PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور داون شده کمکمون کنید

marofiserver
August 21st, 2014, 10:29
سلام خسته نباشید
عاغا یه مشکل تو کل سرور اختصاصی پیش اومده8-|
کل رم سرور 32 گیگه:102:
رفتم تو وی ام ویر
سرور سی پنل رو کردم 10 گیگ
دایرکتو کردم 20 گیگ
کریو رو 10 گیگ
بک آپ گیر رو کردمش 5 گیگ
و در نهایت از 32 گیگ بیشتر استفاده شد و ارتباطم با وی ام ویر قطع شد#-o
کل سرور ها داون شده
حالا چی کار کنیم:-?

sarwhost
August 21st, 2014, 10:33
سرور از کجاست ؟
دسترسی به سرور از پنل دارید ریست بدید

marofiserver
August 21st, 2014, 10:36
سرور از اینگلیسه :(
کل آیپی هاش قطع شده آیپی سرور اختصاصی هم قطع شده :(

sarwhost
August 21st, 2014, 10:41
سرور را چه کسی خریداری کرده اید ؟ احیانا هتزنر نیست؟ پنل robot دارید ؟ آی پی رو در مروگر بزنید آیا صفحه خوش آمد گویی وی ام ویر باز می شود؟

- - - Updated - - -

ریست کردن همیشه حل ساز مشکلات نیست.

ممکن است مشکل حاد باشد و با ریست کردن فقط به افزایش جدیت مشکل کمک کنید.
بالاخره بایت سرور رو دید
یه کاری هم که میتونند بکنند از دیتاسنتر درخواست لارا بکنند و ببینند سرور در چه وضعیتی هست

marofiserver
August 21st, 2014, 10:43
خب سرور اصلی باز شده ولی نمیتونیم دستکاری کنیم از دیتا سنتر گفتن فعلا دست نزنیم بازم ممنون بابت راهنمایی

hamid.soltani92
August 21st, 2014, 10:46
سرور را چه کسی خریداری کرده اید ؟ احیانا هتزنر نیست؟ پنل robot دارید ؟

سرور از اینگلیسه :(
:|

meysam021
August 21st, 2014, 11:02
سرور رو ریست سخت افزاری اتوماتیک از داخل پنل بدید باید همچین گزینه ای توی هر پنل دیتاسنتری باشه ، مصرف زیاد سی پیو باعث خاموش شدن سرور و ممکنه هم سوختن شده باشه ، با یه ریست سخت افزاری معلوم میشه.
بعد از ریست مقدار سی پیو سرورها رو تا حد امکان پایین بیارید به سرورها هرچه بیشتر سی پیو بدید و رم همون قدر مصرف میکنه ، شما رم کمتری بدی و سی پیو کمتری تاثیری در سرعتتون مطمئن باشید ایجاد نمیکنه بفرض سی پنل
شما رم 8 بهش بدید 8 میسوزونه 32 رو هم بدید 32 میسوزونه فرقی هم براش نداره.
10 گیگ 20 گیگی که شما میگی خیلی خنده داره سی پیو رو بر اساس گیگ تقسیم نباید کرد بر اساس میزان مصرف باید حساب کرد ، ما سرور دانلود داریم رم بالا میسوزنه سی پیو اصلا مصرف نداره ، سرورتون هم برای همین 10 - 20 داون شده.
مشکلی نیست ، اگر سرور درست حسابی باشه با بالا رفتن سی پیو خودکار سرور داون میشه و خاموش که بگه آقا بهم فشار میاد رعایت کن مارو
موفق باشید

- - - Updated - - -
آقا منظورم رم بودا سی پیو گفتم :d

بالاخره بایت سرور رو دید
یه کاری هم که میتونند بکنند از دیتاسنتر درخواست لارا بکنند و ببینند سرور در چه وضعیتی هست
ریست ندید سرورو بشنید نگاش کنید ببنید کی از داون درمیاد.
شما ماشینتون جوش بیاره خاموشش نمیکنید تا موتورش دوباره به حالت اولیه برگرده؟
سرور هم یه سیستمه ریست هیچ مشکلی براش پیش نمیاره.درضمن پیشنهاد میشه هر 2 ماه یک بار هم درصورت توان هر ماه ریست بدید کل سرورو عمرشم زیادتر میشه.

sarwhost
August 21st, 2014, 11:04
ریست ندید سرورو بشنید نگاش کنید ببنید کی از داون درمیاد.
سرور هم یه سیستمه ریست هیچ مشکلی براش پیش نمیاره.درضمن پیشنهاد میشه هر 2 ماه یک بار هم درصورت توان هر ماه ریست بدید کل سرورو عمرشم زیادتر میشه.

مهندس من حرف بدی گفتم ایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Yas-Host
August 21st, 2014, 11:06
:|

اسپم دادن رواج شده جناب سلطانی :دی

ایشان گفتند 32 گیگابایت رم و بنده به خاطرم آمد که شاید هتزنر داشته باشند.

مشکلی نیست بنده پستم را حذف خواهم کرد :)

meysam021
August 21st, 2014, 11:08
مهندس من حرف بدی گفتم ایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه عزیز دلم نقل قول شما رو زدم ولی نقلم قول نقل قولی دیگر بود.ولی راستم میگن من دلخوشی از ریست سنتوس ندارم از ریست هم خوشم نمیاد اما کل سرور نیاز داره

Yas-Host
August 21st, 2014, 11:09
.

شما یک ماشین آمپرش بچسبونه خاموشش می کنید ؟ :) اگر بگید بله که فکر میکنم تا الان چند ماشینتون بار آب روغن قاطی کرده باشه!

وقتی ماشین داغ میکنه باید روشن بزاریدش تا فن کار کنه و رادیاتور خنک شه! حالا دیگه شما از روش های دیگه استفاده می کنید این رو بنده اطلاع ندارم.

meysam021
August 21st, 2014, 11:16
شما یک ماشین آمپرش بچسبونه خاموشش می کنید ؟ :) اگر بگید بله که فکر میکنم تا الان چند ماشینتون بار آب روغن قاطی کرده باشه!

وقتی ماشین داغ میکنه باید روشن بزاریدش تا فن کار کنه و رادیاتور خنک شه! حالا دیگه شما از روش های دیگه استفاده می کنید این رو بنده اطلاع ندارم.
عزیز دل ماشین داغ کنه فن باد گرمو میده به موتور پدر ماشین درمیاد باید خاموش کنی داغ سر داغ نشه :d
کاش الان بیای خوزستان بفرض با یه پراید تا ببینی داغ کردن یعنی چی ماشینتو بذاری روشن بترکه بهت.
درمورد سرور بنظر شما سرورو نباید ریست داد؟ پس کامپیوتر شخصی رو هم اگر ریست بدی خراب میشه :d

Yas-Host
August 21st, 2014, 11:20
عزیز دل ماشین داغ کنه فن باد گرمو میده به موتور پدر ماشین درمیاد باید خاموش کنی داغ سر داغ نشه :d
کاش الان بیای خوزستان بفرض با یه پراید تا ببینی داغ کردن یعنی چی ماشینتو بذاری روشن بترکه بهت.
درمورد سرور بنظر شما سرورو نباید ریست داد؟ پس کامپیوتر شخصی رو هم اگر ریست بدی خراب میشه :d

شما بفرمایید آقای پرستار تشریف بیارند اینجا .

سرور ایشان معلوم نیست چه مشکلی براش پیش اومده و بهترین کار این هست که با استفاده از KVM و اطلاع دادن به دیتاسنتر که حتما بهشون قبلا kvm ارائه دادند( اگر از رداستیشن تهیه کرده باشند - باقی دیتاسنتر هارو خبر ندارم ) به راحتی می توانند مشکل را عیب یابی کنند.

فکر میکنم ضررات ریستارت کردن اتفاقی سرور بدون چک کردن لوگ ها را نمی دانید که بعدا ان شا الله با آنها مواجه خواهید شد.

به هر حال بهتر است این بحث بچگانه را نیز تمام کنید .

یا حق

aminrt4
August 21st, 2014, 11:45
سلام خسته نباشید
رفتم تو وی ام ویر
دایرکتو کردم 20 گیگ
کریو رو 10 گیگ
بک آپ گیر رو کردمش 5 گیگ
کل سرور ها داون شده

از تمپلت ها عمومی استفاده کردید یا خودتان اقدام به نصب و کانفیگ کرده اید؟

marofiserver
August 21st, 2014, 11:54
خب سرور باز شده سخت افزار مجازی ها رو هم درستشون کردیم
حالا یه مشکل دیگه :65:
http://www.axgig.com/images/97307796375052694950.png

چرا نمیشه سرور رو روشن کرد :(:39:

company_hosting
August 21st, 2014, 12:27

پیشنهاد میدم کلاس فنی خودرو برید قبل از سوختن موتور ماشینتون ، البته اگر ماشین داشته باشید

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشید
رفتم تو وی ام ویر
دایرکتو کردم 20 گیگ
کریو رو 10 گیگ
بک آپ گیر رو کردمش 5 گیگ
کل سرور ها داون شده