PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات سرویس های صبانت از خریدار

majids
August 20th, 2014, 22:47
سلام دوستان.

طبق قانون مگه نباید 8 درصد مالیات رو از هردو طرف یعنی هم فروشنده و هم خریدار بگیرن؟؟

صبانت 8 درصد رو کامل از مشتری میگیره. این درسته؟؟

[*=right]بر اساس قانون مالیات بر ارزش افزوده به کلیه تعرفه ها ی بالا 8 درصد مالیات بر ارزش افزوده (5.3% مالیات و 2.7% عوارض شهرداری ) افزوده می گردد .

سرویس +ADSL2 (http://sabanet.ir/internet/lists/adsl/service.display/2?view=service)

HPxf
August 20th, 2014, 23:00
فقط صبانت تنها نیست مبین نت هم میگیرد :|

majids
August 20th, 2014, 23:05
قانون اینماد چیه؟؟

hack2hacker
August 20th, 2014, 23:08
parsonline ham migire

␑ Deev ␑
August 20th, 2014, 23:26
همه جا 8% مالیات رو دریافت میکنند...

tebyan
August 21st, 2014, 00:15
سلام و خسته نباشین
این مالیات در تمام شرکت ها از خریدار گرفته میشه.
با ارزوی موفقیت روز افزون

DeLtAvPs
August 21st, 2014, 00:29
این مالیات فقط برای مصرف کننده هستش
نه اینترنت و ... حتی خوراکی ها
مثلا شما ماست میخرید نوشته با مالیات ارزش افزوده اینو دارند از شما میگیرند نه فروشنده

majids
August 21st, 2014, 09:48
مالیات رو باید از هردو طرف بگیرن نه فقط خریدار کل مالیات رو پرداخت کنه.

اسیا تک فکر کنم 4 درصد رو از مشتری میگرفت.

DeLtAvPs
August 21st, 2014, 09:58
مالیات رو باید از هردو طرف بگیرن نه فقط خریدار کل مالیات رو پرداخت کنه.

اسیا تک فکر کنم 4 درصد رو از مشتری میگرفت.
خیر دوست عزیز
مالیات یک طرفه و وفقط از سوی مصرف کننده گرفته میشه
من برای پروانه کسب 2 ساعت کلاس مالیات و مالیات ارزش افزوده رو رفتم و دیگه خوب میدونم

RoobinaServer
August 21st, 2014, 19:04
سلام دوستان.

طبق قانون مگه نباید 8 درصد مالیات رو از هردو طرف یعنی هم فروشنده و هم خریدار بگیرن؟؟

صبانت 8 درصد رو کامل از مشتری میگیره. این درسته؟؟

[*=right]بر اساس قانون مالیات بر ارزش افزوده به کلیه تعرفه ها ی بالا 8 درصد مالیات بر ارزش افزوده (5.3% مالیات و 2.7% عوارض شهرداری ) افزوده می گردد .

سرویس +ADSL2 (http://sabanet.ir/internet/lists/adsl/service.display/2?view=service)

دقیقا طبق کدام قانون منظورتون هست ؟

قانون میگه 8% از باید مالیات داده بشه. حالا یا باید روی هزینه شما یک نفر بکشه و بیشتر به شما چیزی را بفروشه یا صاف و ساده و شفاف بیاد قیمت اصلی رو بگه و بگه 8% هم بر عهده شما.

شما کارت شارژ 2 هزار تومان میخری 8% نمیدید ؟

ایندفعه شارژ ایرانسل بگیرید وقتی شارژ کردید ببینید چه قدر شارژ شده خواهید دید که 8% کامل از شارزتون کسر میشود و این یعنی شارژ 1840 را به شما به صورت غیر شفاف، گرانتر میفروشند و حرف مالیاتی هم در میان نیست و همان 2 هزار تومان را پرداخت میکنید.

باتشکر

Download
August 22nd, 2014, 14:16
مالیات را باید مصرف کننده بده