PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای انتقال فایل به سرور مجازی

webhosts
August 20th, 2014, 22:48
سلام

حدود 40 گیگ فایل در یک هاست بکاپ داریم. می خواهیم تمام فایل ها را به یک سرور مجازی لینوکس انتقال دهیم. با wget که بسیار وقت گیر است. آیا راهی سریع و قابل اطمینان برای انتقال فایل ها سراغ دارید؟ مثلا FTP
امکان زیپ کردن فایل ها در هاست بکاپ وجود ندارد - امکان بکاپ گیری در هاست بکاپ وجود ندارد. در هاست بکاپ فقط دسترسی به دایرکت ادمین و FTP داریم.
ممنون میشم کمک کنید.

barf
August 21st, 2014, 02:55
.................................................. ...........

webhosts
August 21st, 2014, 10:56
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

hassan5099
August 21st, 2014, 11:07
از برنامه filezilla استفاده کن
تو ویندوز نصب کن و اصلاعاتت رو اونجا کپی کن

موفق باشی

a.e
August 21st, 2014, 13:26
به راحتی از طریق FTP توسط یک سرور مجازی ویندوز و برنامه هایی مانند cutftp یا filezilla میتوانید فایل های خود را منتقل نمایید.

webhosts
August 21st, 2014, 13:42
به راحتی از طریق FTP توسط یک سرور مجازی ویندوز و برنامه هایی مانند cutftp یا filezilla میتوانید فایل های خود را منتقل نمایید.

قبل از اینکه این پست را ارسال کنم با CuteFTP تست کردم ارور می داد Command not found!
File zilla هم نصب کردم. فقط میشه فایل روی سرور آپلود کرد یا از سرور بر روی کامپیوتر دانلود کرد. گزینه ای برای انتقال فایل از سرور به سروری دیگر پیدا نکردم.

98M!zban
August 21st, 2014, 13:51
فایل ها رو زیپ کنید لینک مستقیم رو با دستور wget بزنید بهترین و سریعترین روش هست

اینکه بخواید هر فایل رو یک بار دستور بدید بسیار وقت شما رو می گیره

webhosts
August 22nd, 2014, 09:11
فایل ها رو زیپ کنید لینک مستقیم رو با دستور wget بزنید بهترین و سریعترین روش هست

اینکه بخواید هر فایل رو یک بار دستور بدید بسیار وقت شما رو می گیره

همان طور که در پست اول خدمتتان عرض کردم امکان زیپ کردن فایل ها وجود ندارد.

- - - Updated - - -

کسی میتونه کمک کنه؟

info_parsavps
August 22nd, 2014, 09:28
دوست عزیز در صورت امکان اطلاعات رو پیغام خصوصی کنید تا انجام بدیم

webhosts
August 22nd, 2014, 10:44
دوست عزیز در صورت امکان اطلاعات رو پیغام خصوصی کنید تا انجام بدیم

آیا امکانش هست همین جا توضیح بدید؟

RoobinaServer
August 22nd, 2014, 11:24
سلام

حدود 40 گیگ فایل در یک هاست بکاپ داریم. می خواهیم تمام فایل ها را به یک سرور مجازی لینوکس انتقال دهیم. با wget که بسیار وقت گیر است. آیا راهی سریع و قابل اطمینان برای انتقال فایل ها سراغ دارید؟ مثلا FTP
امکان زیپ کردن فایل ها در هاست بکاپ وجود ندارد - امکان بکاپ گیری در هاست بکاپ وجود ندارد. در هاست بکاپ فقط دسترسی به دایرکت ادمین و FTP داریم.
ممنون میشم کمک کنید.

مگه نمیگید دایرکت ادمین هست.

بعد چه طور امکان زیپ کردن ندارید ؟

!!!!

HPxf
August 22nd, 2014, 11:27
دسترسی ندارید به دایرکت ادمین که زیپ کنین؟

webhosts
August 23rd, 2014, 17:25
فضای کافی برای زیپ کردن نداریم.

- - - Updated - - -

کسی میتونه کمک کنه؟

barf
August 24th, 2014, 03:42
باید به یکی مشخصات بدید تا چک کنند این طوری که نمیشه
؟؟//