطلاع رسانی کنید و بگید سایت هاشون رو پاک سازی کنند;)

nader_star
August 24th, 2014, 14:24
Source Code Viewer by GenerateIt.net (http://www.generateit.net/seo-tools/source-viewer/)
از اینجا چک کن لینکاشو میبینی
من میدونم چطور هک کرده
لطفا به این سایت ها اطلاع رسانی کنید و بگید سایت هاشون رو پاک سازی کنند;)

بله با این سایت داخل سورسش لینک ها هستش :|